Новини

Управління охорони здоров’я облдержадміністрації презентувало обладнання МРТ

14 грудня на обласній базі спеціального медичного постачання (вул. Комерційна, 2) начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Торбас спільно з директором комунальної установи «Обласна база спеціального медичного постачання» Житомирської обласної ради Володимиром Гришковцем презентували регіональним ЗМІ обладнання МРТ, яке зберігається на базі. Захід відбувся за участі голови обласної ради Анжеліки Лабунської, першого заступника голови облдержадміністрації Геннадія Дмитренка, представників обладнання фірми – постачальника  ТОВ «ЄМГ» Україна» Ірини Макієнко та Андрія Сівака, а також громадських організацій.

Детальніше...

 

В області зростає кількість захворювань на грип

На 50 тижні епідсезону 2015-2016 рр. відмічається зростання захворюваності на грип та ГРВІ на 3,2 %, у порівнянні з попереднім тижнем. Всього захворіло 5612 осіб, показник на 10 тисяч населення складає 44,8 що на 31,7 % нижче епідемічного порогу.  Серед зареєстрованих хворих 72,3 % становили діти до 17 років. Госпіталізовано 284 особи, з них – 242 дитини. Про це повідомляє головне управління Держсанепідслужби у Житомирській області.

Детальніше...

 

В області продовжено ІІ тур додаткової імунізації проти поліомієліту

З 30 листопада в області  розпочався ІІ тур масової імунізації населення проти поліомієліту. За словами начальника відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань управління охорони здоров'я ОДА Сергія Березовського, додаткової вакцинації в ІІ турі підлягають діти віком від 2 місяців до 6 років (всього біля 80 тисяч дітей області).

Детальніше...

 

Голландські лікарі діляться досвідом з житомирськими колегами

10 грудня  у центральній дитячій міській лікарні м. Житомира відбувся тренінг, який проводили сімейні лікарі з Нідерландів. Учасниками тренінгу були 60 дільничних педіатрів та лікарів стаціонару ЦДМЛ м. Житомира.

Детальніше...

 

В області зареєстровано випадок захворювання на ботулізм

Мешканку одного із сіл Лугинського району 02.12.2015 року було госпіталізовано в реанімаційне відділення Лугинської центральної районної лікарні у вкрай тяжкому стані з підозрою на ботулізм.

Детальніше...

 

Відбулася нарада керівників навчальних закладів присвячена питанням сучасної підготовки медичних сестер, фельдшерів та фармацевтів і лаборантів

На базі першого у країні Житомирського інституту медсестринства відбулася Всеукраїнська нарада керівників інститутів медсестринства, медичних та фармацевтичних коледжів і училищ, присвячена питанням реалізації Закону України «Про вищу освіту» та перебудови навчально-наукового процесу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 266 «Про затвердження переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти». Постановою, зокрема,  передбачено виділення у галузі знань «Охорона здоров’я» -  22 окремих освітніх та наукових спеціальностей: «Стоматологія» - 221, «Медицина» - 222, «Медсестринство» - 223, «Технології медичної діагностики та лікування» - 224, «Медична та психологічна реабілітація» - 225, «Фармація» - 226  тощо.

Детальніше...

 

На Житомирщині спостерігається зменшення кількості хворих на грип

На 49 тижні епідсезону 2015-2016 рр. відмічається зростання захворюваності на грип та ГРВІ на 2,3 %, у порівнянні з попереднім тижнем. Про це повідомляє головне управління Держсанепідслужби у Житомирській області.

Детальніше...

 

Актуальні питання в організації роботи молодших спеціалістів

3 грудня на базі обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського відбулося спільне розширене засідання Асоціації медичних сестер Житомирської області  та обласної координаційної ради з питань безперервної післядипломної освіти практикуючих медсестер на тему: "Актуальні питання в організації роботи молодших спеціалістів з медичною освітою закладів охорони здоров’я Житомирської області".

Детальніше...

 

Вітаємо з Днем працівників статистики!

Управління охорони здоров’я облдержадміністрації вітає колектив обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики Житомирської обласної ради та медичних статистиків ЛПЗ області з професійним святом!

Детальніше...

 

Ефективний антенатальний догляд

У рамках проекту ЮНІСЕФ та Швейцарської агенції розвитку та співробітництва «Комунікації у сфері репродуктивного здоров’я, здоров’я матері та дитини» (РЗЗМД) та  МОЗ України 2 грудня лікарі акушери-гінекологи жіночих консультацій та лікарі загальної практики-сімейної медицини області взяли участь у семінарі-нараді  «Ефективний антенатальний догляд»,  який проходив на базі обласного перинатального центру.

Детальніше...

 

Сезон грипу та ГРВІ: що треба знати, щоб вберегтися від захворювання

Особливо необхідною імунопрофілактика проти грипу є для осіб із груп ризику.

Згідно з рекомендаціями ВООЗ належний рівень охоплення щепленнями проти грипу повинен бути не меншим 75 % серед груп медичного та професійного ризику. Це медичні працівники, військовослужбовці, працівники правоохоронних органів, трудові колективи підприємств, установ, організацій, особи з хронічними захворюваннями дихальної та серцево-судинної систем, нирок, обміну речовин, особи віком за 60 років.

Детальніше...

 

Житомирська журналістка Вікторія Лук’яненко перемогла у Всеукраїнському конкурсі з телепрограмою «Ваше здоров’я»

Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Здоров’я жінок України»  оголосила результати конкурсу  матеріалів (публікацій у пресі чи інтернет-виданнях, теле- чи радіопрограм) на тему планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я!

Детальніше...

 

За тиждень в області побільшало хворих на грип

На 48 тижні епідсезону 2015-2016 рр. спостерігається зростання захворюваності на грип та ГРВІ на 9,5 %, у порівнянні з попереднім тижнем.

Про це повідомляють у Державній санітарно-епідеміологічній службі області.

Детальніше...

 

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом

З нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у конгрес-центрі Житомирського інституту медсестринства відбулася науково-практична конференція «Роль медичного працівника і громадськості у попередженні ВІЛ/СНІДу серед населення області».

Детальніше...

 

В області стартував ІІ тур додаткової імунізації проти поліомієліту

З  30 листопада в області  розпочався ІІ тур масової імунізації населення проти поліомієліту. За словами начальника відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань управління охорони здоров'я ОДА Сергія Березовського, додаткової вакцинації в турі підлягають діти віком від 2 місяців до 6 років (всього біля 80 тисяч дітей області).

Детальніше...

 

Житомирський кардіохірургічний центр функціонує цілодобово

У житомирському кардіоцентрі за півроку зробили 90 операцій на серці.

Реконструкція кардіологічного центу у Житомирський обласній лікарні ім. О.Ф.Гербачевського тривала протягом трьох років. Це було пов’язано і з тяжким економічним становищем в країні й з виділенням коштів.

Детальніше...

 

1 грудня відзначається Міжнародний день невропатолога

Неврологія - один з найважливіших розділів сучасної медицини, який займається комплексом специфічних захворювань центральної та периферичної нервової системи людини.

Детальніше...

 

У Чуднівській ЦРЛ дбають про утеплення будівлі

На заходи з енергозбереження з районного бюджету в цьому році було виділено понад 230 тисяч гривень.

Детальніше...

 

Голова обласної ради оглянула будівельний майданчик, на якому споруджується прибудова для комунального МРТ

На території Житомирської обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського триває реконструкція лікувального корпусу № 2, споруджується прибудова для розміщення закупленого за кошти обласного бюджету магнітно-резонансного томографа «Achieva 1.5T» виробництва компанії «Philips», повідомляють в прес-службі обласної ради.

Детальніше...

 

На Житомирщині спостерігається зменшення кількості хворих на грип

На 47 тижні епідсезону 2015-2016 рр. в Житомирській області відмічається зниження захворюваності на грип та ГРВІ на 3,1 %. Всього захворіло 4857 осіб, показник на 10 тисяч населення складає 38,8, що на 36,3 % нижче епідемічного порогу.  Серед захворілих 69,5 % становили діти до 17 років. Госпіталізовано 239 осіб, з них – 193 дитини.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту