Доступні ліки

dostupni_liky

logoeliku

Держ. інтернет-ресурси:

pr

vr

kmu

oda

or

moz

nads2

OTSGZ

ugl

logo_gif

UDW_Web-banner

reform

Новини

Голова обласної ради відкрив терапевтичне відділення Ємільчинської ЦРЛ

Голова обласної ради Володимир Ширма напередодні Нового року разом із депутатом обласної ради Юрієм Довгополим відкрили терапевтичне відділення Ємільчинської центральної районної лікарні.

Детальніше...

 

Кандидатів медичних наук побільшало

Цьогоріч колектив  обласної дитячої клінічної лікарні на чолі  з головним лікарем закладу Віктором Марченком відзначають подвійне свято. Саме напередодні новорічних свят  32 роки тому було відкрито обласну дитячу лікарню. Тож вже традиційно медичний колектив аналізує проведену за рік роботу, радіє здобуткам та визначає напрямки подальшого розвитку.

Детальніше...

 

Охорона здоров’я 2017: напрямки і перспективи

  1. Створення організаційно-фінансових умов для впровадження нової моделі надання первинної медичної допомоги на рівні об’єднаних територіальних громад для  забезпечення підвищення ефективної діяльності закладів та якості медичної допомоги на основі більшої самостійності (автономності).

Детальніше...

 

У Житомирі відкрили першу амбулаторію загальної практики-сімейної медицини

29 грудня у Житомирі, по вул. Корольова, 46 відкрили першу амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Детальніше...

 

Оперативна інформація щодо стану захворюваності населення області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції

За даними ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» упродовж 11 тижнів поточного епідсезону в області зареєстровано 80102 випадки захворювань на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип. 

Детальніше...

 

Володимир Ширма подарував новорічний настрій маленьким пацієнтам лікарні

Дитяче відділення обласної психіатричної лікарні №1 відвідав голова обласної ради Володимир Ширма, адже жодна дитина не повинна лишитися поза увагою в особливі святкові дні.

Детальніше...

 

Реформування охорони здоров’я 2016: дієвість і послідовність

Стан розвитку мережі первинної ланки надання медичної допомоги

В області прийнято рішення про створення 30 центрів первинної медико-санітарної допомоги, як окремих юридичних осіб, в т.ч. у 4-х об`єднаних територіальних громадах.

Детальніше...

 

Створення госпітальних округів: пропозиції враховано

27 грудня в управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації відбулося чергове засідання по визначенню складу та меж майбутніх госпітальних округів в Житомирській області з урахуванням письмових пропозицій з районів.

Детальніше...

 

Закуплено медичне обладнання для амбулаторій загальної практики-сімейної медицини

27 грудня 2016 року міський голова, секретар міської ради, перший заступник та заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету міської ради, депутати міської ради відвідали амбулаторії загальної практики - сімейної медицини у які були закуплено медичне обладнання за кошти виділені з міського бюджету.

Детальніше...

 

Відбулося засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Торбас провів засідання колегії УОЗ облдержадміністрації, яке відбулося 23 грудня в Житомирському інституті медсестринства. У засіданні також взяли  участь в.о заступника начальника УОЗ облдержадміністрації Віктор Лучків, керівники ЦРЛ, ЦМЛ, ТМО, центрів ПМСД, обласних лікувально-профілактичних, навчальних медичних і фармацевтичного закладів, начальники управлінь, відділів та секторів охорони здоров’я міст і районів області, головні штатні та обласні позаштатні спеціалісти (дорослі та дитячі), відповідно до питань колегії.

Детальніше...

 

Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів для лікування хворих на бронхіальну астму

Одним із сучасних пріоритетів в Україні є лікування хворих на бронхіальну астму.

Детальніше...

 

Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів для лікування хворих на цукровий діабет 2 типу

Одним із сучасних пріоритетів в Україні є лікування хворих на цукровий діабет 2 типу.

Детальніше...

 

Депутати підтримали програму у сфері охорони здоров’я

На розгляд депутатів обласної ради було винесено більше сотні питань порядку денного. Серед них – про обласну цільову програму розвитку високоспеціалізованої медичної допомоги дорослому населенню на 2016-2020 роки.

Детальніше...

 

Про затвердження переліку закладів охорони здоров’я області, що залучаються до проведення замісної підтримувальної терапії

Наказом управління охорони здоров’я облдержадміністрації від 1 вересня 2016 року № 985 «Про затвердження переліку закладів охорони здоров’я Житомирської області, що залучаються до проведення замісної підтримувальної терапії», затверджено перелік закладів охорони здоров’я області, де буде впроваджено застосування препаратів для проведення замісної терапії особам з психічними і поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів:

Детальніше...

 

Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів для лікування хворих з серцево-судинними захворюваннями

Боротьба із серцево-судинними захворюваннями  та їх попередження є надзвичайно важливими у всьому світі. За даними ВООЗ, хвороби системи кровообігу провокують у світі більше половини всіх випадків смерті, а також третину причин інвалідності та щороку забирають до 17,5 мільйонів людських життів, і, на жаль, число таких смертей постійно зростає.

Детальніше...

 

АПЗСМ села Піщів отримала автомобіль у подарунок

20 грудня на святковому заході до Дня Святого Миколая у селі Піщів відбулась урочиста церемонія передачі автомобіля Renault місцевій амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Детальніше...

 

Протидія туберкульозу та ВІЛ/СНІДу: солідарна участь кожного

Представники органів влади, організатори та керівники закладів охорони здоров’я, освіти і соціальної галузі, а також правоохоронці та громадські організації проаналізували та обговорили ситуацію в області щодо протидії туберкульозу  та ВІЛ/СНІДу на засіданні координаційної обласної ради, яка відбулася 20 грудня в Житомирській міській раді.

Детальніше...

 

Оперативна інформація щодо стану захворюваності населення області на грип та ГРВІ

За 10 тижнів поточного епідсезону в області зареєстровано 66451 випадок захворювань на гострі респіраторні інфекції та грип, у тому числі захворіло 46873 дітей, що становить 70,5% від загальної кількості захворілих.

Детальніше...

 

Здоров'я українців у руках сімейного лікаря

Двадцять сімейних лікарів та головних медичних сестер центрів ПМСД області взяли участь у  конференції з міжнародною участю: "Здоров'я українців у руках сімейного лікаря", яка днями відбулася у Києві. Очолювала житомирську делегацію медиків президент «Асоціації сімейних лікарів Житомирської області» Вікторія Івчук.

Детальніше...

 

Головний дитячий імунолог Києва Федір Лапій зустрівся з житомирськими колегами

15 грудня головний дитячий імунолог Києва Федір Лапій з робочою поїздкою перебував на Житомирщині. Зокрема, у супроводі головного позаштатного педіатра Оксани Лук’яненко, він ознайомився з роботою кабінетів щеплень центрів ПМСД Черняхівського та Пулинського районів. У ході спілкування з медпрацівниками  «первинки» він дізнався про проблеми з вакцинуванням населення, надав слушні поради щодо вирішення актуальних питань, вислухав зауваження та пропозиції колег.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту