Новини

МОЗ України попереджає про шахрайські дії осіб, які пропонують послуги з ліцензування господарської діяльності з медичної практики

До Міністерства охорони здоров'я України надходять непоодинокі звернення громадян, посадових осіб органів охорони здоров'я, громадських організацій щодо шахрайських дій осіб, пов'язаних із наданням недостовірної інформації стосовно проведення перевірок додержання суб’єктами господарювання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики.

Детальніше...

 

Репродуктивні аспекти покращення демографічної ситуації в Україні

Репродуктивні аспекти покращення демографічної ситуації в Україні розглядалися сьогодні  гінекологами та сімейними лікарями Житомирської та Вінницької областей на  науково-практичному семінарі, який проходив у  форматі телемосту на базі БЦ «Імперіал».

Детальніше...

 

Раїса Богатирьова окреслила роль галузевої профспілки

Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова взяла участь в засіданні Центрального комітету профспілки працівників охорони здоров’я України.

Детальніше...

 

Актуальні питання розвитку сімейної медицини в Україні

Під такою назвою у форматі телемосту відбувся сьогодні науково-практичний семінар для сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів Житомирської, Вінницької та Хмельницької областей на базі БЦ «Імперіал».

Детальніше...

 

Коростенській центральній міській лікарні - 100-років!

У Коростені відбулися урочистості з нагоди 100-річчя від дня заснування Коростенської центральної міської лікарні, яка була заснована в 1913 році на приватні кошти Грозинського поміщика Скорупського.

Детальніше...

 

В області відкрито новий ФАП

Першочерговими завданнями медичної реформи Президент України Віктор Янукович визначає модернізацію системи первинної допомоги та створення системи закладів з надання екстреної допомоги.

Детальніше...

 

МОЗ України розширює доступ українців до вакцин

Тимчасове скасування GMP-сертифікації для імунобіологічних препаратів підвищить забезпеченість вакцинами. Якщо цього не здійснити, то, наприклад, понад 700 тисяч дітей залишиться без вакцинації проти туберкульозу (БЦЖ), взагалі зупиниться вакцинація проти сказу (хвороби з 100% летальністю).

Детальніше...

 

Здобутки Житомирських медиків

З метою виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2011 р. №828-р «Про схвалення Концепції загальнодержавної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки», пропаганди фізичної культури і спорту серед працівників галузі охорони здоров’я, широкого залучення до занять фізичною культурою і спортом та орієнтації їх на здоровий спосіб життя у вересні на базі ОУСЦ «Спартак» у м. Алушта пройшли фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади працівників охорони здоров’я з таких видів спорту: армспорт, гирьовий спорт, легка атлетика, теніс настільний, шахи, шашки.

Детальніше...

 

Житомирський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом інформує

2013_10_02_01

 

 

У Житомирській області станом на 01.09.2013 року, починаючи з 1995 р., виявлено 6993 серопозитивних або потенційно інфікованих  (особи, які мають позитивний результат обстеження на ВІЛ). Перебувають на обліку з діагнозом ВІЛ-інфекція 4059 осіб. Захворіло на СНІД 1163, а помер від СНІДу 571 житель області. Діагноз “ВІЛ асоційований  туберкульоз” встановлено 739 особам...


 

 file_downloadСкачати: прес-реліз "Прес-реліз ВІЛ СНІД на Житомирщині. Цифри і факти."
 

Адмініструванню медзакладами можна навчатись дистанційно та онлайн

В Україні стартує перший освітній проект з елементами дистанційного навчання в онлайн режимі «Організація і управління охороною здоров’я». Цей курс з денно-заочною формою навчання організовує кафедра управління охороною здоров’я Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Детальніше...

 

На Житомирщині проведено тиждень серця

З 23 по 29 вересня в рамках Всеукраїнського тижня серця в Житомирській області проведено низку заходів, спрямованих на підвищення поінформованості громадян про методи профілактики серцево-судинних захворювань та популяризації здорового способу життя.

Детальніше...

 

Засідання колегії ДОЗ

Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Торбас провів засідання колегії ДОЗ, яке відбулося 27 вересня в Житомирському інституті медсестринства. У засіданні брали участь заступники директора ДОЗ С.В.Кобилінський та В.О.Грищук, голова обкому профспілки працівників охорони здоров’я А.Ф.Супряга, а також голова громадської ради при Житомирській облдержадміністрації Леонід Антонюк.

Детальніше...

 

Репродуктивне здоров’я українців - чинник національної безпеки

Про це сьогодні на пленумі Асоціації акушерів-гінекологів повідомив заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Толстанов.

Детальніше...

 

МОЗ України посилює заходи з реалізації Пілотного проекту здешевлення ліків для хворих на гіпертонію

Міністерство охорони здоров'я України перевіряє стан реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою. Зокрема, протягом останнього місяця комісія побувала у Донецькій, Львівській, Одеській, Київській областях та м. Києві.

Детальніше...

 

Актуальні питання розвитку сімейної медицини в Україні

Навчальний семінар під такою назвою для сімейних лікарів, дільничних терапевтів та педіатрів Житомирської, Рівненської та Волинської областей відбувся на базі Житомирського інституту медсестринства. Перед учасниками зібрання виступили: доктор медичних наук, професор, проректор із лікувальної роботи НМАПО імені П.Л.Шупика Н.Г.Гойда, доктор медичних наук, професор кафедри внутрішньої і сімейної медицини Вінницького національного медичного університету імені М.І.Пирогова І.Г.Палій, кандидат медичних наук, професор кафедри терапії УВМА М.М.Селюк, доктор медичних наук, професор, завідуюча кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги НМАПО імені П.Л.Шупика, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Загальна практика – сімейна медицина» Л.Ф.Матюха, доктор медичних наук, професор, завідуючий кафедри інфекційних хвороб НМАПО імені П.Л.Шупика О.К.Дуда, асистент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО імені П.Л.Шупика, виконавчий директор громадської організації «Імунний щит нації» Н.П.Винник.

Детальніше...

 

Реформування медичної галузі на Житомирщині

Темі охорони здоров’я, а саме реформуванню медичної галузі, присвячено роботу 16-ї сесії Житомирської обласної ради шостого скликання, яка відбулася вчора під головуванням голови Житомирської обласної ради Йосипа Запаловського. В роботі сесії взяли участь: голова облдержадміністрації Сергій Рижук, народні депутати України Геннадій Зубко та Олександр Мирний, заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Толстанов, директори департаментів, начальники управлінь, відділів облдержадміністрації, голови районних рад, міські голови, голови райдержадміністрацій, начальники відділів охорони здоров’я райдержадміністрацій, міськвиконкомів, головні лікарі центральних районних лікарень, міськрайонних територіальних медичних об’єднань, керівники окремих медичних установ, обласних об’єднань, організацій та установ, редактори районних і міськрайонних газет області, представники обласних та всеукраїнських ЗМІ.

Детальніше...

 

Роз'яснення щодо виписування рецептів на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою та відпуску таких препаратів з аптек

Постановою Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2012 року № 340 «Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою» встановлено, що дія пілотного проекту поширюється на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, що зареєстровані в Україні, виробляються з дотриманням вимог належної виробничої практики, перелік міжнародних непатентованих назв яких та їх комбінації наведено в додатку до постанови, а саме: еналаприл (монопрепарат та в комбінації з гідрохлортіазидом); лізиноприл (монопрепарат та в комбінації з гідрохлортіазидом); бісопролол; метопролол; небіволол; амлодіпін (монопрепарат та в комбінації з лізиноприлом); ніфедипін (крім лікарських засобів короткої дії).

Детальніше...

 

МОЗ України підтримує курс на зниження цін на ліки для хворих на гепатити

Керівництво МОЗ України та Європейського представництва компанії «MSD» в рамках робочих перемовин обговорили питання реалізації Державної програми по боротьбі з вірусними гепатитами, фінансування якої було ухвалено Урядом.

Детальніше...

 

У серпні заклади охорони здоров’я країни отримали лікарських засобів і виробів медичного призначення на 436,5 мільйонів гривень

За підсумками серпня 2013 року у заклади охорони здоров’я поставлено лікарських засобів і виробів медичного призначення за централізованими закупівлями МОЗ України на 436,5 мільйонів гривень.

Детальніше...

 

Гранично допустимі надбавки при реалізації лікарських засобів в роздрібній мережі

Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України інформує про граничні рівні оптово-відпускних цін та порівняльні (референтні ціни) на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту