Новини

Житомирська область повністю забезпечена вакцинами проти кору

Якісні і ефективні вакцини, що захищають від кору, паротиту і краснухи, наявні в усіх кабінетах щеплень області. Загалом станом на 1 листопада в області є 21 717 доз вакцини КПК. Це складає 103% від річної потреби області. Тобто наявної кількості вистачає для планової та посиленої імунізації мешканців у найближчі декілька місяців. Рівень охоплення щепленнями КПК в області залишається незадовільно низьким, зокрема першу дозу вакцини КПК за графіком отримали лише 71,5% дітей.

 

Детальніше...

 

На Житомирщині будують перші 9 амбулаторій

На Житомирщині активно реалізується ініціатива Президента України Петра Порошенка «Сільська медицина» – будують перші 9 амбулаторій.

Детальніше...

 

Розпочато стратегічне планування у форматі госпітальних округів

У рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я»  відбувся семінар-нарада щодо застосування Методології визначення багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування для представників Житомирської та Чернігівської областей. Захід проходив 6-7 грудня на Київщині.

Детальніше...

 

Ігор Гундич розповів про перспективи Житомирщини 2019-2021: драмтеатр, амбулаторії, магістрат та десятки інших проектів

Будівництво амбулаторій, реконструкція обласного онкодиспансеру, прозорі офіси, новий освітній простір, культурні та спортивні об’єкти – наймасштабніші проекти, над якими працюватимуть на Житомирщині у 2019, 2020, 2021 роках.

Детальніше...

 

«Медики і громадськість об’єднують зусилля у попередженні ВІЛ/СНІДу у молодіжному середовищі»

4 грудня у Житомирському торговельно-економічному коледжі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся щорічний відкритий студентський  молодіжний інформаційний форум «Медики і громадськість об’єднують зусилля у попередженні ВІЛ/СНІДу у молодіжному середовищі», який цьогоріч проходив під гаслом «Живи з позитивом – знай свій ВІЛ-статус!» у рамках просвітницьких заходів з нагоди 30-ої річниці Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

 

Детальніше...

 

Бердичівська центральна міська лікарня долучилася до проекту «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта»

Одним із критеріїв надання якісної медичної допомоги є безпека пацієнта, над чим і працює адміністрація міської лікарні та колективи структурних підрозділів.

 

Детальніше...

 

Відбулося засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації

30 листопада у Житомирському медичному інституті відбулося засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації, яке провів начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Суслик.

 

Детальніше...

 

Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф.Гербачевського отримала десяту відзнаку «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта»

КУ «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради продовжує отримувати відзнаки «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта».

 

Детальніше...

 

Молодь за здоровий спосіб життя

29 листопада у Житомирському міському палаці культури відкрилася виставка малюнків, плакатів та коміксів «За здоровий спосіб життя» студентів закладів профтехосвіти, а також відбувся інформаційний соціальний ярмарок до Дня боротьби зі СНІДом.

 

Детальніше...

 

«Сучасні виклики та ризики поведінки молоді. Формування позитивних поглядів молоді щодо здорового способу життя»

28 листопада на базі КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулася студентська науково-дослідна конференція «Сучасні виклики та ризики поведінки молоді. Формування позитивних поглядів молоді щодо здорового способу життя» за участі студентського наукового товариства і просвітницького відділу обласного медичного центру здоров'я та спортивної медицини.

 

Детальніше...

 

Вартість реабілітації у сучасному Центрі вертебрології за власним бажанням – до 3,5 тис. грн за курс

Тиждень на Житомирщині працює реконструйований сучасний Центр вертебрології та реабілітації. Наразі у медзакладі стаціонарно проходять лікування 80 пацієнтів, з яких 12 осіб - учасники АТО/ООС Житомирщини, - йдеться на сайті ОДА.  

 

Детальніше...

 

Житомирщина отримає близько 300 стентів для лікування людей з гострим інфарктом

Минув рік з моменту відкриття реперфузійного центру в Житомирській обласній лікарні де хворих з інфарктом лікують за найсучаснішими технологіями, і в першу чергу методом стентування закупорених судин.

 

Детальніше...

 

МОЗ проінформувало, які медзаклади Житомирщини надаватимуть допомогу захисникам України в умовах воєнного стану

Міністерство охорони здоров’я України надає роз’яснення, як надаватиметься медична допомога в регіонах країни і куди за потреби можуть евакуювати військових, поліцейських та всіх захисників національної безпеки для отримання спеціалізованої і високоспеціалізованої медичної допомоги.

Доступ цивільного населення до медзакладів та правила отримання медичної допомоги на час введення воєнного стану залишаються незмінними. Крім того, Міністерство охорони здоров’я України разом Міністерством оборони України ухвалили спільний наказ, щоби всі захисники українських кордонів і національної безпеки за потреби могли вчасно отримати необхідну медичну допомогу, зокрема в умовах воєнного стану. Ухвалення цього наказу - необхідний запобіжний крок, який прописує чіткий алгоритм взаємодії обох міністерств і гарантує своєчасне лікування захисників.

У кожній області створено перелік закладів охорони здоров’я, що за потреби готові надати необхідну вторинну (спеціалізовану) та третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу захисникам. Це міські, районні, обласні лікарні, госпіталі, диспансери, а також інститути різного профілю Національної академії медичних наук. У цих закладах військовослужбовці сил оборони зможуть пройти лікування і реабілітацію, а після отримання медичної допомоги військово-лікарську експертизу.

 Перелік медичних закладів у Житомирській області, затверджений наказом Міністерства оборони України, Міністерства охорони здоров’я України 07 лютого 2018 року № 49/180.

8.png.pagespeed.ce.HpU-BBKDui

991.png.pagespeed.ce.lQp7j98Dbk

9992.png.pagespeed.ce.CMdeaLhMWj

Зазначені заклади охорони здоров’я, як і раніше, надаватимуть медичну допомогу жителям області. Водночас створено резерв профільних ліжок для прийому військових, запаси лікарських засобів, медичних виробів, донорської крові та її препаратів. Одночасно кожен заклад охорони здоров’я може прийняти щонайменше 10-15 військових.

За потреби заклади охорони здоров’я будуть підсилені фахівцями необхідної кваліфікації, зокрема - з Національної академії медичних наук. Усі медики і фармацевти відповідних відділень закладів охорони здоров’я будуть захищені: відповідно до закону вони підлягають бронюванню.

У регіонах можуть створюватись робочі групи, які допомагатимуть організовувати процес вчасної госпіталізації і виписки військових та правоохоронців.

Прес-служба Міністерства охорони здоров’я

 

Понад 5,5 тисяч дітей захворіли на грип та ГРВІ впродовж тижня

«З початку епідсезону (від жовтня 2018 р.) в Житомирській області на грип та ГРВІ захворіло 52381 особа, в тому числі 38074 дітей (73%). Зокрема, упродовж минулого тижня грип та ГРВІ підкосили більше 7,5 тис. жителів області», - йдеться на сайті ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

 

2018_11_27_01

 

За останній тиждень (47 тиждень року) зареєстровано 7596 випадків захворювань, інтенсивний показник 612.0, що на 2% більше ніж за попередній тиждень. Але якщо порівнювати 47 тиждень з аналогічним минулого року, то захворюваність зросла на 33%.

 

Зростання захворюваності відбулося серед дитячого населення. В порівнянні з попереднім тижнем, захворюваність серед дітей зросла на 3,6%: занедужали 5567 дітей (73% від усіх хворих). Найвищий показник захворюваності серед дітей до 4-х років – 2765.0 на 100 тис. дітей цієї групи. За останній тиждень госпіталізовано 216 осіб, в т.ч. 180 дітей (83%).

 

Вірусологічна лабораторія обласного лабораторного центру проводить моніторинг циркуляції збудників грипу та ГРВІ. В переважній більшості захворювання були викликані Rs – вірусами, аденовірусами та парагрипом. Віруси грипу не виділялись. В Україні минулого тижня був виділений перший збудник - грип А. «З початку епідсезону проти грипу щеплено лише 783 особи, в т.ч. 195 дітей. При цьому 512 осіб (65%) щеплені за власні кошти, 251 –(32%) за кошти підприємств, та 20 (2,5%) за кошти місцевого бюджету.

Прес-центр УОЗ

 

На Житомирщині вже триває будівництво 7 нових амбулаторій

На Житомирщині активно реалізується ініціатива Президента України «Сільська медицина» – вже розпочалося будівництво 7 нових амбулаторій.

Детальніше...

 

Обережно, ожеледиця!

Дедалі частіше в прогнозах погоди ми чуємо застереження про ожеледицю на дорогах.  Тому варто поговорити про те, як поводити себе під час ожеледиці, щоб не потрапити до травмпункту. Рятувальники підготували рекомендації, як уберегтися від неприємностей у цей період.

 

Детальніше...

 

Півтисячі медиків Житомирщини закликали керівників єпархій УПЦ МП підтримати Єдину Помісну Церкву

Медичні працівники Житомирщини закликали Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського УПЦ Никодима та Митрополита Овруцького і Коростенського УПЦ Віссаріона підтримати створення в Україні Єдиної Помісної церкви.

 

Детальніше...

 

«Реімбурсація 2.0»: Як і коли “Доступні ліки” стануть ще доступнішими

З 1 квітня 2019 року урядова програма «Доступні ліки» переходить в адміністрування Національної служби здоров`я, а з часом рецепти на ліки стануть електронними. Потенційно збільшиться кількість аптек у програмі, а пацієнти зможуть отримувати ліки ще швидше і зручніше.

 

Детальніше...

 

Петро Порошенко оглянув найсучасніший в Україні Центр вертебрології

Президент України Петро Порошенко оглянув найсучасніший в країні Центр вертебрології та реабілітації учасників АТО/ООС.

 

Детальніше...

 

1-30 листопада – місяць обізнаності про рак легень.

Ра́к легені — це злоякісне новоутворення легені, що посідає чільне місце серед всіх злоякісних пухлин. Він може поширюватися локальними метастазами у прилеглих тканинах або інших органах (віддалені метастази). Більшість типів раку легені (так звані первинні ракові захворювання легень) — це  карциноми, тобто утворюються з епітеліальних клітин.

 

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту