Роботу «карантинної» сесії обласної ради завершено

104Розглянувши 110 питань порядку денного, 31 сесія обласної ради завершила  свою роботу.

Своїм рішенням депутати підтримали перепрофілювання двох інтернатних закладів обласної ради - Бердичівської та Новоград-Волинської загальноосвітніх  шкіл-інтернатів. Отож, на території області, а саме у Бердичеві працюватиме  ліцей зі спортивним профілем, а у Новограді-Волинському -  із військово-фізкультурною підготовкою. Це заклади, де діти з усієї області здобуватимуть середню освіту і паралельно займатимуться підготовкою за відповідним напрямом.

Депутати прийняли низку звернень до центральних органів влади, погодили переукладання контрактів з директором Хорошівського неврологічного інтернату Миколою Безпалюком, начальником обласного бюро судово-медичної експертизи Віталієм Зозулею та  призначили директора обласного міжрайонного діагностичного центру у м. Коростень. Нагадаємо, що конкурс на заміщення цієї керівної вакантної посади виграв депутат обласної ради Сергій Ковердун, який і був призначений сесією.

Також в ході пленарного засідання було ухвалено низку позитивних рішень при розгляді питань, які регулюють майнові та  земельні відносини.

Враховуючу атмосферу, що панувала під час сесії, голова обласної ради Володимир Ширма закликав депутатів бути толерантними та поважати один одного. «Підсумовуючи нашу сесію, я можу сказати однозначно – підготовка до виборів стартувала. Але не забуваймо, що у гонитві за депутатським мандатом не забувати про порядність та гідність», - резюмував він.

Фоторепортаж із засідання 31-ї сесії обласної ради можна переглянути у рубриці «Фотогалерея».

Пресслужба обласної ради

100

100

100

100

100

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2