Сергій Крамаренко про значення індустріальних парків для регіональної економіки. ВІДЕО

Korosten01Органи місцевого самоврядування мають приділяти ключову увагу залученню інвестицій. А одним із найрезультативніших методів у досягненні вищезазначеної мети, на думку першого заступника голови обласної ради Сергія Крамаренка, є створення та розвиток індустріальних парків.

«Розвиток мережі індустріальних парків дозволить у стислі терміни залучити промислові інвестиції в нашу область. Це дасть можливість створити тисячі нових високооплачуваних робочих місць, суттєво збільшить податкові надходження до місцевих та державного бюджетів, створить конкурентну перевагу серед інших регіонів», - вважає він.

Одним з найкращих прикладів створення та функціонування такого індустріального парку Сергій Крамаренко називає деревообробний кластер міста Коростень, що об’єднує декілька деревообробних підприємств, які посадовець відвідав та оглянув 29 травня.  

Нагадаємо, що на 23 сесії обласної ради депутати підтримали рішення про розвиток мережі індустріальних парків в області.

Довідково: Деревообробний кластер міста Коростень включає такі підприємства:

  •  ПрАТ Коростенський завод МДФ – це екологічно чисте виробництво плит МДФ та ламінату
  • ТОВ Українська холдингова лісопильна компанія (УХЛК) - екологічно чисте виробництво пиломатеріалів та паливних гранул. Лісопильна компанія - це надсучасне виробниче устаткування, великі складські приміщення та мережа транспортних комунікацій
  • ТОВ БФ Паркет – виробництво щитового паркету
  • ТОВ БФ Проект - сучасний завод з виробництва сертифікованих пелет
  • ТОВ БФ Профіль – виробництво сировини для меблевого виробництва
  • ТОВ Резалт Хауз – виробництво опалубного щита, опалубної балки та CLT панелей

Підприємства кластеру займають площу близько 200 га.Продукція підприємств кластеру експортується у понад 30 країн світу: Європу, Азію, Америку, Канаду та до країн близького сходу.Дані підприємства забезпечують робочими місцями близько 2 тисяч працівників. Крім того, для забезпечення діяльності даного кластеру залучається ще близько 2 тисяч чоловік.

Пресслужба обласної ради

Korosten01

Korosten01

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2