Новини

Відбулося засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації

27 жовтня у Житомирському інституті медсестринства відбулося засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації, яке провів начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Суслик.

 

Детальніше...

 

29 жовтня Україна перейде на зимовий час

У 2017 році перехід на зимовий час відбудеться у ніч з 28-го на 29-е жовтня. Стрілки годинника потрібно буде перевести на годину назад о 4:00 год.

 

Детальніше...

 

Медична реформа: публічні консультації

У рамках Всеукраїнського туру «ЗміниТи: взаємодія заради змін» громадська організація «Центр UA» експерти медичної групи «Реанімаційного пакету реформ» представники Міністерства охорони здоров’я України провели 26 жовтня в Житомирському інституті медсестринства публічні консультації з медичною спільнотою Житомирщини щодо спільних системних змін в галузі охорони здоров’я. Захід відбувся під головуванням начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Миколи Суслика за участі начальника відділу організації спеціалізованої медичної допомоги МОЗ України Наталії Острополець, головного експерта медичної групи реанімаційного пакету реформ Олександра Ябчанки для представників органів влади, головних лікарів ЛПЗ, які надають спеціалізовану і вузькоспеціалізовану медичну допомогу.

Детальніше...

 

Медичні огляди жителів області. Пулинський район

З метою наближення жителів області до високоспеціалізованої медичної допомоги та на виконання  окремого доручення голови облдержадміністрації Ігоря Гундича, управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації розпочато планові виїзди вузькопрофільних лікарів в райони для проведення медичних оглядів місцевого населення.

 

Детальніше...

 

Жителі Житомирщини отоварили 328 тисяч рецептів за програмою «Доступні ліки»

216,5 тисяч пацієнтів Житомирської області звернулися до лікарів та отримали ліки за 328 тисячами рецептів завдяки програмі «Доступні ліки».

 

Детальніше...

 

На Житомирщині у рамках реформи розбудови сільської медицини планують створити близько 50 амбулаторій

На наступному тижні кожна область має подати у Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ пропоновану мережу розвитку сільської медицини, а саме – створення амбулаторій.

 

Детальніше...

 

Як отримати інсулін пацієнтам, які потребують інсулінотерапії

У 2017 році  Уряд запровадив електронний реєстр пацієнтів, що потребують інсулінотерапії.

 

Детальніше...

 

Медична реформа: про зміни у стосунках з лікарями

У четвер, 19 жовтня, депутати Верховної Ради проголосували за законопроекти, які дають старт медичній реформі в Україні. Зміни, які чекають і на пацієнтів, і на лікарів розпочнуться вже з 1 січня 2018 року. Тож що ж чекає нас попереду?

 

Детальніше...

 

Душа дитяча – наче казка

Обласний спеціалізований будинок дитини Житомирської обласної ради, що у Новограді-Волинському, впродовж останніх років наче знову народився на світ. Саме так сприймаються ті кардинальні зміни, що сталися у закладі: замість стареньких корпусів, схожих на хатинки, з’явилися нові будівлі. Нині у сучасних корпусах розташовані відділення, харчоблок, пральня, котельня, адміністративне приміщення тощо. За харчоблоком зведено гараж для трьох автомобілів. На ошатній території закладу побудовано нові ігрові майданчики та літній басейн для вихованців будинку дитини.

 

Детальніше...

 

“Чи стане після реформи медицина платною і дуже дорогою?” Чим лякають пацієнтів

Цього тижня Верховна Рада дала старт медичній реформі. Ухваливши законопроект 6327, парламент уможливив початок змін уже на початку 2018 року. Проте ми і досі зустрічаємо багато неправдивої інформації про те, що чекає лікарів та пацієнтів із впровадженням медичної реформи.

 

Детальніше...

 

20 жовтня - Всесвітній день профілактики остеопорозу

Ініціатива створення Всесвітнього дня профілактики остеопорозу належить Національному суспільству остеопорозу Великобританії та Всесвітньої організації охорони здоров’я. Відзначається Всесвітній день профілактики остеопорозу щорічно 20 жовтня, починаючи з 1999 року.

 

Детальніше...

 

Укладено угоду про міжнародний обмін студентами та викладачами

Вчора у Житомирі відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Вища освіта в медсестринстві: проблеми та перспективи».

 

Детальніше...

 

Як ми будемо лікуватись після реформи

Попри масові протести медиків, сьогодні депутати Верховної Ради таки прийняли у другому читанні закон про медичну реформу. За відповідне рішення проголосувало 240 обранців. У першому читанні цей документ було прийнято ще 8 червня. Потім його суттєво переробляли. В.о. міністра охорони здоров`я Уляна Супрун навіть заявила, що після опрацювання близько 900 правок від 76 народних депутатів закон зазнав суттєвих змін та закликала «не імітувати реформи». Врешті, у сесійній залі 893 правки розглядали три дні – 17, 18 та 19-го жовтня і більшість з них були провалені. Тож перед самим голосування фактично повернули закон до того вигляду, в якому його з самого початку пропонував ухвалити комітет.

 

Детальніше...

 

В обласному онкологічному диспансері відбувся День відкритих дверей

19 жовтня в Житомирському обласному онкологічному диспансері відбувся День відкритих дверей для регіональних ЗМІ з нагоди  Всесвітнього дня боротьби з раком грудей та Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози.

 

Детальніше...

 

10 корисних ресурсів для успішного лікаря

Кожен з ресурсів допоможе лікарю розвивати всі аспекти своєї клінічної практики, починаючи від доказової медицини та новітніх гайдлайнів щодо лікування пацієнтів, закінчуючи розумінням нових тенденцій і віянь у сучасній медицині та знайомством із колегами з усього світу через медичні соціальні медіа.

Детальніше...

 

У Житомирі проходить медична конференція за участю науковців з Польщі та Словаччини

Більше 300 учасників із медичних закладів Житомирщини беруть участь у Науково-практичній конференції з міжнародною участю «Вища освіта в медсестринстві: проблеми та перспективи». Гості конференції – науковці з Польщі та Словаччини.

 

Детальніше...

 

«Професійне прибирання у лікувальних закладах»

18 жовтня на базі КУ «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради за підтримки Асоціації медичних сестер Житомирської області для заступників головних лікарів з медсестринства та головних медичних сестер області був проведений семінар-практикум “Професійне прибирання в лікувальних закладах”.

 

Детальніше...

 

Медичні огляди жителів області. Овруцький район

З метою наближення жителів області до високоспеціалізованої медичної допомоги та на виконання  окремого доручення голови облдержадміністрації Ігоря Гундича, управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації розпочато планові виїзди вузькопрофільних лікарів в райони для проведення медичних оглядів місцевого населення.

 

Детальніше...

 

Верховна Рада запустила медичну реформу

Згідно із законопроектом, держава гарантує пакет медичних послуг та лікарських засобів за рахунок бюджету.

 

Детальніше...

 

Що потрібно знати жителям області про медреформу

Верховна Рада України поточного тижня розглядатиме урядовий законопроект щодо медичної реформи. Його ухвалення призведе до системних змін в охороні здоров’я та забезпечить надання кожному громадянину країни якісних медичних послуг.

 

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Статистика сайту