Доступні ліки

dostupni_liky

logoeliku

Держ. інтернет-ресурси:

pr

vr

kmu

oda

or

moz

OTSGZ

ugl

logo_gif

UDW_Web-banner

Новини

Питання придбання лінійного прискорювача обговорили в обласній раді

Відбулось перше засідання комісії з питань організації та проведення концесійного конкурсу щодо об’єкта: КНП «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради.

Детальніше...

 

МОЗ ініціює дострокові шкільні канікули

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 12 жовтня підтримала пропозицію Міністерства охорони здоров’я рекомендувати МОН звернутися в установленому порядку до обласних та Київської міської держадміністрацій з пропозицією перенесення осінніх канікул в закладах освіти на 18 жовтня 2021 року.

Детальніше...

 

Подарунок від благодійників для обласної дитячої клінічної лікарні – нове обладнання

12 жовтня обласний дитячий лікувальний заклад завдяки благодійникам, ГО «Фундація Течія» отримав черговий подарунок – ультразвуковий дисектор для ургентної операційної LOTUS німецького виробника BOWA MEDICAL, вартість якого становить майже 1 мільйон гривень.

Детальніше...

 

З турботою про власне психічне здоров’я

10 жовтня ми відзначаємо Всесвітній день психічного здоров’я. Всесвітня організація здоров’я визначає поняття психічного здоров’я як стан благополуччя, при якому кожна людина може реалізувати свій творчий хист і власний потенціал, протистояти звичайним життєвим стресам, продуктивно і плідно працювати та робити внесок у життя своєї громади.

Детальніше...

 

НСЗУ контролюватиме умови виконання договорів про медичне обслуговування населення

Уряд затвердив зміни до Положення про Національну службу здоров’я України, які покладають на НСЗУ обов’язки контролю виконання надавачами медичних послуг умов договорів про медичне обслуговування населення.

Детальніше...

 

МОЗ оновив cтандарти охорони здоров’я при туберкульозі

Міністерство охорони здоров’я України оприлюднило Наказ №2161 «Про внесення змін до стандартів охорони здоров’я при туберкульозі». Головна мета документу – застосування кращих міжнародних підходів у сфері надання медичної допомоги хворим на туберкульоз.

Детальніше...

 

До «помаранчевої» зони карантину віднесли Житомирську область

Станом на 6 жовтня 2021 року, до помаранчевої зони епідемічної небезпеки віднесено Вінницьку, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирську, Запорізьку, Рівненську, Сумську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку та Чернівецьку області.

Детальніше...

 

Велике будівництво на Житомирщині: Наталія Остапченко взяла участь у відкритті приймального відділення у Коростені

1 жовтня перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час робочої поїздки до Коростенського району долучилася до відкриття ще одного надважливого об’єкту соціальної інфраструктури області –відділення екстреної медичної допомоги у КНП «Коростенська ЦМЛ» КМР.

Детальніше...

 

Медичний календар на жовтень 2021 року

Жовтень – місяць поінформованості про рак молочної залози. Щорічна міжнародна кампанія спрямована на підвищення обізнаності про цю хворобу та фактори ризику, завдяки чому випадки раку молочної залози можна діагностувати на ранніх стадіях або навіть запобігти їм.

Детальніше...

 

У Житомирському фаховому музичному коледжі імені В.С. Косенка триває вакцинація освітян проти COVID-19

У Житомирському фаховому музичному коледжі імені В.С. Косенка Житомирської обласної ради триває вакцинація освітян проти COVID-19.

Детальніше...

 

Житомирщина отримала інноваційні ліки проти ковіду

Комунальна установа "База спеціального медичного постачання» Житомирської обласної ради у п’ятницю 24 вересня отримала гуманітарний вантаж противірусних препаратів – Bamlanivimab і Etesevima від благодійників.

Детальніше...

 

Нову редакцію Плану Госпітального округу Житомирщини та маршрути пацієнтів затверджено

Під час засідання госпітальної ради під головуванням заступниці голови Житомирської ОДА Наталії Остапченко, яка відбулася 24 вересня, присутні затвердили План розвитку Госпітального округу Житомирської області на 2021-2023 роки, маршрути пацієнтів в межах госпітального округу, а також заслухали інформацію щодо виїзної консультативної допомоги дітям на території Житомирського госпітального округу. У засіданні госпітальної ради також взяв участь заступник голови обласної ради Володимир Ширма.

 

Детальніше...

 

Що потрібно зробити вже зараз, щоб пацієнти отримували інсулін безоплатно?

З 1 жовтня 2021 року зміниться система, за якою пацієнтів забезпечують препаратами інсуліну.

 

Детальніше...

 

«Вакцинація проти COVID-19 – це єдиний спосіб захистити від коронавірусу всіх учасників освітнього процесу»

23 вересня 2021 року заступник голови Житомирської облдержадміністрації Юрій Оханський провів робочу онлайн-нараду з головами територіальних громад, керівниками освітніх закладів та профільних структурних підрозділів щодо стану вакцинації освітян від коронавірусної хвороби COVID-19.

 

Детальніше...

 

З 23 вересня в усіх регіонах України буде встановлено «жовтий» рівень епіднебезпеки, — рішення Державної комісії ТЕБ та НС

21 вересня 2021 року відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. До засідання долучилися також голови обласних державних адміністрацій.

 

Детальніше...

 

Уряд продовжив адаптивний карантин до 31 грудня 2021 року та спростив норми верифікації вакцинації

На засіданні Кабінету Міністрів України 20 вересня 2021 року прийнято рішення про продовження адаптивного карантину та режиму надзвичайної ситуації до 31 грудня 2021 року.

 

Детальніше...

 

16 вересня у КНП «Романівська лікарня» відкрили кисневу станцію

16 вересня у КНП «Романівська лікарня» відкрили кисневу станцію, яка безперебійно забезпечуватиме хворих киснем

 

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту