Доступні ліки

dostupni_liky

logoeliku

Держ. інтернет-ресурси:

pr

vr

kmu

oda

or

moz

ugl

Новини

Національна стратегія побудови нової системи охорони здоров’я в Україні на період 2015 – 2025 роки

embl_moz 
Національна стратегія побудови нової 
системи охорони здоров'я в Україні
 на період 2015 - 2025 років
 

В області відкрито ще одне відділення для постійного проживання одиноких громадян

У селі Соколів Червоноармійського району відкрито восьме в області відділення для постійного проживання одиноких громадян.

Детальніше...

 

Ефективне консультування з питань імунізації

2-4 грудня  у м.Житомирі відбувся тренінг «Ефективне консультування з питань імунізації», який проходив у рамках пілотного проекту щодо розвитку репродуктивного здоров’я матері і дитини.

Детальніше...

 

«Місія в Україну» для обласного центру крові

3 грудня Житомирський обласний центр крові отримав сучасне медичне обладнання від Міжнародного благодійного фонду «Місія в Україну».

Детальніше...

 

Мобільна амбулаторія для Житомирщини

Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом  до Житомира приїхала сучасна мобільна амбулаторія для роботи з профілактики ВІЛ, вірусних гепатитів та інших соціально небезпечних хвороб серед найуразливіших верств населення у Житомирській області.

Детальніше...

 

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

За кумулятивними даними, з 1987 року станом на 1 листопада 2014 року в Україні зареєстровано 261 704 випадки ВІЛ-інфекції, хворих на СНІД  -74 049, померло від СНІДу 34 640 осіб.

Детальніше...

 

Відбулося засідання колегії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації

Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Торбас відкрив засідання колегії ДОЗ, яке відбулося 28 листопада в Житомирському інституті медсестринства. У засіданні також взяли  участь заступники директора ДОЗ Валентина Грищук та Сергій Бондарчук, голова обкому профспілки працівників охорони здоров’я Алла Супряга, а також головні лікарі ЦРЛ, ЦМЛ, ТМО, центрів ПМСД, санаторіїв, обласних лікувально-профілактичних закладів, керівники навчальних медичних і фармацевтичного закладів, начальники управлінь і відділів охорони здоров'я міст і районів області, головні та обласні позаштатні фахівці (дорослі та дитячі) відповідно до питань колегії.

Детальніше...

 

Медики застерігають: обережно – ожеледиця!

Щорічно в Україні реєструється сумна статистика травмувань, пов'язаних з ожеледицею: за небезпечний сезон лікарі надають допомогу тисячам громадян, які постраждали на льоду.

Детальніше...

 

Фізична реабілітація осіб, постраждалих у зоні АТО

25 листопада на базі обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини (ОМЦЗСМ) відбулося засідання товариства лікарів ЛФК, реабілітологів, сестер медичних кабінетів ЛФК на тему «Фізична реабілітація осіб, постраждалих у зоні АТО».

Детальніше...

 

День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні – День Гідності та Свободи. Житомирщина долучається до відзначення річниці Майдану. Цього дня в містах і районних центрах відбулися мирні мітинги та інші заходи, на яких жителі області згадували події Революції Гідності та вшановували пам’ять героїв Небесної сотні, всіх, хто віддав своє життя за Україну.

Детальніше...

 

Обласна рада виділила кошти на добудову обласного кардіохірургічного центру

У Житомирі 20 листопада відбулася 28-ма сесія обласної ради шостого скликання. Депутати обласної ради своїм рішенням внесли зміни до обласного бюджету на 2014 рік. Про те, у які галузі будуть спрямовані кошти, розповів голова обласної ради Віталій Француз.

Детальніше...

 

Дільничні лікарі Житомира отримали довгоочікувані автомобілі для обслуговування пацієнтів на дому

27 автівок відтепер забезпечуватимуть швидку та вчасну доставку лікаря на виклик хворого. Загалом, у медичних установах Житомира налічується 218 дільниць, з них 63 – «машинні». Станом на початок року в міських лікарнях налічується 59 автомобілів, з яких списанню підлягають  42, а взагалі необхідно 108. Автопарк міських лікарень та поліклінік не оновлювався довгий час. Найстаріші автомобілі 1985-го року випуску, багато автівок 90-их років, найновіші – 2006-го, автомобілі марки «Таврія», та й тих всього три. Питання відсутності авто для дільничних лікарів – це питання, перш за все, здоров'я і  життя мешканців міста Житомира, вважає перший заступник міського голови Сергій Сухомлин: «На початку року лікарі, головні лікарі міських лікарень просили розглянути можливість щодо виділення їм грошей для придбання хоча б 2-3 автомобілів для кожної лікарні. В принципі, проблему завжди потрібно вирішувати комплексно і тому ми змогли знайти в бюджеті ресурси і виділили 2,7 млн.грн.  27 автівок вже на даний момент передані нашим лікарням».

Детальніше...

 

Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги

Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги обговорювалися 19 листопада лікарями-гінекологами з Києва, Вінниці, Житомира та Чернігова на науково-практичному семінарі, який проходив у форматі телемосту на базі БЦ «Імперіал», м.Житомир.

Детальніше...

 

Навчання з протидії лихоманці Ебола

У рамках засідання товариства заступників головних лікарів ЛПЗ з лікувальної роботи, лікарів приймальних відділень та лікарів-інфекціоністів на базі Житомирської обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського за ініціативи Головного управління Держсанепідслужби у Житомирській області та ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» з цим контингентом медичних працівників проведено навчально-тренувальне  заняття з питань виявлення та госпіталізації осіб з підозрою на гарячку Ебола.

Детальніше...

 

20 листопада – Міжнародний день некуріння

Щорічно з 1977 року за ініціативою Міжнародного союзу боротьби з раком у третій четвер листопада проводиться День некуріння. Цього року День некуріння випав на 20 листопада. У цей день по всьому світу проходять антитютюнові акції. У березні 2006 року Верховна Рада України ратифікувала Рамкову конвенцію ВООЗ щодо боротьби проти тютюну. Конвенція зобов'язує учасників вживати конкретних заходів, спрямованих на подолання тютюнової пандемії.

Детальніше...

 

Актуальні питання сімейної медицини в Україні

Актуальні питання сімейної медицини в Україні обговорювалися 18 листопада лікарями загальної практики-сімейної медицини, лікарями-педіатрами та лікарями-терапевтами м. Києва, Житомирської, Вінницької та  Чернігівської областей на науково-практичному семінарі, який проходив у форматі телемосту на базі БЦ «Імперіал», м.Житомир.

Детальніше...

 

У Житомирі розпочинається інноваційна медична навчальна програма, спрямована на зниження материнської смертності в Україні

Житомирський обласний перинатальний центр вперше в Україні відкриває унікальну симуляційно-тренінгову програму для навчання медичних працівників за курсом «Допомога у випадках післяпологових кровотеч», розробленого спеціалістами Гарвардського університету (США). Навчатимуться акушери-гінекологи, акушерки, операційні медсестри та анестезіологи у складі мультипрофільних бригад. Цей проект став можливим завдяки глобальній програмі корпоративної соціальної відповідальності MSD for Mothers («MSD для матерів»).

Детальніше...

 

Актуальні питання діяльності вищих медичних і фармацевтичних навчальних закладів та розвитку медсестринства

14 листопада  на базі Житомирського інституту медсестринства відбулася всеукраїнська нарада «Актуальні питання діяльності  вищих медичних і фармацевтичних навчальних закладів та розвитку медсестринства» за участі провідних фахівців Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти та науки України.

Детальніше...

 

Цукровий діабет – неінфекційна епідемія XXI століття

12 листопада в поліклініці обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського у рамках проведення Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом відбулася акція з раннього виявлення цукрового діабету. Під час акції всі охочі мали можливість безкоштовно перевірити рівень глюкози в крові та визначити можливі ризики виникнення цукрового діабету  2-го типу.

Детальніше...

 

Ефективне консультування з питань імунізації для сімейних лікарів

У рамках пілотного проекту щодо розвитку репродуктивного здоров’я матері і дитини  4-6 листопада лікарі загальної практики та педіатри, фельдшери та медсестри кабінетів щеплень Житомирського, Ємільчинського, Новоград-Волинського, Попільнянського районів та м.Новограда-Волинського взяли участь у тренінгу «Ефективне консультування з питань імунізації для сімейних лікарів», який проходив у Житомирі.  Захід проходив за участі головного спеціаліста департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Сергія  Березовського. Також у тренінгу взяли участь сімейні лікарі та педіатри Івано-Франківської області, центральної дитячої міської лікарні м.Житомира,  Житомирського обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини і працівники обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту