Новини

МОЗ України надало відповідь на звернення депутатів обласної ради щодо фінансування районних лікарень

Міністерство охорони здоров’я України надіслало відповідь на звернення депутатів обласної ради до голови Верховної Ради України щодо фінансування вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги.

Детальніше...

 

Захворювання, які передаються щурами і мишами

На жаль, у наш час інноваційних технологій і винаходів людина так і не змогла придумати спосіб позбутися від шкідників у своєму побуті.

Детальніше...

 

МОЗ, ВООЗ та ЮНІСЕФ закликають продовжувати вакцинувати дітей від поліомієліту

У Міністерстві охорони здоров’я України відзвітували про результати всіх трьох раундів імунізації дитячого населення проти поліомієліту в Україні. Так, протягом першого туру вдалося провакцинувати 65,7% дітей, протягом другого – 75,1%, протягом третього – 81,7% від запланованої кількості.

Детальніше...

 

В області відмічається зниження захворюваності на грип та ГРВІ

На 9 тижні епідсезону 2015-2016 років в цілому по області відмічається зниження захворюваності на грип та ГРВІ на 0,1%. Всього захворіло 6332 особи,  показник захворюваності становить 50,6 на 10 тисяч населення, що на 47,7% нижче епідемічного порогу. Серед захворілих 68,7% становили діти до 17 років. Госпіталізовано 397 осіб, з них 312 дітей.

Детальніше...

 

На Житомирщині тривають дні боротьби з глаукомою

З 29 лютого по 12 березня на Житомирщині проходять дні боротьби з глаукомою, під час яких у медичних закладах області усім бажаючим безкоштовно проводять  вимірювання внутрішньоочного тиску.

Детальніше...

 

Визначені переможці конкурсу «Гордість Житомирського району-2015»

Житомирський район, як і вся Україна, останні чверть віку переживає нелегкі часи. Проте і в цих умовах у Житомирському районі працюють виробничі колективи, заклади освіти, медицини, культури, на які можуть рівнятися інші. Саме на виявлення таких і був націлений конкурс «Гордість Житомирського району-2015», який вчергове провела редакція газети «Сільське життя».

Детальніше...

 

Благодійна допомога для маленьких пацієнтів

Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня отримала благодійну допомогу у вигляді засобів медичного призначення, яка надійшла від благодійного фонду «Народна поміч» за сприяння датської волонтерської спілки «Збережи Україну».

Детальніше...

 

На Житомирщині завершився ІІІ розширений раунд імунізації проти поліомієліту

За словами начальника відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань управління охорони здоров'я ОДА Сергія Березовського, завершився третій розширений раунд імунізації проти поліомієліту, протягом якого  в області було щеплено 120 268 дітей віком від 2 місяців до 10 років дітей (90,4% від загальної кількості тих, хто підлягає вакцинації).

Детальніше...

 

1 березня відзначається Всесвітній день імунітету

Всесвітній день імунітету - це ще одна можливість підкреслити важливість і значущість здорового способу життя, збереження головного ресурсу людства - здоров'я. Адже здоровий імунітет дозволяє людині уникнути більшості захворювань, прожити здорове і повноцінне життя.

Детальніше...

 

Відбулося засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Торбас відкрив засідання колегії УОЗ, яке відбулося 26 лютого в Житомирському інституті медсестринства. У засіданні також взяли  участь заступник начальника УОЗ Віктор Лучків, голова обкому профспілки працівників охорони здоров’я Алла Супряга, голова комісії з питань охорони здоров’я та оздоровлення Громадської ради при облдержадміністрації Леонід Антонюк, а також головні лікарі та голови профспілкових організацій ЦРЛ, ЦМЛ, ТМО, центрів ПМСД, обласних лікувально-профілактичних закладів, керівники навчальних медичних і фармацевтичного закладів, начальники управлінь і відділів охорони здоров'я міст і районів області, головні та обласні позаштатні фахівці (дорослі та дитячі).

Детальніше...

 

29 лютого - День рідкісних захворювань

Рідкісна (орфанна, від англ. orphan - сирота) хвороба — це узагальнена назва для рідкісних вроджених чи набутих захворювань, частота яких не перевищує п'яти випадків на 10 тис. осіб, хронічно прогресують, погіршують якість життя людини та призводять до його скорочення чи інвалідизації. У медичній літературі прийняті подібні визначення з рівнем поширеності від 1 на 1 000 до 1 на 200 000.

Детальніше...

 

На Житомирщині пройдуть дні боротьби з глаукомою

З 29 лютого по 12 березня в області пройдуть дні боротьби з глаукомою, протягом яких в медичних закладах Житомирщини усім бажаючим безкоштовно проводитиметься вимірювання внутрішньоочного тиску.

Детальніше...

 

Люди гинуть на пожежах

Про те, що пожежу легше попередити, ніж її загасити, багато хто чув, але, на жаль, дотримуються цього правила далеко не всі.

Детальніше...

 

Нехтування правилами безпеки призводить до трагедії

Ніхто сьогодні не застрахований від надзвичайних ситуацій чи подій, а тому важливим й необхідним є своєчасне попередження, реагування на лиха, що загрожують населенню. Як свідчить статистика, аварії, пожежі, екстремальні ситуації були й залишаються гіркими реаліями, стають причинами серйозних, трагічних наслідків.

Детальніше...

 

Депутати обласної ради розглянуть питання виділення коштів на нову онколікарню

Голова обласної ради Анжеліка Лабунська під час прямого ефіру на обласному телебаченні у програмі «Віч-на-віч» поділилася своїми думками щодо перерозподілу коштів за 2015 рік.

Детальніше...

 

Епідемії грипу та ГРВІ в Україні вже немає

У жодній із областей України за минулий тиждень не зафіксовано перевищень епідпорогів із захворюваності на грип та ГРВІ, що дає підстави говорити про відсутність епідемії грипу. Про це під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі зазначив Святослав Протас, т.в.о. Голови Держсанепідслужби України, головного державного санітарного лікаря України. Проте, за його словами, у 36 адміністративних районах та 6 містах ще зберігається високий рівень захворюваності. Там досі тривають обмежувальні заходи, зокрема призупинене навчання у 56 навчальних закладах.

Детальніше...

 

В обласній лікарні встановлюють комунальний МРТ

На базі обласної клінічної лікарні імені О.Гербачевського розпочали встановлювати магнітно-резонансний томограф. Хід виконання робіт сьогодні, 23 лютого, проконтролював перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма.

Детальніше...

 

В області стартує місячник боротьби з туберкульозом

23 лютого на Житомирщині стартує місячник боротьби з туберкульозом. Цьогоріч він проходить під гаслом «Об’єднуймось, щоб покласти край туберкульозу».

Детальніше...

 

Стан захворюваності на ГРВІ та грип в області на 23 лютого

За останню добу в області на ГРВІ та грип захворіло 1471 осіб, із них дітей – 946, дорослих – 525, вагітних жінок – 3.

Смертей від грипу та його ускладнень не зареєстровано.

Детальніше...

 

Стан захворюваності на грип та ГРВІ за сьомий тиждень 2016 року

За даними Державної санітарно-епідеміологічної служби Житомирської області за сьомий тиждень спостереження (з 15.02.2016 до 21.02.2016) за епідситуацією із захворюваності на грип та ГРВІ в області захворіло 6466 осіб, із них дітей – 3763, дорослих – 2703, вагітних жінок – 25.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту