Новини

З 13 по 19 листопада – Всесвітній тиждень раціонального використання антибіотиків

Тема кампанії в цьому році – «Перед тим, як приймати антибіотики, проконсультуйтеся з кваліфікованим фахівцем охорони здоров'я».

 

Детальніше...

 

12 листопада – Всесвітній день боротьби з пневмонією

Всесвітній день боротьби з пневмонією (World Pneumonia Day), який відзначається щорічно 12 листопада, з’явився у календарі з ініціативи Глобальної коаліції проти дитячої пневмонії. Так називається об’єднання міжнародних, урядових, неурядових і місцевих організацій, науково-дослідних і навчальних інститутів, фондів і громадян-активістів. Коаліція прагне привернути до проблеми пневмонії увагу державних діячів, фахівців охорони здоров’я і потенційних донорів.

 

Детальніше...

 

«Його ім’я нам сяє крізь віки»

9 листопада у приміщенні конгрес центру Житомирського медичного інституту відбувся театралізований вечір «Його ім’я нам сяє крізь віки», присвячений вченому–енциклопедисту, уславленому лікарю середньовічного сходу Абу Алі ібн Сіні, відомому  у Європі як Авіценна.

 

Детальніше...

 

Затвердили новий класифікатор професій. Що зміниться для медиків?

1 листопада 2017 року вступили у дію зміни до класифікатора професій, у якому змінилися також й медичні посади. Зазначені зміни були внесені відповідно до міжнародної класифікації та нормативів Європейського Союзу. А саме були введені нові професійні назви: “лікар внутрішньої медицини”, “асистент ерготерапевта”, “асистент фізичного терапевта”, “парамедик”, “екстрений медичний технік”, “інструктор з надання догоспітальної допомоги”, “інструктор з надання першої допомоги”.

 

Детальніше...

 

Профілактика в дії: регіони закуповують вакцину від грипу

В Україні триває сезон захворюваності на грип. І хоча активність грипу залишається низькою (у жодній з областей епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРЗ не перевищений), саме час подбати про захист.

 

Детальніше...

 

Про стан захворюваності в області на грип та ГРВІ

З початку епідсезону в Житомирській області на грип та ГРВІ захворіло 24344 особи.

 

Детальніше...

 

У 2018 році в області планують побудувати 25 нових амбулаторій

На Житомирщині визначили населені пункти та райони, в яких планують побудувати перші 25 амбулаторій за кошти державного бюджету у 2018 році. Адже реформування медицини передбачає насамперед розвиток сільських закладів охорони здоров’я.

 

Детальніше...

 

У реперфузійному центрі прооперовано перших пацієнтів

1 листопада розпочав свою роботу реперфузійний центр на базі Житомирської обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського.

 

Детальніше...

 

Менінгіт: типи, причини, симптоми, лікування та профілактика

Менінгіт – це запалення захисних оболонок головного або спинного мозку людини. Бактеріальна або вірусна інфекція, що потрапляє до спинномозкової рідини (ліквору), яка циркулює у порожнинах головного та спинного мозку, та зазвичай викликає запальний процес.

 

Детальніше...

 

Гостра кишкова інфекція, що актуальна в зимовий період

Серед кишкової групи інфекцій актуальною в зимовий період є ротавірусна інфекція.

 

Детальніше...

 

Депутати облради призначили керівників 9 установ Житомирщини

Депутати затвердили кадрові рішення щодо призначення 9 керівників установ області.

 

Детальніше...

 

На сесії обласної ради жителі області отримали почесні звання та відзнаки

Сьогодні, 2 листопада, на початку тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання голова облдержадміністрації Ігор Гундич та голова обласної ради Володимир Ширма вручили жителям області державні відзнаки.

 

Детальніше...

 

Жителі області отоварили в аптеках 338 тисяч рецептів за програмою «Доступні ліки»

На Житомирщині до лікарів звернулися 222,975 тисяч пацієнтів та отримали ліки за 338,651 тисячами рецептів завдяки програмі «Доступні ліки».

 

Детальніше...

 

Житомирський обласний будинок дитини – приклад реформування інтернатних закладів

Житомирський обласний будинок дитини – приклад реформування інтернатних закладів. Тут дітки отримують спеціальну медичну допомогу, але у той же час вони живуть у сім'ях зі своїми батьками.

 

Детальніше...

 

«Допомога-Савойя-Україна» житомирським немовлятам

31 жовтня головний лікар обласного перинатального центру Юрій Вайсберг провів зустріч з представником міжнародної асоціації «Допомога-Савойя-Україна» з Франції мадам Ірен Форре. Ця благодійна організація, яку очолює мадам Марія Терез Нобер, вже десять років займається благочинністю. Протягом останнього часу її діяльність  здебільшого спрямована в Україну. Зокрема, на Житомирщині благодійну допомогу від асоціації раніше вже отримали заклади охорони здоров’я та соціальної сфери Малина та Коростеня.

 

Детальніше...

 

Успіх медреформи залежить від її втілення на місцях: підсумки селекторної наради з регіонами

Актуальні питання перезапуску первинної ланки медичної допомоги та покращення медичного обслуговування на селі обговорили на селекторній нараді з керівниками і представниками регіональних департаментів, заступниками голів ОДА, в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун та заступник міністра Павло Ковтонюк.

 

Детальніше...

 

Провідні кардіологи обговорили питання порушення ритму серця

26-27 жовтня, в м. Одесі під керівництвом президента Асоціації аритмологів України, професора ННЦ «Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска» Олега Сичова відбулася наукова конференція – спільне засідання робочої групи з порушень ритму серця Асоціації кардіологів України та президії Асоціації аритмологів України.

 

Детальніше...

 

Імунопрофілактика інфекційних захворювань у дітей

Відповідно до календаря профілактичних щеплень, затвердженого  наказом МОЗ України від 11.08.2014 №551, в області заплановано щепити для профілактики кору, епідпаротиту, краснухи (КПК) дітей у віці 1 року – 12487 осіб, у віці 6 років – 14383 осіб.

 

Детальніше...

 

29 жовтня - Міжнародний день псоріазу

Всесвітній день псоріазу проводиться з ініціативи Міжнародної Федерації Асоціацій хворих на псоріаз щорічно 29 жовтня, починаючи з 2004 року. Цей День присвячений людям, хворим на псоріаз або псоріатичний артрит.

 

Детальніше...

 

В області відкрили сучасний реперфузійний центр

У Житомирській обласній клінічній лікарні імені О.Ф.Гербачевського відкрили сучасний реперфузійний центр, анонсований головою ОДА Ігорем Гундичем на початку 2017 року. Відкриття відбулося сьогодні, 27 жовтня, за участю голови обласної ради Володимира Ширми, начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації Миколи Суслика.

 

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Статистика сайту