Новини

До Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами

28 липня, у Всесвітній день боротьби з вірусними гепатитами Житомирський обласний центр профілактики та боротьбі зі СНІДом за сприяння громадської організації «Перспектива» провели у Житомирі акцію, під час якої всі бажаючі мали змогу безкоштовно та анонімно пройти швидке скрінінг-тестування на гепатити В та С. Крім того, медичні працівники разом з волонтерами організації розповсюджували серед населення відповідні інформаційні матеріали.

Детальніше...

 

ВООЗ оцінює Україну як країну з середнім рівнем поширення вірусного гепатиту С

Вже третій рік поспіль Україна відзначає Всесвітній день боротьби з вірусними гепатитами. Цього року цей день, який випав на 28 липня, проводиться під гаслом «Це гепатит. Знайте його. Захищайтеся від нього». Відтак, особлива увага приділяється саме поширеності серед населення інформації про цей важкий недуг, яку загрозу для здоров'я людини та для суспільства несе вірусний гепатит. Про це, зокрема, йшлося під час прес-конференції, що проходила в рамках Школи медичної журналістики, де журналісти регіональних ЗМІ навчалися висвітлювати питання діагностики, профілактики та лікування гепатитів.

Детальніше...

 

Відбулося засідання колегії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації

26 липня 2013 року на базі Житомирської обласної клінічної лікарні  ім. О.Ф.Гербачевського під головуванням виконуючого обов’язки директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації С.В.Кобилінського та за участю заступника директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації В.О.Грищук і голови обкому профспілки працівників охорони здоров’я А.Ф.Супряги відбулося засідання  колегії департаменту  охорони здоров'я ОДА.

Детальніше...

 

МОЗ вивчає можливості вітчизняних виробників «швидких»

У Міністерстві охорони здоров'я України відбувся огляд сучасних автомобілів швидкої допомоги типу В та С, що виробляються в Україні.

Детальніше...

 

У Бердичеві встановлено сучасний рентгенiвський дiагностичний комплекс

Нещодавно Бердичівська центральна міська лікарня отримала високовартісний сучасний  рентгенiвський дiагностичний комплекс з цифровою обробкою зображення. Він призначений для проведення рентгенологічних досліджень в режимі цифрової рентгенографії. Це стало можлими завдяки наполегливостi Бердичівського мiського голови Василя Мазура, директора департаменту охорони здоров’я Житомирської облдержадмiнiстрацiї Олександра Торбаса та за сприяння обласної державної адмiнiстрацiї і обласної ради.

Детальніше...

 

У Житомирі за кошти міського бюджету придбали сучасне медичне обладнання, яке дозволяє визначити серцеві захворювання жителів обласного центру

Кардіологічне відділення Житомирської міської лікарні № 2 отримало датчик для черезстравохідного обстеження серця, який придбано за кошти міського бюджету.

Детальніше...

 

МОЗ України посилює контроль за дотриманням прав людини при наданні психіатричної допомоги

Міністерство охорони здоров’я України вважає за доцільне посилити контроль за дотриманням прав людини при наданні психіатричної допомоги громадянам України. Для посилення контролю за дотриманням вимог українського законодавства та міжнародних зобов’язань України мають бути прийняті відповідні рішення та пропозиції.

Детальніше...

 

В Україні триває розробка змін до Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2012-2016 роки

В Україні триває робота над розробкою проекту змін до Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2012-2016 роки. Про це йшлося під час засідання міжвідомчої робочої групи з розробки проекту змін, яке проходило в Держслужбі України соцзахворювань.

Детальніше...

 

Основні принципи реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою

«Основні принципи реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою» - такою була тематика наради-семінару начальників управлінь та відділів охорони здоров’я, райтерапевтів, райкардіологів, головних лікарів центрів ПМСД, лікарів загальної практики – сімейної медицини області.

Детальніше...

 

Нове покоління спеціалістів галузі

3 липня у Житомирському українському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. І.Кочерги відбулися урочисті заходи з нагоди вручення дипломів випукникам  Житомирського базового фармацевтичного коледжу ім. Г.С.Протасевича.

Детальніше...

 

У Житомирській обласній психіатричній лікарні № 1 відкрито сучасну котельню, яка замість газу працює на альтернативних видах палива

У рамках Європейського тижня сталої енергетики 25 червня 2013 року у Житомирі відбувся семінар Фонду східноєвропейського партнерства з енергоефективності та екології (Е5Р) на тему «Як відкрити доступ до потенціалу енергоефективності українських муніципалітетів?».

Детальніше...

 

Відбулося спільне засідання кардіологів, ревматологів, терапевтів, лікарів загальної практики-сімейної медицини

Актуальні питання реалізації пілотного проекту щодо впровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою  розглядалися сьогодні на спільному засіданні кардіологів, ревматологів, терапевтів, лікарів загальної практики-сімейної медицини.

Детальніше...

 

З нагоди професійного свята

14 червня у Житомирському українському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. І.Кочерги відбулися урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника. Представників медичної спільноти області прийшли привітати голова обласної державної адміністрації Сергій Рижук та голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський.

Детальніше...

 

Подаруйте життя - станьте донором крові!

Десять років тому Всесвітньою організацією охорони здоров’я 14 червня проголошено Всесвітнім днем донора крові, який цьогоріч проходить під гаслом "Подаруйте життя - станьте донором крові».

Детальніше...

 

Разом у щасливе майбутнє

До Дня медичного працівника обласною молодіжною громадською організацією «ХХІ покоління» впроваджено пілотний проект місцевої соціальної реклами «Разом у щасливе майбутнє».

Детальніше...

 

Медицина м. Житомира працює злагоджено та професійно

Напередодні Дня медичного працівника житомирські медики підбивали підсумки своєї роботи та отримували вітання від керівників міста, департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та галузевої профспілки.

Детальніше...

 

Контролюємо свій артеріальний тиск!

У рамках пілотного соціально-інформаційного проекту «Профілактика та контроль гіпертонії – запорука здоров’я нації» відбулася робоча зустріч організаторів проекту із сімейними лікарями м.Житомира.

Детальніше...

 

У Житомирі стартував соціальний проект «Профілактика та контроль гіпертонії – запорука здоров’я нації»

4 червня в Житомирі стартував перший етап пілотного соціально-інформаційного проекту «Профілактика та контроль гіпертонії – запорука здоров’я нації», ініціаторами та організаторами якого виступають громадська організація «Проти гіпертензії» та «Асоціація замовників і виробників соціальної реклами в Україні». Проект здійснюється за підтримки Департаменту охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації та представництва компанії «Новартіс Фарма Сервісез АГ».

Детальніше...

 

Відбулося виїзне засідання обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції (СНІДу)

29 травня  під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ярослава Дмитровича Долгих відбулося засідання обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції (СНІДу). Участь в роботі засідання взяли: директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Михайлович Торбас, головний лікар обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Юрій Якович Галінський, головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Віталій Степанович Дідик, голова Червоноармійської райдержадміністрації Станіслав Миколайович Карпінський, представники громадських організацій та ЗМІ. Цього разу засідання відбулося в Червоноармійському районі на базі Яснополянської школи-гімназії, учні якої продемонстрували учасникам зібрання театралізовану композицію «Ми - за здорове життя».

Детальніше...

 

Менеджмент якості в службі крові

З 27 травня по 11 червня 2013 року на базі Житомирського обласного центру крові проходить навчальний курс «Менеджмент якості в службі крові»,  в якому беруть участь представники із 10 регіонів України.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту