Новини

31 травня – Всесвітній день боротьби з курінням

Тютюнопаління давно стало однією із найсерйозніших проблем для більшості країн світу. Головна причина цього криється у невідповідності стандартного сприйняття та ставлення до куріння громадськості, розумінні його справжньої ролі у руйнуванні здоров’я людей.

Детальніше...

 

ХХІ обласні спортивні ігри серед працівників охорони здоров’я

29 травня у м. Житомирі проходили фінальні змагання за програмою ХХІ обласних спортивних ігор серед працівників охорони здоров’я.  На  стадіоні фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» відбулося урочисте відкриття спортивних ігор, які присвячені Дню медичного працівника та 80-річчю утворення фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Детальніше...

 

Дитинство разом

Напередодні Дня захисту дітей у дитячому психоневрологічному відділенні Житомирської обласної психіатричної лікарні № 1 відбулася благодійна акція «Дитинство разом». Святковий захід для вихованців відділення підготували благодійний фонд «Заложники Чорнобиля» спільно з членами учнівського клубу «Глобальна турбота» Житомирської загальноосвітньої школи № 12.

Детальніше...

 

Чергове засідання обласної координаційної ради медичних сестер присвячено боротьбі з тютюнопалінням

27 травня 2014 року, напередодні Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням, просвітницьким відділом обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини та Житомирським інститутом медсестринства проведено розширене засідання обласної координаційної ради з питань безперервної післядипломної освіти практикуючих  медичних сестер на тему: «Тютюнокуріння – серйозна проблема сучасності».

Детальніше...

 

27 травня – Міжнародний День розсіяного склерозу

Міжнародний День розсіяного склерозу, який щорічно відзначається 27 травня, був встановлений Міжнародною федерацією товариств розсіяного склерозу з метою інформування населення про це захворювання та проблеми, пов’язані з ним.

Детальніше...

 

Спалах кишкової інфекції на Олевщині

У с.Радовиль Олевського району зареєстрований спалах гострої кишкової інфекції серед вихованців дитячого садочка. За словами обласного позаштатного інфекціоніста департаменту охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації Ольги Сахневич, 22 травня 2014 року до інфекційного відділення Олевської ЦРЛ було госпіталізовано п’ятирічну дитину.

Детальніше...

 

Спалах кишкової інфекції

У місті Андрушівка Житомирської області зареєстрований спалах гострої кишкової інфекції. За словами обласного позаштатного інфекціоніста департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ольги Сахневич, 17 травня 2014 року після святкування весілля в одному з приватних кафе Андрушівки з’явилися перші хворі.

Детальніше...

 

20 травня – День травматолога

20 травня відзначають своє професійне свято лікарі-травматологи. Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров'я від пошкоджень опорно-рухового апарату щорічно гинуть  2 млн. людей, а близько 30 млн. людей отримують травми різного ступеня тяжкості.

Детальніше...

 

17 травня - День пульмонолога

17 травня своє професійне свято відзначають лікарі-пульмонологи. В їхні  обов’язки входить безліч функцій, основні з яких полягають у тому, щоб вчасно поставити діагноз та пролікувати захворювання дихальної системи організму.

Детальніше...

 

Відбулося засідання Асоціації медичних сестер області

15 травня в актовій залі Житомирської обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського відбулося засідання Асоціації медичних сестер області, яке провів заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Кобилінський разом із заступником головного лікаря з медсестринства обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського Світланою Тевс та заступником головного лікаря з медсестринства обласної дитячої клінічної лікарні Людмилою Кравчук.

Детальніше...

 

Житомирщина отримала унікальний аналізатор

14 травня  Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня отримала унікальне обладнання - аналізатор біохімічний автоматичний «BioChem FC-360». Потрібно наголосити на тому, що вартість цього обладнання становить 45 тисяч євро і отримала його лікарня  від австрійського мецената Тобіаса Гроліча, який є генеральним директором ДП «Євроголд». Підприємство працює на Житомирщині вже більше десяти років,   і практично весь цей час його засновник опікується допомогою медичним та дитячим закладам області. Натомість така масштабна акція в нашій області  проведена вперше. Це стало можливим завдяки співпраці фірми «Євроголд» та АТ «Укрексімбанку». За словами керуючої Житомирською філією «Укрексімбанку» Світлани Савчук, у 2005 року банком була започаткована Всеукраїнська благодійна програма «Разом за життя».

Детальніше...

 

Інваліди війни отримали привітання

Напередодні Дня Перемоги 17 інвалідів Великої Вітчизняної війни, які нині проходять лікування в обласному госпіталі для ветеранів війни, отримали привітання від представників департаменту охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації, обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я,  благодійного фонду «Людяність» та ТОВ «Первоцвіт-фарм».

Детальніше...

 

З нагоди Всесвітнього дня медичної сестри

У Житомирському інституті медсестринства відбулася обласна конференція, присвячена Всесвітньому дню медичної сестри.

З нагоди Всесвітнього дня медичної сестри теплі слова на адресу кращих представників медсестринства області висловив голова обласної ради Віталій Француз, заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Кобилінський, голова обкому профспілки працівників охорони здоров’я Алла Супряга, ректор Житомирського інституту медсестринства Віктор Шатило.

Детальніше...

 

8 травня Всесвітній День Червоного Хреста та Червоного Півмісяця

8 травня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.

18 квітня 2014 року виповнилося 96 років від дня створення Українського Червоного Хреста, який як громадська організація стояла і стоїть на засадах гуманізму, добра, миру та милосердя.

Детальніше...

 

6 травня – Всесвітній день боротьби з бронхіальною астмою

Ця щорічна подія має на меті привернути увагу та підвищити обізнаність громадськості щодо бронхіальної астми. Статистика невблаганна: за даними епідеміологічних досліджень, наразі більше 40% населення мають ті чи інші ознаки алергії. Мова вже може йти про неінфекційну пандемію: кожна третя людина хвора на алергічний риніт і майже кожен десятийна бронхіальну астму.

Детальніше...

 

Медична допомога ветеранам війни

У Житомирській області медичне та ресурсне забезпечення ветеранів війни ніколи не втрачало своєї актуальності і стоїть у центрі уваги департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та медичної громадськості області. Ця допомога гарантується низкою законодавчих актів, основними з яких являються є Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», постанова Кабінету Міністрів України від 26.04.07 року № 680 “Про збільшення норм грошових витрат на харчування та медикаменти в  лікувально-профілактичних закладах ветеранів війни». А також наказами МОЗ України “Про стан а заходи по дальшому поліпшенню медичного забезпечення інвалідів та учасників Вітчизняної війни” і “Про затвердження положення про порядок проведення профілактичних оглядів, медичної реабілітації ветеранів війни”, відповідним розпорядженням голови обласної державної адміністрації та наказами департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

Детальніше...

 

Медики Житомирщини шанують своїх ветеранів

Багато десятиліть відділяє нас із того часу, коли людство відсвяткувало Велику Перемогу над фашизмом і мілітаризмом у Другій світовій війні. У цю війну було втягнуто 67 держав - 80 % населення земної кулі, і тривала вона довгих 6 років. Вогняний смерч пронісся над величезними територіями Європи, Азії й Африки, охопив простори всіх океанів. У цій війні загинуло близько 60 млн людей.

Детальніше...

 

Все людство лежить в акушерки на руках (5 травня – Всесвітній день акушерки)

Вже більше двох десятиліть поспіль 5 травня вважається Всесвітній днем акушерки (International Midwives'Day). Ідею проведення свята було запропоновано 1987 року на конференції Міжнародної конфедерації акушерок (заснована 1919 року, об'єднує 88 акушерських асоціацій із 75 країн світу) в Нідерландах. Регулярно відзначається з 1991 року в понад 50 країнах світу.

Детальніше...

 

Сесією Житомирської обласної ради на охорону здоров’я спрямовано більше 35 млн. грн.

29 квітня відбулося засідання 24 сесії обласної ради, в роботі якого брали участь 75 депутатів зі 111-ти. Обласна рада розподілила вільні залишки коштів загального фонду обласного бюджету у 2014 році. Загалом це більше 45 млн. грн., з яких 35 млн 920 тис. грн припадає на галузь охорони здоров’я. Зокрема, після ретельного обговорення під час засідань постійних комісії, президії та сесійного засідання депутати прийняли рішення, яким виділили 26 млн грн. на придбання магнітно-резонансного томографа для обласного медичного консультативно-діагностичного центру. «Таке обладнання комунальної власності покращить надання медичної допомоги населенню та зробить його фінансово більш доступним. Для придбання томографа має відбутися прозорий тендер за участю багатьох організацій», – наголошує голова обласної ради Віталій Француз.

Детальніше...

 

Андрушівський та Бердичівський райони отримали нові автомобілі швидкої допомоги

Нові автомобілі швидкої допомоги надаватимуть якісні медичні послуги жителям Андрушівського та Бердичівського районів. Ключі від карет швидкої передав головним лікарям голова облдержадміністрації Сидір Кізін.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту