Новини

Тільки об’єднавшись, переможемо хвороби

Йдеться про глобальні інфекції, які тримають Україну і Житомирщину, зокрема, у міцних обіймах-лещатах – туберкульоз та ВІЛ/СНІД. Населення звикло навіть до самого словосполучення, що позначає ці хвороби і часом махають байдуже рукою, мовляв: «Як завжди: одне й те ж саме». Тому віз і нині  там.

Детальніше...

 

Рекомендації з профілактики і лікування тютюнокуріння

Світову громадськість турбують масштаби й темпи тютюнової епідемії.

У разі збереження теперішнього темпу споживання тютюну до 2030 року смертність, спричинена курінням, сягне в світі 10 мільйонів (за прогнозом учених Единбурзького університету, Великобританія), а загалом у ХХІ столітті тютюн може забрати близько одного мільярда життів, причому з них 7 мільйонів смертей припаде на країни, що розвиваються. Якщо в індустріально розвинених країнах кількість курців щороку знижується на 1 %, то в тих країнах вона зростає на 3 %.

Детальніше...

 

З турботою про стареньких…

Житомирський геріатричний пансіонат функціонує з 1975 року. Тут живуть люди, які на схилі літ залишилися самотніми. Зараз їх у закладі – 230. Пансіонат – своєрідна маленька автономна «республіка». Тут є  фізкабінет, перев’язочна, бібліотека, читальний зал, перукарня, лазня,  навіть своє  підсобне господарство: велика рогата худоба, свині, город… Першого жовтня – в Міжнародний день людей похилого віку – в Житомирському геріатричному пансіонаті чекали гостей. Організували оркестр для зустрічі, підготували концерт самодіяльності й виставку творчих робіт.
До закладу завітали начальник управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації Олександр Костянтинович Толстанов, провідний спеціаліст  управління праці та соціального захисту населення Юрій Костянтинович Пінчук та воєнний пенсіонер, колишній заступник начальника військового інституту Олег Іванович Пінчук.

Детальніше...

 

Психічне здоров’я та психічні розлади: інтеграція фахових зусиль

Обласна психіатрична лікарня № 1

Обласний центр здоров’я

Прес-реліз

«Психічне здоров’я та психічні розлади: інтеграція фахових зусиль»

(10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я)

Детальніше...

 

Після довгої перерви продовжено будівництво центральної районної лікарні в смт Брусилів

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА

Обласний медичний центр

Житомирської обласної ради

10014, м. Житомир, майдан Перемоги, 10-А, тел.: 22-87-27, health@ztomc.net.ua

 

від 28.09.10 № 514

на № 5 від 14.01.09

Український інститут стратегічних

досліджень МОЗ України

Прес-центр МОЗ України

Після довгої перерви продовжено будівництво центральної районної лікарні в смт Брусилів

Детальніше...

 

Реформи – неминучі!

На базі обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського відбулася презентація плану-графіка реформування охорони здоров’я Житомирської області на 2011-2014 роки. В зібранні взяли участь заступник  міністра охорони здоров’я України В. Г. Бідний, заступник голови облдержадміністрації В. С. Балюрко, начальник УОЗ ОДА О. К. Толстанов, головні лікарі обласних лікувально-профілактичних установ та їх заступники з питань медичної допомоги, керівники медичних центрів, начальники управлінь та відділів охорони здоров’я міст і районів області, головні обласні та позаштатні спеціалісти управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Детальніше...

 

РЕФОРМА МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ – ВИКЛИК УСІМ НАМ

Найактуальніші питання медичної галузі України обговорювалися на розширеному засіданні колегії МОЗ України, яке проходило 5 серпня у великій залі Міністерства охорони здоров’я.

Детальніше...

 

Високі гості маленьких господарів

У Житомирі відбулася нарада Міністерства охорони здоров'я України щодо діяльності будинків дитини за підсумками 2009 року. Участь у зібранні взяли представники МОЗ України, Департаменту материнства, дитинства та санаторного забезпечення МОЗ України, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, ДУ „Український науково-дослідницький інститут соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ”, Міністерства охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, Державного департаменту з усиновлення та захисту прав Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Генеральної прокуратури України, обласних управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я, головні лікарі будинків дитини.

Детальніше...

 

Медицина області – підсумки діяльності

На базі обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського відбулося засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації. Головним серед питань, які розглядалися під час зібрання, було підбиття підсумків діяльності лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я області протягом першого півріччя 2010 року.

Детальніше...

 

Двадцять п’ять років успіху і досягнень

 

Чверть століття – це вагомий проміжок часу. Й саме стільки виповнилося дитячій хірургії Житомирщини. З цієї нагоди в обласній дитячій лікарні відбулася науково-практична конференція „Дитяча хірургія Житомирщини: минуле, сьогодення та майбутнє”.

Детальніше...

 

Настав час реформ!

У Житомирі відбулась Всеукраїнська нарада з актуальних питань реформування та розвитку галузі охорони здоров’я України.

Детальніше...

 

Даруєш кров – рятуєш життя

В облдержадміністрації відбулася робоча нарада „Стан та розвиток донорства”. Участь у зібранні взяли представники головного фінансового управління, головного управління економіки, управлінь облдержадміністрації - освіти й науки, у справах молоді та спорту, з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, управління Міністерства внутрішніх справ України в Житомирській області, обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Детальніше...

 

Настав час реформ!

У Житомирі відбулась Всеукраїнська нарада з актуальних питань реформування та розвитку галузі охорони здоров'я України.
Сучасне обладнання – лікувальним закладам

Детальніше...

 

Нам – п’ятнадцять років. I це – лише початок!

Чи знаємо ми, куди ведуть нас наші дороги? Є велика різниця між тими, хто знає свій шлях і тими, хто йде ним. Принаймні, так стверджувалося в одному з культових фільмів. П’ятнадцять років тому наш шлях лише починався. Чи був острах (як сприймуть читачі нову газету?), вагання (чи ж зможе вона зайняти достойне місце серед інших видань?) – цього вже тепер достеменно ніхто не знає. Відомо ж бо, що найтяжче зробити перший крок. Та першими його зробили ті, хто стояв біля витоків газети: В.Л.Весельський, З.М.Парамонов, В.Д.Парій, В.І.Хренов, колектив редакції.

Детальніше...

 

Це – наша газета!

 П’ятнадцять років – це, скажу Вам, вік підлітковий і до зрілості ще, звісно, далеко. А якщо порівнювати з нашою лікарнею – цьогоріч їй виповнюється дев’яносто – це й зовсім дитячі роки! – говорить головний лікар комунальної установи „Центральна міська лікарня №2 міста Житомира” Віктор Петрович Павлусенко. - Але я хочу сказати, як людина об’єктивна, що, незважаючи на такий молодий вік, і „Пульс”, і „Пульс-НОРМА” стали вже невід’ємною частиною життя нашої медичної спільноти – як міста, так і області.

Детальніше...

 

Допоможемо дітям разом

За останні десять років з ` явилась чітка тенденція в збільшенні народжуваності дітей.

Детальніше...

 

ПОДАРУНОК БЕРДИЧІВЛЯНАМ

Напередодні Дня Перемоги в Бердичеві відбулася надзвичайно святкова подія – відкрилася нова амбулаторія загальної практики - сімейної медицини. Це стало гарним подарунком для тих, хто здійснив великий подвиг 65 років тому.

Детальніше...

 

65 років Перемоги…

 

Традиційно напередодні свята 9 Травня в приміщенні поліклініки ЦМЛ № 2 м. Житомира відбулося урочисте зібрання. У ньому взяли участь ветерани та учасники Великої Вітчизняної війни, які в мирний час працювали в ТМО № 2, керівництво та працівники лікарні, представники міської та обласної влади.

Детальніше...

 

Вшанування ветеранів

Того дня в обласному госпіталі для ветеранів війни було надзвичайно святково – сюди прибув голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Миколайович Рижук, аби вручити ветеранам Великої Вітчизнаної війни пам’ятні медалі з нагоди 65-річчя Великої Перемоги.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту