Новини

Медичні працівники та громадськість - на сторожі психічного здоров’я населення

За ініціативи просвітницького відділу Житомирського обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини, Житомирського інституту медсестринства, 07 жовтня 2015 року в Житомирському інституті медсестринства відбулась відкрита науково-практична конференція “Роль медичного працівника і громадськості у збереженні психічного здоров'я населення”. На подію завітали слухачі курсів відділення післядипломної освіти молодших медичних спеціалістів різних напрямків підготовки, студенти, бакалаври та викладачі інституту медсестринства, лікарі, студенти Житомирського інституту культури і мистецтв національної академії керівних кадрів культури і мистецтв,  громадські діячі.

Детальніше...

 

Тихе полювання

Гриби — дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може призвести до отруєння, а іноді і смерті. 

Детальніше...

 

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку

Щороку, починаючи з 1 жовтня 1991 року, в світі відмічається Міжнародний день людей похилого віку. Свято дає можливість суспільству висловити вдячність людям похилого віку за їх внесок у розвиток людського потенціалу та економіки, звернути увагу на проблеми глобального постаріння населення та можливості підтримки здоров’я  в старості.

Детальніше...

 

Стартували ХХІІ спортивні фінальні змагання серед збірних команд працівників медичних закладів області

1 жовтня на стадіоні ФСТ «Спартак» відбулося урочисте відкриття фінальних змагань за програмою ХХІІ обласних спортивних ігор серед працівників охорони здоров’я, в яких взяли участь 24 збірні команди ЛПЗ області.

Детальніше...

 

Свято з нагоди 70-річчя обласної наукової медичної бібліотеки

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається 30 вересня, в актовій залі обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського відбулися урочистості з нагоди 70-річчя обласної наукової медичної бібліотеки.

Детальніше...

 

Органи влади дбають про дітей, які залишилися без батьківської опіки

З нагоди Дня усиновлення, який традиційно відзначають 30 вересня, відбулась щорічна зустріч керівництва області з першокурсниками з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, комунального вищого навчального закладу «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради.

Детальніше...

 

Засідання комісії громадської ради. Де оселиться «народний» МРТ?

24 вересня в управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань охорони здоров’я та оздоровлення громадської ради при ОДА, яку очолює Леонід Антонюк.

Детальніше...

 

29 вересня отоларингологи відзначають своє професійне свято

29 вересня своє професійне свято відзначають ЛОР-лікарі, які спеціалізуються на хворобах вуха, горла, носа, голови та шиї. ЛОР-органи настільки взаємопов’язані один з одним, що тільки кваліфікований фахівець в змозі розібратися в усіх нюансах цієї галузі медицини.

Детальніше...

 

Медична сестра з Житомирщини - у п’ятірці найкращих

24-25 вересня 2015 року у місті Луцьку проходив ІХ Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер "Ескулап – Професіонал – 2015", який відбувся за сприяння Міністерства охорони здоров'я України.

Детальніше...

 

Ольгу Фреймут розчулила перевірка Житомирського перинатального центру

Українська телеведуча Ольга Фреймут перевірила Житомирський обласний перинатальний центр і залишилася задоволеною.

Детальніше...

 

28 вересня - Всесвітній день боротьби зі сказом

Сказ - особливо небезпечна інфекційна хвороба усіх теплокровних тварин і людини. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, ця хвороба входить до першу п'ятірки хвороб спільних  як для людей, так тварин, що спричиняє найбільший соціально-економічний збиток. Характеризується важким ураженням центральної нервової системи і закінчується смертю.

Детальніше...

 

27 вересня - Всесвітній день серця

Розвиток цивілізації, видатні досягнення науки і техніки не лише змінюють обличчя нашої планети, саму людину, але також здійснюють величезний вплив на характер і частоту хвороб людського організму. У ХХІ сторіччі на зміну епідеміям інфекційних хвороб прийшла епідемія серцево-судинних захворювань, яка приховує у собі не менш страшну загрозу здоров’ю і життю людини і сьогодні є однією з найбільших проблем сучасної медицини. Ця епідемія вражає мільйони людей, визначає основну смертність населення і все частіше вражає людей молодого віку. Серцево-судинна патологія пов’язана з високим ризиком розвитку ускладнень. Ця проблема особливо актуальна для населення України, оскільки питома вага смертності від серцево-судинних захворювань складає 65 %. У випадках смерті  від серцево-судинної патології найчастіше відзначається гострий інфаркт міокарда, ішемічна хвороба серця, раптова аритмічна смерть, серцева недостатність, тромбоемболія легеневої артерії. В зв’язку з цим Всесвітня Федерація Серця організовує День  серця, який проводиться щорічно в останній тиждень вересня. Ідея щорічного проведення Всесвітнього дня серця виникла у 1999 р. Всесвітня федерація серця призвала всіх своїх членів та прихильників об’єднати зусилля, щоб приборкувати глобальну епідемію серцево-судинних захворювань, які щорічно стають причиною смерті 17 мільйонів людей у всьому світі.

Детальніше...

 

26 вересня – Всесвітній день контрацепції

Вибір методу контрацепції є не зовсім простим завданням. При підборі способу контрацепції враховуються багато чинників: ефективність, безпека для конкретного пацієнта, побічні дії, неконтрацептивні ефекти препарату, зворотність методу, вартість та інші. Одним з найважливіших критеріїв є бажання пацієнтки використовувати той чи інший метод контрацепції, а лікар- консультант  допомагає зупинитись на конкретному препараті. Отже, які існують методи контрацепції? Розповідає завідувачка обласного центру  планування сім'ї   Наталія  Алексійчук.

Детальніше...

 

Виставка живопису лікаря Ігоря Опрелянського

15 вересня в обласній науковій медичній бібліотеці відкрилася персональна ювілейна виставка художника-аматора Ігоря Опрелянського, який понад 20 років працює лікарем в ортопедичному відділенні Житомирської обласної клінічної лікарні  ім.О.Ф.Гербачевського.

Детальніше...

 

На Житомирщині обговорили проблеми туберкульозу та СНІДу

23 вересня, у Черняхові відбулося виїзне засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу під керівництвом заступника голови облдержадміністрації, голови обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу Ярослава Лагути за участі в.о. заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Віктора Лучківа.

Детальніше...

 

У Житомирському інституті медсестринства удосконалювали навички надання першої медичної допомоги

На базі Житомирського інституту медсестринства 22 вересня відбулося спільне розширене засідання обласної координаційної ради з питань безперервної післядипломної освіти практикуючих медсестер та Асоціації медичних сестер Житомирської області на тему «Роль медичної сестри у формуванні знань населення з надання першої медичної допомоги».

Детальніше...

 

Відбулося засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації

18 вересня в Житомирському інституті медсестринства під головуванням начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олександра Торбаса та  за участі начальника головного управління Держсанепідслужби у Житомирській області Олександра Волкова, в.о. заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Віктора Лучківа, голови обкому профспілки працівників охорони здоров’я Алли Супряги відбулося засідання  колегії управління охорони здоров'я облдержадміністрації.

Детальніше...

 

19 вересня - День фармацевтичного працівника України

Встановлено Указом Президента України № 1128/99 від 07.09.1999 р. у третю суботу вересня. На фармацевтичному ринку України здійснюють діяльність понад 5 тисяч суб’єктів господарювання, серед яких 9456 аптек, 5470 аптечних пунктів, 6310 аптечних кіосків, 927 аптечних складів і майже 7000 лікувально-профілактичних закладів.

Детальніше...

 

Облдержадміністрація спрямовує у медичні заклади 400 тис. грн за лікування та реабілітацію учасників АТО

Житомирська облдержадміністрація спрямовує у медичні заклади та установам області 400 тис. грн за лікування та реабілітацію учасників АТО. Відповідне розпорядження 8 вересня підписав губернатор області Сергій Машковський.

Детальніше...

 

Апеляційний суд не задовольнив скаргу Червоноармійської райради у справі

14 вересня відбулося засідання Житомирського адміністративного апеляційного суду щодо рішення сесії Червоноармійської районної ради № 451 від 25.03.2015 року «Про припинення комунальної установи «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Червоноармійської районної ради. Суд не задовольнив апеляційну скаргу Червоноармійської райради.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту