Новини

Сучасні аспекти надання хірургічної допомоги дітям

22 січня у Житомирі проходила науково-практична конференція «Сучасні   аспекти надання хірургічної допомоги дітям», присвячена 30-річчю заснування Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні та 10-річчю відкриття філії  кафедри дитячої хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика.

Детальніше...

 

В Чуднівській центральній районній лікарні відкрили нову сучасну бактеріальну лабораторію

Структурний підрозділ медичного закладу розмістився в приміщенні, яке раніше використовувалося не за призначенням.

Детальніше...

 

Медична допомога учасникам АТО в Житомирській області

З вересня минулого року в області діє Програма соціальної підтримки громадян, які прибувають з тимчасово окупованої території, районів проведення Антитерористичної операції на територію Житомирської області, а також військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України та інших силових структур області.

Детальніше...

 

Безпека на Водохреща: правила купання у відкритих водоймах взимку

У день великого свята Водохреща медики вкотре наголошують: заради збереження власного здоров'я та гарного самопочуття слід ретельно дбати про дотримання правил безпечного пірнання у відкриті водойми в зимовий період.

Детальніше...

 

Шлях переселенця

moz_uaДоводиимо до відома громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, постраждалих учасників масових акцій громадського протесту та членів їх сімей, інфографіку "Шлях переселенця".

 

Детальніше...

 

У Житомирському районі силами громади відремонтовано фельдшерський пункт

- У Калинівці, - зазначив завідуючий медичною амбулаторією, лікар сімейної медицини Павло Орел, - проживають 680 осіб, з яких 5 дітей віком до одного року і 90 неповнолітніх.

Детальніше...

 

Виконання пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою

Серцево-судинна патологія займає перше місце в структурі загальної захворюваності та смертності як в Україні, так і в нашій області зокрема.

Детальніше...

 

Остерігайтесь переохолоджень та обморожень

У зв'язку зі зниженням добової температури Міністерство охорони здоров'я України звернулось до населення з проханням дотримуватися порад медиків, як уникнути шкідливого впливу низьких температур на організм.

Детальніше...

 

Шість лікарів Житомирщини стали лауреатами премії імені О.Ф.Гербачевського

Обласну премію, яка носить ім’я видатного організатора охорони здоров’я Житомирщини Олександра Федоровича Гербачевського, було започатковано у 1996 році.

Детальніше...

 

В Житомирі влаштували свято для дітей та молодих людей, хворих на фенілкетонурію

18 грудня у прес-центрі Житомирської міської ради відбулася соціальна акція, приурочена до Дня Святого Миколая, для дітей та молодих людей, хворих на фенілкетонурію. Організатором акції виступив Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Детальніше...

 

Ефективна комунікація з питань вакцинації

16-18 грудня  у м.Житомирі відбувся тренінг «Ефективна комунікація з питань вакцинації», який проходив у рамках пілотного проекту щодо розвитку репродуктивного здоров’я матері і дитини.

Детальніше...

 

На початку 2015 року в Житомирі планують відкрити кардіохірургічний центр

17 грудня голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський разом із заступником голови обласної ради Русланом Годованим провели виїзну робочу нараду з питань реконструкції відділення анестезіології та інтенсивної терапії в кардіологічному центрі №1 обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського.

Детальніше...

 

Свято Миколая в дитячому відділенні Житомирської ОПЛ № 1

17 грудня, напередодні свята Святого Миколая, в дитячому психо-неврологічному відділенні Житомирської обласної психіатричної лікарні №1 члени учнівського клубу «Глобальна турбота» Житомирської загальноосвітньої школи № 12 імені С.Ковальчука спільно з благодійним фондом «Заручники Чорнобиля» провели благодійну акцію «Святий Миколай, до нас завітай».

Детальніше...

 

Житомирські школярі вчилися надавати першу медичну допомогу

У Житомирському екологічному ліцеї № 24 сьогодні, 13 грудня відбулися фінальні змагання в рамках Всеукраїнського проекту «Я можу врятувати життя» під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко, головна мета якого полягає в тому, аби навчити школярів надавати першу медичну допомогу.

Детальніше...

 

Обговорили проблеми клінічної педіатрії та організації охорони здоров’я дітей

У Житомирській обласній дитячій клінічній лікарні 11 грудня пройшла регіональна науково-практична конференція «Проблеми клінічної педіатрії та організації охорони здоров’я дітей» для лікарів-педіатрів, лікарів загальної практики-сімейної медицини та керівників з інтернатури.

Детальніше...

 

Народні депутати України підтримали Програму дій Уряду

embl_moz
11.12.2014 року, представляючи в Парламенті Програму діяльності Кабінету Міністрів України, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк озвучив першочергові кроки Уряду на шляху до реформування національної системи охорони здоров’я.

Детальніше...

 

В області відбулася пряма телефонна лінія з питань лікування бронхіальної астми

11 грудня у рамках заходів до Всесвітнього дня хворого на бронхіальну астму в області відбулася пряма телефонна лінія. Відповіді щодо профілактики та лікування бронхіальної астми надавала обласний позаштатний алерголог, завідувачка центру клінічної імунології та алергології обласної клінічної лікарні  ім.О.Ф.Гербачевського Валентина Савицька.

Детальніше...

 

Чергова допомога Житомирщини Луганській області

Житомирщина продовжує допомагати Луганській області.

 

Детальніше...

 

Національна стратегія побудови нової системи охорони здоров’я в Україні на період 2015 – 2025 роки

embl_moz 
Національна стратегія побудови нової 
системи охорони здоров'я в Україні
 на період 2015 - 2025 років
 

В області відкрито ще одне відділення для постійного проживання одиноких громадян

У селі Соколів Червоноармійського району відкрито восьме в області відділення для постійного проживання одиноких громадян.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту