Доступні ліки

dostupni_liky

logoeliku

Держ. інтернет-ресурси:

pr

vr

kmu

oda

or

moz

ugl

Новини

Звернення до громадян державної служби України з надзвичайних ситуацій

Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до всіх громадян з проханням уникати паніки.

Детальніше...

 

Повоєнна реабілітація. Психологічна і психотерапевтична допомога

В області розроблено Дорожню карту медичної реабілітації військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії, інших силових структур  області, що брали участь у  антитерористичній операції.

Детальніше...

 

На Житомирщині перевіряють стан державного медичного мобілізаційного резерву

На Житомирщині розпочалося інспектування державного медичного мобілізаційного резерву.

Детальніше...

 

Уряд утворив Державну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Кабінет Міністрів України утворив Державну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відповідну постанову №18 Уряд прийняв під час виїзного засідання, яке відбулося 26 січня у Державній службі з надзвичайних ситуацій.

Детальніше...

 

Епідемічний сезон з грипу та гострих респіраторних інфекцій

За даними Держсанепідслужби Житомирської області, на 4 тижні епідсезону 2014-2015 рр. (19-25 січня), у порівнянні з минулим, серед населення Житомирської області відмічається ріст захворюваності на грип та ГРВІ на 9,5 %.

Детальніше...

 

У Житомирській області працює цілодобова «гаряча лінія» для виявлення загроз та попередження терактів

З метою запобігання надзвичайним ситуаціям та стабілізації суспільно-політичної ситуації у Житомирській облдержадміністрації з 26 січня працює цілодобова «гаряча лінія», куди можна повідомляти про підозрілі предмети та осіб, поведінка яких викликає занепокоєння.

Детальніше...

 

Лікувальні заклади Житомирщини готові надавати допомогу у разі виникнення надзвичайних ситуацій

У цьому запевнив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Торбас під час наради з головами райдержадміністрацій, міськими головами, керівниками правоохоронних органів з питань мобілізаційної та правоохоронної роботи на території Житомирської області.

Детальніше...

 

Сучасні аспекти надання хірургічної допомоги дітям

22 січня у Житомирі проходила науково-практична конференція «Сучасні   аспекти надання хірургічної допомоги дітям», присвячена 30-річчю заснування Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні та 10-річчю відкриття філії  кафедри дитячої хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика.

Детальніше...

 

В Чуднівській центральній районній лікарні відкрили нову сучасну бактеріальну лабораторію

Структурний підрозділ медичного закладу розмістився в приміщенні, яке раніше використовувалося не за призначенням.

Детальніше...

 

Медична допомога учасникам АТО в Житомирській області

З вересня минулого року в області діє Програма соціальної підтримки громадян, які прибувають з тимчасово окупованої території, районів проведення Антитерористичної операції на територію Житомирської області, а також військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України та інших силових структур області.

Детальніше...

 

Безпека на Водохреща: правила купання у відкритих водоймах взимку

У день великого свята Водохреща медики вкотре наголошують: заради збереження власного здоров'я та гарного самопочуття слід ретельно дбати про дотримання правил безпечного пірнання у відкриті водойми в зимовий період.

Детальніше...

 

Шлях переселенця

moz_uaДоводиимо до відома громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, постраждалих учасників масових акцій громадського протесту та членів їх сімей, інфографіку "Шлях переселенця".

 

Детальніше...

 

У Житомирському районі силами громади відремонтовано фельдшерський пункт

- У Калинівці, - зазначив завідуючий медичною амбулаторією, лікар сімейної медицини Павло Орел, - проживають 680 осіб, з яких 5 дітей віком до одного року і 90 неповнолітніх.

Детальніше...

 

Виконання пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою

Серцево-судинна патологія займає перше місце в структурі загальної захворюваності та смертності як в Україні, так і в нашій області зокрема.

Детальніше...

 

Остерігайтесь переохолоджень та обморожень

У зв'язку зі зниженням добової температури Міністерство охорони здоров'я України звернулось до населення з проханням дотримуватися порад медиків, як уникнути шкідливого впливу низьких температур на організм.

Детальніше...

 

Шість лікарів Житомирщини стали лауреатами премії імені О.Ф.Гербачевського

Обласну премію, яка носить ім’я видатного організатора охорони здоров’я Житомирщини Олександра Федоровича Гербачевського, було започатковано у 1996 році.

Детальніше...

 

В Житомирі влаштували свято для дітей та молодих людей, хворих на фенілкетонурію

18 грудня у прес-центрі Житомирської міської ради відбулася соціальна акція, приурочена до Дня Святого Миколая, для дітей та молодих людей, хворих на фенілкетонурію. Організатором акції виступив Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Детальніше...

 

Ефективна комунікація з питань вакцинації

16-18 грудня  у м.Житомирі відбувся тренінг «Ефективна комунікація з питань вакцинації», який проходив у рамках пілотного проекту щодо розвитку репродуктивного здоров’я матері і дитини.

Детальніше...

 

На початку 2015 року в Житомирі планують відкрити кардіохірургічний центр

17 грудня голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський разом із заступником голови обласної ради Русланом Годованим провели виїзну робочу нараду з питань реконструкції відділення анестезіології та інтенсивної терапії в кардіологічному центрі №1 обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського.

Детальніше...

 

Свято Миколая в дитячому відділенні Житомирської ОПЛ № 1

17 грудня, напередодні свята Святого Миколая, в дитячому психо-неврологічному відділенні Житомирської обласної психіатричної лікарні №1 члени учнівського клубу «Глобальна турбота» Житомирської загальноосвітньої школи № 12 імені С.Ковальчука спільно з благодійним фондом «Заручники Чорнобиля» провели благодійну акцію «Святий Миколай, до нас завітай».

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту