Доступні ліки

dostupni_liky

logoeliku

Держ. інтернет-ресурси:

pr

vr

kmu

oda

or

moz

OTSGZ

ugl

logo_gif

UDW_Web-banner

Новини

Стан моніторингу за працевлаштуванням та проходженням інтернатури випускників вищих навчальних закладів, що навчаються за державним замовленням

В управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації забезпечено контроль за прибуттям випускників вищих медичних навчальних закладів (ВМНЗ) до місць призначення для проходження інтернатури та зарахування їх на посади лікарів-спеціалістів. Звіти щодо прибуття випускників вищих навчальних закладів до проходження інтернатури своєчасно направлялись до МОЗ України та ВМНЗ.

Детальніше...

 

Акція «Квітуча Україна» триває

Ошатний вигляд і впорядкованість – візитівка медичних закладів області. Затишна, акуратна і чиста територія свідчить і про успішну діяльність, і про те, наскільки дружні і небайдужі колективи тут працюють. Адже квітучі клумби, зелені газони, впорядковані доріжки, доглянуті дерева радують око пацієнтів, піднімають настрій, а значить, допомагають швидше одужати. Та й медикам краще працюється в такій затишній атмосфері.

Детальніше...

 

Проведено медичні огляди населення області, постраждалого внаслідок Чорнобильської трагедії

З метою покращення якості медичної допомоги населенню, яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи, та відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 1 лютого 2016 №19 «Про створення робочої групи з підготовки та проведення заходів, пов’язаних із 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи», наказу управління охорони здоров’я облдержадміністрації від 6 квітня 2016 №335 на базі обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського створена лікарська мобільна бригада для проведення медичних оглядів населення, яке постраждало від аварії на Чорнобильській АЕС. До складу бригади, яку очолює обласний координатор з питань організаційно-методичної допомоги потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС Юрій Данилюк, входять лікарі: хірург, отоларинголог, офтальмолог, невролог, ендокринолог, гінеколог, кардіолог, терапевт.

Детальніше...

 

17 вересня – День фармацевтичного працівника України

Шановні працівники фармацевтичної галузі! Щиро та сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем фармацевтичного працівника України!

Детальніше...

 

15 вересня - Всесвітній день боротьби з лімфомами

Цей день було вперше запроваджено у 2004 році міжнародною організацією, яка об'єднує пацієнтів з 41 країни світу. Його мета - підвищити обізнаність населення щодо цієї групи захворювань, інформувати широкий загал про симптоми захворювання і наголосити на необхідності звернення до лікарів та допомогти людям,  які зіткнулися з таким діагнозом.

Детальніше...

 

Постачання вакцин для проведення дітям профілактичних щеплень

Сьогодні, 14 вересня, у Житомирі відбулася прес-конференція на тему «Постачання вакцин для проведення дітям профілактичних щеплень».

Детальніше...

 

Діти Чорнобиля та Фукусіми

14 вересня волонтери з Японії відвідали дитяче відділення обласної психіатричної лікарні № 1.

Детальніше...

 

Відбудеться прес-конференція

14 вересня 2016 року о 15.00 год. в Інституті медсестринства (зала вченої ради, 1-й поверх) відбудеться прес-конференція на тему «Постачання вакцин для проведення дітям профілактичних щеплень».

Детальніше...

 

Поради громадянам при задимленості

При підвищеній задимленості атмосферного повітря внаслідок пожеж, що виникли в результаті загоряння лісових угідь, торфовищ, сухої трав’янистої рослинності тощо та з метою попередження отруєння людей продуктами горіння, загострення серцево-судинних, легеневих та інших хронічних захворювань, хвороб шкіри та алергічних проявів, попередження загострення хронічних захворювань слід приділяти особливу увагу профілактичним заходам, які обмежують надходження в організм шкідливих речовин, зокрема:

Детальніше...

 

День знань у Житомирському інституті медсестринства

1 вересня Житомирський інститут медсестринства відзначив День знань. Цього року інститут прийняв 555 студентів, які успішно склали ЗНО та вступні іспити.

Детальніше...

 

Уряд призначив заступників Міністра охорони здоров’я України

Кабінет Міністрів України призначив заступників Міністра охорони здоров’я України

Детальніше...

 

Вакцини проти туберкульозу та інші необхідні для дітей вакцини вже доступні в Україні

25 серпня в Україну було доставлено 2,5 млн доз вакцин від туберкульозу (БЦЖ).

Детальніше...

 

До 160-річчя Івана Франка

«Нам пора для України жить…»  І. Франко

У вітчизняній та світовій культурі Іван Якович Франко - знакова постать. Упродовж своєї більш ніж 40-літньої творчої активності Франко плідно працював як оригінальний письменник (поет, прозаїк, драматург) і перекладач, літературний критик і публіцист, багатогранний учений - літературо-, мово-, перекладо- й мистецтвознавець, етнолог і фольклорист. Його творчий доробок, писаний українською, німецькою, польською, російською, болгарською мовами, за приблизними оцінками налічує кілька тисяч творів загальним обсягом понад 100 томів. Усього за життя Франка окремими книгами з'явилося понад 220 видань, у т. ч. більш ніж 60 збірок його оригінальних і перекладних творів різних жанрів. Лише частина спадщини великого українського письменника опублікована в 50 томах, що є лише половиною творчого доробку І. Я. Франка. Але й при цьому вражають незвичайні здобутки: 7 томів оригінальної поезії, 6 - перекладної, 9 томів оригінальної прози, 2 томи драматичних творів. Твори І. Франка перекладені багатьма мовами світу.

Детальніше...

 

У Новограді до лікаря можна записатися через Інтернет!

Відтепер у Новограді-Волинському запроваджено сервіс «Електронна реєстратура». Мешканці міста, маючи доступ до мережі Інтернет, зможуть самостійно у будь-який зручний час записатись он-лайн на прийом до сімейного лікаря, а також отримати на свій мобільний телефон смс-підтвердження – «електронний талон», або ж пацієнт може отримати електронного листа на свою електронну пошту. Поряд з тим, залишається можливість класичного запису на прийом через реєстратуру з отриманням талону на руки. Оплата смс-підтверджень-«електронних талонів» здійснюватиметься за рахунок коштів місцевого бюджету. Саме ж програмне забезпечення дісталось безкоштовно.

Детальніше...

 

Медична реабілітація учасників АТО

На другій сесії VIІ скликання від 24.12.2015 року прийнято рішення № 26 «Про Програму соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур області, що брали участь у антитерористичній операції, у 2016 році» (далі – Програма).

Детальніше...

 

Лікарі Житомирщини нагороджені відзнакою Президента України

Указом Президента України Петра ПОРОШЕНКА № 336/2016 від 19 серпня 2016 року «Про нагородження відзнакою Президента України  – ювілейною медаллю "25 років незалежності України"», за значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу нагороджені відзнакою Президента України – ювілейною медаллю  "25 років незалежності України" представники Житомирської області. Серед них і 11 лікарів:

Детальніше...

 

У Житомирі хом'як захворів на сказ і покусав господарку

Житомирська державна регіональна лабораторія ветеринарної медицини виявила сказ у домашньої тварини. Зараженим виявився хом’як, який жив в хаті  півтора року.

Детальніше...

 

У Новограді-Волинському відкрито нове приміщення протитуберкульозного диспансеру міськрайТМО

24 серпня 2016 року в рамках відзначення 25-ї річниці Незалежності України у Новограді-Волинському відбулося урочисте відкриття нового приміщення протитуберкульозного диспансеру, який в повній мірі відповідає вимогам сучасного закладу надання медичних послуг населенню.

Детальніше...

 

До 25-річчя Незалежності України

Квітуча Україна

За квітучі гаї
І калини цвіт у лузі
Станьмо, браття мої,
Помолімось разом друзі.
 


Хай молитви слова
В небо птахою полинуть,
Щоб завжди берегла
Матір Божа Україну!

 

Детальніше...

 

Україна моя, Богом дана земля!

«Ніхто нам не збудує держави,  

коли ми її самі не збудуємо,  

і ніхто з нас не зробить нації,  

коли ми самі нацією не схочемо бути».  

Вацлав Липинський

 

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту