Новини

Стан медичного забезпечення та лікування ветеранів війни в 2017 році

Медичне та ресурсне забезпечення ветеранів війни ніколи не втрачало своєї актуальності, перебуває у центрі уваги управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації та медичної  громадськості області і забезпечується низкою законодавчих актів, основними з яких є Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Постанова Кабінету Міністрів України №34 від 27.01.2016 року “Про збільшення норм грошових витрат на харчування та медикаменти в закладах охорони здоров’я для ветеранів війни”, наказ МОЗ №463 від 09.12.02 року «Про затвердження Положення про порядок проведення  профілактичних оглядів, медичної реабілітації ветеранів війни», «Програма соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення АТО на територію Житомирської області, учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО», розпорядження обласної державної адміністрації та накази управління охорони здоров’я.

 

Детальніше...

 

Медична допомога військовим та ветеранам: розробляється оновлений комплексний підхід

На сьогодні, як ніколи, необхідно створити умови, щоб ветерани незалежно від місця проживання могли отримати якісну психологічну, психотерапевтичну, психосоціальну та психіатричну допомогу, що базується на засадах доказової медицини. Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) України бере активну участь у цьому процесі.

Детальніше...

 

Призначено головного лікаря комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин призначив Івана Дідика на посаду головного лікаря комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради.

 

Детальніше...

 

Понад 124 тисячі жителів Житомирщини вже скористалися програмою «Доступні ліки»

За 4 місяці 2018 року на Житомирщині до лікарів звернулися 124,588 тис. пацієнтів та отримали препарати за 226,362 тис. рецептами завдяки програмі «Доступні ліки».

 

Детальніше...

 

З нагоди Всесвітнього дня медичної сестри

З нагоди відзначення Всесвітнього дня медичної сестри 3 травня у комунальному вищому навчальному закладі «Житомирський медичний інститут» відбулися урочистості.

 

Детальніше...

 

У Житомирській області зафіксовано випадки укусів гадюк

Про це повідомили у центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відділення постійного базування у Романівському районі.

 

Детальніше...

 

Стартує акція «Квітуча Україна»

Вже третій рік поспіль з ініціативи прес-центру управління охорони здоров’я облдержадміністрації та обласної медичної газети «Пульс» проводиться акція «Квітуча Україна», результати якої традиційно буде оголошено до Дня Незалежності України.

 

Детальніше...

 

Відзнаку «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта» отримало ревматологічне відділення ОКЛ

Впевнено, крок за кроком, впроваджується проект «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта» у КУ «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради.

 

Детальніше...

 

Відбулося засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації

27 квітня у Житомирському медичному інституті відбулося засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації, яке провів начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Суслик.

 

Детальніше...

 

«Сучасні аспекти лікування терапевтичної патології внутрішніх органів»

26 квітня у рамках ХІІ Поліських медичних зустрічей відбулася міжобласна науково-практична конференція «Сучасні аспекти лікування терапевтичної патології внутрішніх органів», яка проходила на базі обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського. Організатори наукового форуму – Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова та управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації.

 

Детальніше...

 

Медична допомога потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС

Серед усіх трагедій, які пережило людство, Чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами, техногенними та медичними наслідками.

 

Детальніше...

 

В Україні триває Європейський тиждень імунізації

З 23 квітня 2018 року в Україні стартував Український тиждень імунізації. Цей захід є щорічним та відбувається одночасно з Всесвітнім та Європейським тижнями імунізації.

 

Детальніше...

 

Лікарі-онкологи проводять профілактичні огляди населення області

23 квітня у Радомишльському та Малинському районах бригадою лікарів-онкологів було проведено профілактичні огляди населення.

 

Детальніше...

 

Здоров’я людей - справа спільна

Свій професійний шлях головний лікар Романівської ЦРЛ  Валентина Павлівна Хмільовська починала у цьому закладі з  посади педіатра, куди була направлена по закінченні Вінницького медінституту ім. М.І.Пирогова. Затим тривалий час була заступником головного лікаря, а з серпня 2015 року – очолює рідну лікарню.

 

Детальніше...

 

20 квітня - Всеукраїнський день меланоми

Відзначення Всеукраїнського дня діагностики меланоми сьогодні проходить по всій країні за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Української асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів, Української асоціації дерматоскопії шкіри, громадської організації «СТОП меланома», а також постійного партнера пан’європейського проекту «Євромеланома» – лабораторій La Roche-Posay.

 

Детальніше...

 

Остерігайтесь кліщів

Так звані «енцефалітні кліщі» - це кліщі родини іксодових, що зустрічаються в лісі, на луках, пасовищах території України, а в останнє десятиріччя, за умов інтенсивних процесів урбанізації, перемістились у паркові зони відпочинку міст, сквери.

 

Детальніше...

 

МОЗ: як підписати декларацію дитині

Міністерство охорони здоров’я України надало пояснення щодо роботи лікарів-педіатрів. За дітей до 14 років декларацію заповнюють батьки, а обслуговуватимуться вони до 18 років.

 

Детальніше...

 

Імунізація – профілактика інфекційної загрози

19 квітня у Житомирському медичному інституті  відбулася відкрита науково-практична конференція для молодших медичних спеціалістів з медичною освітою «Імунізація – профілактика інфекційної загрози». Захід відбувся під головуванням к. пед. н., завідувача відділення післядипломної освіти спеціалістів медсестринства, асистента кафедри «Сестринська справа» КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради Зої Шарлович.

 

Детальніше...

 

Центр ПМСД Романівської районної ради: тут ви можете обрати свого лікаря

Жителі Романівського району вже активно долучаються до акції «Обери свого лікаря». За словами головного лікаря КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Романівської районної ради Олександра Галяса, успішному старту кампанії передувала велика підготовча робота.  Насамперед ще наприкінці минулого року тут провели цикл навчань для медсестер та сімейних лікарів щодо заповнення декларації, зокрема правил внесення даних та підпису у декларації. Відповідно до угоди з системою eHealth кожній лікар має свій електронний підпис. Сімейні лікарі забезпечені комп’ютерами, які підключені до Інтернету. Так нещодавно Романівська райдержадміністрація та райрада виділили 90 тис грн, за які заклад придбав 6 нових комп’ютерів з принтерами за системою державних закупівель Прозоро.

Детальніше...

 

З метою попередження онкозахворювань

16 квітня у Романівському та Баранівському районах бригадою лікарів-онкологів проведено профілактичні огляди населення.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту