Новини

Обласна клінічна лікарня відтепер також робитиме дослідження на COVID-19.

У Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського 8 травня відкрито відділ ПЛР-діагностики.
Оглянули новостворений відділ заступник голови обласної ради Максим Вілівчук, депутати обласної ради Олена Галагуза, Ігор Сабадаш разом із головою облдержадміністрації Віталієм Бунечком.

Детальніше...

 

5 травня – День гігієни рук

Медсестри і акушерки! Чистота і безпека при наданні медичної допомоги починається з вас!

Детальніше...

 

Конкурс дитячого малюнка «Супергерої сучасності»

Супергерої сучасності – саме так ми зараз називаємо людей, які, наражаючи себе на небезпеку і ризикуючи підхопити небезпечну хворобу, рятують наше здоров’я, життя, забезпечують життєдіяльність міста в умовах карантину.

Детальніше...

 

5 травня – Міжнародний день акушерки

Акушерка — особлива професія. Вона першою приймає у свої руки нового жителя Землі. І від того тепла, яке вона дала йому в перші хвилини, багато чого залежить. Акушерка повинна займатися своєю справою за покликанням.

Детальніше...

 

COVID-19 на Житомирщині: 23 жителя області вже одужали

За даними Житомирського обласного лабораторного центру, в області вже одужали 23 особи. Це жителі з 7 районів регіону та з м. Житомира, у яких раніше шляхом ПЛР-діагностики був підтверджений коронавірус.

2020_05_05_01 

Наразі у 23 пацієнтів повторне тестування шляхом полімеразної ланцюгової реакції не виявило COVID-19 в організмі. Найбільша кількість одужалих у Малинському районі та в обласному центрі.

 

Так, 1 особа одужала в Андрушівському районі2 – у Бердичівському районі1 – у Коростенському районі9 – у Малинському районі2 – у Новоград-Волинському районі2 – в Овруцькому районі1 – у Радомишльському районі та 5 – у м. Житомирі.

 

Нагадаємо, що станом на 9.00 04 травня 2020 року на Житомирщині зареєстровано лабораторно підтверджених 430 випадків захворювання на коронавірус серед жителів області. За останню добу (3 травня) виявили 7 нових випадків. Про це повідомив голова ОДА Віталій Бунечко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо ситуації з коронавірусною інфекцією на території регіону.

 

Найбільша кількість заражень спостерігається у м. Житомирі – 151 пацієнт, у м. Коростені – 89 та м. Бердичеві – 80.

Пресслужба ОДА

 

Медичний календар на травень

5 травня – Міжнародний день акушерки. Праця цієї категорії медиків незамінна, адже саме вони допомагають малюкам з’являтися на світ. Ідею свята запропонувала Міжнародна асоціація акушерок на конференції в Нідерландах у 1987 році. Статус офіційного цей день набув лише в 1992 році. Сьогодні він відзначається більш ніж у 50 країнах світу. Тема 2020 р. – «Святкуйте. Демонструйте. Мобілізуйте. Об’єднуйтесь».

Детальніше...

 

Увага! З 1 до 4 травня на Житомирщині діятимуть додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи

На період травневих свят з 13:00 1 травня до 06.00 4 травня в Житомирській області введено додаткові обмежувальні заходи для запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

Детальніше...

 

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя

Детальніше...

 

На протидію COVID-19 в Житомирській області виділено понад 124 млн грн

На протидію COVID-19 в Житомирській області виділено 124, 7 млн грн. З місцевих бюджетів області направлено 95,3 млн грн, у тому числі з обласного бюджету – 32 млн грн. Також від малого та середнього бізнесу надійшло 15,4 млн грн та 14 млн грн – це кошти «великого бізнесу». Про це 23 квітня розповів голова обласної ради Володимир Ширма.

2020_04_23_00001

«Станом на сьогодні на превентивні заходи та боротьбу з небезпечною інфекцією вже використано 79 млн грн. Розпорядниками коштів є обласна та місцеві комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданнях цих комісій і вирішується, на які нагальні потреби спрямувати кошти. Зокрема, кошти розподіляються, як на закупівлю тестів, медикаментів, так і на придбання засобів індивідуального захисту для медиків, бензину для бригад «швидкої», доплату медичним працівникам тощо», - поінформував Володимир Ширма.

З-поміж іншого на придбання засобів індивідуального захисту використано понад 10,5 млн грн бюджетних коштів та 2,2 млн грн приватних коштів; на закупівлю лікарських засобів спрямовано майже 4,7 бюджетних коштів та 1,3 млн грн – це приватні кошти; для закупівлі медичної апаратури використано майже 9,5 млн грн бюджетних та 3,8 млн грн приватних коштів тощо.

Зазначимо, що в області визначено 12 лікарень першої хвилі, які першими прийматимуть пацієнтів з коронавірусом. На території цих лікарень встановлено намети для тимчасових пунктів прийому та сортування хворих.

Нагадаємо, що Уряд продовжив карантин до 11 травня.

Пресслужба обласної ради.

 

Житомирська обласна лікарня отримала захисні костюми від фабрики «Леся»

Житомирська обласна клінічна лікарня ім. О. Ф. Гербачевського налагодила співпрацю з Новоград-Волинською швейною фабрикою «Леся», на якій запущено лінію з виробництва одноразового медичного одягу.

2020_04_23_0001

Як розповів генеральний директор комунального медичного закладу Богдан Леськів, 22 квітня голова спостережної ради фабрики Микола Сиченко привіз та  подарував медичному закладу у якості благодійної допомоги 100 комплектів одноразових індивідуальних захисних костюмів.

Також лікарня закупила ще 150 комплектів за кошти, що надійшли від Національної служби здоров’я України. Вартість одного комплекту – 340 грн.

Богдан Леськів зазначив, що захисні костюми пройшли сертифікацію і лікарня отримала можливість їх закуповувати.

«Ці індивідуальні захисні костюми пошито з урахуванням пропозицій, що надала головний експерт з інфекційних хвороб області. Наприкінці березня керівництво фабрики презентувало захисний одяг для медиків. Експерт, яка працює безпосередньо у зонах ураження, надала деякі практичні поради стосовно того, як зробити костюми зручними та надійними, щоби максимально захищали від інфікування медичних працівників», - сказав Богдан Леськів.

Нагадаємо, що фабрика «Леся» шиє комбінезони, бахіли, фартухи, нарукавники і виробляє щоденно до 1 тис. екземплярів одягу.

Пресслужба обласної ради

 

COVID-19 на Житомирщині: в області одужав вже другий пацієнт

Про це повідомив сьогодні, 23 квітня, голова ОДА Віталій Бунечко під час щоденного брифінгу щодо ситуації з коронавірусом на території Житомирської області.

 2020_04_23_003

«На Житомирщині одужав вже другий пацієнт від коронавірусної інфекції. Це жінка з Коростеня, у якої провели повторне тестування результат виявився від’ємним, тобто COVID-19 не виявили», – зазначив голова ОДА.

 

Так, жінка 1982 року народження з Коростеня вже друга, хто одужав від коронавірусу в області. У неї встановили діагноз COVID-19 13 квітня, увесь час перебувала вдома на самоізоляції, повторне тестування не виявило інфекції в організмі. Тож, одужала жінка 22 квітня.

 

Варто зазначити, що у Коростені наразі 64 підтверджені випадки COVID-19.

 

Нагадаємо, що 15 квітня на Житомирщині зафіксували перший випадок одужання від коронавірусу у житомирянина.

Пресслужба ОДА

 

23 квітня – Всеукраїнський день психолога

Життя – дуже непередбачуване і бурхливе. Іноді людині важко утримати тягар життєвих проблем на своїх плечах, і вона може втратити надію, віру в себе, а найголовніше – своє здоров’я. Уникнути цього нам допомагають мудрі поради досвідчених фахівців-психологів. На період карантину, викликаного COVID-19, роботи у багатьох фахівців, зокрема і у психологів, які працюють у лікувальних закладах нашої області, додалося, бо багато хто з нас у цей період потребує підтримки та допомоги.

2020_04_23_01

Життя з введенням оголошеного в нашій країні карантину змінилось, зокрема і для дітей. В часи нестабільності та потрясінь загострюються усі наші проблеми. Раніше від них ми могли втекти на роботу або хоча б розчинитися у соціумі. Зараз тікати нікуди, оскільки ми залишились наодинці з собою. Сьогодні ми всі маємо вдосталь часу, щоб задуматись, що справді найважливіше в нашому житті, заради чого ми живемо? Карантин - це не лише вимушена зупинка в житті, яку треба чимось заповнити. Час – безцінний і життя на у цей період має бути повноцінним, а не очікуванням кінця карантину. Ми маємо зростати, проходячи крізь випробування. Усвідомлення сенсу наших дій додає нам сил і витривалості і наші діти сьогодні, як ніколи, потребують нашої підтримки.

– Діти відчувають нашу тривогу, навіть якщо при них ми не розмовляємо на ці теми і приховуємо, що відбувається. Як це не парадоксально звучить, – говорить координатор УОЗ ОДА за напрямом «Дитяча психологія», практичний психолог ОДКЛ Тетяна Осіпович, – щоб допомогти дітям, нам спершу потрібно потурбуватися про себе. Адже якщо ми виснажені, знервовані, роздратовані, нам важко буде передати відчуття підтримки і безпеки нашим дітям. Тож не забуваймо про базові кроки турботи про власне психологічне благополуччя – взаємну підтримку, планування дня, сон, здорове харчування, фізичну та ресурсну активність. Спілкування з дітьми на теми, які їх хвилюють, дуже потрібні для них. Дуже важливо те, що ми чуємо, прислухаємось до дитячих думок, питань, почуттів, що і ми в свою чергу у відповідь ділимось з ними власними думками, планами, відчуттями. З дітьми можна обговорювати все, що їх хвилює – наприклад, допомогти зрозуміти важливість карантину і всіх заходів обмеження, бо інколи діти можуть відчувати шалену тривогу, але не ставити запитань. Зважаючи на вік дитини і на її чутливість, важливо підібрати слова, пояснити, що відбувається, чому так важливо дотримуватись усіх вимог, щоб убезпечити себе – мити руки з милом, ходити в масці, уникати близьких контактів. Це можна пояснювати у вигляді гри, як ми це практикуємо, наприклад, з дітьми, які перебувають на лікуванні у відділеннях ОДКЛ і потребують тривалого лікування. Сенс цієї гри полягає у тому, що ми боремось з хворобою і мікробами, а кожна наша дія (краплина ліків, таблетка, дезінфекція, миття рук) – це бомба, яка знищує ці мікроби. Дитина – супергерой, яка має вийти переможцем у цій боротьбі. А малечі варто пояснити, що є такий вірус, який живе на дверних ручках, на підлозі, на руках та інших поверхнях. Але всі заходи безпеки повинні бути у формі гри: «Це ж весело: маска у мами, маска у тата і тобі надягнемо маску. Дивись, як ми схожі!» або «У тебе в руці сидить маленьке сонечко, яке дуже любить купатися. Тому треба купати його довго і з милом. Тоді воно буде щасливим» - це найпростіші приклади. Пов’язуйте гру з улюбленими героями ваших дітей, зацікавлюйте їх і грайтеся разом.

Але дітям, безперечно, не потрібен такий потік інформації, який мають дорослі. Дозуйте її! Спирайтесь на авторитетні джерела і контролюйте те, що читають або дивляться діти, бо інколи інформація може їх травмувати.

Батьки в усьому повинні бути прикладом для своїх дітей, але це не означає бути ідеальними батьками. Коли ми помиляємось - ми маємо бути для них гарним прикладом того, як уміти визнати помилку, попросити вибачення. Більшості життєвих мудростей та навичок діти навчаються у нас, а не через лекції. Саме ми, батьки, вчимо їх найважливішому – мистецтву життя. Тож наразі настав час вчитися разом долати труднощі, бути підтримкою один одному, піклуватися один про одного, вміти жартома, якимось діями поліпшити настрій собі та іншим. Як бути творчим та заповнити свій день ресурсними активностями в жорстких межах карантину? Це може бути спільна гра в хованки, читання книжок, перегляд фільму, приготування їжі, майстрування з татом тощо. Розділена радість є найкращим способом відновлення від стресу, джерелом енергії.

 У нашому дитячому лікувальному закладі ми працюємо як з дітьми, так і з батьками, бо та чи інша проблема дитини – це в першу чергу проблема сім’ї. Дитина – своєрідний індикатор, через який виявляються проблеми родини. Зрештою ж нас ніхто не вчить мистецтву бути батьками і ми часто виховуємо їх так, як це робили наші батьки, переносячи в свою родину наші сімейні традиції. Світ змінюється. Прискорився темп життя. Сьогодення диктує людству зовсім інші вимоги щодо знань і компетенцій. І мені приємно бачити на консультаціях велику кількість молодих батьків, які хочуть навчатися бути батьками, розуміти свою дитину і зробити все, щоб вона виросла успішною і щасливою. Батьківство - велика відповідальність, але й разом з тим це велика радість!

Хвороба дитини, перебування в лікарні – велике стресове навантаження для всієї сім’ї. Тому досить часто діти, які знаходяться на лікуванні потребують психологічного супроводу. Ми намагаємось допомогти зменшити стресовість ситуації, зробити максимально ефективною співпрацю батьків і медперсоналу, задля якнайшвидшого одужання. Віра і підтримка батьків - це найважливіше. Це те, що дає дитині крила і надію.

Дітям важливо знати, що ми – дорослі, завжди поруч. Разом ми зможемо пережити цей нелегкий період і вийти з нього сильнішими та мудрішими. Стати членами суспільства, в якому буде більше добра, більше мудрості та більше любові.

Нехай у казки буде щасливе завершення!

Тож з нагоди професійного свята, Всеукраїнського дня психолога хочу побажати усім колегам терпіння і наснаги! Нехай робота приносить вам не тільки зростання досвіду, але й велике задоволення.

Обласний центр громадського здоров’я.


Життя – дуже непередбачуване і бурхливе. Іноді людині важко утримати тягар життєвих проблем на своїх плечах, і вона може втратити надію, віру в себе, а найголовніше – своє здоров’я. Уникнути цього нам допомагають мудрі поради досвідчених фахівців-психологів. На період карантину, викликаного COVID-19, роботи у багатьох фахівців, зокрема і у психологів, які працюють у лікувальних закладах нашої області, додалося, бо багато хто з нас у цей період потребує підтримки та допомоги.

Життя з введенням оголошеного в нашій країні карантину змінилось, зокрема і для дітей. В часи нестабільності та потрясінь загострюються усі наші проблеми. Раніше від них ми могли втекти на роботу або хоча б розчинитися у соціумі. Зараз тікати нікуди, оскільки ми залишились наодинці з собою. Сьогодні ми всі маємо вдосталь часу, щоб задуматись, що справді найважливіше в нашому житті, заради чого ми живемо? Карантин - це не лише вимушена зупинка в житті, яку треба чимось заповнити. Час – безцінний і життя на у цей період має бути повноцінним, а не очікуванням кінця карантину. Ми маємо зростати, проходячи крізь випробування. Усвідомлення сенсу наших дій додає нам сил і витривалості і наші діти сьогодні, як ніколи, потребують нашої підтримки.

– Діти відчувають нашу тривогу, навіть якщо при них ми не розмовляємо на ці теми і приховуємо, що відбувається. Як це не парадоксально звучить, – говорить координатор УОЗ ОДА за напрямом «Дитяча психологія», практичний психолог ОДКЛ Тетяна Осіпович, – щоб допомогти дітям, нам спершу потрібно потурбуватися про себе. Адже якщо ми виснажені, знервовані, роздратовані, нам важко буде передати відчуття підтримки і безпеки нашим дітям. Тож не забуваймо про базові кроки турботи про власне психологічне благополуччя – взаємну підтримку, планування дня, сон, здорове харчування, фізичну та ресурсну активність. Спілкування з дітьми на теми, які їх хвилюють, дуже потрібні для них. Дуже важливо те, що ми чуємо, прислухаємось до дитячих думок, питань, почуттів, що і ми в свою чергу у відповідь ділимось з ними власними думками, планами, відчуттями. З дітьми можна обговорювати все, що їх хвилює – наприклад, допомогти зрозуміти важливість карантину і всіх заходів обмеження, бо інколи діти можуть відчувати шалену тривогу, але не ставити запитань. Зважаючи на вік дитини і на її чутливість, важливо підібрати слова, пояснити, що відбувається, чому так важливо дотримуватись усіх вимог, щоб убезпечити себе – мити руки з милом, ходити в масці, уникати близьких контактів. Це можна пояснювати у вигляді гри, як ми це практикуємо, наприклад, з дітьми, які перебувають на лікуванні у відділеннях ОДКЛ і потребують тривалого лікування. Сенс цієї гри полягає у тому, що ми боремось з хворобою і мікробами, а кожна наша дія (краплина ліків, таблетка, дезінфекція, миття рук) – це бомба, яка знищує ці мікроби. Дитина – супергерой, яка має вийти переможцем у цій боротьбі. А малечі варто пояснити, що є такий вірус, який живе на дверних ручках, на підлозі, на руках та інших поверхнях. Але всі заходи безпеки повинні бути у формі гри: «Це ж весело: маска у мами, маска у тата і тобі надягнемо маску. Дивись, як ми схожі!» або «У тебе в руці сидить маленьке сонечко, яке дуже любить купатися. Тому треба купати його довго і з милом. Тоді воно буде щасливим» - це найпростіші приклади. Пов’язуйте гру з улюбленими героями ваших дітей, зацікавлюйте їх і грайтеся разом.

Але дітям, безперечно, не потрібен такий потік інформації, який мають дорослі. Дозуйте її! Спирайтесь на авторитетні джерела і контролюйте те, що читають або дивляться діти, бо інколи інформація може їх травмувати.

Батьки в усьому повинні бути прикладом для своїх дітей, але це не означає бути ідеальними батьками. Коли ми помиляємось - ми маємо бути для них гарним прикладом того, як уміти визнати помилку, попросити вибачення. Більшості життєвих мудростей та навичок діти навчаються у нас, а не через лекції. Саме ми, батьки, вчимо їх найважливішому – мистецтву життя. Тож наразі настав час вчитися разом долати труднощі, бути підтримкою один одному, піклуватися один про одного, вміти жартома, якимось діями поліпшити настрій собі та іншим. Як бути творчим та заповнити свій день ресурсними активностями в жорстких межах карантину? Це може бути спільна гра в хованки, читання книжок, перегляд фільму, приготування їжі, майстрування з татом тощо. Розділена радість є найкращим способом відновлення від стресу, джерелом енергії.

 У нашому дитячому лікувальному закладі ми працюємо як з дітьми, так і з батьками, бо та чи інша проблема дитини – це в першу чергу проблема сім’ї. Дитина – своєрідний індикатор, через який виявляються проблеми родини. Зрештою ж нас ніхто не вчить мистецтву бути батьками і ми часто виховуємо їх так, як це робили наші батьки, переносячи в свою родину наші сімейні традиції. Світ змінюється. Прискорився темп життя. Сьогодення диктує людству зовсім інші вимоги щодо знань і компетенцій. І мені приємно бачити на консультаціях велику кількість молодих батьків, які хочуть навчатися бути батьками, розуміти свою дитину і зробити все, щоб вона виросла успішною і щасливою. Батьківство - велика відповідальність, але й разом з тим це велика радість!

Хвороба дитини, перебування в лікарні – велике стресове навантаження для всієї сім’ї. Тому досить часто діти, які знаходяться на лікуванні потребують психологічного супроводу. Ми намагаємось допомогти зменшити стресовість ситуації, зробити максимально ефективною співпрацю батьків і медперсоналу, задля якнайшвидшого одужання. Віра і підтримка батьків - це найважливіше. Це те, що дає дитині крила і надію.

Дітям важливо знати, що ми – дорослі, завжди поруч. Разом ми зможемо пережити цей нелегкий період і вийти з нього сильнішими та мудрішими. Стати членами суспільства, в якому буде більше добра, більше мудрості та більше любові.

 Нехай у казки буде щасливе завершення!

Тож з нагоди професійного свята, Всеукраїнського дня психолога хочу побажати усім колегам терпіння і наснаги! Нехай робота приносить вам не тільки зростання досвіду, але й велике задоволення.

Обласний центр громадського здоров’я.

 

Пресконференція в онлайн форматі до Європейського тижня імунізації

Європейський регіон ВООЗ щороку відзначає Європейський тиждень імунізації для підвищення обізнаності населення про важливість імунізації для запобігання захворювань та захисту життя. Вакцинація є одним з найбільш рентабельних медичних втручань та життєво важливим для досягнення оптимального стану здоров’я для всіх. Саме з цією метою у рамках проведення Європейського тижня імунізації обласним центром громадського здоров’я 22 квітня 2020 року в онлайн форматі було проведено пресконференцію, на яку були запрошені провідні фахівці галузі охорони здоров’я.

Детальніше...

 

20-26 квітня 2020 року відзначається щорічний Європейський тиждень імунізації

Його мета – підвищити обізнаність про важливість вакцинації для багатьох аспектів здоров’я і благополуччя людини протягом усього життя.

Детальніше...

 

На варті здоров’я і в будень, і в свято

Медпрацівники КНП «Малинський центр первинної медико-санітарної допомоги» ММР для запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції разом з нацгвардійцями та поліцейськими беруть участь у роботі блокпостів, які облаштовано з 10 квітня 2020 року на шести в’їздах у місто Малин, а саме: з боку Щербатівки, Пиріжок, Малинівки, Городища, Ворсівки та «Банкнотки».

Медики проводять моніторинг стану здоров’я людей, які пересуваються транспортними засобами шляхом безконтактного вимірювання температури. Хочемо зауважити, що у чергуваннях на блокпостах задіяні всі медичні працівники нашого центру – лікарі й медичні сестри як з міста, так і з сільської місцевості.

КНП «Малинський центр первинної медико-санітарної допомоги»

 2020_04_16_01

2020_04_16_02

2020_04_16_03

2020_04_16_04

 

Володимир Ширма провів нараду з керівниками комунальних медичних закладів щодо впровадження реформи

Голова обласної ради Володимир Ширма  8 квітня провів нараду з керівниками обласних комунальних медичних закладів. Також участь у засіданні взяли заступник голови облдержадміністрації Наталія Остапченко та начальник управління охорони здоров’я Микола Суслик.

Детальніше...

 

7 квітня – Всесвітній день здоров’я

Цьогоріч він проходить під гаслом «Підтримка медсестерта акушерок».

Детальніше...

 

Володимир Федоренко перевірив 12 медичних закладів області «першої хвилі»

Перший заступник голови ОДА, керівник робіт із наслідків надзвичайної ситуації Володимир Федоренко перевірив всі 12 медичних закладів області, які належать до «першої хвилі». Так, сьогодні, 6 квітня, відвідав Житомирську міську лікарню №1 з метою перевірки готовності закладу на випадок госпіталізації пацієнтів з коронавірусною інфекцією.

 

2020_04_06_01

3 квітня Володимир Федоренко відвідав Новоград-Волинський та Коростенський райони, де також проінспектував лікарні щодо їх готовності до госпіталізації хворих у разі потреби.

 2020_04_06_02

Загалом перевірили 12 медичних закладів «першої хвилі» у місті Житомирі та у таких районах: Житомирський, Бердичівський,КоростишівськийЧуднівський, Малинський, Любарський, Олевський, Овруцький, Коростенський та Новоград-Волинський.

 2020_04_06_03

Володимир Федоренко спілкувався з медиками та представниками районних структур, які задіяні у запобігання та протидії поширенню вірусного захворювання на територіях цих районів.

 2020_04_06_04

«Завершили інспектування ряду регіональних закладів охорони здоров’я області «першої хвилі». Спільно з керівниками відповідних служб місцевого рівня здійснено паспортизацію наявних сил та засобів даних лікувальних установ на предмет спроможності їх служб працювати в умовах надзвичайної ситуації. Маємо повну інформацію стосовно медикаментозного та технічного забезпечення цих медичних закладів. На сьогодні всі лікарні «першої хвилі» та медичний персонал забезпечені мінімальними засобами індивідуального захисту. Відповідно до виявлених потреб всі медичні заклади області будуть забезпечені необхідними матеріалами, устаткуванням задля їх подальшої роботи в особливих умовах», – зазначає перший заступник голови ОДА.

2020_04_06_05

Пресслужба ОДА

 

Поінформований – значить озброєний

Хоча одним із найважливіших засобів захисту від COVID-19 є дотримання соціальної дистанції, насправді сьогодні багато людей об’єднались для боротьби з коронавірусом.

2020_04_06_1

Хтось безкоштовно підвозить медпрацівників на роботу, інші – закуповують необхідні засоби захисту, дезінфектори, шиють маски, купують продукти для стареньких сусідів, сплачують за них комірне тощо. І таких прикладів багато.

2020_04_06_2

Так, рекламна агенція «Аbsolute Group» в особі Владислава Шпаківського та Юрія Горбатюка теж долучилась до спільної протидії COVID-19. Вони виготовили 52 постери про профілактику інфікування і поширення коронавірусу та розмістили їх на сіті-лайтах на центральних вулицях міста Житомира. Це допоможе ознайомити з такою актуальною нині інформацією якомога більше людей та потенційно зменшити ризики захворювання.

2020_04_06_3

Обласний центр громадського здоров’я.

 

МЕДИЧНА ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ!

uvagaКриза, спричинена пандемієюкоронавірусу, вплинула на суспільство фізично, економічно, політично, соціально, психологічно. Навіть розвинені системи охорони здоров’я отримали виклики, до яких, як виявилося, були не готові.Кожен з нас зазнає наслідків цього стресового впливу щодня. Усвідомлення нездатності швидко і ефективно зупинити поширення небезпечної інфекції примушує шукати нові підходи та ресурси, переглядати існуючі алгоритми взаємодії, актуалізує увагуна окремих категоріях громадян – людях літнього віку, хворих на імунодефіцити, соціально-незахищених верствах населення. Разом з тим, виникає необхідність вирішувати питання і професійної спрямованості.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту