Новини

29 жовтня – Міжнародний день псоріазу

29 жовтня з ініціативи Міжнародної федерації асоціацій псоріазу (ІБРА) відзначають Національні дні псоріазу. Україна першою з країн колишнього Радянського Союзу з 2009 року приєдналась до цієї ініціативи, і під патронатом Української асоціації псоріазу цього року вже вчетверте буде відзначено День псоріазу в Україні.

 

Детальніше...

 

У Житомирі планують створити школи у медичних закладах, де діти проходять довготривале лікування

Діти, які проходять довготривале лікування у медичних закладах, мають отримувати освіту.

Детальніше...

 

24 жовтня - Всесвітній день боротьби з поліомієлітом (WORLD POLIO DAY)

Цей день  заснований за ініціативою міжнародної неурядової організації Rotary  International з метою привернути увагу світової спільноти до проблеми захворювання на поліомієліт та завершення більш як 30-річної боротьби за викоренення цього небезпечного захворювання  на всій планеті.

Детальніше...

 

В Овруцькому районі збудують амбулаторію з житлом для лікарів

До кінця року Житомирська ОДА планує побудувати амбулаторію сімейного лікаря у селі Поколів Овруцького району. Інформацію оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro», пише Інтернет-видання «Вголос».

Детальніше...

 

Житомирська область входить у топ-3 областей із найкращим обліком ліків за версією ресурсу «Є ліки»

Найбільш прозорі лікарні знаходяться у Закарпатській, Житомирській та Донецькій областях. Такі результати показала аналітика ресурсу Є ліки (eliky.in.ua) – загальнонаціонального онлайн ресурсу, створеного для оприлюднення інформації про наявність у медичних закладах лікарських засобів, які пацієнти можуть отримати безкоштовно.

 

Детальніше...

 

Що змінилося за рік після прийняття закону про медичну реформу

Минув рік з дня голосування за медичну реформу в стінах Верховної Ради. Тоді свій голос за зміни в системі охорони здоров’я і гарантований державою пакет медичних послуг для кожного віддали 240 народних депутатів.

 

Детальніше...

 

МОЗ України буде моніторити, як обирають лікарів майбутніх сільських амбулаторій

Інформація про кількість лікарів і декларацій про вибір лікаря у 512 сільських амбулаторіях, які будуть побудовані у рамках заходів на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, тепер доступна онлайн (https://public.tableau.com/profile/nastiach#!/vizhome/UPD_declarations/sheet2 ).

Детальніше...

 

Чому потрібно зробити щеплення проти грипу і як пройти вакцинацію

На початку епідемічного сезону грипу Центр громадського здоров’я МОЗ України нагадує, чому потрібно вакцинуватися проти грипу, кому треба зробити щеплення насамперед, які вакцини є в країні і як пройти вакцинацію.

 

Детальніше...

 

18 жовтня - Міжнародний день менопаузи

Цей стан абсолютно, природний. У  певному віці його переживає кожна жінка без винятку. Клімактеричні зміни в організмі жінок викликають зниження або повне згасання функції яєчників та всієї дітородної системи.

 

Детальніше...

 

Благодійна допомога маленьким пацієнтам

Представники Всеукраїнського благодійного фонду «Допомагати просто» (директор А.М. Павлова) та ТОВ “Медівей” (директор Ю.С. Капась) передали  КУ “Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня” Житомирської обласної ради новий надсучасний апарат експертного класу ARC-350 з комплектуючими. Загальна  вартість електрохірургічного апарата становить близько 500 тисяч гривень. Він призначений як для відкритої, так і для лапароскопічної (малоінвазивної) хірургії.

Детальніше...

 

У рамках тижня психічного здоров’я

16 жовтня у  рамках  проведення тижня, присвяченого  Всесвітньому дню психічного здоров’я в Житомирській обласній психіатричній лікарні №1 проводились різноманітні  заходи, серед яких - інтерв’ю із заступником головного лікаря з медсестринства, опубліковано ряд статей в засобах масової інформації з порадами про важливість збереження психічного здоров’я від лікарів – психіатрів, лікарів – інтернів та психологів. Протягом декількох днів поспіль на базі лікарні проводився цілий ряд заходів, присвячених Всесвітньому дню психічного здоров’я – це святковий концерт для пацієнтів, виставка «Дари осені», випуск санбюлетенів за тематикою «Молодь і психічне здоров’я у світі, що змінюється», засідання опікунської ради дитячого психоневрологічного відділення.

Детальніше...

 

«Ескулап-Професіонал 2018»

12-13 жовтня 2018 року в Харківському національному медичному університеті відбувся ХІІ Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер «Ескулап-Професіонал 2018».

 

Детальніше...

 

В обласному медичному консультативно-діагностичному центрі з’явився новий сучасний апарат УЗД

Найсучасніший апарат ультразвукової діагностики нещодавно почав працювати в Житомирському обласному медичному консультативно-діагностичному центрі. Апарат TOSHIBA  Aplio 400 з максимальною точністю показує структуру органів та систем організму і має високу роздільну здатність,  якою не володіють інші апарати УЗД області. Цей дороговартісний апарат придбаний за позабюджетні кошти, зароблені колективом закладу.

 

Детальніше...

 

В Житомирі лікарі-онкологи провели прес-конференцію

16 жовтня в КУ «Житомирський обласний онкологічний диспансер» відбулася прес-конференція на тему: «15 жовтня – Всесвітній день боротьби з раком грудей» з нагоди Всесвітнього дня боротьби з раком грудей та Всеукраїнського дня боротьби із захворюваннями на рак молочної залози.

 

Детальніше...

 

Міжнародний день білої тростини

Щороку 15 жовтня увесь цивілізований світ відзначає Міжнародний день білої тростини. Ця дата є  нагадуванням суспільству про існування людей з обмеженими фізичними можливостями, про солідарність і про допомогу.

 

Детальніше...

 

Про стан імунопрофілактики населення Житомирської області за 8 місяців 2018 року

На даний час заклади охорони здоров’я області забезпечені імунобіологічними препаратами, які використовуються для вакцинації дитячого та дорослого населення відповідно до Календаря профілактичних щеплень, затвердженого  наказом МОЗ України від 11.08.2014 №551.

 

Детальніше...

 

12 жовтня - Всесвітній день боротьби з артритом

За даними ВООЗ, кожен десятий житель планети страждає артритом. І за останнє десятиліття тенденція до зростання числа захворювань кістково-м'язової системи та сполучної тканини, в тому числі і артритом, не знижується. Ревматологічні захворювання займають високі позиції в рейтингу причин захворюваності та інвалідності.

 

Детальніше...

 

11 жовтня – Всесвітній день зору

Завдяки сучасному рівню знань і технологій до 80% очних захворювань можна запобігти і вони піддаються лікуванню. Проте через відсутність елементарних і доступних медичних послуг по догляду за очима мільйони людей у світі як і раніше піддаються ризику втрати зору.

 

Детальніше...

 

Реконструкція найсучаснішого центру реабілітації учасників АТО та інвалідів завершена на 95%

На Житомирщині майже завершена масштабна реконструкція центру вертебрології під центр реабілітації військових та інвалідів. Про це повідомили в облдержадміністрації.

 

Детальніше...

 

World Mental Health Day

«Молодь і психічне здоров’я у світі, що змінюється»

 

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту