Новини

Министр здравоохранения Александр Анищенко: "Надо дать возможность врачам заработать"

Министр здравоохранения Александр Анищенко: "Надо дать возможность врачам заработать"

"ТАКОВА СУДЬБА ЧИНОВНИКА"

- Александр Владимирович, в последнее время вам постоянно угрожают отставкой. Да и все ваши предшественники ненадолго задержались в кресле. Вы не боитесь потерять кресло?

Детальніше...

 

Про БЦЖ

09.09.2011 року Міністерством охорони здоров'я України було вжито заходів щодо забезпечення населення вакцинами для профілактики туберкульозу БЦЖ. Для забезпечення проведення вакцинації у пологових будинках Міністерство отримало 220 тис доз вакцини для профілактики туберкульозу (БЦЖ, SSI, виробництво Данії) для щеплень новонародженим. Дана вакцина вже пройшла лабораторне дослідження якості і на цьому тижні проводиться її розвезення у регіони, а з наступного тижня буде проводитися вакцинація в пологових будинках країни. Це дасть можливість вакцинувати дітей в пологових будинках України протягом 2-хмісяців.

Детальніше...

 

Інтерв'ю Міністра охорони здоров'я України Олександра Аніщенка газеті "Голос України" №179 (5179) від 27 вересня 2011 року

Міністр охорони здоров'я України Олександр Аніщенко:

Оптимізація охорони здоров'я: пацієнтам - якісну медичну допомогу, лікарям -- професійне зростання і грошову мотивацію

 

Детальніше...

 

Держбюджет-2012 передбачає збільшення видатків на охорону здоров'я - Олександр Толстанов

У проекті Закону України "Про державний бюджет України на 2012 рік" на охорону здоров'я передбачені видатки у сумі 9,7 млрд гривень, що на 167,9 млн грн більше ніж у попередньому році. Про це сьогодні повідомив заступник Міністра охорони здоров'я України Олександр Толстанов під час відеоконференції з питань новації у організації діяльності лікувально-профілактичних закладів (питання оптимізації мережі) та організації роботи з молодими фахівцями.

Детальніше...

 

В Запорожье девушка умерла во время пластической операции

13 сентября 2011  22:45

Врачебная ошибка или несчастный случай? В одном из частных медицинских центров Запорожья на операционном столе умерла 25-летняя девушка. Она хотела сделать пластику молочных желез. Но это решение стало для пациентки фатальным. Родные погибшей уверены: причина смерти халатность медиков. Продолжит Сергей Бордюжа.

Детальніше...

 

Необхідну допомогу – ближче до людей

26 серпня 2011 року в медицині області відбулась непересічна подія. На базі Бердичівської центральної міської лікарні відкрита філія відділення хронічного гемодіалізу обласної клінічної лікарні імені О.Ф. Гербачевського на шість діалізних місць.

Детальніше...

 

МОЗ працює над вирішенням проблеми кадрового дефіциту галузі охорони здоров'я

Як визначив Міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко на підсумковій колегії МОЗ, на сьогодні однією з основних проблем в галузі є кадрове забезпечення медичних закладів. За офіційною статистикою МОЗ, кількість вакантних посад лікарів становить 46 962 особи. Загалом, забезпеченість лікарями в Україні становить 43,2 на 10 тис. населення (із них - 27 лікарів на 10 тис. населення, які безпосередньо надають медичну допомогу (всього в Україні 123 217 практикуючих лікарів), решта - молодший медичний персонал, санітарні лікарі, організатори охорони здоров'я, науковці, освітяни тощо.

Детальніше...

 

Зміни в охороні здоров'я допоможуть людям відчути, що якість надання медичної допомоги стала кращою, а лікарям - що працювати стало легше

Одним із важливих пріоритетів реформування нашої країни, якому велику увагу приділяє Президент України Віктор Янукович, є реформа галузі охорони здоров'я. Адже це стосується здоров'я кожного громадянина нашої країни. Про це наголосила Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова під час робочої поїздки з Міністром охорони здоров'я України Олександром Аніщенко до Дніпропетровської області.

Детальніше...

 

З 1 липня 2011 року збільшено розмір посадових окладів медичних працівників

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 № 524 "Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" з 01 липня 2011 року було збільшено розмір посадового окладу лікаря (в т.ч. педіатра, дільничного терапевта). За єдиною тарифною сіткою (далі - ЄТС) розмір першого тарифного розряду з 01.07.2011 становить 635 грн. Відповідно розмір посадового окладу лікарів:

Детальніше...

 

Підсумки діяльності галузі охорони здоров'я за перше півріччя 2011 року

В п'ятницю 29 липня 2011 року відбулося виїзне засідання колегії управління охорони здоров’я в м. Коростишеві. Надаємо вашій увазі виступ в.о. начальника УОЗ ОДА О. М. Торбаса на колегії управління охорони здоров`я облдержадміністрації

Детальніше...

 

Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства

Таку назву має Національний проект, метою якого є забезпечення населення доступною висококваліфікованою медичною допомогою, комфортними умовами народження та виходжування дітей шляхом створення мережі регіональних перинатальних центрів. На першому етапі проекту передбачено створення такого центру, зокрема, й у Житомирській області.

Детальніше...

 

Загальнодержавна конференція лікарняних кас

Напрямки реформування охорониздоров’я, діяльності лікарняних кас в Україні, розробка єдиних методологічних принципів їх функціонування, забезпечення медичного супроводу при лікуванні у медичних закладах  м. Києва та інших регіонів України розглядалися на звітно-виборній конференції Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників лікарняних кас України», яка проходила із 30 червня по 1 липня на базі благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області».

Участь у конференції взяли представники із 16 регіонів нашої держави, засоби масової інформації.

 

Детальніше...

 

Співпраця задля здоров’я людей

Спеціалісти обласного медичного кон-сультативно-діагностичного центру переконані, що співпраця з фахівцями інших медичних лікувальних та наукових установ (до того ж не лише вітчизняних, а й закордонних) – це запорука кращого обстеження пацієнтів. У цьому тут вкотре переконалися під час нещодавнього приїзду делегації з університету японського міста Нагасакі.

Детальніше...

 

Депутати обласної ради відвідали обласну дитячу лікарню

З метою вивчення потреб закладу, спрямованих на покращення умов перебування хворих, удосконалення і впровадження нових технологій у роботі, 6 липня депутати обласної ради відвідали обласну дитячу лікарню Житомирської обласної ради. Головний лікар закладу В.Ф. Марченко ознайомив голову постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності Г.М. Ломакова, членів постійної комісії В.С. Русака, О.М. Білецького з відділеннями лікарні, розповів про роботу колективу щодо впровадження нових методів лікування, про проблеми, які необхідно вирішувати спільними зусиллями. Депутати також провели зустріч з колективом лікарні, у якій взяли участь завідувачі відділень, старші медсестри, члени профспілкового комітету лікарні. Питання щодо вирішення життєво важливих проблем обласної дитячої лікарні будуть розглядатися на засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

Підведено підсумки

У першому півріччі поточного року відбулося чотири засідання Громадської ради при управлінні охорони здоров’я ОДА, на яких розглядались наступні питання:

-підсумки роботи Громадської ради за минулий рік та завдання на поточний;

-аналіз листів та заяв від населення до управління охорони здоров’я;

-заслуховувалась інформація головного лікаря обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф С.О.Афонічкіна щодо підготовки до Євро-2012.

Серед інших розглянутих злободенних питань – дитячий травматизм, якість питної води, проблеми харчування, використання фінансів, виділених для охорони здоров’я; аналіз захворюваності серед медпрацівників та вихід на інвалідність, робота профспілок, соціальний захист медпрацівників та їх оздоровлення.

Членами Громадської ради підготовлено лист до Кабінету Міністрів про необхідність збільшення зарплат  медпрацівникам та  до місцевих органів щодо збільшення фінансування для завершення ремонту та облаштування  навчального центру при МНС.

А.О.Мельничук,

голова Громадської ради,

заслужений лікар України.

 

Янукович призначив Олександра Толстанова заступником Міністра охорони здоров'я України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 705/2011

Про призначення О.Толстанова заступником Міністра охорони здоров'я України


Призначити ТОЛСТАНОВА Олександра Костянтиновича заступником Міністра охорони здоров'я України.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ
22 червня 2011 року
 

Новее обладнання для кращої діагностики

Згідно з новою програмою, яка діє в Житомирській області, стосовно покращення матеріальної бази медичних закладів, за кошти обласного бюджету придбано п’ять рентгенівських систем. Першою апарат отримала Житомирська центральна районна лікарня.

Детальніше...

 

Нагороди тим, хто вірний своєму покликанню

За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток системи охорони здоров’я області, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного дня медичного працівника нагородити:

Детальніше...

 

Житомирський діагностичний центр відсвяткував 20-ту річницю

Імідж і авторитет області забезпечують не заклади і не визначні події, і навіть не фінансова спроможність, а добрі справи. За ними стоять люди, які поступово, крок за кроком, щодня наполегливо служать обраній професії.

Детальніше...

 

У Житомирі відремонтували бактеріологічну лабораторію обласної лікарні

Напередодні свята медичного працівника в Житомирській обласній клінічній лікарні імені О.Ф.Гербачевського відкрився реконструйований бактеріологічний відділ централізованої  клініко-діагностичної лабораторії, який функціонує в обласній лікарні з 1980 року. На сьогодні для відділу облаштовано окремий поверх з 22 робочими кімнатами, проведено капітальний ремонт приміщень, підведено нові газові прилади, встановлено вентиляційні установки, - усе відповідає нормативам державних санітарних правил.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту