Новини

Як працюватиме принцип «гроші йдуть за пацієнтом»

Медична реформа – це не лише реорганізація медичних установ, створення госпітальних округів та рад. В першу чергу, це надання якісних медичних послуг за принципом «гроші йдуть за пацієнтом».

 

Детальніше...

 

В обласному онкологічному диспансері відбудеться День відкритих дверей

 

           19 жовтня 2017 року, в Житомирському обласному онкологічному диспансері (м.Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 24/4) відбудеться День відкритих дверей для регіональних ЗМІ з нагоди  Всесвітнього дня боротьби з раком грудей та Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози.

Детальніше...

 

16 жовтня - Всесвітній день алерголога

Історія вибору дати святкування достеменно не відома, але точкою відліку служить 1906 й рік.

Детальніше...

 

«Regens – defendo» - «Керуючи, захищаю»

16 жовтня - Всесвітній день анестезіолога.

 

Детальніше...

 

14 жовтня - Всесвітній день хоспісів та паліативної допомоги

Всесвітній День хоспісної і паліативної допомоги проводиться щорічно в другу суботу жовтня. Організатором Всесвітнього Дня хоспісної та паліативної допомоги є Світовий Альянс паліативної допомоги, куди входять національні та регіональні організації, які підтримують розвиток хоспісної та паліативної допомоги у всьому світі.

Детальніше...

 

Медична реформа в Україні: п’ять головних фактів

1. "Страхова медицина", або гроші ходять за пацієнтом

Детальніше...

 

На Житомирщині створено госпітальні ради у чотирьох округах

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.03.2017 № 196-р «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Житомирської області» до складу Житомирського госпітального округу увійшли всі заклади охорони здоров’я, що забезпечують надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги, розміщені на території: м. Житомира, Андрушівського району (крім Червоненської територіальної громади), Брусилівського району, Житомирського району, Барашівської сільської ради Ємільчинського району, Коростишівського, Попільнянського, Пулинського, Радомишльського, Романівського, Черняхівського районів, Хорошівського району (крім Іршанської селищної територіальної  громади).

 

Детальніше...

 

Медичні огляди жителів області. Новоград-Волинський район

В області тривають медичні огляди місцевого населення. Заплановані управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації виїзди вузькопрофільних лікарів у райони відбуваються з метою наближення жителів області до високоспеціалізованої медичної допомоги та на виконання  окремого доручення голови облдержадміністрації Ігоря Гундича.

 

Детальніше...

 

12 жовтня – Всесвітній день боротьби з артритом

Сьогодні відзначають Всесвітній день боротьби з артритом, який проводиться щорічно за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров`я /ВООЗ/. Цього року Всесвітній день боротьби з артритом пройде в 35 країнах і буде присвячений темі «Давайте працювати разом!».

 

Детальніше...

 

У Новограді –Волинському запрацювала електронна картка пацієнта

6 жовтня запрацював проект Smart City на базі Новоград-Волинського міськрайТМО та КЗ «ЦПМСД міста».

 

Детальніше...

 

12 жовтня - Всесвітній день зору

Щорічно у другий четвер жовтня проводиться Всесвітній день зору для залучення глобального уваги до проблем сліпоти, порушення зору і реабілітації людей з порушенням зору.

 

Детальніше...

 

Не сумісні з життям…

Лікарі зробили усе, що могли, але отримані травми - не сумісні з життям… На превеликий жаль, трагічні ситуації доволі часто трапляються в опіковому відділенні обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевсього, яке очолює Богдан Нікітенко.

 

Детальніше...

 

День працівників освіти у Житомирському базовому фармацевтичному коледжі

Один раз у рік у найпрекраснішу осінню пору, забувши про повсякденні турботи, всі святкують День працівника освіти. В Україні це свято відзначають у першу неділю жовтня. У Житомирському базовому фармацевтичному коледжі цього року святкували цей день 5 жовтня – Всесвітній день Вчителя.

 

Детальніше...

 

10 жовтня - Всесвітній день психічного здоров’я

Всесвітній день психічного здоров’я відзначається відзначають 10 жовтня, починаючи з 1992 року. Цей день було засновано з ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров’я за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Детальніше...

 

Школа батьківської компетенції

Вже два роки поспіль на базі дитячого психоневрологічного відділення обласної психіатричної лікарні №1 діє «Школа батьківської компетенції», яка проводить заняття щочетверга. Ідея відкриття цієї своєрідної школи обумовлена тим, що у межах консультацій з батьками хворих діток не завжди вдавалося охопити увесь спектр проблемних питань. Тож фахівці дійшли висновку, що питанням консультацій з членами родини маленьких пацієнтів потрібно приділяти більше уваги та навчити їх обізнаності з психоневрологічних, педагогічних, логопедичних питань тощо. Спочатку охопити усі питання було важко, втім зараз працівники відділення працюють навіть «на випередження». Хоча, зрозуміло, що теми занять постійно корегуються та узгоджуються слухачами школи.

Детальніше...

 

Конструктивна співпраця

Дружньою, багаторічною та конструктивною є співпраця Любарської центральної районної лікарні та районної ради.

 

Детальніше...

 

Стратегія інтегрованого ведення хвороб дитячого віку в Ємільчинському районі

Стратегія інтегрованого ведення хвороб дитячого віку передбачає ряд заходів з профілактики та лікування цих основних захворювань як у медичному закладі, так і вдома. Заснована в 1983 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я стратегія ІВХДВ впроваджена більш як у 100 країнах світу.

 

Детальніше...

 

Валентина Дімова отримала Всеукраїнську відзнаку «Головний лікар року - 2017»

5 жовтня у Києві відбувся спеціалізований захід для головних лікарів та керівників закладів охорони здоров’я України - День головного лікаря – 2017. Захід проходив у рамках 26-ої  Міжнародної медичної  виставки «Охорона здоров’я» за організації ДП «Прем’єр Експо» (ITE Group Plc) та підтримки Всеукраїнської асоціації головних лікарів.

 

Детальніше...

 

Реалізація урядової програми «Доступні ліки» в Любарському районі

Любарський район серед лідерів у реалізації урядової програми «Доступні ліки» в Житомирській області.

 

Детальніше...

 

У Житомирі відкрили чергову амбулаторію сімейного лікаря

Нова амбулаторія сімейного лікаря з’явилася за адресою вул. Героїв Десантників, 23. Подібний заклад став другим у місті Житомирі. Першу амбулаторію загальної практики сімейної медицини було відкрито 29 грудня по вулиці Корольова, 46.

 

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Статистика сайту