Новини

Громадське обговорення законопроекту «Про систему громадського здоров'я»

21 червня начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Суслик, експерти та координатори УОЗ за профілем роботи  та представники громадських організацій взяли участь у селекторній нараді, на якій йшлося про основні аспекти законопроекту «Про систему громадського здоров'я».

Детальніше...

 

Кошти на сільську медицину

На розвиток сільської медицини у регіони спрямують 1 млрд грн, — Геннадій Зубко.

Детальніше...

 

У пошуках нових інвестицій

20 червня до обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського завітала координатор грантової програми «Кусаноне» економічного відділу Посольства Японії в Україні, яка засвідчила, що проект на здобуття грантової допомоги пройшов перший відбірковий етап та є у списку претендентів.

Детальніше...

 

Акція «Квітуча Україна»: ЦМЛ № 1 м. Житомира

Триває обласна акція серед ЛПЗ області «Квітуча Україна», яка була започаткована  два роки тому з ініціативи прес-центру управління охорони здоров’я облдержадміністрації та обласної медичної газети «Пульс». Запроваджена акція була широко підтримана колективами закладів охорони здоров’я міста Житомира та області.

Детальніше...

 

Діти Чорнобиля – presentation de l’association

Чорнобиль, слово, від якого мурашки бігають по спині... Мабуть, це одна з чи не найбільших катастроф, пов’язаних з людською діяльністю.

Детальніше...

 

Обласна дитяча клінічна лікарня отримала відзнаку «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта»

Це вже  другий в області лікувальний заклад, який  отримав цю почесну відзнаку від Всеукраїнської асоціації «Служба організації інфекційного контролю» (СОІК).

Детальніше...

 

У Житомирі укладено майже 100 тисяч декларацій з сімейними лікарями

У Житомирі, станом на 15 червня 2018 року, підписано 98 584 декларацій з лікарями первинної ланки надання медичної допомоги, за віком пацієнтів у такій кількості:

Детальніше...

 

Як підписати договір з НСЗУ: досвід Баранівки Житомирської області

Баранівський центр ПМСД Житомирської області підписав договір з НСЗУ у першій хвилі. Це означає, що уже з липня заклад почне отримувати кошти за новою системою. Про підготовку центру до підписання договору - перехід у статус комунального некомерційного підприємства, підключення до електронної системи охорони здоров’я і забезпечення оснащення, яке відповідає табелю оснащення, розповідає головний лікар Володимир Сус.

Детальніше...

 

Житомирська ЦРЛ отримала сертифікат відповідності системі управління якістю

Напередодні професійного свята колектив КУ «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради  отримала сертифікат про відповідність систем управління якістю вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги».

Детальніше...

 

Акція «Квітуча Україна». Бердичівська центральна міська лікарня

Триває обласна акція серед ЛПЗ області «Квітуча Україна», яка була започаткована  два роки тому з ініціативи прес-центру управління охорони здоров’я облдержадміністрації та обласної медичної газети «Пульс». Запроваджена акція була широко підтримана колективами закладів охорони здоров’я міста Житомира та області.

Детальніше...

 

Отруйний борщівник!

В останні роки на території України поширився бур’ян, так званий борщівник Сосновського. Росте він обабіч річок, доріг, лісів,  поступово перебираючись  на поля та дачні ділянки. Ця рослина  була завезена на нашу територію наприкінці 40-х років. Спочатку її використовували як корм для сільськогосподарських тварин. Однак харчові властивості її проявляються тільки тоді, коли  рослина  молода, дуже швидко корисні речовини втрачаються і борщівник стає не тільки непридатним, але й небезпечним.

Детальніше...

 

Медиків Житомирщини відзначено державними нагородами

З нагоди Дня медичного працівника Президент України Петро Порошенко відзначив двох медиків Житомирщини державними нагородами.

Детальніше...

 

Оголошено імена лауреатів обласної премії імені О.Ф.Гербачевського за 2018 рік

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

голови Житомирської  обласної державної адміністрації  та

Голови Житомирської обласної ради

 

за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, відповідальне, добросовісне виконання професійних обов’язків та з нагоди професійного свята Дня медичного працівника нагородити Дипломом лауреата обласної премії імені О.Ф.Гербачевського за 2018 рік та вручити премію у розмірі трьох посадових окладів згідно з тарифною ставкою головного лікаря обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського:

Детальніше...

 

Шановні колеги!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника!

Детальніше...

 

Голова обласної ради закликав долучатися до руху дарителів крові

У Житомирі, як і по всій Україні та в усьому світі, 14 червня вшановують тих, хто вирішив поділитися своєю кров’ю з тими, хто такого потребує. Цього дня відзначають  Всесвітній день донора крові.

Детальніше...

 

Впровадження принципу «гроші йдуть за пацієнтом»

Реалізація медичної реформи триває. Черговий етап пройдено і 149 закладів ПМД, які обслуговують більше 8 млн осіб, уклали договори з Національною службою здоров’я України.

Детальніше...

 

Впровадження медичної реформи в області: перші успіхи

Реформа медичної галузі викликає чи не найбільше питань серед жителів області – хто нестиме відповідальність за здоров’я населення, хто платитиме за медичні послуги, що дає електронна декларація тощо. Але основне запитання – чи зміниться якість надання медичних послуг і чи стануть вони доступнішими для усіх?

Детальніше...

 

Перші пацієнти інсультного центру

Вже 15 пацієнтів з різними неврологічними захворюваннями отримують кваліфіковану медичну допомогу в інсультному центрі – відділенні, яке обладнане за світовими стандартами інсультології.

Детальніше...

 

Область забезпечена вакцинами

У лікувально-профілактичних закладах Житомирщини знаходиться 28400 доз вакцин від кору, паротиту та краснухи. У резерві Бази спеціального медичного постачання зберігається ще 8500 доз вакцини ПРІОРИКС.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту