Новини

Актуальні питання санітарно-освітньої роботи

Актуальні питання санітарно-освітньої роботи розглядалися сьогодні на семінарі, який проходив в Житомирському обласному медичному центрі здоров’я та спортивної медицини. Його учасниками були 49 інструкторів та відповідальних осіб за санітарно-освітню роботу в лікувально-профілактичних закладах області.

Детальніше...

 

У Житомирському обласному перинатальному центрі вагітну вилікували від «свинячого» грипу

Безпрецедентний випадок стався у Житомирі - фахівці обласного перинатального центру спільно з кращими житомирськими лікарями та професорами з Києва вилікували та зберегли вагітність 28-річній жінці, у якої був виявлений так званий «свинячий» грип.

Детальніше...

 

У Житомирському обласному перинатальному центрі сестри-близнючки одночасно народили синів

Двадцятирічні сестри-близнючки із Ружина Житомирської області, не домовляючись, з різницею в один день народили синів: Людмила - 30 березня, а Тетяна – 1 квітня цього року.

Детальніше...

 

7 квітня – Всесвітній день здоров’я

7 квітня 1948 року була заснована Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ), її призначення – займатись усіма питаннями, пов'язаними зі здоров'ям людства. Починаючи з 1950 року,  7 квітня стали відзначати як – Всесвітній день здоров'я. Кожного року це свято присвячене певній темі. Тема Всесвітнього дня здоров'я у 2015 році – «Безпека харчових продуктів», а проходитиме він під гаслом "Від ферми до тарілки – зробити продукти харчування безпечними!»

Детальніше...

 

Звернення Житомирської обласної організації Товариства Червоного Хреста України

Шановні земляки!

З 1 квітня по 4 травня 2015 року оголошено Всеукраїнський місячник Червоного Хреста під гаслом «Здорова нація - 2015. Приєднуйся до руху Червоного Хреста».

Детальніше...

 

«Рух, здоров’я, краса!»

З нагоди Всесвітнього дня здоров'я та за сприяння Житомирського обласного центру здоров’я та спортивної медицини в Житомирі буде реалізовано проект «Рух, здоров’я, краса!»,  в рамках якого:

Детальніше...

 

4 квітня - Міжнародний день мінної безпеки

Міністерство охорони здоров’я України разом із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) запроваджує систему моніторингу смертельних випадків та поранень серед дітей через міни та вибухові предмети на сході України. Ця інформація буде використовуватись для розробки освітніх заходів направлених на зниження ризику травм серед дітей у Донецькій та Луганській областях.

Детальніше...

 

В області започатковано Школу подолання атопічного дерматиту

В рамках «Українських днів атопічного дерматиту» на базі Житомирського обласного шкірно-венерологічного диспансеру впродовж квітня 2015 року будуть проводитись дні відкритих дверей для жителів міста та області хворих на атопічний дерматит.

Детальніше...

 

В кардіохірургічному центрі обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського вперше в Житомирській області проведено операцію на відкритому серці

30 березня 2015 року у кардіохірургічному центрі обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського вперше в Житомирській області проведено оперативне втручання на відкритому серці в умовах штучного кровообігу із зупинкою серцевої діяльності.

Детальніше...

 

Профілактика та лікування посттравматичних стресових розладів

27 березня в Житомирському обласному центрі боротьби зі СНІДом відбувся навчальний семінар «Профілактика та лікування посттравматичних стресових розладів» для психологів ЛПЗ області.

Детальніше...

 

Відбулося засідання колегії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації

27 березня в Житомирському інституті медсестринства під головуванням директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександра Торбаса та  за участі заступників директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Сергія Бондарчука та Валентини Грищук, начальника управління ресурсного та фінансового забезпечення ДОЗ Людмили Білошицької, голови обкому профспілки працівників охорони здоров’я Алли Супряги відбулося засідання  колегії департаменту  охорони здоров'я облдержадміністрації.

Детальніше...

 

Актуальні питання розвитку сімейної медицини

 

24 березня відбулося засідання товариства сімейних лікарів області за участі головного позаштатного спеціаліста МОЗ України зі спеціальності «Загальна практика-сімейна медицина», завідувача кафедри сімейної медицини Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, професора, д.м.н. Лариси Матюхи та заступника директора департаменту охорони здоров`я облдержадміністрації Валентини Грищук. В роботі товариства брали участь головні лікарі, заступники та керівники баз стажування центрів ПМСД.

Детальніше...

 

Ведення пацієнта з ВІЛ-інфекцією/СНІДом сімейним лікарем

Кафедрою сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Національної медичної академії післядипломної освіти (НМАПО) ім.П.Л.Шупика в Житомирі в рамках проекту RESPECT «Зменшення стигми та дискримінації, пов`язаної з ВІЛ, представників груп найвищого ризику в медичних закладах України» презентовано цикл тематичного удосконалення «Ведення пацієнта з ВІЛ-інфекцією/СНІДом сімейним лікарем».

Детальніше...

 

Віталій Француз зустрівся з колективом Житомирської обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського та представив головного лікаря

На зустрічі, що відбулася 24 березня, були присутні заступники головного лікаря, старші медичні сестри, завідувачі підрозділів обласної лікарні.

Детальніше...

 

Знайти, лікувати, вилікувати кожного!

23 березня в Житомирському  інституті медсестринства відбулася прес-конференція з нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, який проходить під гаслом «Знайти, лікувати, вилікувати кожного!»

Детальніше...

 

Житомирському інституту медсестринства – 140 років!

В Житомирському інституті медсестринства відбулися урочисті збори трудового колективу з нагоди 140-ї річниці від дня заснування закладу. За цими швидкоплинними літами криється нелегкий шлях утвердження принципів гуманізму та  милосердя, пошуків та звершень, зростання та примноження здобутків у підготовці висококваліфікованих кадрів охорони здоров’я  для рідної України.

Детальніше...

 

Обласна рада спрямувала на охорону здоров’я більшу частину коштів

Загалом депутатський корпус на 30-тій сесії розподілив 59 млн 685 тис. грн. коштів загального фонду обласного бюджету.

Детальніше...

 

На Житомирщині – 16 нових керівників

Серед питань, за які вчора голосували депутати обласної ради, були і кадрові рішення щодо керівників комунальних установ Житомирщини. Так, депутати призначили:

Детальніше...

 

На базі обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського відкрився сучасний кардіохірургічний центр

17 березня на базі Житомирської обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського відбулося відкриття сучасного кардіохірургічного центру.

Детальніше...

 

Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського отримала гуманітарну допомогу

11 березня до обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського надійшла гуманітарна допомога від ТОВ МНВО «Біокон».

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту