Новини

1 березня відзначається Всесвітній день імунітету

Всесвітній день імунітету - це ще одна можливість підкреслити важливість і значущість здорового способу життя, збереження головного ресурсу людства - здоров'я. Адже здоровий імунітет дозволяє людині уникнути більшості захворювань, прожити здорове і повноцінне життя.

Детальніше...

 

Відбулося засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Торбас відкрив засідання колегії УОЗ, яке відбулося 26 лютого в Житомирському інституті медсестринства. У засіданні також взяли  участь заступник начальника УОЗ Віктор Лучків, голова обкому профспілки працівників охорони здоров’я Алла Супряга, голова комісії з питань охорони здоров’я та оздоровлення Громадської ради при облдержадміністрації Леонід Антонюк, а також головні лікарі та голови профспілкових організацій ЦРЛ, ЦМЛ, ТМО, центрів ПМСД, обласних лікувально-профілактичних закладів, керівники навчальних медичних і фармацевтичного закладів, начальники управлінь і відділів охорони здоров'я міст і районів області, головні та обласні позаштатні фахівці (дорослі та дитячі).

Детальніше...

 

29 лютого - День рідкісних захворювань

Рідкісна (орфанна, від англ. orphan - сирота) хвороба — це узагальнена назва для рідкісних вроджених чи набутих захворювань, частота яких не перевищує п'яти випадків на 10 тис. осіб, хронічно прогресують, погіршують якість життя людини та призводять до його скорочення чи інвалідизації. У медичній літературі прийняті подібні визначення з рівнем поширеності від 1 на 1 000 до 1 на 200 000.

Детальніше...

 

На Житомирщині пройдуть дні боротьби з глаукомою

З 29 лютого по 12 березня в області пройдуть дні боротьби з глаукомою, протягом яких в медичних закладах Житомирщини усім бажаючим безкоштовно проводитиметься вимірювання внутрішньоочного тиску.

Детальніше...

 

Люди гинуть на пожежах

Про те, що пожежу легше попередити, ніж її загасити, багато хто чув, але, на жаль, дотримуються цього правила далеко не всі.

Детальніше...

 

Нехтування правилами безпеки призводить до трагедії

Ніхто сьогодні не застрахований від надзвичайних ситуацій чи подій, а тому важливим й необхідним є своєчасне попередження, реагування на лиха, що загрожують населенню. Як свідчить статистика, аварії, пожежі, екстремальні ситуації були й залишаються гіркими реаліями, стають причинами серйозних, трагічних наслідків.

Детальніше...

 

Депутати обласної ради розглянуть питання виділення коштів на нову онколікарню

Голова обласної ради Анжеліка Лабунська під час прямого ефіру на обласному телебаченні у програмі «Віч-на-віч» поділилася своїми думками щодо перерозподілу коштів за 2015 рік.

Детальніше...

 

Епідемії грипу та ГРВІ в Україні вже немає

У жодній із областей України за минулий тиждень не зафіксовано перевищень епідпорогів із захворюваності на грип та ГРВІ, що дає підстави говорити про відсутність епідемії грипу. Про це під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі зазначив Святослав Протас, т.в.о. Голови Держсанепідслужби України, головного державного санітарного лікаря України. Проте, за його словами, у 36 адміністративних районах та 6 містах ще зберігається високий рівень захворюваності. Там досі тривають обмежувальні заходи, зокрема призупинене навчання у 56 навчальних закладах.

Детальніше...

 

В обласній лікарні встановлюють комунальний МРТ

На базі обласної клінічної лікарні імені О.Гербачевського розпочали встановлювати магнітно-резонансний томограф. Хід виконання робіт сьогодні, 23 лютого, проконтролював перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма.

Детальніше...

 

В області стартує місячник боротьби з туберкульозом

23 лютого на Житомирщині стартує місячник боротьби з туберкульозом. Цьогоріч він проходить під гаслом «Об’єднуймось, щоб покласти край туберкульозу».

Детальніше...

 

Стан захворюваності на ГРВІ та грип в області на 23 лютого

За останню добу в області на ГРВІ та грип захворіло 1471 осіб, із них дітей – 946, дорослих – 525, вагітних жінок – 3.

Смертей від грипу та його ускладнень не зареєстровано.

Детальніше...

 

Стан захворюваності на грип та ГРВІ за сьомий тиждень 2016 року

За даними Державної санітарно-епідеміологічної служби Житомирської області за сьомий тиждень спостереження (з 15.02.2016 до 21.02.2016) за епідситуацією із захворюваності на грип та ГРВІ в області захворіло 6466 осіб, із них дітей – 3763, дорослих – 2703, вагітних жінок – 25.

Детальніше...

 

Поліомієліт – епідемія безвідповідальності!

У 1796 році англійський лікар Едвард Дженнер зробив чи не найвагоміше відкриття в медицині, яке врятувало сотні мільйонів життів. Він прищепив хворій на натуральну віспу дитині коров’ячу віспу. Тодішні лікарі поставилися до цього експерименту скептично, та яке було їх здивування, коли хлопчик одужав. Так почалася епоха вакцин, яка дозволила людству одержати перемогу над багатьма епідеміями. Зокрема, повна перемога над натуральною віспою була одержана у 1979 році. Всесвітня організація охорони здоров’я офіційно оголосила про повну ліквідацію вірусу віспи.

Детальніше...

 

Стан захворюваності на ГРВІ та грип в області на 19 лютого

За останню добу в області на ГРВІ та грип захворіло 989 осіб, із них дітей – 640, дорослих – 343, вагітних жінок – 6.

Детальніше...

 

Стан захворюваності на ГРВІ та грип в області на 18 лютого

За останню добу в області на ГРВІ та грип захворіло 1183 осіб, із них дітей – 689, дорослих – 494, вагітних жінок – 2.

Детальніше...

 

МРТ повинен запрацювати до дня відзначення 30-ї річниці аварії на ЧАЕС

Магнітно-резонансний томограф, навколо якого виник значний суспільний резонанс, має бути введений в експлуатацію до дня відзначення 30-ї річниці Чорнобильської аварії. Таку думку висловила голова обласної ради Анжеліка Лабунська під час прямого ефіру програми «Віч-на-Віч» на телеканалі «Житомир».

Детальніше...

 

У Новограді-Волинському відбулося відкриття амбулаторії загальної практики – сімейної медицини № 4

16 лютого 2016 року у Новограді-Волинському відбулась подія, на яку з нетерпінням очікували всі жителі мікрорайону «Зелені» – урочисте відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини №4. Захід проходив під патронатом заступника Міністра охорони здоров’я України Віктора Шафранського та міського голови Віктора Весельського. Також на урочистій події були присутні секретар міської ради Олена Пономаренко, заступник міського голови Лариса Шутова, начальник відділу охорони здоров’я міської ради Любомир Дутчак, головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» Інна Вошко, головний лікар міськрай ТМО Василь Борис, головні лікарі лікувально-профілактичних закладів, депутати міської ради, працівники будівельних та проектувальних організацій, жителі мікрорайону та представники ЗМІ.

Детальніше...

 

В обласному онкологічному диспансері відбувся День донора

В обласному онкологічному диспансері відбувся День донора. Кров здавали прямо в онкодиспансері, що дуже зручно, каже завідуючий операційним відділенням обласного онкодиспансеру, лікар-анестезіолог, трансфузіолог Руслан Хилько. Медики як ніхто розуміють, наскільки є важливою така акція: "Ми й самі працюємо в такій сфері, де часто стикаємось із ситуаціями, коли терміново необхідні компоненти й препарати крові, та їх не завжди є достатня кількість. Наприклад, дітям із онкогематологією постійно потрібно для переливання багато тромбомаси, тромбоконцентратів - тобто компоненти й препарати крові необхідні їм регулярно, проте дефіцит їх значний. А ще до того ж , в країні триває АТО, що також вимагає великих запасів компонентів і препаратів крові, тому така акція є необхідною".

Детальніше...

 

Стан захворюваності на ГРВІ та грип в області на 17 лютого

За останню добу в області на ГРВІ та грип захворіло 1396 осіб, із них дітей – 775, дорослих – 621, вагітних жінок – 2. Зареєстрована 1 смерть від пневмонії, збудник якої уточнюється шляхом проведення лабораторних досліджень.

Детальніше...

 

Період вакцинації проти поліомієліту буде продовжено до 27 лютого

За словами начальника відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань управління охорони здоров'я ОДА Сергія Березовського, враховуючи недостатній рівень охоплення щеплення проти поліомієліту дітей визначених вікових груп у ІІІ раунді та епідемічну ситуацію щодо захворюваності на грип та ГРВІ, оперативним штабом МОЗ України з попередження циркуляції вакциноспоріднених поліовірусів прийнято рішення про продовження ІІІ раунду імунізації проти поліомієліту до 27 лютого 2016 року.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту