Новини

7 квітня – Всесвітній день здоров’я

Для розповсюдження у ЗМІ

26.03.2010 р.

 

Цьогорічний Всесвітній день здоров’я проходитиме в рамках глобальної кампанії 1000 міст 1000 життів під гаслом «Урбанізація і здоров’я».

Мета даної кампанії – забезпечити динамічну громадську платформу для демонстрації могутності спільних зусиль сектору охорони здоров’я та інших основних секторів економіки разом з громадськістю по оздоровленню міст і покращенню здоров’я міських жителів.

Детальніше...

 

Епіцентри землетрусів за період 1963

За історичний період землетруси не раз викликали руйнування і жертви. Зокрема:

- у 1290 р. у районі затоки Бохайвань (Китай) загинуло близько 100.000 осіб;

- у 1556 р. в провінції Шаньсі (Китай) - 830.000 осіб;

- у 1737 р. у Калькутті (Індія) - 300.000 осіб;

- у 1908 р. у Мессіні (Італія) -120.000 осіб;

- у 1923 р. у Токіо - 143.000 осіб;

- у 1976 р. у Тяньшані (Китай) - близько 240.000 осіб;

- у 1999 р. в Туреччині - близько 40.000 осіб;

- у 2001 р. в Індії – близько 30 000 осіб.

Детальніше...

 

ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ УОЗ ОДА – ПІДСУМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

Відбулося засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації, до роботи в якому були запрошені головні лікарі ЦРЛ, ЦМЛ, ТМО, районних та міських СЕС, обласних лікувально-профілактичних закладів, начальники управлінь та відділів охорони здоров’я міст і районів області, керівники закладів освіти галузі охорони здоров’я, голови профспілкових комітетів закладів та установ охорони здоров’я, керівники санаторіїв та центрів охорони здоров’я, головні штатні та обласні позаштатні спеціалісти. Участь у зібранні взяли також заступник міністра охорони здоров’я України Зіновій Миколайович Митник та заступник голови облдержадміністрації Микола Андрійович Черненко.

 

Детальніше...

 

Обласній дитячій лікарні – 25!

25 років для лікарні – невеликий проміжок часу, а ось для людей, які вкладають у її розвиток свою працю – це вагома частина життя. День народження - ювілей обласної дитячої лікарні її працівники відзначили як своє власне, дуже дороге серцю свято. Звісно ж, із відповідними цій події атрибутами – в красивому приміщенні (конференц-залі Житомирського інституту медсестринства), із гостями – не лише з Житомирщини, а й віддалених куточків України, з подарунками та сюрпризами, радістю та посмішками.

Детальніше...

 

Нове сторіччя пологового відділення

В актовій залі поліклініки № 1 ЦМЛ № 1 м.Житомира відбулося святкування 100-річчя пологового відділення.

Детальніше...

 

Перша операція на серці в Житомирі

З відкриттям відділення рентген-ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології в обласній клінічній лікарні ім. О. Ф. Гербачевського операції на серці стали можливими і в Житомирі. Саме за допомогою нового апарата ангіографа були здійснені операції на серці в один день двом пацієнтам.

Детальніше...

 

Народжувати допомагає Америка

І хоч як там зараз волають про всілякі кризи (фінансову, економічну, політичну) та нестачу (грошей, милосердя, совісті), та щодень у цей світ приходять нові життя. Й саме тому, хоча які напружені та завантажені клопотами будні, в Житомирському обласному центрі охорони здоров’я матері і дитини кожного дня – свято. Й це підтвердять 4300 матусь, котрі народили тут, зокрема, лише протягом минулого року, своїх малят. А народжувати їм допомагала … Америка.

Детальніше...

 

«Актуальні питання розвитку сімейної медицини»

25 листопада 2009 року в конгрес-центрі Житомирського інституту медсестринства відбулася VII Міжрегіональна науково-практична конференція «Актуальні питання розвитку сімейної медицини».

Детальніше...

 

Батьківщина починається з пологового будинку

Адже саме тут на світ з’являється нове життя, яке примножуватиме здобутки своєї країни й продовжуватиме існування нації. Тим-то й відрадно, що Житомирщина має офіційне міжнародне визнання досягнень зі втілення нових перинатально-акушерських технологій. Обласний центр охорони здоров’я матері й дитини та пологове відділення ЦМЛ №1 м. Житомира отримали на підтвердження цього відповідні сертифікати.  

 

Детальніше...

 

Задля блага людей

Того дня в обласному центрі по вулиці Корольова, будинок 46, було людно й гамірно. Тут відбулося відкриття Житомирської міжрайонної медико-соціальної експертної комісії в новому приміщенні.

 

Детальніше...

 

Юлія Тимошенко вселила надію на краще

12 листопада Житомирщину з робочим візитом відвідала Прем`єр-міністр України Ю. В. Тимошенко.

Детальніше...

 

Підготовка – на вищому рівні

6 листопада, в п`ятницю, Житомирська область переступила епідемічний поріг по захворюваності на гострі респіраторні інфекції та грип (як відомо, жодного випадку захворюваності на грип А/H1N1 в області не зафіксовано). Наступного дня Житомирщину відвідала делегація від Всесвітньої організації охорони здоров“я на чолі з головою регіонального представництва ВООЗ в Україні І. В. Поканевичем. Метою візитуделегації було допомогти Україні в боротьбі із грипом А/H1N1, а саме – оцінити рівень готовності в регіонах країни протистояти можливій епідемічній ситуації і, якщо потрібно, надати необхідну   допомогу.

Детальніше...

 

РІШЕННЯ обласної надзвичайної протиепідемічної комісії від 6.11.2009 р. № 6

РІШЕННЯ

обласної надзвичайної  протиепідемічної комісії

 

від 6.11.2009 р.                                                                                              № 6

 

 

Про ускладнення епідемічної

ситуації з грипу та ГРВІ,

виконання рішення облНПК

№ 5 від 30.11.2009 р.

 

Детальніше...

 

02.11.2009 відбулась селекторна нарада за участю губернатора області Забели Ю.В.

02.11.2009 відбулась селекторна нарада за участю губернатора області Забели Ю.В. з питань, щодо захворюваності на ГРЗ та грип серед жителів Житомирської області.

На нараді виступив начальник управління охорони здоров'я Толстанов О.К.

Детальніше...

 

ЧОГО БОЇТЬСЯ ЖІНКА

Коли підходиш до Житомирського обласного онкологічного диспансеру, мимоволі стискається серце. На підсвідомому рівні лякаєшся примари смерті, що, здається, блукає приміщеннями диспансеру. Частину хворих відвойовують у кістлявої лікарі-онкологи, а інші тихо згасають…

Детальніше...

 

ОБМІНЯЛИСЯ ДОСВІДОМ

6-9 жовтня в Житомирському обласному лікувально-санаторному центрі «Дениші» проходив науково-практичний семінар «Актуальні питання виходжування новонароджених з екстремально низькою масою тіла».

Детальніше...

 

Інноваційні технології – гарант якостi роботи МСЕК

На базі Коростишівської ЦРЛ та Коростишівської міжрайонної МСЕК відбулася конференція з питань забезпечення роботи лікувально-профілактичних закладів та служби медико-соціальної експертизи щодо створення єдиної бази даних на інвалідів області. Участь у зібранні взяли заступники головних лікарів, голови ЛКК та голови МСЕК, представники управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Детальніше...

 

Найкраща медсестра України-2009 – вінничанка!

    На Житомирщині відбувся ІІІ Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер «Ескулап-професіонал». Нагадаємо, що він був започаткований у 2007 році. Перший конкурс був проведений у м. Коблево Миколаївської області, другий – у м. Маріуполі Донецької області, де перемогла медсестра відділення інтенсивної терапії та догляду за післяопераційними хворими обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського, студентка відділення «Медсестра-бакалавр» Житомирського інституту медсестринства Олена Матердей.

Детальніше...

 

ПРЕС – РЕЛІЗ до Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності медичних сестер «Ескулап-професіонал»

Конкурс «Ескулап-професіонал» був започаткований Міністерством охорони здоров'я України та Асоціацією медичних сестер України в 2007 році з метою підвищення рівня підготовки молодших медичних спеціалістів та престижу професії медичної сестри в Україні, сприяння широкому залученню обдарованої молоді до участі в професійних змаганнях.

Детальніше...

 

Напрацювання дитячих хірургів Житомирщини – медичному загалу України

Нещодавно побачила світ книга „Тканинозбе-рігаюча високочастотна електрозварювальна хірургія” – атлас, випущений Національною академією наук України. До неї увійшли й напрацювання хірургів Житомирської обласної дитячої лікарні.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 101 102 103 104 105 106 107 108 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту