Новини

В обласному онкологічному диспансері відбувся День донора

В обласному онкологічному диспансері відбувся День донора. Кров здавали прямо в онкодиспансері, що дуже зручно, каже завідуючий операційним відділенням обласного онкодиспансеру, лікар-анестезіолог, трансфузіолог Руслан Хилько. Медики як ніхто розуміють, наскільки є важливою така акція: "Ми й самі працюємо в такій сфері, де часто стикаємось із ситуаціями, коли терміново необхідні компоненти й препарати крові, та їх не завжди є достатня кількість. Наприклад, дітям із онкогематологією постійно потрібно для переливання багато тромбомаси, тромбоконцентратів - тобто компоненти й препарати крові необхідні їм регулярно, проте дефіцит їх значний. А ще до того ж , в країні триває АТО, що також вимагає великих запасів компонентів і препаратів крові, тому така акція є необхідною".

Детальніше...

 

Стан захворюваності на ГРВІ та грип в області на 17 лютого

За останню добу в області на ГРВІ та грип захворіло 1396 осіб, із них дітей – 775, дорослих – 621, вагітних жінок – 2. Зареєстрована 1 смерть від пневмонії, збудник якої уточнюється шляхом проведення лабораторних досліджень.

Детальніше...

 

Період вакцинації проти поліомієліту буде продовжено до 27 лютого

За словами начальника відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань управління охорони здоров'я ОДА Сергія Березовського, враховуючи недостатній рівень охоплення щеплення проти поліомієліту дітей визначених вікових груп у ІІІ раунді та епідемічну ситуацію щодо захворюваності на грип та ГРВІ, оперативним штабом МОЗ України з попередження циркуляції вакциноспоріднених поліовірусів прийнято рішення про продовження ІІІ раунду імунізації проти поліомієліту до 27 лютого 2016 року.

Детальніше...

 

Стан захворюваності на ГРВІ та грип в області на 16 лютого

За останню добу в області на ГРВІ та грип захворіло 1391 осіб, із них дітей – 858, дорослих – 533, вагітних жінок – 9.

Детальніше...

 

Стан захворюваності на грип та ГРВІ за шостий тиждень 2016 року

За даними Державної санітарно-епідеміологічної служби Житомирської області за шостий тиждень спостереження (з 08.02.2016 до 14.02.2016) за епідситуацією із захворюваності на грип та ГРВІ в області захворіло 7894 особи, із них дітей – 3943, дорослих – 3951, вагітних жінок – 28.

Детальніше...

 

Госпіталізовано дівчину з підозрою на ботулізм

ід час подвірних обходів, що здійснювалися в ході  санепідрозслідування випадку ботулізму, зареєстрованого 10.02.2016р. в м.Коростишів, спеціалістами держсанепідслужби виявлено ще одну хвору особу.

Детальніше...

 

15 лютого – Всесвітній день онкохворої дитини

15 лютого Україна спільно зі світовою спільнотою відзначає День онкохворої дитини (International Childhood Cancer Day). Ця дата вперше з'явилася у календарі в 2001 році, засновником цього дня виступила Всесвітня конфедерація батьків дітей, хворих на рак (ICCCPO).

Детальніше...

 

Період вакцинації проти поліомієліту буде продовжено до 20 лютого

За словами начальника відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань управління охорони здоров'я ОДА Сергія Березовського, у зв’язку із закінченням ІІІ раунду імунізації проти поліомієліту, який  розпочато 25 січня 2016 року з попередньо визначеною тривалістю 2 тижні та його продовження, Департамент громадського здоров’я МОЗ України сьогодні поінформував всі регіональні управління та департаменти охорони здоров’я України про те, що Оперативним штабом МОЗ України з попередження циркуляції вакциноспоріднених поліовірусів від 12 лютого 2016 року прийнято рішення про продовження ІІІ раунду імунізації проти поліомієліту до 20 лютого 2016 року.

Детальніше...

 

Стан захворюваності на ГРВІ та грип в області на 12 лютого

За останню добу в області на ГРВІ та грип захворіло 1040 осіб, із них дітей – 561, дорослих – 479, вагітних жінок – 4.

Детальніше...

 

Обласний медичний консультативно-діагностичний центр: відповідність найвищим стандартам якості

У 2014 році в Комунальній установі «Обласний медичний консультативно-діагностичний центр» Житомирської обласної ради започатковано впровадження системи управління якістю відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001:2009 «Системи управління якістю. Вимоги», втілення якої тривало майже 2 роки.

Детальніше...

 

В області зареєстровано хворого з підозрою на ботулізм

Мешканця м. Коростишів госпіталізовано в інфекційне відділення Коростишівської центральної районної лікарні з підозрою на ботулізм. Хворий перебуває у стані середньої важкості.

Детальніше...

 

Петро Порошенко затвердив Національну стратегію з оздоровчої рухової активності

Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація». Зазначена Національна стратегія розроблена на виконання Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020» з метою формування умов для оздоровчої рухової активності та здорового способу життя для формування здоров'я громадян як найвищої соціальної цінності в державі.

Детальніше...

 

Стан захворюваності на ГРВІ та грип в області на 11 лютого

За останню добу в області на ГРВІ та грип захворіло 1301 осіб, із них дітей – 665, дорослих – 636, вагітних жінок – 5.

Детальніше...

 

Небезпечний вірус Зіка

Всесвітня організація охорони здоров’я стурбована стрімким поширенням по світі хвороби, викликаної вірусом Зіка.

Детальніше...

 

9 лютого Міжнародний день стоматолога!

Представники цієї професії – особливі. Вони виконують клопітку, часом надскладну і завжди – надзвичайно важливу справу. Згідно зі статистичними дослідженнями, приблизно 95-98% дорослого населення планети мають запломбовані зуби. Стоматологи щодня допомагають людям стати щасливими, адже дарують їм красу усмішки, впевненість у собі, гарне самопочуття. До речі, зубний біль визнаний найнестерпнішим, зокрема для діток. І дуже часто стоматологи стають справжніми рятівниками для пацієнтів.

Детальніше...

 

Стан захворюваності населення області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції впродовж 01.02.-07.02.2016 р.

За оперативними даними Державної санітарно-епідеміологічної служби Житомирської області на 5 тижні епідсезону 2015–2016 рр. відмічається зниження  рівнів захворюваності на грип та ГРВІ на 20,2 %, у порівнянні з попереднім тижнем. Минулого тижня захворіло 10703 особи. Загалом в області показники захворюваності на 9 % нижче епідемічного порогу.  Серед зареєстрованих хворих 44,4 % – діти до 17 років. Госпіталізовано 941 особа, з них – 531 дитина.

Детальніше...

 

У зв’язку з епідемією грипу в Україні період вакцинації проти поліомієліту буде продовжено

У зв’язку із закінченням ІІІ раунду імунізації проти поліомієліту, який  розпочато 25 січня 2016 р. з попередньо визначеною тривалістю 2 тижні Міністерство охорони здоров’я України інформує про наступне.

Детальніше...

 

4 лютого в Україні відзначається Всесвітній день боротьби із онкологічними захворюваннями

Всесвітній день боротьби проти раку проголошений "Міжнародним союзом з боротьби з онкологічними захворюваннями" - Міжнародним союзом проти раку або UICC і  відзначається щорічно 4 лютого. Мета цього дня в усьому світі - підвищення обізнаності людей про рак як про одне з найстрашніших і згубних захворювань сучасної цивілізації.

Детальніше...

 

Епідемічна ситуація щодо грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій в Житомирській області та Україні

За оперативними даними Державної санітарно-епідеміологічної служби Житомирської області за добу 02.02.2016 р. на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 2429 осіб, у тому числі 986 дітей та 1443 дорослих. У порівнянні з попередньою добою захворюваність в цілому зросла на 14,5%.

Детальніше...

 

Роль медичної сестри у ранньому виявленні онкологічних захворювань

2 лютого в конгрес-центрі Житомирського інституту медсестринства за сприяння просвітницького відділу обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини відбулося спільне засідання обласної координаційної ради з питань безперервної післядипломної освіти практикуючих медсестер та Асоціації медичних сестер Житомирської області  на тему: «Роль медичної сестри у ранньому виявленні онкологічних захворювань населення».

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту