Новини

Сучасні підходи до лікування

У рамках інноваційної медичної навчальної програми, спрямованої на зниження материнської смертності в Україні, 27 січня в Житомирі для 44 акушерів-гінекологів та анестезіологів області відбулася науково-практична конференція «Мультидисциплінарний підхід у профілактиці та боротьбі з післяпологовими кровотечами».

Детальніше...

 

Стан захворюваності на ГРВІ та грип в області на 27 січня

За  останню добу в області на ГРВІ та грип захворіло 2105 осіб, із них дітей – 828, дорослих – 1277, вагітних жінок – 15.

Детальніше...

 

В області зареєстровано спалах гострої кишкової інфекції

26 січня в місті Малин Житомирської області зареєстровано спалах гострої кишкової інфекції.

Детальніше...

 

Стан захворюваності на ГРВІ та грип в області на 26 січня

За останню добу в області на ГРВІ та грип захворіло 905 осіб, із них дітей – 506, дорослих – 399, вагітних жінок – 6.

Детальніше...

 

Стережіться несподіванок взимку

Зима, зазвичай, чудова пора року, проте насолоджуватися її красотами іноді заважають дороги та тротуари, що в морозну погоду перетворюються у суцільну ковзанку. І хоча ожеледиці такої сильної наразі у нас немає, в травмпункти м. Житомира щоденно звертається в середньому 5–10 травмованих. Загалом, з 9 по 24 січня, по медичну допомогу звернулося 79 осіб.

Детальніше...

 

В області перевищено епідпоріг захворюваності на грип. Вжито всі необхідні заходи

За останню добу в області на ГРВІ та грип захворіло 1778 особа, із них дітей – 415, дорослих – 1363, вагітних жінок – 11.

Детальніше...

 

Стан захворюваності на ГРВІ та грип в області на 22 січня 2016

За даними управління охорони здоров’я облдержадміністрації за останню добу в області на ГРВІ та грип захворіло 2371 особа, із них дітей – 1139, вагітних жінок – 6.

Детальніше...

 

На Житомирщині розпочинається ІІІ тур додаткової імунізації проти поліомієліту

Відповідно до  рішення МОЗ України, 25 січня 2016 року розпочинається ІІІ розширений, тур масової імунізації дитячого населення проти поліомієліту, який триватиме 2-3 тижні.

Детальніше...

 

Збільшується ризик переохолодження та обмороження

В період різких похолодань, з настанням морозів та складних погодних умов збільшується ризик переохолодження та обмороження.

Детальніше...

 

2016 рік для медицини області

У Житомирі сьогодні, 21 січня, відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

Детальніше...

 

Стан захворюваності на ГРВІ та грип на 21 січня: в області епідемії немає

За останню добу в області на ГРВІ та грип захворіло 2588 осіб, із них дітей  – 1402, вагітних жінок – 14.

Смертей від грипу та його ускладнень не зареєстровано.

Показник на 38,7 % нижче епідеміологічного порогу.

Детальніше...

 

Оперативна інформація про стан захворюваності на грип в області

За останню добу в області на ГРВІ та грип захворіло 2871 особа, із них дітей – 1378, вагітних жінок – 16.

Детальніше...

 

Про стан захворюваності на ГРВІ та грип в області

За останню добу в області на ГРВІ та грип захворіло 3828 осіб, із них дітей  – 2012, вагітних жінок – 21.

Детальніше...

 

Ожеледиця – нині основна причина травм

Перепади температур за вікном завжди призводять до ожеледиці, а вона – справжній головний біль не лише для комунальників, а й для громадян міста.

Детальніше...

 

Оперативна інформація щодо стану захворюваності населення області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції

За даними державної санітарно-епідеміологічної служби Житомирської області, на другому тижні епідсезону 2015-2016 рр. відмічається зростання рівнів захворюваності на грип та ГРВІ на 86 %, у порівнянні з попереднім тижнем. Такий показник зумовлений, в основному, зростанням захворюваності серед дорослих осіб, що за минулий тиждень збільшилась в 2,6 рази. Всього захворіло 7030 осіб, показник складає 56,2 на 10 тисяч населення, що на 38,7 % нижче епідемічного порогу (91,7).  Серед зареєстрованих хворих 47,9 % – діти до 17 років. Госпіталізовано 551 особу, з них – 348 дітей.

Детальніше...

 

В УОЗ обговорили шляхи ефективної боротьби з грипом

Сьогодні в управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації під головуванням начальника УОЗ Олександра Торбаса відбулася позачергова селекторна нарада з обласними та районними структурними підрозділами охорони здоров’я з питань готовності лікувально-профілактичних закладів та медичних працівників до прийому та лікування пацієнтів у зв’язку з підвищенням рівня захворюваності на грип. До обговорення були залучені представники санітарно-епідеміологічної служби та провідні фахівці галузі.

Детальніше...

 

В Житомирі проведено семінар-тренінг з ефективного консультування з питань імунізації

У Житомирі проходив дводенний семінар-тренінг з ефективного консультування з питань імунізації для представників педагогічних колективів з усіх районів області.

Детальніше...

 

Незабаром на Житомирщині розпочнеться ІІІ тур додаткової імунізації проти поліомієліту

З 25 січня 2016 року МОЗ України планує розпочати ІІІ, розширений, тур масової імунізації дитячого населення проти поліомієліту.  За словами начальника відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань управління охорони здоров'я ОДА Сергія Березовського, вакцинації в ІІІ турі підлягають діти віком від 2 місяців до 10 років. Під час третього туру в області заплановано щепити вакциною ОПВ 131815 дітей.

Детальніше...

 

Медичне обслуговування учасників АТО

Комунальною установою «Обласний медичний консультативно-діагностичний центр» (ОМКДЦ) із початку антитерористичної  операції надається широкий спектр медичних послуг учасникам АТО та членам їх сімей. За словами головного лікаря ОМКДЦ Валентини Дімової,  із квітня 2014 року в закладі проведені різноманітні обстеження та надані консультації лікарів 2139  учасникам антитерористичної операції. Зокрема, для наших захисників та членів їхніх родин ОМКДЦ проводить консультації лікарів кардіологів, невропатологів, ендокринологів, офтальмологів, акушер-гінекологів, ревматолога, уролога, отоларинголога, гастроентеролога та  хірурга. З використанням сучасного діагностичного обладнання експертного класу тут проводяться ультразвукові дослідження щитовидної та молочної залоз, органів черевної порожнини  та заочеревного простору, органів малого тазу, суглобів та м’яких тканин.

Детальніше...

 

Свинячий грип на Житомирщині

У Бердичеві від свинячого грипу помер 59-річний чоловік.  Зараз у реанімаційному відділенні перебуває  ще двоє пацієнтів з таким же діагнозом. Це жінки-лікарі, які контактували з хворим. У однієї наявність штаму грипу А(H1N1) вже підтверджена лабораторно.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту