Новини

Програма «Доступні ліки» потребує кардинальних рішень

Кабінет Міністрів наполягає на поглибленні відповідальності Міністерства охорони здоров’я та органів місцевого самоврядування за виконання державних медичних програм. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час наради з питань закупівлі ліків, забезпечення вакцинами та щодо подальшої реформи системи охорони здоров’я наголосив, що ця система проходить процес фундаментальних змін, але команда міністерства та місцеві органи мають працювати злагоджено й швидко виявляти проблеми і розв’язувати їх.

 

Детальніше...

 

Досвід чуднівських колег, вартий уваги

Так, наразі 97,5 відсотків дітей, які проживають у районі, вакциновано від кору. Це один з найвищих показників не лише в нашій області, а й загалом в Україні. Із шести тисяч дітей, які підлягають профілактичному щепленню від цього вірусного захворювання, поки що не імунізовано всього 120 дітей, і їх кількість щоразу зменшується.

 

Детальніше...

 

Правда і міфи про вакцинацію від грипу

Вакцина проти грипу не захистить від “свинячого грипу”, але одне щеплення дасть імунітет від інших вірусів на все життя. Вагітним можна робити щеплення, дітям  до 5 років – ні. Давайте з’ясуємо, де правда, а де – міф.

 

Детальніше...

 

Медична реформа. Інструкція до застосування

30 січня набув чинності довгоочікуваний закон "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення". Що ж змінить медична реформа в житті лікарів і пацієнтів? Якою є найближча перспектива вітчизняної охорони здоров’я?

Детальніше...

 

Обережно! Крижані бурульки!

Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі та значне нагромадження снігового покриву на покрівлях будинків сприяють активному утворенню бурульок та призводять до сповзання снігу, особливо з будинків із похилим дахом, виступаючих архітектурних частин будівель.

 

Детальніше...

 

Станом на 13 лютого в області зареєстровано 13 випадків кору

Так, зокрема, у м. Житомирі – 9 випадків, у Попільнянському районі – 2, в Андрушівському та Житомирському районах по 1 випадку. Усі хворі госпіталізовані.  У  85% ( 11 хворих)  були відсутні щеплення. Летальних випадків не було.

2018_02_13_0001

За інформацією завідувачки дитячим інфекційно-боксованим відділенням    обласної дитячої клінічної лікарні Ольги Марченко,   серед захворілих 5 дорослих  та 8 дітей, в тому числі 3 дитини до року. Всі випадки кору лабораторно підтверджені.

Прес-центр УОЗ,

тел. (0412) 41-37-72,

E-mail:  pressdoz@gmail.com

 

 

У Бердичеві триває реконструкція лікарні під ЦПМСД

У Бердичеві частину будівлі хірургії та денного стаціонару терапії реконструюють під центр первинної медико-санітарної допомоги. Роботи планують завершити у 2018 році.

 

Детальніше...

 

Більше 6 тисяч жителів області пройшли обстеження на комп’ютерному томографі

Більше 6 тисяч жителів області пройшли обстеження в обласній клінічній лікарні ім. О.Ф.Гербачевського на сучасному комп’ютерному томографі з початку його роботи 11 січня 2017 року. Томограф працює у цілодобовому режимі.

 

Детальніше...

 

У Березянці відкрито сучасний стоматологічний кабінет

Донедавна мешканці Березянки не мали можливість своєчасно звертатися за допомогою до лікарів-стоматологів. Тому, за ініціативи та особистої участі керівника ТОВ «МТС Агро» Віктора Воропаєва, у місцевому ФАПі було встановлено сучасне стоматологічне обладнання. Про це йдеться у газеті «Ружинська земля».

 

Детальніше...

 

Медична рада закладів ЛПЗ Ємільчинського району

Минулого тижня відбулося засідання медичної ради лікувально-профілактичних закладів Ємільчинського  району за підсумками роботи в 2017 році. У засіданні медичної ради взяли участь: заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жека, заступник голови Ємільчинської ОТГ Володимир Євтух, керівники закладів району, завідувачі АЗПСМ району.

 

Детальніше...

 

«Місія в Україну»: досягнення та перспективи

Наша мета – надати допомогу жінкам з небажаною вагітністю, дітям з інвалідностями та їх сім’ям, впливаючи на суспільство від їх імені.

 

Детальніше...

 

9 лютого - День стоматолога У школу… за гарною посмішкою

Багато дорослих людей сьогодні панічно бояться візиту до стоматолога. Страх перед відвідуванням цього лікаря найчастіше пов'язаний з неприємними дитячими спогадами. Саме тому фахівці радять батькам якомога раніше знайомити своїх малюків з зубними лікарями, адже, на жаль, останнім часом поширеність стоматологічних захворювань у дітей зросла.

 

Детальніше...

 

В обласній раді спілкувалися з інвестором, який пропонує модернізувати Житомирський центр крові

Голова обласної ради Володимир Ширма та його заступники Сергій Крамаренко і Максим Вілівчук днями зустрілися з представниками фармацевтичної компанії «Біофарма», яка пропонує інвестувати кошти  в Житомирський обласний центр крові.

 

Детальніше...

 

Співпраця фахівців кафедри дитячої хірургії НМАПО ім. П.Л.Шупика та ОДКЛ

Співпраця фахівців та адміністрації лікарні з НМАПО ім. П.Л.Шупика має початок з 2004 року, коли на базі медзакладу було відкрито філію кафедри з циклу ТУ «Абдомінальна лапароскопічна хірургія дитячого віку». На той час це була перша і єдина установа в Україні, де був набутий досвід оперативних втручань та відповідні кадри з питань підготовки фахівців з дитячої лапароскопії.

 

Детальніше...

 

Дайджест змін у системі охорони здоров’я: про реформу для фахівців

Шановні медики!

Ми говоримо далі про зміни в системі охорони здоров’я.

Це число присвячене автономізації закладів охорони здоров’я. Адже це — необхідний крок для успішного входження в медичну реформу.

Детальніше...

 

В області триває реалізація урядової програми «Доступні ліки»

Про хід реалізації в області урядової програми «Доступні ліки» розповідає начальник відділу медицини катастроф та організації медичної допомоги населенню управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Андрушко.

 

Детальніше...

 

Президент про запровадження телемедицини: об’єднавши зусилля сьогодні ця мета стала набагато ближчою

7 лютого у присутності Президента Петра Порошенка відбулась церемонія підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством охорони здоров’я, Світовим банком та Міністерством закордонних справ Канади щодо підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості України та субвенції з державного бюджету на здійснення таких заходів.

 

Детальніше...

 

МОЗ України оголосило плани щодо розвитку електронної системи охорони здоров’я у 2018 році

У 2018 році МОЗ продовжить розробку eHealth і зосередиться на створенні постійних структур, що сприятимуть розвитку системи у майбутньому. Найближчими кроками стануть визначення нового адміністратора системи та розробка довгострокової стратегії впровадження eHealth в Україні.

 

Детальніше...

 

Оперативна інформація про випадки обмороження та переохолодження

За даними КУ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» впродовж тижня в області зафіксовано два випадки з переохолодження та обмороження.

 

Детальніше...

 

«Лікарі без Кордонів» надаватимуть підтримку у лікуванні хіміорезистентного туберкульозу в Житомирській області

Незалежна гуманітарна медична організація Médecins Sans Frontières (MSF)/«Лікарі без кордонів» підписала з органами охорони здоров'я у Житомирській області договір, спрямований на надання підтримки у лікуванні хіміорезистентного туберкульозу (ХР ТБ).

 

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту