Новини

Семінар «Організаційні питання діяльності та найбільш часті клінічні проблеми в практиці сімейного лікаря»

5 жовтня за сприяння Міністерства охорони здоров’я України, ВГО «Українська асоціація сімейної медицини», ГО «Асоціація сімейних лікарів Житомирської області» на базі Житомирського інституту медсестринства відбувся семінар «Організаційні питання діяльності та найбільш часті клінічні проблеми в практиці сімейного лікаря», в якому взяли участь 95 сімейних лікарів Житомира і області, на чолі з головним позаштатним фахівцем зі спеціальності «Загальна практика-сімейна медицина» управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимиром Хреновим.

Детальніше...

 

Гідність людського життя

Цінність здоров’я люди усвідомлюють лише тоді, коли приходить хвороба. Парадоксу в цьому немає. Якби не біль та захворювання, людина й досі не оцінила б того, що в цій «галузі» товарно-грошові відносини не діють. Здоров’я не можна купити, а свою хворобу — продати. У цьому закладено велику моральну цінність здоров’я. Про цінність здоров’я та гідність людського життя до останньої його хвилини йшлося 4 жовтня на відкритій науково-практичній конференції «Роль медичного працівника і громадськості у вирішенні проблем паліативної та хоспісної допомоги»,  яка проходила до Всесвітнього дня  паліативної та хоспісної допомоги (8 жовтня) та в рамках проекту «Подаруй шанс».

Детальніше...

 

В обласній раді обговорили питання фінансування зарплати у комунальних закладах охорони здоров’я

В обласній раді 4 жовтня під керівництвом голови обласної ради Володимира Ширми відбулась нарада з керівниками обласних комунальних закладів охорони здоров’я з питання фінансування заробітної плати. У нараді взяли участь перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко та заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.

Детальніше...

 

Музей української домашньої ікони в Радомишлі – душа і віра нашого народу

1 жовтня  історико-культурний комплекс «Замок-музей Радомисль» радо зустрів гостей на урочистостях до 5-річчя Музею української домашньої ікони та старожитностей «Душа України». З нагоди своєрідного ювілею тут відкрили нову експозицію «Таємниця замкової вежі» із 500 оригінальних предметів.

Детальніше...

 

Відбулося засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Торбас провів засідання колегії УОЗ, яке відбулося 30 вересня в Житомирському інституті медсестринства. У засіданні також взяли  участь заступник начальника УОЗ Віктор Лучків, голова обкому профспілки працівників охорони здоров’я Алла Супряга, голова комісії з питань охорони здоров’я та оздоровлення Громадської ради при облдержадміністрації Леонід Антонюк, а також керівники ЦРЛ, ЦМЛ, ТМО, центрів ПМСД, обласних лікувально-профілактичних, навчальних медичних і фармацевтичного закладів, начальники управлінь, відділів та секторів охорони здоров’я міст і районів області, головні штатні та обласні позаштатні спеціалісти (дорослі та дитячі), відповідно до питань колегії.

Детальніше...

 

2 жовтня - День уролога

Кожного року, 2 жовтня, у світі відзначають професійне свято медичних працівників у сфері урології.

Детальніше...

 

1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. Міжнародний день людей похилого віку, що відзначається щорічно в усьому світі 1-го жовтня, виник з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН 14-го грудня 1990-го року, резолюція № A/RES/45/106.

Детальніше...

 

Сурогатна смерть

Щодня від неякісного спиртного страждає кілька десятків людей і виходу із цього смертельного кола наразі не видно

Детальніше...

 

29 вересня - Всесвітній день серця

Всесвітній день серця (World Heart Day) щорічно відзначається 29 вересня. Цей день вперше був організований у 1999 році з ініціативи Всесвітньої федерації серця. Акцію підтримали Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ), ЮНЕСКО та інші організації. У проведенні Дня серця беруть участь всі офіційні члени Всесвітньої федерації серця, включаючи 186 кардіологічних товариств та фондів. У партнерстві з ВООЗ Всесвітня федерація серця проводить заходи в більше ніж 100 країнах світу. В програму Дня серця входять масові перевірки здоров’я, публічні лекції, наукові форуми, виставки, концерти та спортивні змагання.

Детальніше...

 

29 вересня отоларингологи відзначають своє професійне свято

29 вересня своє професійне свято відзначають ЛОР-лікарі, які спеціалізуються на хворобах вуха, горла, носа, голови та шиї. ЛОР-органи настільки взаємопов’язані один з одним, що тільки кваліфікований фахівець в змозі розібратися в усіх нюансах цієї галузі медицини.

Детальніше...

 

Лептоспірозу краще запобігти

Лептоспіроз – інфекційне захворювання людини, диких ссавців, сільськогосподарських, свійських та промислових тварин.

Детальніше...

 

28 вересня - Всесвітній день боротьби проти сказу

Всесвітній день боротьби зі сказом є ініціативою благодійної організації «Альянс по боротьбі зі сказом» (ARC) та «Центрів боротьби з хворобами і профілактики хвороб» (CDC), Сполучених Штатів Америки за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я. Він має щорічний характер і проводиться 28 вересня.

Детальніше...

 

Потрапили на лікарняне ліжко

26 вересня до інфекційного відділення Андрушівської районної лікарні з харчовим отруєнням госпіталізовано 15 осіб, з них 3 дитини. Напередодні потерпілі харчувалися на весіллі в столовій села Стара Котельня.

Детальніше...

 

26 вересня – Всесвітній день контрацепції

Протягом всього репродуктивного життя жінки проходять через кілька соціальних та біологічних періодів, які характеризуються чіткими репродуктивними цілями та обставинами, що визначають потребу у контрацепції та захисті від ІПСШ. Якщо раніше вибір жінки обмежувався лише правом на аборт, то сьогодні він включає право на контрацепцію, право на бажану вагітність і право на добровільну хірургічну стерилізацію.

Детальніше...

 

Всеукраїнський конкурс «Ескулап – Професіонал»

15-16 вересня 2016 року в м. Чернівці відбувся Х Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер «Ескулап – Професіонал».

Детальніше...

 

Стан моніторингу за працевлаштуванням та проходженням інтернатури випускників вищих навчальних закладів, що навчаються за державним замовленням

В управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації забезпечено контроль за прибуттям випускників вищих медичних навчальних закладів (ВМНЗ) до місць призначення для проходження інтернатури та зарахування їх на посади лікарів-спеціалістів. Звіти щодо прибуття випускників вищих навчальних закладів до проходження інтернатури своєчасно направлялись до МОЗ України та ВМНЗ.

Детальніше...

 

Акція «Квітуча Україна» триває

Ошатний вигляд і впорядкованість – візитівка медичних закладів області. Затишна, акуратна і чиста територія свідчить і про успішну діяльність, і про те, наскільки дружні і небайдужі колективи тут працюють. Адже квітучі клумби, зелені газони, впорядковані доріжки, доглянуті дерева радують око пацієнтів, піднімають настрій, а значить, допомагають швидше одужати. Та й медикам краще працюється в такій затишній атмосфері.

Детальніше...

 

Проведено медичні огляди населення області, постраждалого внаслідок Чорнобильської трагедії

З метою покращення якості медичної допомоги населенню, яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи, та відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 1 лютого 2016 №19 «Про створення робочої групи з підготовки та проведення заходів, пов’язаних із 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи», наказу управління охорони здоров’я облдержадміністрації від 6 квітня 2016 №335 на базі обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського створена лікарська мобільна бригада для проведення медичних оглядів населення, яке постраждало від аварії на Чорнобильській АЕС. До складу бригади, яку очолює обласний координатор з питань організаційно-методичної допомоги потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС Юрій Данилюк, входять лікарі: хірург, отоларинголог, офтальмолог, невролог, ендокринолог, гінеколог, кардіолог, терапевт.

Детальніше...

 

17 вересня – День фармацевтичного працівника України

Шановні працівники фармацевтичної галузі! Щиро та сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем фармацевтичного працівника України!

Детальніше...

 

15 вересня - Всесвітній день боротьби з лімфомами

Цей день було вперше запроваджено у 2004 році міжнародною організацією, яка об'єднує пацієнтів з 41 країни світу. Його мета - підвищити обізнаність населення щодо цієї групи захворювань, інформувати широкий загал про симптоми захворювання і наголосити на необхідності звернення до лікарів та допомогти людям,  які зіткнулися з таким діагнозом.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту