Новини

Уляна Супрун: Хочемо розпочати безповоротні зміни

Нинішній керівник МОЗу Уляна Супрун продовжує ламати усі уявлення про українських міністрів та чиновників високого рангу, зокрема, про їх традиційні візити у регіони. Такого міністра в Україні, справді, ще не було. Перша її офіційна поїздка на Львівщину відбулася без зайвого пафосу. Скромність і простота були не лише у стилі одягу доктора Супрун. Особисту програму реформи охорони здоров’я України, до слова, уперше за межами Києва, керівник МОЗу представила не в обласному центрі, а у віддаленому Самбірському районі у приміщенні медколеджу. При цьому дві години особисто пояснювала аудиторії своє бачення української медицини та відповідала на болючі запитання. Поза офіційною програмою пішла з помічниками, без супроводу чиновників, у місцеву дитячу лікарню, як пізніше сама зізналася, аби почути проблеми людей, їх скарги на медицину. Розповідають, попереднього разу міністр проїздом теж без попередження постукала у двері Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф: завітала подивитися, як ті працюють…

Детальніше...

 

В області відбудеться пряма телефонна лінія щодо профілактики та лікування артриту і остеопорозу

У рамках проведення в області днів профілактики та лікування артриту і остеопорозу, присвяченого Всесвітньому дню боротьби з артритом та Всесвітньому дня профілактики остеопорозу,  відбудеться пряма телефонна лінія.

Детальніше...

 

10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я

Всесвітній день психічного здоров'я (World Mental Health Day) відзначається у світі з 1992 року з ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров'я, з метою підвищення інформованості населення щодо проблем психічного здоров'я і способів його зміцнення, а також профілактики і лікування психічних розладів.

Детальніше...

 

МОЗ України розпочало презентацію концепції змін в регіонах

В.о. міністра охорони здоров’я доктор Уляна Супрун розпочала презентувати зміни, що відбудуться в сфері охорони здоров’я з регіонів. Перша презентація відбулася в місті Самбір, Львівської області - регіоні, який є передовим у створенні територіальних громад та вже має важливий досвід децентралізації.

Детальніше...

 

Менінгіт: симптоми і застереження

За походженням менінгіту можна виділити первинний – безпосереднє ураження головного мозку, вторинний – виникаючий на тлі іншого захворювання.

Детальніше...

 

В область надходять вакцини

В області триває процес поставок вакцин, які закуплені за кошти Державного бюджету України на 2015 рік.

Детальніше...

 

«Лікарня самотужки має вирішувати, скільки платити лікарям та визначати власний кошторис»

Про модель чесної медицини, в основі якої лежить оновлена концепція реформи фінансування охорони здоров’я в Україні, розповів "Медпросвіті" Павло Ковтонюк

Детальніше...

 

Начальник медицини. Олександр Лінчевський про те, як МОЗ реформуватиме охорону здоров'я

Є дуже великий ризик, що у нас нічого не вийде з реформою цієї системи – надто багато людей зацікавлені у її теперішньому існуванні. Але нам мало що є втрачати. І в нас... життєва школа трошки не та. Ми сюди прийшли не зі сфери реформ – а з фронту і лікарень.

Детальніше...

 

У реформі системи охорони здоров'я не винаходимо велосипед

Минулого тижня Міністерство охорони здоров'я звітувало за перші два місяці роботи. Як буде просуватися реформа, чого очікувати громадянам України з 1 січня 2017 року, та як будуть розподілені кошти бюджету, що були виділені на охорону здоровя у 2017 році?

Детальніше...

 

Семінар «Організаційні питання діяльності та найбільш часті клінічні проблеми в практиці сімейного лікаря»

5 жовтня за сприяння Міністерства охорони здоров’я України, ВГО «Українська асоціація сімейної медицини», ГО «Асоціація сімейних лікарів Житомирської області» на базі Житомирського інституту медсестринства відбувся семінар «Організаційні питання діяльності та найбільш часті клінічні проблеми в практиці сімейного лікаря», в якому взяли участь 95 сімейних лікарів Житомира і області, на чолі з головним позаштатним фахівцем зі спеціальності «Загальна практика-сімейна медицина» управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимиром Хреновим.

Детальніше...

 

Гідність людського життя

Цінність здоров’я люди усвідомлюють лише тоді, коли приходить хвороба. Парадоксу в цьому немає. Якби не біль та захворювання, людина й досі не оцінила б того, що в цій «галузі» товарно-грошові відносини не діють. Здоров’я не можна купити, а свою хворобу — продати. У цьому закладено велику моральну цінність здоров’я. Про цінність здоров’я та гідність людського життя до останньої його хвилини йшлося 4 жовтня на відкритій науково-практичній конференції «Роль медичного працівника і громадськості у вирішенні проблем паліативної та хоспісної допомоги»,  яка проходила до Всесвітнього дня  паліативної та хоспісної допомоги (8 жовтня) та в рамках проекту «Подаруй шанс».

Детальніше...

 

В обласній раді обговорили питання фінансування зарплати у комунальних закладах охорони здоров’я

В обласній раді 4 жовтня під керівництвом голови обласної ради Володимира Ширми відбулась нарада з керівниками обласних комунальних закладів охорони здоров’я з питання фінансування заробітної плати. У нараді взяли участь перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко та заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.

Детальніше...

 

Музей української домашньої ікони в Радомишлі – душа і віра нашого народу

1 жовтня  історико-культурний комплекс «Замок-музей Радомисль» радо зустрів гостей на урочистостях до 5-річчя Музею української домашньої ікони та старожитностей «Душа України». З нагоди своєрідного ювілею тут відкрили нову експозицію «Таємниця замкової вежі» із 500 оригінальних предметів.

Детальніше...

 

Відбулося засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Торбас провів засідання колегії УОЗ, яке відбулося 30 вересня в Житомирському інституті медсестринства. У засіданні також взяли  участь заступник начальника УОЗ Віктор Лучків, голова обкому профспілки працівників охорони здоров’я Алла Супряга, голова комісії з питань охорони здоров’я та оздоровлення Громадської ради при облдержадміністрації Леонід Антонюк, а також керівники ЦРЛ, ЦМЛ, ТМО, центрів ПМСД, обласних лікувально-профілактичних, навчальних медичних і фармацевтичного закладів, начальники управлінь, відділів та секторів охорони здоров’я міст і районів області, головні штатні та обласні позаштатні спеціалісти (дорослі та дитячі), відповідно до питань колегії.

Детальніше...

 

2 жовтня - День уролога

Кожного року, 2 жовтня, у світі відзначають професійне свято медичних працівників у сфері урології.

Детальніше...

 

1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. Міжнародний день людей похилого віку, що відзначається щорічно в усьому світі 1-го жовтня, виник з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН 14-го грудня 1990-го року, резолюція № A/RES/45/106.

Детальніше...

 

Сурогатна смерть

Щодня від неякісного спиртного страждає кілька десятків людей і виходу із цього смертельного кола наразі не видно

Детальніше...

 

29 вересня - Всесвітній день серця

Всесвітній день серця (World Heart Day) щорічно відзначається 29 вересня. Цей день вперше був організований у 1999 році з ініціативи Всесвітньої федерації серця. Акцію підтримали Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ), ЮНЕСКО та інші організації. У проведенні Дня серця беруть участь всі офіційні члени Всесвітньої федерації серця, включаючи 186 кардіологічних товариств та фондів. У партнерстві з ВООЗ Всесвітня федерація серця проводить заходи в більше ніж 100 країнах світу. В програму Дня серця входять масові перевірки здоров’я, публічні лекції, наукові форуми, виставки, концерти та спортивні змагання.

Детальніше...

 

29 вересня отоларингологи відзначають своє професійне свято

29 вересня своє професійне свято відзначають ЛОР-лікарі, які спеціалізуються на хворобах вуха, горла, носа, голови та шиї. ЛОР-органи настільки взаємопов’язані один з одним, що тільки кваліфікований фахівець в змозі розібратися в усіх нюансах цієї галузі медицини.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту