Новини

Імунопрофілактика проти гепатиту є найбільш ефективним способом боротьби із хворобою

Покращення санітарії та імунопрофілактики проти гепатиту є найбільш ефективним способом боротьби із хворобою. Тому бажано, щоб всі немовлята отримували вакцину проти гепатиту В, а всі діти і підлітки у віці до 18 років, не вакциновані раніше, також пройшли щеплення.

Детальніше...

 

Відвідали поранених героїв у військових шпиталях

За дорученням голови Житомирської облдержадміністрації Сидора Кізіна в області розпочалася активна робота щодо з’ясування точної кількості поранених на Сході України військовослужбовців із Житомирщини, їх соціального статусу, місця лікування, діагнозу та надання якісної і своєчасної медичної допомоги.

Детальніше...

 

Кожен гіпертонік може отримати відшкодування на ліки незалежно від соціального статусу

Про це повідомив головний позаштатний терапевт МОЗ України Василь Нетяженко на брифінгу, присвяченому продовженню реалізації Пілотного проекту з державного регулювання цін на лікарські засоби для хворих на гіпертонію у 2014 році.

Детальніше...

 

Червоний Хрест Житомирщини допомагає переселенцям

Згідно наказу департаменту охорони здоров’я ОДА №608-к фахівцями лікувальних закладів спільно з обласною організацією Товариства Червоного Хреста України, 9 липня 2014 року розпочато медичне обстеження переміщених осіб з дітьми з Донецької та Луганської областей, що проживають в ДП "Санаторій "Тетерів", Коростишів. Всього перебуває в санаторії близько 180 осіб.

Детальніше...

 

Візит делегації Японії до Житомирської обласної психіатричної лікарні № 1

3-4 липня 2014 р. делегація благодійників з Японії у складі пана Ясунорі Хірата (Yasuhori Hirata), Коскі Шіраіші (Kosky Shiraishi) та оператора Шігейоші Сога (Shigeyoshi Soga)  відвідали  із офіційним візитом м. Житомир.

Детальніше...

 

Пілотний проект щодо запровадження регулювання цін на ліки від гіпертонії продовжується

26 червня в МОЗ України відбулася селекторна нарада з регіонами, присвячена продовженню реалізації Пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

Детальніше...

 

Обласний семінар обговорив проблеми дітей із психічними розладами

Права людини – це універсальні правові гарантії, що захищають індивідів і групи людей від дій, які порушують основоположні свободи і принижують людську гідність.

Детальніше...

 

Відбулося засідання колегії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації

Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Торбас провів засідання колегії ДОЗ, яке відбулося 27 червня в Житомирському інституті медсестринства. У засіданні також взяли  участь начальник управління ресурсного та фінансового забезпечення ДОЗ Людмила Білошицька, голова обкому профспілки працівників охорони здоров’я Алла Супряга, а також головні лікарі ЦРЛ, ЦМЛ, ТМО, центрів ПМСД, заступники ЛТЕ і голови ЛКК, санаторіїв, обласних лікувально-профілактичних закладів, керівники навчальних медичних і фармацевтичних закладів, начальники управлінь і відділів охорони здоров'я міст і районів області, головні та обласні позаштатні фахівці (дорослі та дитячі) відповідно до питань колегії.

Детальніше...

 

Впроваджено шостий випуск Державного формуляра лікарських засобів

Центральним формулярним комітетом МОЗ України розроблено шостий випуск Державного формуляра лікарських засобів.

Детальніше...

 

26 червня 2014 року – Всесвітній день боротьби із наркоманією

26 червня у  світі відзначається Міжнародний день боротьби з наркоманією. Він був заснований за рішенням Генеральної асамблеї ООН у 1987 році.

Основна мета Всесвітнього дня – привернення уваги суспільства до проблеми наркотизації населення та боротьба з незаконним обігом наркотичних засобів.

Детальніше...

 

Громада взяла участь в обговоренні кандидатур керівників медичних закладів

24 червня 2014 року в Житомирському інституті медсестринства відбулося громадське обговорення щодо призначення головних лікарів обласних лікувально-профілактичних закладів, у яких закінчується термін контракту.

Детальніше...

 

Планування сім’ї в Україні – соціальний та медичний аспекти

У рамках програми «Здоров’я жінок України» з 16 по 18 червня цього року у Житомирі проходив семінар-тренінг для журналістів «Планування сім’ї в Україні – соціальний та медичний аспекти».

Детальніше...

 

Про переваги децентралізації влади та альтернативні види палива

13 червня  у Житомирському інституті медсестринства відбувся круглий  стіл за участі Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимира Гройсмана та Першого заступника Глави Адміністрації Президента України Геннадія Зубка.

Детальніше...

 

Шановні колеги! Сердечно вітаємо вас з Днем медичного працівника!

У день професійного свята прийміть щонайщиріші побажання міцного здоров’я, гарної долі, трудових досягнень, атмосфери високої духовності і поваги в колективах.

Детальніше...

 

Один плюс один дорівнює п’ять

Двоє дівчаток та хлопчика народила 23-річна мешканка с. Тишів Малинського району, в Житомирському обласному перинатальному центрі. Про народження майбутньої трійні Наталія та Олександр Кузіни дізналися вже під час проведення першого ультразвукового дослідження. Звістка про трійню порадувала і шокувала одночасно. Натомість родина встигла звикнути до такого бонусу від лелеки. І хоча на світ малеча з’явилася передчасно (на 33-му тижні вагітності) та шляхом кесарського розтину, діти та матуся почувають себе добре.

Детальніше...

 

Новий шанс на одужання для онкохворих

Проблема онкології з кожним роком зростає, вона є однією з найбільш смертоносних хвороб на землі. А ті, кому вдається побороти цю страшну недугу, проходять надскладне і довготривале лікування. І тому щодня вчені  всього світу працюють над створенням нових препаратів та методів лікування, щоб покращити ці страшні показники.

Детальніше...

 

Успішне впровадження програми «Комунікації у сфері «Репродуктивне здоров’я, здоров’я матері та дитини»

5 червня у департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації відбулася робоча нарада фахівців, які працюють над реалізацією в області програми «Комунікації у сфері «Репродуктивне здоров’я, здоров’я матері та дитини» та представників Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.  У заході взяли участь координатори проекту - керівник програми «Здоров’я та розвиток дітей»  Валерія Таран та міжнародний експерт ЮНІСЕФ Акакій Зоідзе, а також заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Валентина Грищук та начальник відділу медицини катастроф та організації медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Андрушко.

Детальніше...

 

Оновлено склад головних позаштатних спеціалістів МОЗ України

У зв’язку з кардинальною зміною принципів проведення МОЗ України тендерних процедур та переходу до максимально відкритих і чесних державних закупівель медикаментів та виробів медичного призначення, пріоритетом Міністерства є формування високопрофесійного та високоморального складу головних позаштатних спеціалістів. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я України Олег Мусій.

Детальніше...

 

Обласний День донора

У Житомирському інституті медсестринства 29 травня вшановували донорів та говорили про розвиток донорства крові. Обласний центр крові спільно з обласною організацією Товариства Червоного Хреста України провели обласний День донора, щоб привернути увагу громадськості до такої важливої проблеми, як донорська кров,  а також залучити молодь до рядів донорів. Наразі донорська кров - то єдині ліки, що їх не можна створити штучно і нічим не можна замінити. І саме слово «донор» у перекладі з латинської означає «дарувати».

Детальніше...

 

Актуальні питання галузі

30 травня в Житомирському інституті медсестринства на «Школі управління» та засіданні колегії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації розглядалися актуальні питання діяльності галузі охорони здоров’я області. Заходи відбулися за участю головних лікарів ЦРЛ, ЦМЛ, ЦРП, МРТМО, ЦПМСД, обласних ЛПЗ, головних фахівців ДОЗ та обласних позаштатних спеціалістів, начальників управлінь та відділів охорони здоров'я.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту