Студенти, які навчаються в медичних закладах вищої освіти, запустили флешмоб: вони розповідають у соцмережах, чому вакцинувалися від COVID-19, з хештегом #захищеністуденти.

 

2021_09_16_001

 

 

Усі студенти вакцинувались у першу чергу для того, щоб захистити себе від важкого перебігу COVID-19. Проте додаткова мотивація у кожного різна: хтось хоче нарешті повернутись до очного навчання на парах, інші — бачитись з друзями в більш безпечних умовах або мати можливість подорожувати.

2021_09_16_002

Для багатьох молодих людей власний приклад щеплення — це спосіб захистити своїх батьків, бабусь, дідусів й інших старших родичів. Вакцинація — це саме той випадок, коли старші члени сім’ї часто рівняються на дітей та онуків.

2021_09_16_003

Міністерство охорони здоров’я, UNICEF Ukraine і Українська медична студентська асоціація підтримують флешмоб і закликають й інших вакцинованих студентів ділитися власними історіями. У кількох реченнях у пості або у сторіз у Facebook чи Instagram:

 

розкажіть, чому вирішили вакцинуватися;

 

в Facebook або @unicef_ukraine і @umsaukraine в Instagram.

 

Більше про флешмобТУТ.

 

Реалізацію кампанії «Захищені» підтримали Міністерство охорони здоров’я України, USAID Ukraine – USAID Україна та World Bank Ukraine.

2021_09_16_004

Нагадаємо, що освітян Житомирщини закликав вакцинуватися від коронавірусу народний артист України, викладач та концертмейстер вищої категорії, Житомирського музичного фахового коледжу ім. В.С. Косенка ЖОР Віктор Губанов.

Пресслужба ОДА.