Новини

Тренінг для сімейних лікарів щодо організації протитуберкульозної допомоги

28 травня на базі обласного протитуберкульозного диспансеру відбувся тренінг на тему «Ведення хворих на туберкульоз лікарями, котрі надають ПМД». Захід відбувся у рамках реалізації субгранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні «Прискорити темпи зменшення рівня захворюваності на туберкульоз та ВІЛ за рахунок забезпечення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики і лікування туберкульозу, шляхом розширення доказової медичної профілактики, діагностики та лікування ВІЛ та створення стійкої та життєздатної системи охорони здоров'я». Його організаторами виступили управління охорони здоров'я ЖОДА, обласний протитуберкульозний диспансер, обласний центр громадського здоров'я.

Детальніше...

 

Роз'яснення щодо верифікації даних, внесених в електронну систему охорони здоров'я КНП "Ірпінський центр ПМСД" Ірпінської міської ради

Трансформація системи охорони здоров’я - це перш за все, зміна механізмів фінансування. На первинній ланці заклади отримують з Державного бюджету України кошти за принципом «гроші йдуть за пацієнтом». Пацієнт вільно обирає лікаря, подає декларацію у заклад, де працює цей лікар, НСЗУ – оплачує кошти закладу охорони здоров'я за договором. НСЗУ оперує коштами державного бюджету і відповідає за їхнє цільове та ефективне використання. НСЗУ не лише контрактує заклади охорони здоров'я, а і перевіряє дотримання ними умов договорів.

Детальніше...

 

До Всесвітнього дня здоров'я органів травлення

29 травня відзначається Всесвітній день здоров'я органів травлення, мета якого - привернути уваги суспільства до захворювань шлунково-кишкового тракту, спільний пошук ефективних стратегій боротьби з ними, популяризація здорового способу життя і раціонального харчування, як невід'ємного його компонента.

Детальніше...

 

У Житомирському фармацевтичному коледжі відкрито навчально-тренінговий центр

2019_05_29_01

28 травня у комунальному закладі вищої освіти «Житомирський базовий фармацевтичний коледж» Житомирської обласної ради відбулось урочисте відкриття навчально-тренінгового центру «Навчальна аптека – Phytothek Training Room».

2019_05_29_02

Розробники та спонсори зазначеного проекту –  ТОВ Біонорика – представництво в Україні виробника фітопрепаратів високої якості (Німеччина) та мережа аптек «Первоцвіт Фарм» (м. Житомир та область) проклали своєрідний міст між навчальним закладом і практичною фармацією. Як зазначив у вітальному слові голова обласної ради Володимир Ширма, завдяки відкриттю цієї навчальної лабораторії аптеки отримують добре підготовлених фахівців, студенти мають можливість опанувати більш якісними практичними навичками, а коледж покращив свою матеріально-технічну базу.

2019_05_29_03

Директор фармколеджу Ірина Дмитрівна Бойчук запевнила, що в навчально-тренінговому центрі планують проводити не лише заняття для студентів на додипломному етапі, а й у межах курсу підвищення кваліфікації фармацевтів, тренінги для лікарів із залученням представників аптечних мереж та виробників фармпрепаратів. У цій навчальній лабораторії студенти також зможуть проходити онлайн-навчання - як правильно спілкуватись з потенційними клієнтами аптек.

2019_05_29_04

Гості заходу мали змогу наочно побачити практичне заняття на тему «Фармацевтична опіка пацієнтів з респіраторними захворюваннями», яке провела заступник директора з навчально-виробничої роботи, викладач фармакології, фармацевтичної опіки, кандидат фармацевтичних наук Ірина Луцак.

Впровадження цього проекту підтверджує, що Житомирський базовий фармацевтичний коледж є лідером у підготовці фахівців фармацевтичної галузі.

Прес-центр УОЗ.

 

 

«Комфортно для пацієнтів і зручно для співробітників»

Саме так можна сказати про умови інфекційного відділення «Лікарні №1» м. Житомира, в яких віднині працюватиме медичний персонал та лікуватимуться пацієнти.

 

Детальніше...

 

Для Центру екстреної допомоги Житомирщини закуплять нове обладнання за кошти обласного бюджету

Вже незабаром для зміцнення матеріально-технічної бази Центру екстреної медичної допомоги Житомирщини закуплять нове обладнання. Понад 500 тис. грн на придбання необхідного сучасного оснащення Центру виділили депутати під час останньої сесії обласної ради.

 

Детальніше...

 

Фахівці обласної психіатричної лікарні № 1 знайомляться з досвідом польських колег

Група лікарів та психолог Житомирської обласної психіатричної лікарні №1 нещодавно відвідали місто Петриків Трибунальський (Польща) з метою вивчення досвіду польських колег щодо реабілітації дітей з аутизмом. Допомога дітям з аутизмом надається у дитячому садочку для дітей з особливими потребами «Академія Вінні Пуха». Місія академії полягає у забезпеченні кожному з дошкілят всебічного та гармонійного розвитку, бажання подарувати кожній дитині відчуття щастя, любові та турботи.

 

Детальніше...

 

Як будується 21 амбулаторія нового зразка на Житомирщині

В області триває будівництво сільських амбулаторій загальної практики – сімейної медицини. Нові сучасні медичні заклади вже скоро прийматимуть перших пацієнтів у 21 населеному пункті Житомирщини. Першими свою роботу розпочнуть амбулаторії у селах: Соколів Пулинського району, Водотиї Брусилівського району, Високе Черняхівського району, Квітневе Попільнянського району, Краснопіль Чуднівського району, Дубрівка Баранівського району та Хочине Олевського району.

 

Детальніше...

 

23 сесія обласної ради розпочалася із нагородження жителів Житомирщини

На початку двадцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання традиційно жителі області отримали державні відзнаки та почесні звання.

 

Детальніше...

 

Японські благодійники відвідали дитяче психоневрологічне відділення Житомирської ОПЛ №1

Днями делегація японського благодійного фонду ЧеФуКо міста Токіо відвідала Житомирську обласну психіатричну лікарню №1. Мета візиту -  ознайомлення з цільовим використанням фінансової допомоги, яка була передана лікарні для дитячого психоневрологічного відділення в 2018 році. У складі делегації були Масаюка Кабасава (представник директора фонду), Макото Сугіура, Юкако Кітада, Чіхару Кубо. У 2018 році за благодійні кошти фонду було придбано обладнання для сенсорного блоку дитячого психоневрологічного відділення лікарні.

 

Детальніше...

 

Стратегія розвитку системи громадського здоров’я: найближчі перспективи

2019_05_22_001

21 травня у Житомирському центрі розвитку місцевого самоврядування, створеного Програмою «U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном України, відбувся круглий стіл з обговорення плану розробки системи громадського здоров’я у Житомирській області. Ініціював проведення заходу обласний центр громадського здоров’я.

У заході взяли участь представники структурних підрозділів ОДА, громадських організацій та експерти з питань реформування охорони здоров’я.

2019_05_22_002

Директор КНП «Обласний центр громадського здоров'я» Житомирської обласної ради Олександр Зарицький ознайомив присутніх з основними положеннями, функціями та завданнями системи громадського здоров’я: «Система громадського здоров’я має розвиватись з урахуванням сучасних вимог та тенденцій. Тому ми сьогодні маємо сформувати бачення розвитку громадського здоров’я та визначити пріоритети».

2019_05_22_003

«Нам важлива ваша думка, адже ви на місцях бачите проблеми та переваги теперішнього стану речей і у більшості випадків знаєте алгоритми розв’язання цих проблем», - наголосила Марина Брага, експерт Програми «U-LEAD з Європою». Вона детально проаналізувала очікування щодо розробки стратегії обласної системи ГЗ, а також окреслила наступні кроки у цьому напрямку.

2019_05_22_004

Вже у червні відбудеться чергова зустріч для роботи над стратегією розвитку системи громадського здоров’я Житомирської області.

2019_05_22_005

2019_05_22_006

Прес-центр УОЗ та обласний центр громадського здоров’я.

 

В обласному онкологічногму диспансері тривають внутрішні роботи

У Житомирі продовжується реконструкція обласного онкологічного диспансеру – тривають внутрішні роботи.

 

Детальніше...

 

Першу амбулаторію нового типу на Житомирщині добудовують у селі Соколів

На Житомирщині триває будівництво 21 амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. Перші медичні заклади нового зразка відкриються у селах: Соколів Пулинського району, Водотиї Брусилівського району, Високе Черняхівського району, Квітневе Попільнянського району, Краснопіль Чуднівського району, Дубрівка Баранівського району та Хочине Олевського району.

 

Детальніше...

 

20 травня – Всесвітній день травматолога

Професія лікаря-травматолога - це не тільки спеціальність, а й покликання. Лікар-травматолог має бути фахівцем своєї справи, мати високу кваліфікацію і досвід, постійно самовдосконалюватися, адже від його знань та вмінь залежать здоров'я і життя пацієнта.

 

Детальніше...

 

МОЗ внесено зміни до Календаря профілактичних щеплень

Наказом МОЗ України від 23.04.2019 №958 внесено зміни до Календаря профілактичних щеплень в Україні (затверджений наказом МОЗ України від 16 вересня 2011 року № 595, у редакції наказу МОЗ України від 11 серпня 2014 року № 551). Зміни стосуються термінів вакцинації дітей та дорослих від кору, епідемічного паротиту та краснухи.

 

Детальніше...

 

17 травня - Всесвітній день боротьби з артеріальною гіпертензією

Артеріальна гіпертензія – одне з найпоширеніших захворювань серцево-судинної системи.

 

Детальніше...

 

У Житомирі відзначили День вишиванки

У Житомирі 16 травня, як і по всій Україні, відзначають День вишиванки. На майдані ім. С.П. Корольова за участі усіх охочих відбулась вишивана акція «Українці, єднаймося», до якої долучились й голова обласної ради Володимир Ширма та депутат обласної ради Ірина Костюшко.

 

Детальніше...

 

У центрі уваги – безпека пішоходів

15 травня по всій Україні проходить акція “Відповідальний пішохід”, мета якої - привернути увагу пішоходів до дотримання Правил дорожнього руху під час переходу проїжджої частини.

Детальніше...

 

Ще 6 амбулаторій нового зразка планують включити до спроможної мережі на Житомирщині

Наразі у громадах області продовжують будувати 21 амбулаторію нового зразка із житлом для лікарів. Ще 6 нових таких закладів планують включити до спроможної мережі цьогоріч.

 

Детальніше...

 

Тренінг з впровадження системи ДСГ в Україні

Однією з найважливіших проблем, на якій фокусується реформування галузі охорони здоров’я, є необхідність підвищення якості госпітальної допомоги та економічної ефективності лікарень, адже саме госпітальний сектор системи медичного обслуговування споживає найбільшу частку загальних фінансових ресурсів галузі охорони здоров’я і водночас характеризується найбільшим ступенем неефективності їх використання. Як один з основних інструментів реформування у госпітальному секторі світова практика застосовує запровадження фінансування медичних послуг, які надаються у лікарнях, на основі оплати за пролікований випадок, що базується на використанні діагностично-споріднених груп (ДСГ).

 

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту