Новини

Тиждень планування сім'ї та збереження репродуктивного здоров'я

З 10 по 17 травня в області проводиться тиждень планування сім'ї та збереження репродуктивного здоров'я.

Детальніше...

 

10 травня – Всесвітній день боротьби з артеріальною гіпертонією

Артеріальна гіпертензія – одне з найпоширеніших захворювань серцево-судинної системи. В Україні на сьогоднішній день налічується більше 13 млн хворих на артеріальну гіпертензію.

Детальніше...

 

У Житомирському базовому фармацевтичному коледжі імені Г.С.Протасевича відбувся вечір – реквієм

5 травня в актовому залі Житомирського базового фармацевтичного коледжу імені Г.С.Протасевича  відбувся вечір – реквієм, присвячений пам’яті жертв житомирського концтабору та долі в’язня цього концтабору лікаря Івана Гавриловича Алєксєєва. Захід був проведений обласною науковою медичною бібліотекою спільно із бібліотекою фармацевтичного коледжу.

Детальніше...

 

Медична сестра – рівноправний працівник охорони здоров'я

5 травня в обласній клінічній лікарні ім.О.Ф.Гербачевського  Асоціація медичних сестер Житомирської області провела конференцію «Медична сестра – рівноправний працівник охорони здоров'я». Традиційно конференція проводилась з нагоди професійного свята – Всесвітнього дня медичної сестри, який відзначається 12 травня.

Детальніше...

 

5 травня - Всесвітній день акушерки

Цього дня своє професійне свято відзначають люди, завдяки дбайливим рукам яких багато хто з нас з’явився  на світ. Вже більше двох десятиліть поспіль 5 травня вважається Всесвітнім днем акушерки. Професія акушерки, мабуть, найперша на землі, оскільки пов’язана з початком життя. Значимість цієї професії переоцінити важко, адже саме від акушерки, від її досвіду, знань і навичок дуже часто залежить життя і здоров’я матері і дитини.

Детальніше...

 

Відбулося засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Торбас провів засідання колегії УОЗ, яке відбулося 29 квітня в Житомирському інституті медсестринства за участі в.о.заступника начальника УОЗ Віктора Лучківа, голови обкому профспілки працівників охорони здоров’я Алли Супряги, голови добровільної Асоціації працівників органів внутрішніх справ, системи охорони здоров’я, освіти і науки та інших категорій громадян Житомирської області, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи «Дзвони Чорнобиля» Леоніда Антонюка, депутата Житомирської районної ради Василя Стаха, який очолює фракцію «чорнобильців».

Детальніше...

 

Вакцинація у питаннях та відповідях

За ініціативи громадської організації «Батьки за вакцинацію» 28 квітня у Житомирі відбувся круглий стіл «Вакцинація у питаннях та відповідях». За словами його організатора,  житомирської волонтерки Тетяни Гутченко, проведення заходу обумовлене потребою батьків отримати кваліфіковані відповіді медичних працівників на питання щодо вакцинації.

Детальніше...

 

28 квітня - Всесвітній день охорони праці

Житомирська обласна організація профспілки працівників охорони здоров'я та первинні профспілкові організації взяли активну участь в проведенні акції, яка здійснювалася в умовах офіційного відзначення в Україні 28 квітня  Дня охорони праці згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 р. № 685/2006.

Детальніше...

 

У Новограді-Волинському відкрили нову сімейну амбулаторію

27 квітня 2016 року у Новограді-Волинському відбулося відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 5. Захід відбувся під патронатом міського голови Віктора Весельського. Також на урочистій події були присутні секретар міської ради Олена Пономаренко, заступники міського голови Лариса Шутова та Оксана Гвозденко, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький, депутат міської ради Микола Усенко, начальник відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомир Дутчак, головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» Інна Вошко, головний лікар міськрай ТМО Василь Борис, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, депутати міської ради та жителі мікрорайону.

Детальніше...

 

Чорнобиль: 30 років потому

Стародавній Чорнобиль дав свою гірку назву потужній атомній електростанції, будівництво якої було розпочато в 1971 році. В 1986 працювало вже чотири енергоблоки, добудовували шостий, а п'ятий збиралися вводити в дію. Це була найпотужніша на той час атомна електростанція в Європі, яка мала бути гордістю Радянського Союзу, а стала його трагедією.

Детальніше...

 

25 квітня - Всесвітній день боротьби проти малярії

Щорічно в Україні реєструються випадки малярії, усі вони завізні, місцевих випадків, вторинних від завізних та випадків щепленої малярії зареєстровано не було. В 2015 році малярія була завезена в 18 регіонів України, всього зареєстровано 52 випадки, в т.ч. з летальними наслідками – 3 (в м. Києві – тропічна малярія). Показник захворюваності на 100 тис. населення становить 0,14 проти 0,13 за 2014 рік. Діти до 17 років на малярію не хворіли.

Детальніше...

 

23 квітня – Всеукраїнський день психолога

На етапі реформування галузі охорони здоров’я України з особливою актуальністю постає питання щодо удосконалення системи надання кваліфікованої психологічної допомоги у лікувальних закладах та необхідності визначення ролі і місця психолога у цьому процесі. В умовах сьогодення статус психолога в медичній сфері визначається його базовою освітою.

Детальніше...

 

22 квітня - Всеукраїнський день діагностики меланоми

22 квітня 2016 року планується проведення заходів з нагоди Всеукраїнського дня меланоми (в рамках Всесвітнього Дня Меланоми). Відповідні заходи у всеукраїнському масштабі проводяться щорічно з 2009 року згідно з Протоколом приєднання України до всесвітньої програми «Євромеланома», учасниками якої є понад 20 країн Європи.

Детальніше...

 

Як відбуватиметься децентралізація у сфері охорони здоров’я?

Цього року об’єднані громади отримають можливість самостійно розвивати систему надання первинної медичних послуг на своїй території. Також вже найближчим часом з’явиться методика формування мережі вторинної ланки охорони здоров’я – госпітальних округів. Ці кроки розв’яжуть існуючі проблеми зі створенням мережі якісних медичних послуг в об’єднаних громадах, а також узгодять дії центральних органів виконавчої влади і місцевого самоврядування у процесі подальшого реформування медичної галузі.

Детальніше...

 

З 18 квітня використання тривалентної ОПВ вакцини проти поліомієліту припиняється

Припинення використання тОПВ зумовлене вилученням з живої оральної поліомієлітної вакцини ІІ типу вірусу, в якому ВООЗ уже не вбачає загрози. Оновлена, бівалентна вакцина зареєстрована в Україні та буде закуплена ЮНІСЕФ та поставлена в Україну вже у травні.

Детальніше...

 

Актуальні питання підготовки і післядипломної освіти фармацевтів

15 квітня на базі Житомирського базового фармацевтичного коледжу ім. Г.С. Протасевича відбулася всеукраїнська нарада-семінар «Актуальні питання підготовки і післядипломної освіти фармацевтів».

Детальніше...

 

17 квітня - Всесвітній день боротьби з гемофілією

З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я та Всесвітньої федерації гемофілії 17 квітня був оголошений Всесвітнім днем боротьби з гемофілією.

Детальніше...

 

Медичні огляди населення, постраждалого внаслідок Чорнобильської трагедії

З метою покращення якості медичної допомоги населенню, яке постраждало внаслідок   Чорнобильської катастрофи, та відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 1 лютого 2016 №19 «Про створення робочої групи з підготовки та проведення заходів, пов’язаних із 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи», наказу управління охорони здоров’я облдержадміністрації від 6 квітня 2016 №335 на базі обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського створена лікарська мобільна бригада для проведення медичних оглядів населення, яке постраждало від аварії на Чорнобильській АЕС. До складу бригади, яку очолює обласний координатор з питань організаційно-методичної допомоги потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС Юрій Данилюк, входять лікарі: хірург, отоларинголог, офтальмолог, невролог, ендокринолог, гінеколог, кардіолог, терапевт та  онколог.

Детальніше...

 

Блискавичне ураження

12 квітня до реанімаційного відділення Житомирської районної центральної лікарні з діагнозом «ураження блискавкою» госпіталізували жителя села Михайлівка Житомирського району 1956 року народження.

Детальніше...

 

Лікарі застерігають бути обережними з вибухонебезпечними предметами

Красива і багата земля України. Рясніє вона корисними копалинами, лісами, озерами та річками, садами та хлібами. Але земля нашої країни ще таїть неждану небезпеку. Чимало років минуло з тих пір, як закінчилася Велика Вітчизняна війна, а земля все не перестає воювати.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту