Доступні ліки

dostupni_liky

logoeliku

Держ. інтернет-ресурси:

pr

vr

kmu

oda

or

moz

nads2

OTSGZ

ugl

logo_gif

UDW_Web-banner

reform

Новини

Стартує проект з реімбурсації ліків

Роз’яснення дає обласний позаштатний терапевт управління охорони здоров’я облдержадміністрації, завідуюча кардіодиспансерним відділенням обласного медичного консультативно-діагностичного центру Олена Ільчишина:

Детальніше...

 

24 березня - Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Туберкульоз (ТБ) – це інфекційне захворювання, що поширюється повітрям при вдиханні дрібних частинок, які виділяє інфікована людина при кашлі або чханні.

Детальніше...

 

Імунізація населення як фактор профілактики соціально значущих хвороб. Проблеми туберкульозу

21 березня в Житомирському інституті медсестринства відбулося спільне розширене засідання обласної координаційної ради з питань безперервної післядипломної освіти практикуючих медсестер та Асоціації медичних сестер Житомирської області за участі слухачів курсів підвищення кваліфікації і за сприяння обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини «Імунізація населення як фактор профілактики соціально значущих хвороб. Проблеми туберкульозу».

Детальніше...

 

21 березня – день людини з синдромом Дауна

Хвороба Дауна – найпоширеніша хромосомна патологія, яка спричиняє тяжкі наслідки для хворої дитини.

Детальніше...

 

Загальні клінічні аспекти сучасних проблем ВІЛ-інфекції/СНІДу

17 березня у Новограді–Волинському відбулася науково-практична конференція «Загальні клінічні аспекти сучасних проблем ВІЛ-інфекції/СНІДу» з оволодінням методикою проведення добровільного консультування і тестування на ВІЛ», яку провели головний лікар обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Юрій Галінський, завідуюча амбулаторно-поліклінічним відділенням Наталія Коберник та обласний позаштатний спеціаліст УОЗ облдержадміністрації з  медичної психології, старший фахівець кабінету «Довіра» центру Вікторія Сенкевич.

Детальніше...

 

Оприлюднено проект типового договору про відшкодування витрат аптечним закладам - учасникам програми реімбурсації

15 березня на офіційному сайті МОЗ України для громадського обговорення оприлюднено проект Типового договору про відшкодування витрат, який буде підписуватися між аптечними закладами — учасниками програми реімбурсації, яка почне діяти 1 квітня, та розпорядниками бюджетних коштів.

Детальніше...

 

Семінар «Організаційні питання діяльності та найбільш часті клінічні проблеми в практиці сімейного лікаря»

16 березня за сприяння Міністерства охорони здоров’я України, ВГО «Українська асоціація сімейної медицини», ГО «Асоціація сімейних лікарів Житомирської області» на базі Житомирського інституту медсестринства відбувся семінар «Організаційні питання діяльності та найбільш часті клінічні проблеми в практиці сімейного лікаря», в якому взяли участь 105 сімейних лікарів Житомира і області, на чолі з головним позаштатним фахівцем зі спеціальності «Загальна практика - сімейна медицина» управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимиром Хреновим.

Детальніше...

 

Е-декларування у запитаннях та відповідях

Чи потрібно  окрім  електронних  подавати  ще й паперові  декларації?

Детальніше...

 

Володимир Ширма ознайомився з роботою обласного протитуберкульозного диспансеру

З метою вивчення нагальних проблем обласного протитуберкульозного диспансеру голова обласної ради Володимир Ширма відвідав 14 березня цей заклад.

Детальніше...

 

Що таке глаукома? Причини розвитку, симптоми та рекомендації

Глаукома важке захворювання ока, яке за пізнього виявлення та без адекватного лікування призводить до неминучої сліпоти.

Детальніше...

 

21,5 млн грн у Житомирській області планується спрямувати на заходи з покращення репродуктивного здоров’я населення

21 млн 550 тис. грн планує спрямувати управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації до 2021 року на сучасне обладнання реанімобілів обласної виїзної акушерської бригади, комп'ютери для здійснення моніторингу за вагітними, забезпечення акушерських відділень препаратами тощо.

Детальніше...

 

«Нове покоління чемпіонів»

12 березня у Житомирі стартував фестиваль фігурного катання «Нове покоління чемпіонів», присвячений 10-річчю розвитку фігурного катання у місті та області та 5-річчю діяльності ГО «Фігурне катання Житомира».

Детальніше...

 

Житомирську область обрано для реалізації проекту з лікування мультирезистентного туберкульозу

У Брюсселі серед 5 областей України обрали Житомирщину для реалізації проекту з лікування хворих на мультирезистентний туберкульоз, який втілюватиме місія «Medecins sans frontieres»/ MSF/ («Лікарі без кордонів»).

Детальніше...

 

В області стартувала щорічна Всеукраїнська акція "Серце до серця"

Проходить вона вже вдванадцяте. Цього разу кошти збиратимуть для придбання медичного офтальмологічного обладнання в дитячі обласні лікарні України, у тому числі, обласну дитячу клінічну лікарню нашої області. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, до 2020 року у світі може бути від 40 до 75 мільйонів сліпих людей, притому, що зараз їх нараховується понад 30 мільйонів. Кожних п’ять секунд сліпне одна доросла людина, кожну хвилину в світі сліпне дитина. Це дуже тривожні цифри, наголошує обласний дитячий позаштатний лікар-офтальмолог Світлана Корбутяк:

Детальніше...

 

Вишукана досконалість

9 березня в Житомирській обласній науковій медичній бібліотеці відбулась презентація виставки картин, виконаних у техніці вишивки бісером. Автором представленої колекції є лікар-гінеколог Надія Галкіна, яка більше тридцяти років працює в обласній клінічній лікарні ім. О.Ф.Гербачевського.

Детальніше...

 

Відбувся День відкритих дверей для ЗМІ «Все про глаукому»

З нагоди Всесвітнього тижня боротьби з глаукомою, який проходитиме з 12 по 18 березня,  сьогодні в обласній клінічній лікарні ім. О.Ф.Гербачевського відбувся День відкритих дверей для регіональних ЗМІ.

Детальніше...

 

В Житомирському районі відкрито ФАП

3 березня відбулася церемонія офіційного відкриття відремонтованого фельдшерсько-акушерського пункту в с. Слобода-Селець Станишівської сільської ради ОТГ. Участь в урочистій частині заходу зв’яли голова райдержадміністрації Сергій Микитюк, Станишівський сільський голова Юрій Матвійчук, головний лікар КУ «ЦРЛ» Валерій Шуляк, директор Центру первинної медико-санітарної допомоги Геннадій Горбенко та заступник головного лікаря КУ «ЦРЛ» Євгенія Бурлаченко.

Детальніше...

 

Все про глаукому: День відкритих дверей для ЗМІ

9 березня в обласній клінічній лікарні ім. О.Ф.Гербачевського відбудеться День відкритих дверей для регіональних ЗМІ.

Детальніше...

 

У Новоград-Волинському продовжиться будівництво хірургічного корпусу

В зв’язку з реформуванням галузі охорони здоров’я планується створення госпітального округу з центром в місті Новоград-Волинському та відкриттям лікарні інтенсивного лікування другого рівня на базі Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання, а отже продовження будівництва хірургічного корпусу необхідне.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту