Новини

Звернення депутатів Житомирської обласної ради до Міністерства охорони здоров’я України щодо запровадження предметно-кількісного обліку кодеїновмісних препаратів в закладах охорони здоров’я

Ми, депутати обласної ради та медичні працівники Житомирщини, стурбовані проблемою зростання вживання не за медичним призначенням лікарських засобів, що містять кодеїн та його похідні. Актуальність проблеми на сьогоднішній день не викликає сумнівів. Нині кодеїновмісні лікарські засоби посідають перші місця за обсягами аптечного продажу.

Детальніше...

 

Засідання робочої групи ДОЗ

15 вересня в департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації під головуванням директора департаменту Олександра Торбаса відбулося засідання робочої групи з питань опрацювання медико-технічних вимог до комплексу магнітно-резонансного томографа, що планується придбати за кошти обласного бюджету.

Детальніше...

 

Парк «швидких» поповнився

Поповнення парку «швидких» мало відбутися ще у серпні минулого року, коли  в Україну з Нідерландів доправили два автомобілі «Mercedes» класу В для комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради. Щоправда, тоді навіть відбулася урочиста передача ключів, але автівки так і не дісталися до Житомира. Проте в українському законодавстві є неузгодженості, пов’язані з розмитненням гуманітарних вантажів, які вдалося подолати лише тепер.

Детальніше...

 

Майбутні медики Житомирщини допомагають дітям зі сходу

Студенти Бердичівського медичного коледжу провели  акцію «Якщо не ми, то хто?». За словами її організаторів, метою акції  є гуманітарна допомога: збір продуктів, одягу, засобів гігієни, медикаментів, канцелярських товарів тощо. Це все для дітей з інтернатів, дитячих будинків, реабілітаційних центрів, сімей, які опинилися в життєвому скрутному становищі у Луганській та Донецькій областях.

Детальніше...

 

При Райківській виправній колонії № 73 відкрили багатопрофільну лікарню для засуджених

9 вересня при Райківській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області (№ 73) урочисто відкрили багатопрофільну лікарню.

Детальніше...

 

Наші медики боронять країну

У зоні АТО нашу Батьківщину боронять 44 представники лікувальних закладів Житомирщини, а саме: з обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського, обласного перинатального центру, обласного протитуберкульозного диспансеру, обласного шкірно-венерологічного диспансеру, обласного лікувально-санаторного центру радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення «Дениші», ЦМЛ № 1 і ЦМЛ № 2 м.Житомира, центральної дитячої міської лікарні м.Житомира, Житомирської госпрозрахункової стоматполіклініки та з лікувальних закладів Баранівського, Бердичівського, Володарсько-Волинського, Житомирського, Коростенського, Новоград-Волинського, Любарського, Овруцького, Олевського, Червоноармійського, Чуднівського районів.

Детальніше...

 

У Житомирському військовому шпиталі на лікуванні 143 бійці із зони АТО

Про медичну допомогу пораненим учасникам АТО з Житомирщини розповідав журналістам директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Торбас.

Детальніше...

 

До уваги благодійних, громадських організацій та волонтерів!

Останнім часом до МОЗ України та благодійних організацій почастішали випадки звернень від начебто волонтерів з проханням задовольнити потребу в лікарських засобах та виробах медичного призначення від імені закладів охорони здоров’я, що знаходяться в зоні АТО.

Детальніше...

 

У Житомирі обговорили цінову політику бізнесових структур, які розташовані на території лікувальних закладів області

14 серпня у конгрес-центрі Житомирського інституту медсестринства відбулася зустріч керівників департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, обласних лікувальних закладів, представників агенції з питань регіонального розвитку з бізнесовими структурами, які розташовані на території лікувальних закладів щодо формування цін на їхні послуги.

Детальніше...

 

Тимчасові переселенці з Донецька народжують у Житомирі

Днями у Центральній міській лікарні № 1 м.Житомира на світ з’явився Данило, мати якого у свої 22 роки, будучи вагітною, була вимушена залишити рідну домівку в м. Горлівка Донецької області та тимчасово переїхати на терени Житомирщини. Породілля до пологів проживала у таборі «Віра. Надія. Любов», що в Зарічанах

Детальніше...

 

З нагоди 130-річчя від дня народження О.Ф.Гербачевського

«До 130-річчя від дня народження О.Ф.Гербачевського», - під такою назвою в читальному залі Державного архіву Житомирської області відкрито виставку оригіналів  та фотодокументів одного із фундаторів наукової та практичної хірургії на Житомирщині Олександра Гербачевського.

Прикметно, що першими відвідувачами виставки стали медичні працівники Житомирської обласної клінічної лікарні, яка носить ім’я цього видатного діяча галузі охорони здоров’я області.

Детальніше...

 

У МОЗ України відбулася презентація проекту Концепції побудови нової національної системи охорони здоров'я

7 серпня 2014 року у Міністерстві охороні здоров’я України відбулася публічна презентація та медіа-обговорення проекту Концепції побудови нової національної системи охорони здоров'я України.

У заході взяли участь представники МОЗ України, Інституту стратегічних досліджень, експерти, громадськість та журналісти.

Детальніше...

 

Пам'ятка для внутрішньо переміщених осіб щодо отримання медичної допомоги

1. Після залишення зони АТО та визначення подальшого місця перебування, вам необхідно у триденний термін звернутись до найближчого закладу охорони здоров᾽я з метою прикріплення та можливості отримання невідкладної первинної медичної допомоги.

Детальніше...

 

Медики Житомирщини підтримують важкопоранених бійців

Небайдужі жителі області й досі збирають продукти та обмундирування і перераховують гроші на потреби війська. Активну участь   у допомозі українським солдатам беруть  медики Житомирщини. Надішла чергова фінансова допомога від центральної дитячої лікарні м. Житомира у сумі 10 тисяч 100 грн, обласної дитячої клінічної лікарні – 7 тисяч грн. та обласного онкологічного диспансеру   2 тисячі 420 грн.

Детальніше...

 

6 серпня - Міжнародний день «Лікарі світу за мир»

Шостого серпня відзначається день «Лікарі світу - за мир». Це міжнародний день, який був запропонований організацією «Лікарі світу за запобігання ядерній загрозі». Він відзначається в річницю дня бомбардування японського міста Хіросіми 6 серпня 1945.

Детальніше...

 

Виключно на грудному вигодовуванні до трьох місяців перебувають 60% новонароджених дітей Житомирщини

У рамках Всесвітнього тижня підтримки грудного вигодовування, який проводиться щорічно з 1 по 7 серпня у 120-ти країнах світу, у Житомирському обласному перинатальному центрі пройшов круглий стіл «Захист природного права дитини на грудне вигодовування та підтримка природного обов’язку мами».

Детальніше...

 

Імунопрофілактика проти гепатиту є найбільш ефективним способом боротьби із хворобою

Покращення санітарії та імунопрофілактики проти гепатиту є найбільш ефективним способом боротьби із хворобою. Тому бажано, щоб всі немовлята отримували вакцину проти гепатиту В, а всі діти і підлітки у віці до 18 років, не вакциновані раніше, також пройшли щеплення.

Детальніше...

 

Відвідали поранених героїв у військових шпиталях

За дорученням голови Житомирської облдержадміністрації Сидора Кізіна в області розпочалася активна робота щодо з’ясування точної кількості поранених на Сході України військовослужбовців із Житомирщини, їх соціального статусу, місця лікування, діагнозу та надання якісної і своєчасної медичної допомоги.

Детальніше...

 

Кожен гіпертонік може отримати відшкодування на ліки незалежно від соціального статусу

Про це повідомив головний позаштатний терапевт МОЗ України Василь Нетяженко на брифінгу, присвяченому продовженню реалізації Пілотного проекту з державного регулювання цін на лікарські засоби для хворих на гіпертонію у 2014 році.

Детальніше...

 

Червоний Хрест Житомирщини допомагає переселенцям

Згідно наказу департаменту охорони здоров’я ОДА №608-к фахівцями лікувальних закладів спільно з обласною організацією Товариства Червоного Хреста України, 9 липня 2014 року розпочато медичне обстеження переміщених осіб з дітьми з Донецької та Луганської областей, що проживають в ДП "Санаторій "Тетерів", Коростишів. Всього перебуває в санаторії близько 180 осіб.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту