Управління охорони здоров'я Житомирської облдержадміністрації - Новини

Новини

ПОДАРУНОК БЕРДИЧІВЛЯНАМ

Напередодні Дня Перемоги в Бердичеві відбулася надзвичайно святкова подія – відкрилася нова амбулаторія загальної практики - сімейної медицини. Це стало гарним подарунком для тих, хто здійснив великий подвиг 65 років тому.

Детальніше...

 

65 років Перемоги…

 

Традиційно напередодні свята 9 Травня в приміщенні поліклініки ЦМЛ № 2 м. Житомира відбулося урочисте зібрання. У ньому взяли участь ветерани та учасники Великої Вітчизняної війни, які в мирний час працювали в ТМО № 2, керівництво та працівники лікарні, представники міської та обласної влади.

Детальніше...

 

Вшанування ветеранів

Того дня в обласному госпіталі для ветеранів війни було надзвичайно святково – сюди прибув голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Миколайович Рижук, аби вручити ветеранам Великої Вітчизнаної війни пам’ятні медалі з нагоди 65-річчя Великої Перемоги.

Детальніше...

 

Вища освіта в медсестринстві: проблеми і перспективи


Під такою назвою в Житомирському інституті медсестринства відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція.

Детальніше...

 

Відділенню анестезіології- інтенсивної терапії – 25 років

 

Ювілей одного зі своїх найважливіших відділень Житомирська обласна дитяча лікарня відзначила відкриттям науково-практичної конференції на тему «Актуальні питання інтенсивної терапії та анестезіології в педіатрії».

Детальніше...

 

Перемога житомирських магістрів

13 – 15 квітня 2010 року в Тернопільському державному медичному університеті імені І. Я. Горбачевського відбувся ХІV міжнародний медичний конгрес студентів та молодих вчених, у роботі якого взяли участь представники медичних закладів України, Росії, республіки Казахстану, Польщі, Нігерії.

Детальніше...

 

Лікування для душі

На базі обласного лікувального центру вер-
тебрології і реабілітації відкрито та освяче-
но домову лікарняну церкву.

Детальніше...

 

Двадцять чотири післячорнобильських роки

Аварія на Чорнобильській атомній електростанції в квітні 1986 року залишається найбільш драматичною та важкою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. Хоча з того часу минуло вже не одне десятиліття, але, як і двадцять чотири роки тому, мільйони людей і досі потерпають від її наслідків. Спеціалісти відзначають, що, крім значного впливу на навколишнє середовище, економічний, психологічний та соціальний стан населення, яке проживає на забруднених територіях або поблизу них, насамперед страждає найголовніше – його здоров’я.

Детальніше...

 

Дружній візит

14 квітня до Житомирського інституту медсестринства з робочим візитом завітали голова обласної держадміністрації Сергій Рижук і депутат обласної ради Михайло Чигир.

Детальніше...

 

Здоров’я – це життя!

„Урбанізація і здоров’я” – таке гасло цьогорічного Всесвітнього дня здоров’я обране не випадково. Адже одним із найважливіших питань охорони здоров’я в світі в цьому столітті буде швидкий приріст чисельності міського населення.

Детальніше...

 

Працювати необхідно утричі потужніше!

 

   Таке завдання визначив перед галуззю медицини області начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Костянтинович Толстанов на апаратній нараді керівників лікувально-профілактичних закладів Житомирщини минулого понеділка...

Детальніше...

 

ІV Поліські медичні зустрічі

 

24 березня на базі обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського пройшли І V Поліські медичні зустрічі на тему: «Особливості лікування хвороб внутрішніх органів у жінок», організовані професурою та науковцями Вінницького національного медичного університету ім. Пирогова. Як повідомляє головний терапевт УОЗ Л.Ф. Климчук, розглядалися питання лікування артеріальної гіпертензії, ішемічної хвороби серця, алкогольних та неалкогольних гепатитів, цереброваскулярної патології, хронічного тонзиліту та іншої терапевтичної патології. У Зустрічах взяли участь терапевти, лікарі загальної практики-сімейної медицини, головні лікарі ДЛ, ЛА, кардіологи, ревматологи, алергологи, ЛОР-лікарі області. Учасникам Зустрічі було видано відповідні сертифікати.

 

Основні питання селекторної наради УОЗ

 

18 березня на селекторній нараді УОЗ розглядалися питання:

1. Стан надання допомоги новонародженим у пологових стаціонарах області. Перспективи покращення показників діяльності неонатологічної служби області.

2 . Стан імунізації дитячого населення області. Забезпеченість, зберігання, використання імунобіологічних препаратів у ЛПЗ області. Реєстрація поствакцинальних реакцій та ускладнень в ЛПЗ області. Проблемні питання.

3. Роль Центру гострої травми в удосконаленні надання спеціалізованої медичної допомоги дітям із гострою травмою.

 

 

Засідання товариства заступників головного лікаря з лікувальної роботи

 

16 березня ц.р. на базі обласної клінічної лікарня відбулося засідання товариства заступників головного лікаря з лікувальної роботи, з медичного обслуговування населення за участю патологоанатомів та судово-медичних експертів. Розглядалися надзвичайно актуальні проблеми щодо якості клінічної діагностики у померлих в ЛПЗ області за матеріалами розтину за 2009 рік, зокрема з приводу смертей від грипу А (Н1N1), позагоспітальної пневмонії.

 

7 квітня – Всесвітній день здоров’я

Для розповсюдження у ЗМІ

26.03.2010 р.

 

Цьогорічний Всесвітній день здоров’я проходитиме в рамках глобальної кампанії 1000 міст 1000 життів під гаслом «Урбанізація і здоров’я».

Мета даної кампанії – забезпечити динамічну громадську платформу для демонстрації могутності спільних зусиль сектору охорони здоров’я та інших основних секторів економіки разом з громадськістю по оздоровленню міст і покращенню здоров’я міських жителів.

Детальніше...

 

Епіцентри землетрусів за період 1963

За історичний період землетруси не раз викликали руйнування і жертви. Зокрема:

- у 1290 р. у районі затоки Бохайвань (Китай) загинуло близько 100.000 осіб;

- у 1556 р. в провінції Шаньсі (Китай) - 830.000 осіб;

- у 1737 р. у Калькутті (Індія) - 300.000 осіб;

- у 1908 р. у Мессіні (Італія) -120.000 осіб;

- у 1923 р. у Токіо - 143.000 осіб;

- у 1976 р. у Тяньшані (Китай) - близько 240.000 осіб;

- у 1999 р. в Туреччині - близько 40.000 осіб;

- у 2001 р. в Індії – близько 30 000 осіб.

Детальніше...

 

ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ УОЗ ОДА – ПІДСУМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

Відбулося засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації, до роботи в якому були запрошені головні лікарі ЦРЛ, ЦМЛ, ТМО, районних та міських СЕС, обласних лікувально-профілактичних закладів, начальники управлінь та відділів охорони здоров’я міст і районів області, керівники закладів освіти галузі охорони здоров’я, голови профспілкових комітетів закладів та установ охорони здоров’я, керівники санаторіїв та центрів охорони здоров’я, головні штатні та обласні позаштатні спеціалісти. Участь у зібранні взяли також заступник міністра охорони здоров’я України Зіновій Миколайович Митник та заступник голови облдержадміністрації Микола Андрійович Черненко.

 

Детальніше...

 

Обласній дитячій лікарні – 25!

25 років для лікарні – невеликий проміжок часу, а ось для людей, які вкладають у її розвиток свою працю – це вагома частина життя. День народження - ювілей обласної дитячої лікарні її працівники відзначили як своє власне, дуже дороге серцю свято. Звісно ж, із відповідними цій події атрибутами – в красивому приміщенні (конференц-залі Житомирського інституту медсестринства), із гостями – не лише з Житомирщини, а й віддалених куточків України, з подарунками та сюрпризами, радістю та посмішками.

Детальніше...

 

Нове сторіччя пологового відділення

В актовій залі поліклініки № 1 ЦМЛ № 1 м.Житомира відбулося святкування 100-річчя пологового відділення.

Детальніше...

 

Перша операція на серці в Житомирі

З відкриттям відділення рентген-ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології в обласній клінічній лікарні ім. О. Ф. Гербачевського операції на серці стали можливими і в Житомирі. Саме за допомогою нового апарата ангіографа були здійснені операції на серці в один день двом пацієнтам.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту