Новини

В області не зареєстровано випадків захворювання на кір

Відповідно до вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України від 11.09.2017 №1082 «Про проведення заходів щодо імунізації населення проти кору в Україні» в області триває  рутинна посилена вакцинація проти кору дітей 2008 – 2016 років народження, які не були вчасно вакциновані або ревакциновані.

Детальніше...

 

МОЗ підтримує запобіжні заходи проти кору у Києві

Спалах кору в Україні триває, і МОЗ продовжує посилені заходи з вакцинації проти цього небезпечного захворювання, щоби запобігти епідемії. Міністерство підтримує запровадження Київською міською державною адміністрацією запобіжних заходів у столиці.

 

Детальніше...

 

Як сформувати ефективну мережу закладів охорони здоров’я – практика громад області

У Житомирському Центрі розвитку місцевого самоврядування створеного Програмою «U-LEAD з Європою» голови ОТГ спільно з представниками райдержадміністрацій та фахівцями ОДА напрацьовували компоненти формування спроможної мережі надання первинних медичних послуг в ОТГ в рамках круглого столу, який відбувся 11 січня.

 

Детальніше...

 

В ОКЛ за рік роботи комп’ютерного томографа обстежено більше 5 тисяч пацієнтів

В обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського на комунальному комп’ютерному томографі за рік його роботи пройшли обстеження більше 5,2 тис. пацієнтів.

 

Детальніше...

 

Наразі епідемії кору в Україні немає

Виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун запевняє, що зараз не йдеться про епідемію кору.

 

Детальніше...

 

Підписано Наказ МОЗ України від 04.01.2018 № 13 "Про деякі питання застосування Україномовного варіанту Міжнародної класифікації первинної медичної допомоги(ICPC-2-E)"

МОЗ України затвердило наказ, який дозволяє впроваджувати систему міжнародної класифікації первинної медичної допомоги (ІСРС-2). Це значне досягнення, адже ICPC2 орієнтована на реальні потреби пацієнтів та зручність роботи сімейних лікарів, лікарів-терапевтів і педіатрів.

ІСРС-2 – це найбільш поширена класифікація, яка використовується на первинній ланці в багатьох країнах світу. Українська мова стала 20-ю, на яку була перекладена система.

Головний принцип ICPC-2 – розуміння, що в ПМД важливим є не тільки погляд лікаря на проблему пацієнта (діагноз), але і причина звернення пацієнта за медичною допомогою. Тому в ІСРС-2 можна кодувати причину звернення пацієнта.

Наступні кроки МОЗ щодо впровадження ICPC-2 - запуск спеціального онлайн-тренажеру, поширення навчальних матеріалів і їх інтеграція в медичну освіту, проведення регіональних тренінгів для практикуючих лікарів.

Наказ: https://goo.gl/2J9qi2

Більше на сайті МОЗ.

 

 

Доступні ліки: у 2018 році безоплатних ліків стане більше

Уряд ухвалив зміни до програми, які дозволяють збільшити кількість безоплатних препаратів щонайменше на 10 торгових назв та додають 2 діючі речовини для лікування серцево-судинних захворювань та діабету 2 типу.

 

Детальніше...

 

У Чоповицькій ОТГ сімейні лікарі отримали комплекси комп’ютерної техніки

Лікарі терапевтичного відділення Малинської центральної районної лікарні в Чоповицькій ОТГ отримали сучасні комплекси комп’ютерної техніки. 5 наборів ноутбуків, принтерів та роутер придбали за кошти громади для облаштування робочих місць сімейних лікарів.

 

Детальніше...

 

Олевському ЦПМСД придбали новий автомобіль

"Праця не тільки там, де людина сіє хліб або садить дерево.

Найбільш тонка, найбільш складна праця,

коли людина приходить до людини,

бачить у її очах, читає "поміж рядків"

її поклик про допомогу.

Ця праця є вищою мірою людського духу"

Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хотілось би присвятити спонсорам, людям, які відклавши безліч турбот та проблем на другий план, приходять на допомогу та підтримують  мешканців громади.

Детальніше...

 

Президент підписав законопроекти, що дають старт медичній реформі

28 грудня Президент України підписав ключовий законопроект медреформи №6327. Це дозволить вже з 2018 року запустити перші якісні зміни у системі охорони здоров’я країни.

Детальніше...

 

На засіданні Уряду ухвалили документи для впровадження медреформи

27 грудня 2017 року на засіданні Кабінету Міністрів України презентували план впровадження основних реформ у системі охорони здоров’я на 2018 рік та ухвалили ключові документи для запуску змін у наданні первинної медичної допомоги.

Детальніше...

 

З Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги! Від щирого серця вітаємо вас з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим! 

Детальніше...

 

У Житомирі проведено унікальну операцію на серці

У реперфузійному центрі кардіологічного відділення обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського вперше в області проведено унікальну операцію на серці, яка має назву – септальна абеляція (закриття артерії паталогічно зміненої перетинки серця).  Операцію проведено малоінвазивним методом відповідно до провідних сучасних методик.

Детальніше...

 

У Чоповицькій ОТГ відкрили оновлене терапевтичне відділення

Про це розповів голова Чоповицької ОТГ Михайло Філоненко.

Детальніше...

 

У Старочуднівській Гуті відкрили оновлений ФАП

26 грудня у Старочуднівській Гуті Романівського району після реконструкції відкрили оновлений ФАП. Ремонтні роботи тривали понад півроку. За цей час у мед закладі  оновлено підлогу, стіни, замінено вікна.

 

Детальніше...

 

Попільнянський район: навчання з впровадження інтегрованого ведення хвороб дитячого віку

З метою покращення організації  надання первинної медико-санітарної допомоги дітям у віці до п’яти років у Попільнянському районі проведено п’ятиденне навчання-тренінг 19 медичних працівників, які працюють на мережі.

 

Детальніше...

 

Відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

22 грудня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути відбулося чергове засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Захід відбувся за участі начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Миколи Суслика, керівників відповідних закладів і установ, а також представників громадських організацій.

 

Детальніше...

 

Кір поширюється Україною: що потрібно знати і як вберегти дітей

В Україні спостерігається підвищення захворюваності на кір. Уже в цьому році, за даними Міністерства охорони здоров’я, зареєстровано 2381 випадок (торік було 102 випадки, а 2015-го – 105). Двоє дітей в Одеській області померли.  

 

Детальніше...

 

«Поліклініка без черг»

Чи можемо  ми  уявити  поліклініки  без  черг, без купи паперової  роботи?  У цивілізованому світі вже  давно  існують  електронні  реєстри  пацієнтів, а  українці,  поки  що,  поповнюють архіви  медзакладів  паперовими  картками.  Зрозуміло,  що  це позначається і на ефективності  роботи,  в першу чергу лікарів,  і  на  якості  лікування та й часу відбирає багато.

 

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту