Новини

Медична рада закладів ЛПЗ Ємільчинського району

Минулого тижня відбулося засідання медичної ради лікувально-профілактичних закладів Ємільчинського  району за підсумками роботи в 2017 році. У засіданні медичної ради взяли участь: заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жека, заступник голови Ємільчинської ОТГ Володимир Євтух, керівники закладів району, завідувачі АЗПСМ району.

 

Детальніше...

 

«Місія в Україну»: досягнення та перспективи

Наша мета – надати допомогу жінкам з небажаною вагітністю, дітям з інвалідностями та їх сім’ям, впливаючи на суспільство від їх імені.

 

Детальніше...

 

9 лютого - День стоматолога У школу… за гарною посмішкою

Багато дорослих людей сьогодні панічно бояться візиту до стоматолога. Страх перед відвідуванням цього лікаря найчастіше пов'язаний з неприємними дитячими спогадами. Саме тому фахівці радять батькам якомога раніше знайомити своїх малюків з зубними лікарями, адже, на жаль, останнім часом поширеність стоматологічних захворювань у дітей зросла.

 

Детальніше...

 

В обласній раді спілкувалися з інвестором, який пропонує модернізувати Житомирський центр крові

Голова обласної ради Володимир Ширма та його заступники Сергій Крамаренко і Максим Вілівчук днями зустрілися з представниками фармацевтичної компанії «Біофарма», яка пропонує інвестувати кошти  в Житомирський обласний центр крові.

 

Детальніше...

 

Співпраця фахівців кафедри дитячої хірургії НМАПО ім. П.Л.Шупика та ОДКЛ

Співпраця фахівців та адміністрації лікарні з НМАПО ім. П.Л.Шупика має початок з 2004 року, коли на базі медзакладу було відкрито філію кафедри з циклу ТУ «Абдомінальна лапароскопічна хірургія дитячого віку». На той час це була перша і єдина установа в Україні, де був набутий досвід оперативних втручань та відповідні кадри з питань підготовки фахівців з дитячої лапароскопії.

 

Детальніше...

 

Дайджест змін у системі охорони здоров’я: про реформу для фахівців

Шановні медики!

Ми говоримо далі про зміни в системі охорони здоров’я.

Це число присвячене автономізації закладів охорони здоров’я. Адже це — необхідний крок для успішного входження в медичну реформу.

Детальніше...

 

В області триває реалізація урядової програми «Доступні ліки»

Про хід реалізації в області урядової програми «Доступні ліки» розповідає начальник відділу медицини катастроф та організації медичної допомоги населенню управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Андрушко.

 

Детальніше...

 

Президент про запровадження телемедицини: об’єднавши зусилля сьогодні ця мета стала набагато ближчою

7 лютого у присутності Президента Петра Порошенка відбулась церемонія підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством охорони здоров’я, Світовим банком та Міністерством закордонних справ Канади щодо підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості України та субвенції з державного бюджету на здійснення таких заходів.

 

Детальніше...

 

МОЗ України оголосило плани щодо розвитку електронної системи охорони здоров’я у 2018 році

У 2018 році МОЗ продовжить розробку eHealth і зосередиться на створенні постійних структур, що сприятимуть розвитку системи у майбутньому. Найближчими кроками стануть визначення нового адміністратора системи та розробка довгострокової стратегії впровадження eHealth в Україні.

 

Детальніше...

 

Оперативна інформація про випадки обмороження та переохолодження

За даними КУ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» впродовж тижня в області зафіксовано два випадки з переохолодження та обмороження.

 

Детальніше...

 

«Лікарі без Кордонів» надаватимуть підтримку у лікуванні хіміорезистентного туберкульозу в Житомирській області

Незалежна гуманітарна медична організація Médecins Sans Frontières (MSF)/«Лікарі без кордонів» підписала з органами охорони здоров'я у Житомирській області договір, спрямований на надання підтримки у лікуванні хіміорезистентного туберкульозу (ХР ТБ).

 

Детальніше...

 

Майже 7 млн грн виділили на реабілітацію та лікування учасників АТО області у 2018 році

У 2018 році на реабілітацію та лікування учасників антитерористичної операції в обласному бюджеті передбачено майже 7 млн грн.

 

Детальніше...

 

МОЗ оновило перелік «Доступних ліків»: до списку додано 41 новий препарат

Загалом у новому реєстрі препаратів, що беруть участь у програмі “Доступні ліки”, налічується 239 торгових назв, з них 47 – безоплатних.

 

Детальніше...

 

Оперативна інформація щодо стану захворюваності населення області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції

За даними ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», з початку епідсезону (з 40 тижня 2017р.) в області на грип та ГРВІ в області захворіло 93662   особи.

 

Детальніше...

 

9 міфів про вакцинацію

Чимало українців досі вірять, що вакцина може ослабити імунну систему, що її не варто вводити дітям з хронічними захворюваннями, а також у те, що дітям краще отримати «природний імунітет», тобто перехворіти.  

Разом із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні спростовуємо найпоширеніші міфи про вакцинацію.

 

Детальніше...

 

В обласному госпіталі учасники бойових дій зможуть проходити бальнеологічні процедури

У комунальній установі «Обласний госпіталь для ветеранів», що у м.Бердичеві, у відділенні фізіотерапії запрацював кабінет бальнеологічних процедур. Голова обласної ради Володимир Ширма разом із начальником управління охорони здоров’я облдержадміністрації Миколою Сусликом 1 лютого відвідали заклад, оглянули кабінет, неврологічне і гастроентерологічне відділення та тренажерну залу, а також поспілкувалися з пацієнтами.

Детальніше...

 

4 лютого - Всесвітній день боротьби з раком

Щорічно 4 лютого ВООЗ і Міжнародне агентство з вивчення раку (IARC) за підтримки  Міжнародного союзу з контролю над раком (UICC) організовують кампанії, щоб привернути увагу суспільства до такої глобальної проблеми, як онкологічні захворювання.

Детальніше...

 

Актуальні питання житомирської медицини

Під час робочого візиту Віце-прем'єр-міністра Геннадія Зубка до Житомира 31 січня високопосадовець  вперше взяв участь у  медичній раді. Захід  відбувся за участі Житомирського міського голови Сергія Сухомлина, його заступника Матвія Хренова, начальника УОЗ Житомирської міської ради Марії Місюрової та представників  міських лікувальних закладів. У засіданні медичної ради взяв участь начальник управління охорони здоров’я області  УОЗ облдержадміністрації Микола Суслик.

Детальніше...

 

Марина Порошенко відвідала Центр реабілітації дітей в обласному спеціалізованому будинку дитини

Дружина Президента Марина Порошенко оглянула Центр реабілітації дітей, який функціонує на базі Житомирського обласного спеціалізованого будинку дитини.

Детальніше...

 

Вперше в Україні в Житомирській обласній лікарні використали апарат штучного кровообігу

Вперше в Україні, в Житомирській обласній лікарні, в кардіохірургічному відділенні використано апарат штучного кровообігу з метою швидкої реінфузії крові при резекції розшаровуючої аневризми черевного відділу аорти (диссекція аорти розповсюджувалась на ниркові та здухвинні артерії).

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Статистика сайту