Доступні ліки

dostupni_liky

logoeliku

Держ. інтернет-ресурси:

pr

vr

kmu

oda

or

moz

ugl

Новини

Дні відкритих дверей у рамках Всесвітнього тижня боротьби з глаукомою

З 10 по 16  березня 2019 року  Україна приєднується до проведення Всесвітнього тижня боротьби з глаукомою. Гасло цього року – «Фокус на глаукому». Цю дату з ініціативи Всесвітньої асоціації глаукоми WGA та Всесвітньої асоціації пацієнтів із глаукомою WGPA почали відзначати з 2008 року, як Всесвітній день глаукоми, а з 2011 року запроваджено Всесвітній тиждень глаукоми.

 

Детальніше...

 

Шановні жінки!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня!

 

Детальніше...

 

Відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня

6 березня в приміщенні Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім. І. Кочерги відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

 

Детальніше...

 

Ігор Гундич після звернення жителів Дубрівської ОТГ направить технагляд на будівництво амбулаторії

Департамент регіонального розвитку ОДА та технагляд перевірять якість будівництва амбулаторії у Дубрівській ОТГ.

 

Детальніше...

 

Перша трійня: бердичівлянка народила трійко синочків

4 березня в обласному перинатальному центрі відбулася визначна подія -  народилася трійня. Одразу троє синочків  народилися у родині жительки м. Бердичева. За словами лікарів перинатального центру, цьогоріч у закладі це перша трійня, але з початку року вже було 12 двієнь.

 

Детальніше...

 

Відповідність високим стандартам підтверджено

28 лютого 2019 року Асоціація «Служба організації інфекційного контролю» (SOIC) провела повторний аудит на відповідність відзнаці «Чиста лікарня,  безпечна для пацієнта» одразу у восьми відділеннях КУ «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради.

 

Детальніше...

 

«Батьки за вакцинацію»: ні публічним закликам до порушення Закону України

До нашої організації надходять повідомлення від батьків з усієї України з приводу проведення 4 березня так званої «Всеукраїнської акції – мітингу на захист вільного вибору та безперешкодного допуску здорових дітей в навчальні заклади», організованої однією з антивакцинаторських організацій України та анонсованої в соцмережах. Батьки та матері вкрай обурені тим, що на фоні небезпечно низького стану імунізації в Україні, спалаху кору в Україні та 30  смертей українських громадян від цієї небезпечної хвороби в великих містах України розгортається антивакцинальний рух.

 

Детальніше...

 

До Всесвітнього дня слуху

 

Головне – не гаяти часу

 

Детальніше...

 

Тернопіль-Житомир: багатовекторна співпраця

28 лютого на базі обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського відбулася науково-практична конференція «Діагностика, лікування та профілактики хвороби Лайма та інших трансмісивних інфекцій» щодо профілактики хвороби Лайма на Житомирщині. У рамках співпраці  управління охорони здоров’я облдержадміністрації з Тернопільським державним університетом ім. І.Я.Горбачевського до Житомира прибули науковці з ТДМУ, які ознайомили лікарів-дерматологів, невропатологів, інфекціоністів, ревматологів, травматологів та сімейних лікарів області з досягненнями у діагностиці та лікуванні цього захворювання.

 

Детальніше...

 

Уже четверте відділення ОДКЛ отримало відзнаку «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта»

У травні 2012 року Асоціація «Служба організації інфекційного контролю» разом з Асоціацією медичних сестер України розпочали Всеукраїнський проект «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта». Метою даного проекту є виявлення зон порушення стандартів чистоти та гігієни у ЛПЗ України. Об’єктом виступає дотримання стандартів чистоти та безпеки у закладах охорони здоров’я  згідно з чинним законодавством, а предметом – сучасний стан гігієни у закладах охорони здоров’я України. Ефективна програма інфекційного контролю забезпечує значне скорочення витрат закладів і дозволяє зекономити кошти, необхідні для фінансування інших потреб установи. На сьогоднішній день до проекту вже долучилося 969 лікарняних відділень та 352 заклади ОЗ України. Вони є показовими та дають приклад іншим установам для налагодження європейського підходу у розробці системи гігієни.

 

Детальніше...

 

Імунітет - головний захисник організму

Напевне, не випадково дата 1 березня обрана для відзначення Всесвітнього дня імунітету, адже саме на початку весни наша імунна система стає особливо вразливою. Про роль імунітету у підтримці здоров'я людини і від чого саме залежить стан головного захисника організму, розповіла координатор управління охорони здоров'я Житомирської облдержадміністрації за напрямом «Імунологія», лікар-імунолог центру клінічної імунології та алергології комунальної установи «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» Тамара Сергіївна Султанова.

 

Детальніше...

 

Медичний календар на березень

1 березня - Всесвітній день імунітету. Саме слово «імунітет» походить від латинського слова «immunitas» і означає  «звільнення від податків». Учені застосували цей термін для визначення несприйнятливості організмом хвороботворних мікробів. Коли патогенні мікроорганізми проникають вглиб органа, вони ніби «вимагають податків» – розплати хворобою. Тоді організм мобілізує армію імунітету для знешкодження ворога. Імунна система людини відіграє величезну роль у розвитку захисту та протистояння хвороботворним інфекціям. Завдяки ній людство здатне виживати під час небезпечних епідемій. А Всесвітній день імунітету - ще один привід замислитися про своє здоров'я і вжити всіх заходів для його зміцнення!

 

Детальніше...

 

Міжнародний день рідкісних захворювань

З ініціативи європейської організації з вивчення рідкісних хвороб EURORDIS найрідкісніший день у календарі — 29 лютого — офіційно отримав статус Міжнародного дня рідкісних захворювань (Rare Disease Day). У невисокосні роки свято відзначається 28 лютого.

Детальніше...

 

Покрокове роз'яснення щодо зарахування випускників, які навчалися за державним замовленням, до інтернатури у 2019 році

МОЗ України надає роз'яснення щодо зарахування у 2019 до інтернатури випускників, які навчалися за державним замовленням.

Детальніше...

 

Стратегію розвитку медичної освіти ухвалив Кабмін

Уперше в історії незалежної України офіційно затверджено документ, який передбачає комплексний підхід до змін у медичній освіті. Це дасть змогу у найближчі десять років здійснити фундаментальні зміни і повністю оновити підхід до відбору, навчання і професійного становлення українських медиків.

Детальніше...

 

Як і коли запрацює електронний рецепт у програмі «Доступні ліки»

Урядова програма «Доступні ліки» з квітня переходить в адміністрування Національної служби здоров’я України. Кабінет Міністрів України ухвалив відповідні рішення на засіданні 27 лютого 2019 року.

Детальніше...

 

Голова обласної ради провів нараду в онкодиспансері

Голова обласної ради Володимир Ширма 26 лютого провів уже традиційну нараду з головним лікарем закладу Ігорем Сабадашем, начальником управління охорони здоров’я облдержадміністрації Миколою Сусликом та підрядниками щодо ходу виконання ремонтних робіт у обласному онкологічному диспансері.

Детальніше...

 

Як виглядатиме амбулаторія нового типу

Вже зовсім скоро у 22 селах Житомирської області з’являться сучасні медичні заклади європейського зразка – амбулаторії загальної практики-сімейної медицини. Завдяки ініціативі Президента України «Сільська медицина» створюються комфортні умови для надання та отримання медичних послуг.

 

Детальніше...

 

Виконання Урядової програми «Доступні ліки» у 2017-2019 роках

Уже 22 місяці в Україні триває реалізація Урядової програми «Доступні ліки» (ПДЛ), яку було запроваджено в квітні 2017 року. Мета Програми - забезпечити якомога більшу кількість пацієнтів доступними лікарськими засобами для лікування окремих хронічних захворювань (серцево-судинних захворювань, діабету 2 типу і бронхіальної астми) незалежно від їхнього місця проживання, віку чи попередньої приналежності до пільгових категорій населення, які мають право на відшкодування вартості ліків (наприклад, ветерани війни).

 

Детальніше...

 

«Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона»

У Житомирській області створено Регіональну експертну раду, що здійснює конкурсний відбір претендентів у 2019 році на отримання «Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона».

 

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту