Новини

Небезпечний вірус Зіка

Всесвітня організація охорони здоров’я стурбована стрімким поширенням по світі хвороби, викликаної вірусом Зіка.

Детальніше...

 

9 лютого Міжнародний день стоматолога!

Представники цієї професії – особливі. Вони виконують клопітку, часом надскладну і завжди – надзвичайно важливу справу. Згідно зі статистичними дослідженнями, приблизно 95-98% дорослого населення планети мають запломбовані зуби. Стоматологи щодня допомагають людям стати щасливими, адже дарують їм красу усмішки, впевненість у собі, гарне самопочуття. До речі, зубний біль визнаний найнестерпнішим, зокрема для діток. І дуже часто стоматологи стають справжніми рятівниками для пацієнтів.

Детальніше...

 

Стан захворюваності населення області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції впродовж 01.02.-07.02.2016 р.

За оперативними даними Державної санітарно-епідеміологічної служби Житомирської області на 5 тижні епідсезону 2015–2016 рр. відмічається зниження  рівнів захворюваності на грип та ГРВІ на 20,2 %, у порівнянні з попереднім тижнем. Минулого тижня захворіло 10703 особи. Загалом в області показники захворюваності на 9 % нижче епідемічного порогу.  Серед зареєстрованих хворих 44,4 % – діти до 17 років. Госпіталізовано 941 особа, з них – 531 дитина.

Детальніше...

 

У зв’язку з епідемією грипу в Україні період вакцинації проти поліомієліту буде продовжено

У зв’язку із закінченням ІІІ раунду імунізації проти поліомієліту, який  розпочато 25 січня 2016 р. з попередньо визначеною тривалістю 2 тижні Міністерство охорони здоров’я України інформує про наступне.

Детальніше...

 

4 лютого в Україні відзначається Всесвітній день боротьби із онкологічними захворюваннями

Всесвітній день боротьби проти раку проголошений "Міжнародним союзом з боротьби з онкологічними захворюваннями" - Міжнародним союзом проти раку або UICC і  відзначається щорічно 4 лютого. Мета цього дня в усьому світі - підвищення обізнаності людей про рак як про одне з найстрашніших і згубних захворювань сучасної цивілізації.

Детальніше...

 

Епідемічна ситуація щодо грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій в Житомирській області та Україні

За оперативними даними Державної санітарно-епідеміологічної служби Житомирської області за добу 02.02.2016 р. на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 2429 осіб, у тому числі 986 дітей та 1443 дорослих. У порівнянні з попередньою добою захворюваність в цілому зросла на 14,5%.

Детальніше...

 

Роль медичної сестри у ранньому виявленні онкологічних захворювань

2 лютого в конгрес-центрі Житомирського інституту медсестринства за сприяння просвітницького відділу обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини відбулося спільне засідання обласної координаційної ради з питань безперервної післядипломної освіти практикуючих медсестер та Асоціації медичних сестер Житомирської області  на тему: «Роль медичної сестри у ранньому виявленні онкологічних захворювань населення».

Детальніше...

 

Стан захворюваності на ГРВІ та грип в області на 29 січня

За  останню добу в області на ГРВІ та грип захворіло 2190 осіб, із них дітей – 961, дорослих – 1229, вагітних жінок – 24.

Детальніше...

 

Стан захворюваності на ГРВІ та грип в області на 28 січня

За  останню добу в області на ГРВІ та грип захворіло 2710 осіб, із них дітей – 1914, дорослих – 796, вагітних жінок – 13.

Детальніше...

 

Благодійний подарунок обласній дитячій клінічній лікарні

Благодійний фонд "Серце до серця" передав відділенню анестезіології та інтенсивної терапії ОДКЛ інфузійний насос та 377 шприців до нього.

Детальніше...

 

Ліквідовано пожежу у будівлі фельдшерсько-акушерського пункту

27 січня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у цегляній будівлі фельдшерсько-акушерського пункту у селі Забілоччя Радомишльського району.

Детальніше...

 

Сучасні підходи до лікування

У рамках інноваційної медичної навчальної програми, спрямованої на зниження материнської смертності в Україні, 27 січня в Житомирі для 44 акушерів-гінекологів та анестезіологів області відбулася науково-практична конференція «Мультидисциплінарний підхід у профілактиці та боротьбі з післяпологовими кровотечами».

Детальніше...

 

Стан захворюваності на ГРВІ та грип в області на 27 січня

За  останню добу в області на ГРВІ та грип захворіло 2105 осіб, із них дітей – 828, дорослих – 1277, вагітних жінок – 15.

Детальніше...

 

В області зареєстровано спалах гострої кишкової інфекції

26 січня в місті Малин Житомирської області зареєстровано спалах гострої кишкової інфекції.

Детальніше...

 

Стан захворюваності на ГРВІ та грип в області на 26 січня

За останню добу в області на ГРВІ та грип захворіло 905 осіб, із них дітей – 506, дорослих – 399, вагітних жінок – 6.

Детальніше...

 

Стережіться несподіванок взимку

Зима, зазвичай, чудова пора року, проте насолоджуватися її красотами іноді заважають дороги та тротуари, що в морозну погоду перетворюються у суцільну ковзанку. І хоча ожеледиці такої сильної наразі у нас немає, в травмпункти м. Житомира щоденно звертається в середньому 5–10 травмованих. Загалом, з 9 по 24 січня, по медичну допомогу звернулося 79 осіб.

Детальніше...

 

В області перевищено епідпоріг захворюваності на грип. Вжито всі необхідні заходи

За останню добу в області на ГРВІ та грип захворіло 1778 особа, із них дітей – 415, дорослих – 1363, вагітних жінок – 11.

Детальніше...

 

Стан захворюваності на ГРВІ та грип в області на 22 січня 2016

За даними управління охорони здоров’я облдержадміністрації за останню добу в області на ГРВІ та грип захворіло 2371 особа, із них дітей – 1139, вагітних жінок – 6.

Детальніше...

 

На Житомирщині розпочинається ІІІ тур додаткової імунізації проти поліомієліту

Відповідно до  рішення МОЗ України, 25 січня 2016 року розпочинається ІІІ розширений, тур масової імунізації дитячого населення проти поліомієліту, який триватиме 2-3 тижні.

Детальніше...

 

Збільшується ризик переохолодження та обмороження

В період різких похолодань, з настанням морозів та складних погодних умов збільшується ризик переохолодження та обмороження.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту