Новини

Для здоров’я дітей Житомирщини

Протягом кількох днів в обласній дитячій лікарні разом із хірургами закладу операції проводила завідуюча відділенням дитячої хірургії Варшавського шпиталю, доктор медичних наук Беата Юркевич. За словами її житомирських колег, приїзд фахівця з Польщі – один із епізодів їх тісної співпраці з зарубіжними спеціалістами.

Детальніше...

 

Новий онкодиспансер у Житомирі – бути чи не бути?

От у чому питання… А тим часом за три роки в Житомирі має бути побудований новий комплекс обласного онкологічного диспансеру. Про це під час однієї з зустрічей із представниками засобів масової інформації повідомив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації О.М.Торбас.

Детальніше...

 

Потрібно зберегти себе

Найбільшою проблемою в Україні на сьогодні залишається туберкульоз та ВІЛ-СНІД. З метою вивчення досвіду роботи Житомирської міської ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції-СНІДу в місті Житомирі по запобіганню поширенню цих захворювань серед населення адміністративної території області в останній день осені було проведено виїзне засідання обласної ради.

Детальніше...

 

Щоб казали: «Тепло, як у лікарні»

В обласній клінічній лікарні імені О.Ф.Гербачевського відкрили автономну  дахову газову котельню. В сьогоднішніх умовах, коли ціни на енергоносії постійно зростають, важливою умовою ефективного функціонування будь-якого підприємства, організації, закладу є впровадження енергозберігаючих технологій. Особливо важливо це для медичних закладів, де громадяни покращують стан здоров’я.

Детальніше...

 

Нова амбулаторія – крок до здійснення реформи

Близько 1500 дорослих і 800 маленьких мешканців Новограда-Волинського будуть отримувати медичну допомогу первинного рівня в новій амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, яка відкрилася в одному з мікрорайонів міста.

Детальніше...

 

Спільними зусиллями - до покращення системи медичної допомоги

Про виконання заходів програми соціально-економічного розвитку в галузі охо-рони здоров’я за дев’ять місяців цього року повідомив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Михайлович Торбас під час прес-конференції для представників засобів масової інформації області.

Детальніше...

 

Найкращий лікар – обізнаний

За ініціативою начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації О. М. Торбаса і товариства педіатрів Житомирської області в Житомирі відбулась кампанія щодо підвищення рівня знань медичних працівників з питань імунопрофілактики інфекційних захворювань. На базі обласної дитячої лікарні пройшов семінар-тренінг з цих питань. У ньому взяли участь заступники головних лікарів медичних закладів області з організації медичної допомоги населенню, районні педіатри, лікарі-інфекціоністи, епідеміологи, імунологи, сімейні лікарі.

Детальніше...

 

Вони працюють на совість

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Михайлович Торбас нещодавно взяв участь у програмі обласного радіо „Відкрита студія”, яку в прямому ефірі провела радіоведуча В.М.Чернець. Тема програми - „Нинішній стан та перспективи розвитку галузі охорони здоров’я Житомирської області. Виконання заходів програми соціально-економічного розвитку в галузі охорони здоров’я за дев’ять місяців 2011 року” – викликала широке обговорення слухачів програми. Її запис пропонуємо увазі читачів газети „Пульс”.

Детальніше...

 

Свято людей гуманізму, милосердя й тепла

Напередодні 50-річчя від дня утворення патронажної служби Товариства Червоного Хреста України, яке відзначали 16 листопада, його обласна організація зібрала найкращих працівників служби, голів міських та міськрайонних організацій Товариства, представників влади області, аби вшанувати роботу людей гуманізму, милосердя й тепла.

Детальніше...

 

Знай свій рівень

До Всесвітнього дня діабету в обласній кон-сультативно-діагностичній поліклініці обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського відбулась акція: кожен бажаючий міг зробити експрес-тест рівня цукру в крові. Такі акції проводяться і в Україні, і в усьому світі вже 10 років. Таким чином світова громадськість вирішила привернути увагу до цукрового діабету.

Детальніше...

 

Всеукраїнська науково-практична конференція «Вища освіта в медсестринстві: проблеми і перспективи» та нарада керівників вищих медичних навчальних закладів України

10 – 11 листопада  2011 року  в м. Житомирі на базі інституту медсестринства відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Вища освіта в медсестринстві: проблеми і перспективи» та нарада керівників вищих медичних навчальних закладів України.

Детальніше...

 

Всеукраїнська конференція з медсестринства – в Житомирі

Вища освіта в медсестринстві підтверджується на практиці високими здобутками учасниць професійних конкурсів, якістю надання медичної допомоги та розвитком охорони здоров’я на Житомирщині загалом.

Детальніше...

 

Покращувати якість життя людей

Того дня в обласній консультативно-діагностичній поліклініці обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського було справжнє свято – тут урочисто відкрили відділення променевої діагностики. Тому привітати медпрацівників закладу прибули керівники влади області.

Детальніше...

 

Японія – дітям області

Першого листопада в обласній дитячій лікарні відбувся прийом гостей з Японії. Делегація, яку очолювала Мацаура Сан, представляла благодійну організацію «Японська технічна допомога медичним обладнанням». Вона прибула, щоб зробити черговий подарунок хворим дітям Житомирської області - вручити лікарні новий наркозно-дихальний апарат високого класу якості вартістю майже 320 тисяч гривень.

Детальніше...

 

В нашій області з’явився перинатальний центр

26 жовтня відбулась 7 позачергова сесія Житомирської обласної ради. На розгляд сесії було внесено одне питання порядку денного «Про зміну назви та затвердження Статуту обласної комунальної установи Житомирський обласний перинатальний центр Житомирської обласної ради».

Детальніше...

 

Кардіограф від благодійників

На оперативній нараді в поліклініці №1 ЦМЛ №1 м. Житомира співвласники фармацевтичного товариства «Первоцвіт Фарм» Микола Максимович Поліщук і Валерій Петрович Мартинюк вручили головному лікарю ЦМЛ №1 м. Житомира Анатолію Івановичу Вусику шестиканальний електрокардіограф із автоматичною розшифровкою кардіограми «Ехо Кард 100».

Детальніше...

 

Актуальні питання онкології

28 жовтня лікарі-онкологи області зібралися у конференц-залі Житомирського інституту медсестринства, щоб удосконалити свої знання в практичній хірургії та лікуванні онкопатологій. В жовтні відзначається День боротьби з раком молочної залози, тож основні теми доповідей були присвячені прогнозам та лікуванню саме цієї патології.

Детальніше...

 

Реформа необхідна для людей

Первинна медична допомога буде надаватися тільки лікарями загальної практики – сімейними лікарями. Й щоб цього досягнути, вже зараз проводиться системна робота з підготовки кадрів сімейних лікарів. Адже при потребі майже в 33 тисячі, їх у галузі працює нині лише вісім тисяч.

Детальніше...

 

Це стосується кожного

На базі Малинського лісотехнічного коледжу відбулось виїзне засідання обласної координаційної ради  з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. У засіданні взяли участь голова ради, заступник голови облдержадміністрації Віктор Степанович Балюрко, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Михайлович Торбас, координатор ради за напрямком «ВІЛ-інфекція/СНІД», головний лікар обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Юрій Якович Галінський, заступники голів Малинської, Брусилівської, Володарсько-Волинської, Радомишльської та Коростишівської райдержадміністрацій.

Детальніше...

 

Інсулінова помпа для Ані

Цукровий діабет – складна проблема, особливо для маленьких діток, яким потрібно 4-5 разів на день робити ін’єкції. В обласній дитячій лікарні представництво Всеукраїнського благодійного фонду «Від серця до серця» вручило найменшій пацієнтці області, хворій на цукровий діабет, інсулінову помпу. Фонд вже протягом шести років проводить благодійні акції з метою допомогти хворим дітям. Перші п’ять років проводились акції зі збору коштів для придбання медичного обладнання в обласні дитячі лікарні. Цього року відбулась акція «Цукровий діабет». Основна мета – придбати для діток, хворих на цукровий діабет, інсулінові помпи.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту