Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов 18 листопада 2021 року під час візиту до Житомирської області перевірив роботу пунктів вакцинації, а також стан проходження опалювального сезону. Очільник Мінрегіону наголосив, що у Центрах вакцинації регіону мають бути створені зручні умови для всіх охочих щепитися.

2021_11_19_01

«У багатьох Центрах вакцинації на Житомирщині є черги, а через ситуативний наплив людей навіть зависають реєстри. Відтак мають бути створені зручні умови для всіх, хто прийшов вакцинуватися, щоб найближчими днями регіон вийшов на показник 11 тисяч щеплень на добу. Зокрема, є необхідність посилення інформаційної кампанії щодо вакцинації. Імунізація–єдиний шлях захистити організм від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби», – зазначив Олексій Чернишов.

2021_11_19_02

Також на порядку денному візиту Міністра до Житомирської області – проходження опалювального сезону. Керівництво регіону відзвітувало про стовідсоткове підключення житлових будинків та об’єктів соціальної сфери до тепла.

«Для людей важливо почути про тарифи на тепло, оскільки цим питанням часто маніпулюють. Відтак, вкотре наголошую, що вартість теплопостачання та гарячої води до кінця опалювального сезону зростати не повинна. Такою була домовленість центральної влади з органами місцевого самоврядування. Ця позиція була зафіксована у Меморандумі щодо сталого проходження опалювального сезону, голови обласних адміністрацій отримали завдання контролювати це питання», – підкреслив очільник Мінрегіону.

Олексій Чернишов наголосив також на важливості впровадження енергоефективних заходів у регіонах України.

«Житомирська область — одна з лідерів із впровадження енергоефективних заходів по країні. Йдеться не лише про співпрацю з Фондом енергоефективності, а й про інші заходи, зокрема, з впровадження енергоменеджменту та формування чіткої бази енергоефективності будівель. Маємо нарощувати темпи», — зазначив Олексій Чернишов.

Нагадаємо, що раніше Олексій Чернишов зазначив, що модернізована енергоефективна котельня у Житомирі допоможе місту заощадити 10% газу.

                                                                                                                   Пресслужба ОДА.