Доступні ліки

dostupni_liky

logoeliku

Держ. інтернет-ресурси:

pr

vr

kmu

oda

or

moz

ugl

Новини

29 жовтня – Всесвітній день боротьби з інсультом

29 жовтня - Всесвітній день боротьби з інсультом. За визначенням Всесвітньої організації охорони здоров'я, інсульт або гостре  порушення мозкового кровообігу (ГПМК)  – це раптово розвинені симптоми порушення мозкових функцій, які можуть призвести до смерті людини.

Детальніше...

 

Чиста лікарня безпечна для пацієнта

28 жовтня в обласній клінічній лікарні ім.О.Ф.Гербачевського відбулося спільне розширене засідання обласної Координаційної ради з питань безперервної післядипломної освіти практикуючих медсестер та Асоціації медичних сестер Житомирської області на тему «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Провів засідання начальник відділу державної служби, кадрової і оборонно-мобілізаційної роботи департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Кобилінський разом із головою Координаційної ради, проректором з практичного навчання, д.мед.н., доцентом кафедри «Сестринська справа» КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Павлом Яворським та головою Асоціації медичних сестер області, заступником головного лікаря з медсестринства обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського Світланою Тевс.

Детальніше...

 

Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні

Ці питання вдалося обговорити учасникам «круглого столу», що відбувся 17 жовтня 2014 року в місті Чернівці в рамках XV Конгресу світової федерації Українських лікарських товариств.

Детальніше...

 

Вчасне виявлення раку – шлях до видужання

20 жовтня – Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози.За останні роки захворюваність на рак молочної залози невпинно зростає. Ця хвороба - проблема номер один серед жіночого населення. Вона займає перше місце в структурі онкохворих серед жіночого населення і перше місце по смертності, тому велике значення має виявлення даного захворювання в ранньому періоді.

Детальніше...

 

11 жовтня - Всесвітній день хоспісної та паліативної допомоги

Всесвітній День хоспісної та паліативної допомоги проводиться щорічно в другу суботу жовтня. Організатором Всесвітнього дня хоспісної та паліативної допомоги є Світовий Альянс паліативної допомоги, куди входять національні та регіональні організації, які підтримують розвиток хоспісної та паліативної допомоги в усьому світі.

Детальніше...

 

Активний спосіб життя та психічне здоров’я

10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я. За визначенням експертів ВООЗ «Психічне здоров’я – це певний резерв сил людини, завдяки якому вона може подолати стреси або труднощі, які виникають у виняткових обставинах».

Детальніше...

 

Хочеш миру – готуйся до війни!

8 і 9 жовтня на спортивному майданчику Житомирського інституту медсестринства пройшли військово-медичні тренування студентів 4 курсу спеціальності «Лікувальна справа» та «Стоматологія ортопедична» відповідно до протокольного рішення Президента України та наказу Міністерства охорони здоров’я України щодо військово-медичних навчань у вищих навчальних медичних закладах.

Детальніше...

 

9 жовтня – Всесвітній день зору

Всесвітній день зору (World Sight Day) відзначається у другий четвер жовтня за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).
Ця дата відзначена в календарі для залучення глобальної уваги до проблем сліпоти, порушення зору і реабілітації людей з порушенням зору.

Детальніше...

 

З Міжнародним днем лікаря!

Професія лікаря належить до однієї з найдавніших. Першою професійною клятвою лікаря стала клятва Гіппократа.

Детальніше...

 

6 жовтня – Всесвітній день стомованих хворих

За оцінкою Всесвітньої організації охорони здоров’я наразі кількість стомованих хворих у світі сягає 100-150 осіб на 100 тисяч населення. В Україні кількість стомованих хворих перевищує 50 тисяч осіб.

Детальніше...

 

Міжнародний день людей похилого віку

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

Міжнародний день людей похилого віку установлено з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН 14-го грудня 1990-го року. До цього День людей солідного і поважного віку стали відзначати спочатку в Європі, потім свято було підхоплено Сполученими Штатами  - і до кінця 80-х років воно поширилося по всьому світу.

Детальніше...

 

Що потрібно знати про вірус Ебола

Хвороба, спричинена вірусом Ебола, сколихнула весь світ та стала черговим викликом для світової медицини. Офіційно цю хворобу вперше зафіксували у 1976 році у Конго, в поселенні поблизу річки Ебола. Перший хворий заразився від інфікованої тварини. Надалі мала місце передача вірусу від людини до людини.

Детальніше...

 

Лікарня отримала гуманітарний вантаж з Голландії

Чергова партія гуманітарної допомоги з Голландії від фонду «Допомоги Східній Європі реформаторських спільнот» надійшла на адресу благодійного фонду «Хлібний дім» для центральна міська лікарня №1 міста Житомира.

Детальніше...

 

Відбулося засідання колегії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації

Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Торбас провів розширене засідання колегії ДОЗ, яке відбулося 26 вересня в Житомирському інституті медсестринства. У засіданні також взяли  участь заступники директора ДОЗ Валентина Грищук та Сергій Бондарчук, начальник управління ресурсного та фінансового забезпечення ДОЗ Людмила Білошицька, голова обкому профспілки працівників охорони здоров’я Алла Супряга, командир Житомирського військового госпіталю Олександр Серебряков, а також головні лікарі ЦРЛ, ЦМЛ, ТМО, центрів ПМСД, санаторіїв, обласних лікувально-профілактичних закладів, керівники навчальних медичних і фармацевтичного закладів, начальники управлінь і відділів охорони здоров'я міст і районів області, головні та обласні позаштатні фахівці (дорослі та дитячі) відповідно до питань колегії.

Детальніше...

 

Забезпечення в області якісної психологічної і психотерапевтичної допомоги

25 вересня в Житомирському інституті медсестринства відбулася міжсекторальна робоча нарада обласних позаштатних спеціалістів з психіатрії, медичної психології та психотерапії.  Захід організували та провели начальник відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Шатило та практичний психолог обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Вікторія Сенкевич.

Детальніше...

 

Аби кожна дитина була бажаною та запланованою

24 вересня в обласному перинатальному центрі відбулася прес-конференція для представників ЗМІ, яку у рамках Всеукраїнського тижня планування сім’ї провели: головний акушер-гінеколог департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Валентина Донець, координатор з діяльності у Житомирській області програми Агенства США з Міжнародного розвитку USAID «Здоров’я жінок України» Юлія Завгородня та обласний позаштатний спеціаліст з планування сім’ї, завідуюча консультативно-діагностичного блоку обласного перинатального центру  Наталії Алексійчук.

Детальніше...

 

22-28 вересня – Всесвітній тиждень серця

Ідея щорічного проведення Всесвітнього тижня Серця виникла у 1999 році. Всесвітня Федерація Серця закликала всіх своїх членів та прихильників об’єднати зусилля, щоб приборкувати глобальну епідемію серцево-судинних захворювань, які щорічно стають причиною смерті 17 мільйонів людей у всьому світі.

Детальніше...

 

Репродуктивне здоров'я та планування вагітності

З 22 по 26 вересня в Україні, зокрема в Житомирській області, відзначається тиждень планування сім’ї. За визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я, репродуктивне здоров’я - це стан повного фізичного, розумового та соціального благополуччя, а не просто відсутність хвороб репродуктивної системи або порушення її функцій.

Детальніше...

 

Сердечно вітаємо провізорів та фармацевтів області з професійним святом!

Це свято відзначається щороку у третю суботу вересня. Воно запроваджено як данина вагомої ролі фармацевтичної галузі у житті держави в цілому і кожного її громадянина - зокрема.

Детальніше...

 

У Бердичеві урочисто відкрили приймальне відділення центральної міської лікарні

Історія Бердичівської центральної міської лікарні бере свій початок із 1809 року. У цьому закладі отримують медичну допомогу цілі покоління бердичівлян. Сьогодні гордістю лікарні є Центр жінки, який не поступається сучасним перинатальним центрам.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту