Новини

Допомогти ближньому

29 травня 50 співробітників Житомирської обласної дитячої лікарні завітали до  Обласного центру крові, щоб прийняти участь в щорічній акції, присвяченій Всесвітньому дню донора крові. Мета даної акції – поповнення обласного банку крові «Дитинство».
 

Радість почутого світу

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей в обласній дитячій лікарні було не просто по-звичному людно, але й по-святковому гамірно. Тут відкрився сурдо-логопедичний кабінет. Тож взяти участь у радісній події зібралися всі, хто був до неї причетний. 

Детальніше...

 

Задля здоров’я нації

Житомирська обласна дитяча лікарня одержала- від Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» та його партнерів обладнання на загальну суму 125 тисяч гривень.

Детальніше...

 

«У всьому, що зробив ти, нехай проступить слiд душевного тепла»…

Саме таким був лейтмотив чергового засідання Товариства лікарів-педіатрів Житомирської області у Любарі. Темою конференції стала взаємодія центральної районної лікарні та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у наданні медико-соціальних послуг дітям, сім’ям та молоді, які опинилися в складних життєвих обставинах. Соціально-медичні послуги включають посередництво у здійсненні профілактичних, лікувально-оздоровчих заходів;консультації з питань збереження і зміцнення здоров’я; формування ідеології здорового способу життя й подолання шкідливих звичок; формування сексуальної культури і навичок захищених статевих відносин.

Детальніше...

 

Розвиток ступеневої медсестринської освіти в Україні

28 квітня 2009 р. в Житомирському інституті медсестринства відбулася робоча нарада МОЗ України «Розвиток ступеневої медсестринської освіти в Україні». В ній взяли участь керівники та представники Міністерства охорони здоров’я України, інституту стратегічних досліджень МОЗ України, Асоціації медичних сестер України, вищих медичних навчальних закладів ІІ-ІV рівнів акредитації.

Детальніше...

 

Свято вшанування милосердя та добра

  Конференція медичних сестер області <<2009 рік - рік молоді в Україні>> відбулася того дня особливо хвилююче й урочисто - представниць професії милосердя та добра вітали з професійним святом.

Детальніше...

 

Для здоров’я жінок

За свідченнями спеціалістів, щохвилини в світі одна жінка помирає від раку молочної залози або його ускладнень. Жаклін Кеннеді, Лінда Маккартні були відомими особистостями. Але й їх спіткала така доля. Тому вчасне виявлення патології молочної залози – завдання номер один і для лікарів, і для жінок.

Детальніше...

 

Інформація про надходження благодійних внесків на придбання апарата діагностики глухоти у немовлят

Інформація  про надходження благодійних внесків на придбання апарата діагностики глухоти у немовлят за період з 01.01.09 по 30.03.09 р.

Детальніше...

 

Перспектива сімейної медицини на Житомирщині та в Україні

Про це перед учасниками засідання Товариства терапевтів, головних лікарів ДЛ, ЛА та сімейних лікарів вела мову доцент кафедри сімейної медицини Національної медичної академії післядипломної освіти, головний позаштатний спеціаліст Міністерства охорони здоров’я України зі спеціальності загальна практика – сімейна медицина Лариса Федорівна Матюха.

Детальніше...

 

На Житомирщині пройде тиждень імунізації

Обласний центр здоров’я

ПРЕС-РЕЛІЗ

На Житомирщині пройде тиждень імунізації

 

Детальніше...

 

24 березня - Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз

ЗУПИНИТИ ТУБЕРКУЛЬОЗ – ЗАВДАННЯ ДЕРЖАВНЕ

В зібранні взяли участь: заступник голови облдержадміністрації, голова обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу Микола Андрійович Черненко, голова комітету з питань протидії ВІЛ/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам Міністерства охорони здоров’я України Світлана Олександрівна Черенько, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації, заступник голови обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу Олександр Костянтинович Толстанов, головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Віталій Степанович Дідик, головний лікар обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Юрій Якович Галінський, голова обласної організації Товариства Червоного Хреста України Олександр Володимирович Богдан, керівники медичних закладів, представники райдержадміністрацій, установ, які причетні до вирішення цієї проблеми.

Детальніше...

 

ПІДГОТОВКА КАДРІВ – ЗАВДАННЯ НОМЕР ОДИН

Саме на цьому наголошували учасники конференції Асоціації хірургів області, яка відбулася нещодавно. Адже, за свідченнями спе-ціалістів, проблема з гострою нестачею кадрів дедалі поглиблюватиметься. Тож на зібранні й визначили шляхи її вирішення

Детальніше...

 

Стан інфекційної захворюваності та виконання обсягу профілактичних щеплень населення області за 2008

 /Виступ на розширеній колегії УОЗ ОДА 

О. С. Волкова, головного державного санітарного лікаря Житомирської області/

Детальніше...

 

НОВЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ДИТЯЧИХ ХІРУРГІВ

   Дитяча обласна лікарня відне-давна поповнилася новим обладнанням - операційним столиком фірми „Жираф”. Як повідомив завідуючий хірургічним відділенням №1 дитячої обласної лікарні Петро Степанович Русак, ця апаратура - єдина такого роду. Вона дозволяє забезпечити енергозбереження новонародженої дитини в доопераційному періоді, під час оперативного втручання та в ранньому післяопераційному періоді. Тож актуальність придбання цього обладнання – надзвичайна.

Детальніше...

 

ЕНДОКРИНОЛОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ – ПРОБЛЕМИ ЙОДОДЕФІЦИТУ ТА ЙОГО НАСЛІДКИ

На базі Житомирського інституту медсестринства відбулася ендокринологічна конференція на тему „Рак щитовидної залози. Ситуація в Україні та Житомирі. Сучасна діагностика та лікування”.

Детальніше...

 

ВАШ ЗАКЛАД – НОМЕР ОДИН В УКРАЇНІ!

Такими були слова віце-спікера, народного депутата Верховної Ради України, члена комісії по охороні здоровя у Верховній Раді Арсенія Яценюка при відвіданні Житомирського обласного центру охорони здоровя матері та дитини.

Детальніше...

 

ГУРТОМ І ЦЕНТР ДОБРЕ РЕМОНТУВАТИ…

А життя таки й справді багате на гарні події! Надто ж, якщо до доброї справи беруться гуртом – як у ЦМЛ №1 Житомира. Днями тут відкрили оновлений після реконструкції консультативно-діагностичний центр.

Детальніше...

 

ПРОТИДІЯТИ СНІДУ – РАЗОМ

В обласному центрі профілактики та боротьби зі СНІДом відбулося засідання обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу. Участь у зібранні взяли представники не лише медичної галузі, але й освітяни, керівники благодійних та громадських організацій, які безпосередньо причетні до подолання проблеми поширеності цієї хвороби.

Детальніше...

 

СВЯТО ДЛЯ МАЛЕНЬКОГО ЗЕМЛЯКА

А він лежав собі тихесенько й посапував носиком. І не відав, чого то так багато гостей зібралося навколо – спалахи фотокамер і гомін журналістів не тривожили маленьку людину, яка виросте й усе своє життя буде вдячна лікарям дитячої обласної лікарні за цю прекрасну можливість – бачити сонце, чути вітер. Того дня в закладі й справді було велике свято – відкриття відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених.

Детальніше...

 

В НОВИЙ РІК – ІЗ НОВОСІЛЛЯМ

Саме так у новоріччя й увійшла Коростишівська центральна районна лікарня – напередодні свят тут введено в дію бактеріологічний відділ клініко-діагностичної лабораторії закладу.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 91 92 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту