Новини

Оголошено імена лауреатів обласної премії імені О.Ф.Гербачевського за 2018 рік

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

голови Житомирської  обласної державної адміністрації  та

Голови Житомирської обласної ради

 

за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, відповідальне, добросовісне виконання професійних обов’язків та з нагоди професійного свята Дня медичного працівника нагородити Дипломом лауреата обласної премії імені О.Ф.Гербачевського за 2018 рік та вручити премію у розмірі трьох посадових окладів згідно з тарифною ставкою головного лікаря обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського:

Детальніше...

 

Шановні колеги!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника!

Детальніше...

 

Голова обласної ради закликав долучатися до руху дарителів крові

У Житомирі, як і по всій Україні та в усьому світі, 14 червня вшановують тих, хто вирішив поділитися своєю кров’ю з тими, хто такого потребує. Цього дня відзначають  Всесвітній день донора крові.

Детальніше...

 

Впровадження принципу «гроші йдуть за пацієнтом»

Реалізація медичної реформи триває. Черговий етап пройдено і 149 закладів ПМД, які обслуговують більше 8 млн осіб, уклали договори з Національною службою здоров’я України.

Детальніше...

 

Впровадження медичної реформи в області: перші успіхи

Реформа медичної галузі викликає чи не найбільше питань серед жителів області – хто нестиме відповідальність за здоров’я населення, хто платитиме за медичні послуги, що дає електронна декларація тощо. Але основне запитання – чи зміниться якість надання медичних послуг і чи стануть вони доступнішими для усіх?

Детальніше...

 

Перші пацієнти інсультного центру

Вже 15 пацієнтів з різними неврологічними захворюваннями отримують кваліфіковану медичну допомогу в інсультному центрі – відділенні, яке обладнане за світовими стандартами інсультології.

Детальніше...

 

Область забезпечена вакцинами

У лікувально-профілактичних закладах Житомирщини знаходиться 28400 доз вакцин від кору, паротиту та краснухи. У резерві Бази спеціального медичного постачання зберігається ще 8500 доз вакцини ПРІОРИКС.

Детальніше...

 

14 червня – Всесвітній день донора крові

Міжнародною Федерацією Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Міжнародною організацією донорів крові, Міжнародною спілкою переливання крові, за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я 14 червня проголошено Всесвітнім днем донора крові.

Детальніше...

 

У Житомирі відкрили нову амбулаторію сімейного лікаря

12 червня у Житомирі відкрили нову амбулаторію сімейного лікаря за адресою: м. Житомир, вул. Старочуднівська 12/77.

Детальніше...

 

В обласному перинатальному центрі відкрито оновлене пологове відділення

12 червня в Житомирському обласному перинатальному центрі відкрито оновлене пологове відділення. Цього дня до закладу завітали: голова облдержадміністрації Ігор Гундич, голова обласної ради Володимир Ширма, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Суслик, голова обкому галузевої профспілки Алла Супряга, представники депутатського корпусу обласної ради, громадськості та регіональних ЗМІ.

Детальніше...

 

Заява МОЗ України щодо використання лікарів у політичних маніпуляціях

До співробітників МОЗ України почали надходити численні повідомлення від лікарів, яких закликають до участі у нібито професійних зібраннях під терміновими приводами.

Детальніше...

 

Перші заклади ПМСД Житомирської області уклали договори з Національною службою здоров'я України

5 червня Національна служба здоров’я завершила укладати договори із закладами первинної допомоги, які увійшли у першу «хвилю».

Детальніше...

 

Як витримати спекотне літо?

Літня спека – справжнє випробування для організму людини. При цьому найбiльше потерпає серцево-судинна система. Насамперед у спеку пiдвищується артерiальний тиск – це судинна реакцiя на перегрiвання, коли органiзм адаптує систему терморегуляцiї, розширюючи судини, щоб вони вiддавали бiльше тепла. Крiм того, збiльшується частота серцевих скорочень та дихання – це компенсаторнi механiзми, покликанi посилити теплообмiн.

Детальніше...

 

За тиждень на кір в області захворіло 18 людей

У Житомирській області за минулий тиждень (з 31 травня по 6 червня), які і за попередній, на кір захворіли 18 осіб, в тому числі 12 дітей та 6 дорослих.

Детальніше...

 

Рятувальники застерігають: дотримуйтесь правил безпеки при відпочинку на водоймах!

З початку року на водоймах області загинуло 7 осіб, серед яких одна дитина 2016 року народження.

Детальніше...

 

У Центрі вертебрології вже розпочали благоустрій території та ремонт їдальні

У Центрі реабілітації учасників АТО та інвалідів на базі Центру вертебрології підрядник вже працює над їдальнею та благоустроєм.

Детальніше...

 

Квітуча колиска

Триває обласна акція серед ЛПЗ області «Квітуча Україна», яка була започаткована  два роки тому з ініціативи прес-центру управління охорони здоров’я облдержадміністрації та обласної медичної газети «Пульс».

 

Детальніше...

 

Чим небезпечний дирофіляріоз?

В останнє десятиліття особливу увагу клініцистів привертають паразитарні захворювання, спричинені личинками гельмінтів тварин, не властивих людині. До них належить дирофіляріоз — єдиний на території України трансмісивний гельмінтоз людей. Найближчим часом, враховуючи зміни соціально-економічних і екологічних умов, збільшення чисельності бродячих собак і комарів, що не контролюється, можна очікувати зростання кількості випадків підшкірного дирофіляріозу серед населення України.

 

Детальніше...

 

Діти у пріоритеті: як це працює на практиці

Гордістю Народицької центральної районної лікарні  та району в цілому є дитяче відділення, яке очолює досвідчений фахівець, лікар-педіатр Олена Дмитрівна Мисюк, котра є єдиним педіатром у Народицькому районі.

 

Детальніше...

 

У полоні квітів: госпіталь для ветеранів війни Житомирської обласної ради

Триває обласна акція серед ЛПЗ області «Квітуча Україна», яка була започаткована  два роки тому з ініціативи прес-центру управління охорони здоров’я облдержадміністрації та обласної медичної газети «Пульс». Запроваджена акція була широко підтримана колективами закладів охорони здоров’я міста Житомира та області.

 

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту