№ 31 Про Програму соціальної підтримки учасників АТО/ООС, родин загиблих, померлих, зниклих безвісти учасників АТО/ООС та Героїв Небесної Сотні на 2021 рік


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Друга сесія                   VIIІ скликання

від 24.12.2020 № 31

Про Програму соціальної підтримки учасників АТО/ООС, родин загиблих,
померлих, зниклих безвісти учасників
АТО/ООС та Героїв Небесної Сотні на 2021 рік

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши подання обласної державної адміністрації від 14.12.2020 № 6180/2-20/46, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 15.12.2020, з питань бюджету та фінансів від 21.12.2020, з питань комунальної власності та майнових відносин від 21.12.2020, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму соціальної підтримки учасників АТО/ООС, родин загиблих, померлих, зниклих безвісти учасників АТО/ООС та Героїв Небесної Сотні на 2021 рік (далі –Програма) згідно з додатком 1.
2. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на виконання заходів Програми, згідно з додатком 2.
3. Головними розпорядниками коштів обласного бюджету, передбачених на виконання заходів Програми, і відповідальними її виконавцями визначити Департамент праці, соціальної та сімейної політики, Департамент культури, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.
4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування розробити та затвердити відповідні програми, передбачивши співфінансування обласному бюджету на їх реалізацію.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

 

Голова обласної ради                                  В.І. Федоренко

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2