Доступні ліки

dostupni_liky

logoeliku

Держ. інтернет-ресурси:

pr

vr

kmu

oda

or

moz

ugl

Новини

Сесією Житомирської обласної ради на охорону здоров’я спрямовано більше 35 млн. грн.

29 квітня відбулося засідання 24 сесії обласної ради, в роботі якого брали участь 75 депутатів зі 111-ти. Обласна рада розподілила вільні залишки коштів загального фонду обласного бюджету у 2014 році. Загалом це більше 45 млн. грн., з яких 35 млн 920 тис. грн припадає на галузь охорони здоров’я. Зокрема, після ретельного обговорення під час засідань постійних комісії, президії та сесійного засідання депутати прийняли рішення, яким виділили 26 млн грн. на придбання магнітно-резонансного томографа для обласного медичного консультативно-діагностичного центру. «Таке обладнання комунальної власності покращить надання медичної допомоги населенню та зробить його фінансово більш доступним. Для придбання томографа має відбутися прозорий тендер за участю багатьох організацій», – наголошує голова обласної ради Віталій Француз.

Детальніше...

 

Андрушівський та Бердичівський райони отримали нові автомобілі швидкої допомоги

Нові автомобілі швидкої допомоги надаватимуть якісні медичні послуги жителям Андрушівського та Бердичівського районів. Ключі від карет швидкої передав головним лікарям голова облдержадміністрації Сидір Кізін.

Детальніше...

 

Не відставай від життя!

З 24 по 30 квітня за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я  (ВООЗ) в Україні проходить Всесвітній тиждень імунізації під гаслом «Не відставайте від життя!».

Детальніше...

 

Чорнобиль. 28 років потому

26 квітня минає 28 років найбільшої в світовій історії техногенної катастрофи – аварії на Чорнобильській атомній електростанції, яка у зв’язку з негативним впливом на здоров’я населення та навколишнє середовище одержала назву «Чорнобильська катастрофа».

Детальніше...

 

У Коростенському районі – новенький автомобіль швидкої допомоги класу В

23 квітня до Коростенського району надійшов новий автомобіль швидкої допомоги. Ключі від авто головному лікарю Коростенської районної лікарні Івану Камінському вручив голова облдержадміністрації Сидір Кізін.

Детальніше...

 

В області відбулася пряма телефонна лінія щодо діагностики раків шкіри

У рамках проведення  Національних днів діагностики раків шкіри 22 квітня 2014 року в області відбулася пряма телефонна щодо діагностики раків шкіри.  Відповіді з питань ранньої діагностики та профілактики новоутворень шкіри, зокрема меланоми, жителям області в телефонному режимі надавала завідуюча поліклінічним відділенням обласного шкірно-венерологічного диспансеру Ольга Склярова.

Детальніше...

 

Всеукраїнський тиждень діагностики раків шкіри

З метою ранньої діагностики та профілактики дерматоонкологічної патології з 21.04.2014 р. по 25.04.2014 р. в Україні проходитимуть «Національні дні діагностики раків шкіри». Саме завдяки такій акції упродовж 2011–2013 років було виявлено більше 100 випадків меланоми шкіри, близько 300 випадків базально-клітинного і плоскоклітинного раку шкіри, 1510 випадків передракових захворювань шкіри і більше 8000 тисяч доброякісних новоутворень шкіри, що вимагають диспансерного спостереження з приводу їх можливого переродження у злоякісну пухлину.

Детальніше...

 

На Житомирщині триває поповнення парку автомобілів швидкої медичної допомоги класу В

На Житомирщині триває поповнення парку автомобілів швидкої медичної допомоги класу В. У квітні область отримала 35 новеньких машин. Частина із них вже направлена до Лугинського та Малинського районів.  А 17 квітня  дві новенькі «швидкі» прибули до  Житомирського району, де  й обслуговуватимуть його жителів.

Детальніше...

 

Сидір Кізін: «Галузь охорони здоров’я потребує глибокого реформування»

Галузь охорони здоров’я потребує глибокого реформування. Без цього неможливо забезпечити її функціонування на рівні, який дозволяє наш інтелектуальний і фаховий потенціал. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Сидір Кізін на нараді з головними лікарями лікувально-профілактичних закладів області, що відбулася 16 квітня в облдержадміністрації.

Детальніше...

 

В області відбулася пряма телефонна лінія для осіб з хворобою Паркінсона

У рамках проведення  Всесвітнього дня боротьби з хворобою Паркінсона в області відбулася пряма телефонна лінія, яку провела    обласний позаштатний невропатолог, лікар-невролог обласного медичного консультативно-діагностичного центру Наталія Герасимчук. Впродовж двох днів на пряму телефонну лінію звернулося чимало осіб. Переважна більшість із них люди старшого похилого віку, решта – молоді люди після енцефалітів та травм.

Детальніше...

 

Як зберегти психічне здоров’я. Поради лікаря

Психічні розлади та  стреси стали складовою частиною життя сучасної людини. Події в політичному житті, негаразди на роботі, або ж її відсутність, матеріальні проблеми та й просто поїздка в громадському транспорті можуть призвести до стресових ситуацій. На думку головного лікаря обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини Володимира Хренова, у  деяких людей може виникати відчуття провини, якщо вони не співчувають постійно тим подіям, які відбуваються в політичному колі. Людину охоплює відчуття стурбованості у разі втрати контролю за перебігом подій, точніше – за висвітленням цього перебігу у тих засобах масової інформації, яким людина віддає перевагу. Для того, щоб цього не відбувалося, людина починає використовувати різноманітні мобільні гаджети, намагаючись постійно перебувати в інформаційному полі.

Детальніше...

 

Маленький укус – джерело великої небезпеки (7 квітня – Всесвітній день здоров’я)

Щорічно 7 квітня відмічається Всесвітній день здоров’я на честь річниці заснування ВООЗ у 1948 році. Цьогоріч увага Всесвітньої організації охорони здоров’я буде прикута до деяких найпоширеніших  переносників інфекцій (комарів,  москітів, клопів, кліщів, блох, вошей та ін.). Нинішньою темою Всесвітнього дня здоров’я є трансмісивні хвороби.

Детальніше...

 

В області відбудеться пряма телефонна лінія щодо лікування хвороби Паркінсона

У рамках проведення в області Всесвітнього дня боротьби з хворобою Паркінсона 10-11 квітня 2014 року з 12-ї до 14-ї години відбудеться пряма телефонна лінія за участю  обласного позаштатного невропатолога, лікаря-невролога обласного медичного консультативно-діагностичного центру Герасимчук Наталії Леонідівни за тел. (0412) 37-41-03.

Детальніше...

 

Відбулося засідання колегії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації

Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Торбас провів засідання колегії ДОЗ, яке відбулося 28 березня в Житомирському інституті медсестринства. У засіданні також взяли  участь заступник директора ДОЗ Сергій Кобилінський, головний хірург ДОЗ  Віктор Лучків, начальник управління ресурсного та фінансового забезпечення ДОЗ Людмила Білошицька, голова обкому профспілки працівників охорони здоров’я Алла Супряга, головний лікар обласної клінічної лікарні ім. О.Ф Гербачевського Михайло Борщівський, завідувач поліклініки № 2 ЦМЛ № 1 м.Житомира Павло Журбенко, голова громадської ради при Житомирській облдержадміністрації Леонід Антонюк, а також головні лікарі ЦРЛ, ЦМЛ, ТМО, Центрів первинної медико-санітарної допомоги,  обласних лікувально-профілактичних закладів,  керівники навчальних медичних та фармацевтичного закладів, начальники управлінь та відділів  охорони здоров’я міст і районів області, головні та обласні позаштатні  спеціалісти відповідно до плану роботи колегії.

Детальніше...

 

«Лікарняна каса Житомирської області» інформує

Протягом  2013 року благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області» продовжувала здобувати популярність серед населення.  На 1 січня 2014 року її членами є 206 926 громадян області (16,3% від загальної кількості населення), з них  дорослих – 170 604, дітей – 36 322. За 2013 рік до Лікарняної каси вступили 11 362 громадян.

Детальніше...

 

На допомогу Українській Армії

Медики Романівської центральної районної лікарні глибоко зворушені патріотизмом Збройних сил України та студентів Академії військово– морських сил ім. П.С. Нахімова під час подій, що нещодавно розгорнулися у Криму. Наші воїни робили все для того, щоб уникнути війни на півострові та й будь – якому іншому регіоні України.

Детальніше...

 

У Житомирі проводять флюорографічне обстеження безхатченків

25 та 28 березня 2014 року у Житомирі у рамках заходів до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом проводиться обстеження бездомних громадян міста з метою виявлення захворювання на туберкульоз на ранній його стадії. Обстеження проводяться за ініціативи громадської організації «Милосердя» та сприяння управління охорони здоров’я Житомирської міської ради.

Детальніше...

 

Семінар бібліотечних фахівців

25 березня в м. Житомирі на базі обласної наукової медичної бібліотеки відбувся одноденний семінар для працівників бібліотек закладів охорони здоров’я області.  Захід проходив у дещо нетрадиційній формі: вперше у програмі були  тренінгові заняття з учасниками семінару на тему «Подаруй собі радість» (щодо профілактики психоемоційного вигорання), які проводили представники психологічної служби Житомирського інституту медсестринства, викладачі-психологи вищої кваліфікації Любов Боримська  та Галина Полчанова.  Тренери працювали з аудиторією, використовуючи цікаві психодіагностичні методики, психологічні ігри, спрямовані на виявлення емоційних та поведінкових особливостей, знайомили зі способами саморегуляції та конкретними прийомами самопідтримки. Від високопрофесійних  психологів    присутні отримали заряд оптимізму та установку на позитив – це те, що дуже потрібно в наш складний час.

Детальніше...

 

Структурні нововведення в обласній психіатричній лікарні № 1

Відповідно до листа МОЗ України від 27 лютого 2014 року за №10.03.67/379/5517 з першого квітня 2014 року у Житомирській обласній психіатричній лікарні № 1 відбудуться зміни у структурі закладу.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту