Новини

Остерігайтесь кліщів

 Так звані «енцефалітні кліщі» - це кліщі родини іксодових, що зустрічаються в лісі, на луках, пасовищах території України, а в останнє десятиріччя, за умов інтенсивних процесів урбанізації, перемістились у паркові зони відпочинку міст, сквери.

Детальніше...

 

11 квітня – Всесвітній день боротьби з хворобою Паркінсона

День боротьби з хворобою Паркінсона проводиться з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я  і покликаний підвищити інформованість суспільства про захворювання, надати підтримку хворим паркінсонізмом та їх сім’ям.

Детальніше...

 

«Я - Українка» - персональна виставка Оксани Дедюль

 В обласній науковій медичній бібліотеці (вул. Пушкінській, 62) відкрилася персональна виставка Оксани Дедюль «Я – українка».

Детальніше...

 

Спалювання сміття та сухостою – небезпека для життя та здоров’я людини

Спалювання сухих рослинних залишків стало для наших громадян настільки звичним, що практично не звертається увага на те, якої шкоди ці дії завдають довкіллю, життю та здоров’ю людей.

Детальніше...

 

Модернізація Любарської ЦРЛ

Перебуваючи з робочою поїздкою у Любарському районі, голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський, оглянув об’єкти, які мають реконструюватися в цьому році за рахунок спів фінансування з державного та місцевого бюджетів.

Детальніше...

 

Сімейні лікарі з Нідерландів навчатимуть своїх колег з Житомирщини

7 квітня в управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації відбулася зустріч обласного позаштатного фахівця з питань управління та організації охорони здоров’я  УОЗ Валентини Грищук, президента Асоціації сімейних лікарів Житомирської області Вікторії Івчук, головного лікаря центральної дитячої міської лікарні м.Житомира Володимира Башека з Хенком ван Шотхорстом (Henk van Schothorst) - членом Асоціації сімейних лікарів Нідерландів, який очолює фундацію по обміну досвідом між лікарями наших країн «Foundation  Sharing Knowledge N-U».

Детальніше...

 

Переможемо діабет!

Заснований ще в 1948 році, і безумовно важливий для кожної людини нашої планети, Всесвітній день здоров’я традиційно відзначається – 7 квітня. ВООЗ вважає цукровий діабет неінфекційною пандемією, адже поширеність діабету за останні роки значно зросла, тож і гасло цьогорічного дня здоров’я «Переможемо діабет!».

Детальніше...

 

Обережно, нітрати!

Нітрати — це солі азотної кислоти, багато з яких під назвою «селітри» широко використовуються як мінеральні добрива в сільському господарстві а також у промисловості. Крім того, нітрати є природним продуктом кругообігу азоту в біосфері та головною формою неорганічного азоту в ґрунті. Чим небезпечні нітрати для Вашого організму? Нітрати добре всмоктуються в шлунково-кишковому тракті, швидко попадають в кров і розносяться по всьому організму, саме тому при надходженні в організм людини нітратів в дозах, які перевищують допустимі, виникає клінічна картина гострого або хронічного нітратного отруєння. Безпечною для дорослої людини дозою нітратів є 150—200 мг на добу, гранично допустимою — 500 мг, токсичною може бути доза більша за 600 мг.

Детальніше...

 

Українські дні атопічного дерматиту

Впродовж квітня на базі Житомирського обласного шкірно-венерологічного диспансеру проходитимуть дні відкритих дверей для хворих на атопічний дерматит пацієнтів в рамках «Українських днів атопічного дерматиту».

Атопічний дерматит – одна з самих актуальних проблем у дерматології. В останній час набуває все більшої актуальності. В практиці дитячого лікаря дерматолога кожний третій пацієнт – хворий на атопічний дерматит. Поширеність  атопічного дерматиту складає 10 - 20 %.

Детальніше...

 

У МОЗ запропонували створити пілотний госпітальний округ на Житомирщини

5 квітня  заступник Міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, народний депутат України Володимир Арешонков, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Торбас провели у Коростені зустріч з головними лікарями закладів охорони здоров’я північних районів регіону, під час якої було запропоновано  створити першу модель госпітального округу на базі Коростенського району Житомирської області.

Детальніше...

 

Грип відступає

На 13-му тижні епідсезону 2015-2016 років у Житомирській області в цілому спостерігається зниження рівнів захворюваності на грип та ГРВІ на 9,8 %, у порівнянні з попереднім тижнем.

Детальніше...

 

Сьогодні центральна дитяча міська лікарня м.Житомира зустрічала благодійників

Лікарня являє собою багатопрофільний лікувальний заклад. До її складу входить стаціонар, що має чітко виражену терапевтичну направленість, педіатричне відділення з гастроенторологічним, неврологічним, нефрологічним, кардіологічним відділеннями, а також інфекційне відділення і відділення реанімації та інтенсивної терапії.

Детальніше...

 

Профілактика вірусного гепатиту А

Вірусні гепатити є однією з найбільш актуальних медичних та соціальних проблем. Серед інфекційних хвороб людини вірусні гепатити посідають третю сходинку, поступаючись лише гострим респіраторним вірусним інфекціям та інфекціям шлунково-кишкового тракту.

Детальніше...

 

2 квітня - Всесвітній день поширення інформації про аутизм

Всі люди різні, і неможливо знайти дві абсолютно ідентичні особистості. Але часом зустрічаються особливі хлопчики і дівчатка. Їх можна відрізнити від інших з першого погляду. Вони захоплені власним світом, цураються сторонніх і вкрай відповідально ставляться до власних речей. Іноді така поведінка говорить про особливий синдром – аутизм. Аутист – це людина, не здатна формувати емоційну близькість з оточуючими.

Детальніше...

 

Оплата за комунальний МРТ буде здійснена

На четвертій сесії обласної ради сьомого скликання, яка розпочалася сьогодні, 31 березня, директор департаменту фінансів ОДА Ганна Ємченко прозвітувала про виконання бюджету за 2015 рік.

Детальніше...

 

Оголошено конкурс на здобуття обласної щорічної медичної премії імені О.Ф.Гербачевського у 2016 році

Управління охорони здоров’я облдержадміністрації оголошує конкурс на здобуття обласної щорічної медичної премії імені О.Ф.Гербачевського у 2016 році.

Детальніше...

 

Учасники АТО зможуть пройти санаторно-курортне лікування у 10 закладах

На сьогодні в Житомирській області на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням перебуває 650 учасників бойових дій та інвалідів війни з числа учасників АТО.

Детальніше...

 

Депутати погодили питання оплати за комунальний МРТ

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ганна Ємченко запропонувала внести на розгляд сесії обласної ради питання щодо оплати за комунальний магнітно-резонансний томограф «Achieva 1.5T» виробництва компанії «Philips».

Детальніше...

 

На комунальному МРТ зроблено перший контрольний знімок

В обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського 28 березня на комунальному магнітно-резонансному томографі зроблено перший контрольний знімок. За процедурою спостерігали перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма, заступник голови обласної ради Наталія Рибак, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, представники ЗМІ та громадськості.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту