Новини

Вони працюють на совість

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Михайлович Торбас нещодавно взяв участь у програмі обласного радіо „Відкрита студія”, яку в прямому ефірі провела радіоведуча В.М.Чернець. Тема програми - „Нинішній стан та перспективи розвитку галузі охорони здоров’я Житомирської області. Виконання заходів програми соціально-економічного розвитку в галузі охорони здоров’я за дев’ять місяців 2011 року” – викликала широке обговорення слухачів програми. Її запис пропонуємо увазі читачів газети „Пульс”.

Детальніше...

 

Свято людей гуманізму, милосердя й тепла

Напередодні 50-річчя від дня утворення патронажної служби Товариства Червоного Хреста України, яке відзначали 16 листопада, його обласна організація зібрала найкращих працівників служби, голів міських та міськрайонних організацій Товариства, представників влади області, аби вшанувати роботу людей гуманізму, милосердя й тепла.

Детальніше...

 

Знай свій рівень

До Всесвітнього дня діабету в обласній кон-сультативно-діагностичній поліклініці обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського відбулась акція: кожен бажаючий міг зробити експрес-тест рівня цукру в крові. Такі акції проводяться і в Україні, і в усьому світі вже 10 років. Таким чином світова громадськість вирішила привернути увагу до цукрового діабету.

Детальніше...

 

Всеукраїнська науково-практична конференція «Вища освіта в медсестринстві: проблеми і перспективи» та нарада керівників вищих медичних навчальних закладів України

10 – 11 листопада  2011 року  в м. Житомирі на базі інституту медсестринства відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Вища освіта в медсестринстві: проблеми і перспективи» та нарада керівників вищих медичних навчальних закладів України.

Детальніше...

 

Всеукраїнська конференція з медсестринства – в Житомирі

Вища освіта в медсестринстві підтверджується на практиці високими здобутками учасниць професійних конкурсів, якістю надання медичної допомоги та розвитком охорони здоров’я на Житомирщині загалом.

Детальніше...

 

Покращувати якість життя людей

Того дня в обласній консультативно-діагностичній поліклініці обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського було справжнє свято – тут урочисто відкрили відділення променевої діагностики. Тому привітати медпрацівників закладу прибули керівники влади області.

Детальніше...

 

Японія – дітям області

Першого листопада в обласній дитячій лікарні відбувся прийом гостей з Японії. Делегація, яку очолювала Мацаура Сан, представляла благодійну організацію «Японська технічна допомога медичним обладнанням». Вона прибула, щоб зробити черговий подарунок хворим дітям Житомирської області - вручити лікарні новий наркозно-дихальний апарат високого класу якості вартістю майже 320 тисяч гривень.

Детальніше...

 

В нашій області з’явився перинатальний центр

26 жовтня відбулась 7 позачергова сесія Житомирської обласної ради. На розгляд сесії було внесено одне питання порядку денного «Про зміну назви та затвердження Статуту обласної комунальної установи Житомирський обласний перинатальний центр Житомирської обласної ради».

Детальніше...

 

Кардіограф від благодійників

На оперативній нараді в поліклініці №1 ЦМЛ №1 м. Житомира співвласники фармацевтичного товариства «Первоцвіт Фарм» Микола Максимович Поліщук і Валерій Петрович Мартинюк вручили головному лікарю ЦМЛ №1 м. Житомира Анатолію Івановичу Вусику шестиканальний електрокардіограф із автоматичною розшифровкою кардіограми «Ехо Кард 100».

Детальніше...

 

Актуальні питання онкології

28 жовтня лікарі-онкологи області зібралися у конференц-залі Житомирського інституту медсестринства, щоб удосконалити свої знання в практичній хірургії та лікуванні онкопатологій. В жовтні відзначається День боротьби з раком молочної залози, тож основні теми доповідей були присвячені прогнозам та лікуванню саме цієї патології.

Детальніше...

 

Реформа необхідна для людей

Первинна медична допомога буде надаватися тільки лікарями загальної практики – сімейними лікарями. Й щоб цього досягнути, вже зараз проводиться системна робота з підготовки кадрів сімейних лікарів. Адже при потребі майже в 33 тисячі, їх у галузі працює нині лише вісім тисяч.

Детальніше...

 

Це стосується кожного

На базі Малинського лісотехнічного коледжу відбулось виїзне засідання обласної координаційної ради  з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. У засіданні взяли участь голова ради, заступник голови облдержадміністрації Віктор Степанович Балюрко, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Михайлович Торбас, координатор ради за напрямком «ВІЛ-інфекція/СНІД», головний лікар обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Юрій Якович Галінський, заступники голів Малинської, Брусилівської, Володарсько-Волинської, Радомишльської та Коростишівської райдержадміністрацій.

Детальніше...

 

Інсулінова помпа для Ані

Цукровий діабет – складна проблема, особливо для маленьких діток, яким потрібно 4-5 разів на день робити ін’єкції. В обласній дитячій лікарні представництво Всеукраїнського благодійного фонду «Від серця до серця» вручило найменшій пацієнтці області, хворій на цукровий діабет, інсулінову помпу. Фонд вже протягом шести років проводить благодійні акції з метою допомогти хворим дітям. Перші п’ять років проводились акції зі збору коштів для придбання медичного обладнання в обласні дитячі лікарні. Цього року відбулась акція «Цукровий діабет». Основна мета – придбати для діток, хворих на цукровий діабет, інсулінові помпи.

Детальніше...

 

Министр здравоохранения Александр Анищенко: "Надо дать возможность врачам заработать"

Министр здравоохранения Александр Анищенко: "Надо дать возможность врачам заработать"

"ТАКОВА СУДЬБА ЧИНОВНИКА"

- Александр Владимирович, в последнее время вам постоянно угрожают отставкой. Да и все ваши предшественники ненадолго задержались в кресле. Вы не боитесь потерять кресло?

Детальніше...

 

Про БЦЖ

09.09.2011 року Міністерством охорони здоров'я України було вжито заходів щодо забезпечення населення вакцинами для профілактики туберкульозу БЦЖ. Для забезпечення проведення вакцинації у пологових будинках Міністерство отримало 220 тис доз вакцини для профілактики туберкульозу (БЦЖ, SSI, виробництво Данії) для щеплень новонародженим. Дана вакцина вже пройшла лабораторне дослідження якості і на цьому тижні проводиться її розвезення у регіони, а з наступного тижня буде проводитися вакцинація в пологових будинках країни. Це дасть можливість вакцинувати дітей в пологових будинках України протягом 2-хмісяців.

Детальніше...

 

Інтерв'ю Міністра охорони здоров'я України Олександра Аніщенка газеті "Голос України" №179 (5179) від 27 вересня 2011 року

Міністр охорони здоров'я України Олександр Аніщенко:

Оптимізація охорони здоров'я: пацієнтам - якісну медичну допомогу, лікарям -- професійне зростання і грошову мотивацію

 

Детальніше...

 

Держбюджет-2012 передбачає збільшення видатків на охорону здоров'я - Олександр Толстанов

У проекті Закону України "Про державний бюджет України на 2012 рік" на охорону здоров'я передбачені видатки у сумі 9,7 млрд гривень, що на 167,9 млн грн більше ніж у попередньому році. Про це сьогодні повідомив заступник Міністра охорони здоров'я України Олександр Толстанов під час відеоконференції з питань новації у організації діяльності лікувально-профілактичних закладів (питання оптимізації мережі) та організації роботи з молодими фахівцями.

Детальніше...

 

В Запорожье девушка умерла во время пластической операции

13 сентября 2011  22:45

Врачебная ошибка или несчастный случай? В одном из частных медицинских центров Запорожья на операционном столе умерла 25-летняя девушка. Она хотела сделать пластику молочных желез. Но это решение стало для пациентки фатальным. Родные погибшей уверены: причина смерти халатность медиков. Продолжит Сергей Бордюжа.

Детальніше...

 

Необхідну допомогу – ближче до людей

26 серпня 2011 року в медицині області відбулась непересічна подія. На базі Бердичівської центральної міської лікарні відкрита філія відділення хронічного гемодіалізу обласної клінічної лікарні імені О.Ф. Гербачевського на шість діалізних місць.

Детальніше...

 

МОЗ працює над вирішенням проблеми кадрового дефіциту галузі охорони здоров'я

Як визначив Міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко на підсумковій колегії МОЗ, на сьогодні однією з основних проблем в галузі є кадрове забезпечення медичних закладів. За офіційною статистикою МОЗ, кількість вакантних посад лікарів становить 46 962 особи. Загалом, забезпеченість лікарями в Україні становить 43,2 на 10 тис. населення (із них - 27 лікарів на 10 тис. населення, які безпосередньо надають медичну допомогу (всього в Україні 123 217 практикуючих лікарів), решта - молодший медичний персонал, санітарні лікарі, організатори охорони здоров'я, науковці, освітяни тощо.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту