Новини

Свято Миколая в дитячому відділенні Житомирської ОПЛ № 1

17 грудня, напередодні свята Святого Миколая, в дитячому психо-неврологічному відділенні Житомирської обласної психіатричної лікарні №1 члени учнівського клубу «Глобальна турбота» Житомирської загальноосвітньої школи № 12 імені С.Ковальчука спільно з благодійним фондом «Заручники Чорнобиля» провели благодійну акцію «Святий Миколай, до нас завітай».

Детальніше...

 

Житомирські школярі вчилися надавати першу медичну допомогу

У Житомирському екологічному ліцеї № 24 сьогодні, 13 грудня відбулися фінальні змагання в рамках Всеукраїнського проекту «Я можу врятувати життя» під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко, головна мета якого полягає в тому, аби навчити школярів надавати першу медичну допомогу.

Детальніше...

 

Обговорили проблеми клінічної педіатрії та організації охорони здоров’я дітей

У Житомирській обласній дитячій клінічній лікарні 11 грудня пройшла регіональна науково-практична конференція «Проблеми клінічної педіатрії та організації охорони здоров’я дітей» для лікарів-педіатрів, лікарів загальної практики-сімейної медицини та керівників з інтернатури.

Детальніше...

 

Народні депутати України підтримали Програму дій Уряду

embl_moz
11.12.2014 року, представляючи в Парламенті Програму діяльності Кабінету Міністрів України, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк озвучив першочергові кроки Уряду на шляху до реформування національної системи охорони здоров’я.

Детальніше...

 

В області відбулася пряма телефонна лінія з питань лікування бронхіальної астми

11 грудня у рамках заходів до Всесвітнього дня хворого на бронхіальну астму в області відбулася пряма телефонна лінія. Відповіді щодо профілактики та лікування бронхіальної астми надавала обласний позаштатний алерголог, завідувачка центру клінічної імунології та алергології обласної клінічної лікарні  ім.О.Ф.Гербачевського Валентина Савицька.

Детальніше...

 

Чергова допомога Житомирщини Луганській області

Житомирщина продовжує допомагати Луганській області.

 

Детальніше...

 

Національна стратегія побудови нової системи охорони здоров’я в Україні на період 2015 – 2025 роки

embl_moz 
Національна стратегія побудови нової 
системи охорони здоров'я в Україні
 на період 2015 - 2025 років
 

В області відкрито ще одне відділення для постійного проживання одиноких громадян

У селі Соколів Червоноармійського району відкрито восьме в області відділення для постійного проживання одиноких громадян.

Детальніше...

 

Ефективне консультування з питань імунізації

2-4 грудня  у м.Житомирі відбувся тренінг «Ефективне консультування з питань імунізації», який проходив у рамках пілотного проекту щодо розвитку репродуктивного здоров’я матері і дитини.

Детальніше...

 

«Місія в Україну» для обласного центру крові

3 грудня Житомирський обласний центр крові отримав сучасне медичне обладнання від Міжнародного благодійного фонду «Місія в Україну».

Детальніше...

 

Мобільна амбулаторія для Житомирщини

Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом  до Житомира приїхала сучасна мобільна амбулаторія для роботи з профілактики ВІЛ, вірусних гепатитів та інших соціально небезпечних хвороб серед найуразливіших верств населення у Житомирській області.

Детальніше...

 

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

За кумулятивними даними, з 1987 року станом на 1 листопада 2014 року в Україні зареєстровано 261 704 випадки ВІЛ-інфекції, хворих на СНІД  -74 049, померло від СНІДу 34 640 осіб.

Детальніше...

 

Відбулося засідання колегії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації

Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Торбас відкрив засідання колегії ДОЗ, яке відбулося 28 листопада в Житомирському інституті медсестринства. У засіданні також взяли  участь заступники директора ДОЗ Валентина Грищук та Сергій Бондарчук, голова обкому профспілки працівників охорони здоров’я Алла Супряга, а також головні лікарі ЦРЛ, ЦМЛ, ТМО, центрів ПМСД, санаторіїв, обласних лікувально-профілактичних закладів, керівники навчальних медичних і фармацевтичного закладів, начальники управлінь і відділів охорони здоров'я міст і районів області, головні та обласні позаштатні фахівці (дорослі та дитячі) відповідно до питань колегії.

Детальніше...

 

Медики застерігають: обережно – ожеледиця!

Щорічно в Україні реєструється сумна статистика травмувань, пов'язаних з ожеледицею: за небезпечний сезон лікарі надають допомогу тисячам громадян, які постраждали на льоду.

Детальніше...

 

Фізична реабілітація осіб, постраждалих у зоні АТО

25 листопада на базі обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини (ОМЦЗСМ) відбулося засідання товариства лікарів ЛФК, реабілітологів, сестер медичних кабінетів ЛФК на тему «Фізична реабілітація осіб, постраждалих у зоні АТО».

Детальніше...

 

День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні – День Гідності та Свободи. Житомирщина долучається до відзначення річниці Майдану. Цього дня в містах і районних центрах відбулися мирні мітинги та інші заходи, на яких жителі області згадували події Революції Гідності та вшановували пам’ять героїв Небесної сотні, всіх, хто віддав своє життя за Україну.

Детальніше...

 

Обласна рада виділила кошти на добудову обласного кардіохірургічного центру

У Житомирі 20 листопада відбулася 28-ма сесія обласної ради шостого скликання. Депутати обласної ради своїм рішенням внесли зміни до обласного бюджету на 2014 рік. Про те, у які галузі будуть спрямовані кошти, розповів голова обласної ради Віталій Француз.

Детальніше...

 

Дільничні лікарі Житомира отримали довгоочікувані автомобілі для обслуговування пацієнтів на дому

27 автівок відтепер забезпечуватимуть швидку та вчасну доставку лікаря на виклик хворого. Загалом, у медичних установах Житомира налічується 218 дільниць, з них 63 – «машинні». Станом на початок року в міських лікарнях налічується 59 автомобілів, з яких списанню підлягають  42, а взагалі необхідно 108. Автопарк міських лікарень та поліклінік не оновлювався довгий час. Найстаріші автомобілі 1985-го року випуску, багато автівок 90-их років, найновіші – 2006-го, автомобілі марки «Таврія», та й тих всього три. Питання відсутності авто для дільничних лікарів – це питання, перш за все, здоров'я і  життя мешканців міста Житомира, вважає перший заступник міського голови Сергій Сухомлин: «На початку року лікарі, головні лікарі міських лікарень просили розглянути можливість щодо виділення їм грошей для придбання хоча б 2-3 автомобілів для кожної лікарні. В принципі, проблему завжди потрібно вирішувати комплексно і тому ми змогли знайти в бюджеті ресурси і виділили 2,7 млн.грн.  27 автівок вже на даний момент передані нашим лікарням».

Детальніше...

 

Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги

Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги обговорювалися 19 листопада лікарями-гінекологами з Києва, Вінниці, Житомира та Чернігова на науково-практичному семінарі, який проходив у форматі телемосту на базі БЦ «Імперіал», м.Житомир.

Детальніше...

 

Навчання з протидії лихоманці Ебола

У рамках засідання товариства заступників головних лікарів ЛПЗ з лікувальної роботи, лікарів приймальних відділень та лікарів-інфекціоністів на базі Житомирської обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського за ініціативи Головного управління Держсанепідслужби у Житомирській області та ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» з цим контингентом медичних працівників проведено навчально-тренувальне  заняття з питань виявлення та госпіталізації осіб з підозрою на гарячку Ебола.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту