Новини

«Захистимося разом: вакцини діють!»

З 24 по 30 квітня проводиться Всесвітній тиждень імунізації

Детальніше...

 

Допомога благодійників

22 квітня комунальна установа «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» отримала гуманітарну допомогу – автомобіль швидкої медичної допомоги Volkswagen T5 Ambulance 7HC  та комплекти форми для працівників ЕМД. За словами в.о.головного лікаря Світлани Мошківської, автомобіль надійшов від благодійної організації «Благодійний фонд Центр утеплення», який очолює Юрій Опанасюк.

 

Детальніше...

 

23 квітня - Всеукраїнський день психолога

Так чи інакше, але кожного з нас іноді переповнюють емоції –  тривога за себе та за рідних, страх, розгубленість, невпевненість … -  це  нормальні почуття, особливо у ситуації соціально-політичної невизначеності та напруги, коли країна перебуває у стані реформ, швидких економічних змін, бойових дій...

Детальніше...

 

Остерігайтесь кліщів

Так звані «енцефалітні кліщі» - це кліщі родини іксодових, що зустрічаються в лісі, на луках, пасовищах території України, а в останнє десятиріччя, за умов інтенсивних процесів урбанізації, перемістились у паркові зони відпочинку міст, сквери.

 

Детальніше...

 

Нові автомобілі полегшують роботу лікарям амбулаторій

Нові автомобілі Renault Duster, які отримали сільські лікарі Житомирщини у рамках програми Президента України «Доступна медицина», значно полегшують їм роботу.

 

Детальніше...

 

Ігор Гундич: Придбання вже 3-го в області томографа – це приклад роботи команди

Вже третій в області комп’ютерний томограф придбали для Житомирської районної лікарні.

 

Детальніше...

 

17 квітня – Всесвітній день боротьби з гемофілією

Ця дата приурочена до дня народження засновника Всесвітньої федерації гемофілії Френка Шнайбеля і відзначається з 1989 року в багатьох країнах світу. Цьогоріч Всесвітня федерація гемофілії зосереджується на виявленні хворих з порушенням кровотечі.

 

Детальніше...

 

Де на Житомирщині отримати «Доступні ліки»?

З 1 квітня поточного року відбулося чимало змін у програмі «Доступні ліки», за якою пацієнти можуть отримати ліки безкоштовно або ж з незначною доплатою за препарати. Так з початку місяця лікарі виписують лише електронні рецепти на «доступні ліки», а аптеки тепер напряму співпрацюють з Національною службою здоров’я України за цією програмою. Де ж тепер можна в області придбати «Доступні ліки».

 

Детальніше...

 

926 тис. жителів області задекларували своє право на безкоштовне медичне консультування та пакет обстежень та аналізів

На Житомирщині вже понад 75% жителів підписали декларацію з сімейним лікарем, терапевтом або педіатром, а це майже 926 тисяч осіб. Якщо ж ви не увійшли до їх числа, то варто якнайшвидше обрати свого лікаря та підписати декларацію. Адже у 2019 році продовжується трансформація медичної галузі. Як підписати декларацію з лікарем та що гарантує декларація пацієнту – читайте далі.

 

Детальніше...

 

У 6-ти районах Житомирщини будівництво амбулаторій на фінішній прямій

У Житомирській області триває будівництво сільських амбулаторій в рамках реформи сільської медицини. Наразі роботи ведуться на 21 об’єкті, 6 з яких вже будуть завершені найближчим часом. Першими сучасними медичними закладами зможуть скористатися жителі Пулинського, Баранівського, Брусилівського, Чуднівського, Черняхівського та Ємільчинського районів.

 

Детальніше...

 

Алеї магнолій та троянд з’явилися на території Центру вертебрології та реабілітації

Висаджували дерева та кущі сьогодні, 13 квітня, у день загальнообласної толоки Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, голова ОДА Ігор Гундич, волонтери та працівники Центру.

 

Детальніше...

 

Медична династія нащадків Сергія Корольова

12 квітня 1961 року - дата першого польоту людини в космос, який здійснив Юрій Гагарін. Ця історична подія не тільки відкрила еру освоєння космічного простору, а й стала символом вічного прагнення людини до нових горизонтів. Протягом багатьох років космічна наука і техніка допомагають людству вирішувати проблеми, пов'язані, зокрема, зі зміною клімату, продовольчою безпекою, глобальною охороною здоров'я та гуманітарною допомогою.

 

Детальніше...

 

6-13 квітня – національний тиждень громадського здоров’я Спорт – це рух. Рух – це життя

Як відомо, основною запорукою впливу на свідомість пацієнта є власний приклад, коли лікар не просто дає поради, а й сам дотримується засад здорового способу життя. Показовим у цьому відношенні став нещодавній благодійний пробіг «Біжу за життя», що відбувся в Житомирі 6 квітня, у якому взяли участь понад 400 учасників, з них – близько 100 дітей. Забіг було організовано на підтримку дітей з онкозахворюваннями. Серед інших учасників «Біжу за життя» були і лікарі обласної дитячої клінічної лікарні - Олексій Леонідович Кульбіда, лікар-гематолог дитячий онкогематологічного відділення з родиною та Ольга Анатоліївна Марченко, завідувачка дитячого інфекційно-боксованого відділення.

 

Детальніше...

 

11 квітня – Всесвітній день боротьби з хворобою Паркінсона

Всесвітній день боротьби з хворобою Паркінсона проводиться з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я  і покликаний підвищити інформованість суспільства про це захворювання, надати підтримку хворим на паркінсонізм та їх сім’ям.

 

Детальніше...

 

Впровадження системи громадського здоров’я на первинному рівні

У рамках Всеукраїнського тижня громадського здоров’я 10 квітня у Житомирі для лікарів загальної практики-сімейної медицини на базі обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського відбувся круглий стіл, на якому обговорювалися актуальні питання громадського здоров’я на первинній ланці.

 

Детальніше...

 

«Мотиваційне консультування та робота з пацієнтами у напрямку збереження здоров’я»

У рамках Всеукраїнського тижня громадського здоров’я 9 квітня на базі Житомирського медичного інституту  відбулася відкрита науково-практична конференція для спеціалістів медсестринства на тему «Мотиваційне консультування та робота з пацієнтами у напрямку збереження здоров’я».

 

Детальніше...

 

Починаймо із себе

Цьогоріч за ініціативою Центру громадського здоров’я МОЗ України вперше з 6 по 13 квітня в Україні триває Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я, в рамках якого проводяться заходи, що сприяють формуванню свідомого ставлення та відповідальності кожного з нас за власне здоров’я та популяризації самого поняття громадське здоров’я, яке охоплює і ситуацію із захворюваністю, і стан профілактики, і тенденції, і контроль та попередження захворювань.

 

Детальніше...

 

Профілактика – важливий напрямок роботи медпрацівників

4 квітня 2019 року в актовому залі поліклініки комунального підприємства «Лікарня № 2» Житомирської міської ради відбувся семінар для інструкторів та осіб, відповідальних за санітарно-освітню роботу, приурочений до Всеукраїнського тижня громадського здоров’я, який триває з 6 по 13 квітня. У заході взяли участь фахівці закладів охорони здоров’я області, експерти УОЗ ОДА, представники міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадських організацій.

 

Детальніше...

 

«Здоров’я в усіх стратегіях»

3 квітня в обласному медичному консультативно-діагностичному центрі у  рамках Всеукраїнського тижня громадського здоров’я, який проходитиме в Україні з 6 по 13 квітня відбулася конференція на тему «Детермінанти здоров’я».

 

Детальніше...

 

В обласній лікарні завершують реконструкцію 2 відділень

У Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О.Гербачевського завершені будівельні роботи у 2 відділеннях – реанімації та анестезіології №2 і інтенсивної терапії для післяопераційних хворих №2. Відділення розраховані на 13 місць.

 

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту