Новини

У співпраці з громадою

Обласний лікувальний центр вертебрології і реабілітації отримав від громадської ради при облдержадміністрації інвалідні візки для пацієнтів.

Детальніше...

 

Переохолодження організму – це небезпечно!

Сніг і морози охопили Житомирщину. А як результат – майже щодня надходять повідомлення про постраждалих від переохолодження. На сьогодні більше десятка людей травмувалися з цієї причини та двоє осіб померли.

Детальніше...

 

Медики закликають житомирян поводити себе спокійно та толерантно

Лікарі Житомира підписали звернення із закликом до мешканців міста не реагувати на провокації радикально налаштованих громадян.

Детальніше...

 

Стан поширення ВІЛ-інфекції у Житомирській області

У січні 2014 року у Житомирській області виявлено – 7122 серопозитивних або потенційно інфікованих осіб, (які мають позитивний результат обстеження на ВІЛ). З діагнозом ВІЛ-інфекція сьогодні перебувають на обліку 4216 осіб. У віковому співвідношенні найбільше ВІЛ-інфікованих -  2369 осіб мають вік від 25 до 49 років. Серед молодих людей віком до 14 років ВІЛ-інфікованими є  50 осіб, віком від 15 до 17 років – 47 осіб, від 18 до 24 років - 879 осіб.  Серед людей старшого покоління віком від 50-ти років – 107 жителів області є ВІЛ-інфікованими.

Детальніше...

 

Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Торбас: «Прийдешній рік повинен бути кращим!»

«Коли розпочинається новий календарний рік, кожна людина, підбиваючи певні підсумки своєї діяльності, своїх надбань, якихось переживань, думок (а, може, й помилок), визначає для себе нові завдання – професійні, особисті. Й дуже важливо, щоб від цього підсумку, від цих звершень, досягнень, людина отримувала задоволення - що рік прожитий немарно, що були у ньому позитиви, не відзначалось ніяких особливих втрат, зроблені деякі кроки на розбудову, на поліпшення. А новий прийдешній рік завжди хочеться бачити кращим!»

Детальніше...

 

Реалізація Національного проекту «Нове життя»

Завдяки реалізації Національного проекту «Нове життя» впродовж минулого року в Україні смертність новонароджених у перинатальних центрах держави знизилась на 20%.

Детальніше...

 

Показник материнської смертності з початку реформи медичного обслуговування знизився на 21%

Сьогодні галузь охорони здоров’я переходить від теорії та пілотних експериментів в окремих регіонах до проведення масштабних системних перетворень. Про це на брифінгу в МОЗ України повідомила начальник Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Альона Терещенко.

Детальніше...

 

МОЗ України відкрило свої офіційні представництва в соціальних мережах

Міністерство охорони здоров'я України, дбаючи про розширення можливостей для спілкування з медичною професійною спільнотою та розвиток контактів з громадськістю, відкриває свої офіційні сторінки в соціальних мережах Facebook, ВКонтакті та You Tube.

Детальніше...

 

В Житомирській області зменшується кількість хворих на грип

За даними Державної санітарно-епідеміологічної служби Житомирської області, на 1 тижні епідсезону 2013-2014рр. відмічається зниження захворюваності на грип та ГРВІ на 49% в порівнянні з попереднім. Всього захворіло 2354 особи, показник на 10 тисяч населення складає 18,5, що на 33% нижче епідемічного порогу (60,4).

Детальніше...

 

Вельмишановні колеги! Дорогі друзі!

Сердечно вітаємо вас та  ваші родини

зі святом Нового року та Різдва Христового!

Детальніше...

 

Відбулося засідання обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

30 грудня в  обласному  центрі крові під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ярослава Долгих відбулося   засідання обласної  координаційної ради  з питань протидії туберкульозу та  ВІЛ-інфекції/СНІДу. В роботі засідання взяли участь директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Торбас, заступник Житомирського міського голови Олександр Бочковський, головні лікарі відповідних обласних лікувальних закладів, представники соціальних служб, громадських організацій та регіональних мас-медіа.

Детальніше...

 

Відбулося засідання колегії департаменту охорони здоров’я

Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Торбас провів засідання колегії ДОЗ, яке відбулося 27 грудня в Житомирському інституті медсестринства за участю голови Житомирської обласної ради Йосипа Запаловського, заступників директора департаменту Сергія Кобилінського та Валентини Грищук, голови обкому профспілки працівників охорони здоров’я Алли Супряги, а також голови громадської ради при Житомирській облдержадміністрації Леоніда Антонюка.

Детальніше...

 

Дід Мороз – червоний ніс подарунки всім приніс!!!

Гарна традиція новорічних ранків зібрала під дахом Житомирського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом дітлахів, яких торкнулася проблема епідемії ВІЛ/СНІДу.

Детальніше...

 

Реформування служби екстреної медичної допомоги в області

Питанням реформування служби екстреної медичної допомоги в області була присвячена прес-конференція для регіональних ЗМІ, яка відбулася 24 грудня у “Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Житомирської обласної ради”.

Детальніше...

 

Житомирському базовому фармацевтичному коледжу імені Г.С.Протасевича – 75 років

20 грудня 2013 року Житомирський базовий фармацевтичний коледж ім. Г.С.Протасевича відзначає славний 75-річний ювілей.

Детальніше...

 

У Житомирі відбулась благодійна акція для дітей та молодих людей, хворих на фенілкетонурію

В Житомирській обласній бібліотеці для дітей відбулась соціальна акція до Дня Святого Миколая для дітей та молодих людей, хворих на фенілкетонурію, за сприяння та участі Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також Житомирського  агротехнічного коледжу.

Детальніше...

 

Опікунська рада з подарунками від Святого Миколая

19 грудня до обласної дитячої клінічної лікарні завітала голова опікунської ради закладу Тамара Олійник, яка передала маленьким пацієнтам подарунки від Святого Миколая.

Детальніше...

 

В Україні створили сайт для людей похилого віку

Даний веб-ресурс розроблено з метою надання інформації та консультацій про доступні для громадян старшого віку медичні, соціально-побутові, культурно-освітні та інші послуги, які вони можуть отримати в державних і недержавних організаціях.

Детальніше...

 

Відбулося засідання товариства сімейних лікарів

18 грудня під головуванням обласного позаштатного спеціаліста зі спеціальності «Загальна практика – сімейна медицина» Володимира Хренова відбулося засідання товариство сімейних лікарів та головних лікарів центрів ПМСД області за участю керівників відділів (управлінь) охорони здоров’я райдержадміністрацій та міськвиконкомів, яке проходило у Житомирському інституті медсестринства.  В роботі товариства взяли участь заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Валентина Грищук та начальник управління ресурсного та фінансового забезпечення департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Білошицька.

Детальніше...

 

Діти – дітям!

Під такою назвою 17 грудня відбулася акція в дитячому відділенні обласної психіатричної лікарні № 1, куди напередодні Дня Святого Миколая завітали представники клубу «Глобальна турбота», створеного при Житомирській міській спеціалізованій загальноосвітній школі з поглибленим вивченням  іноземних мов № 12 ім.С.П.Ковальчука.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту