Новини

Показники захворюваності на грип та ГРВІ в Україні змешилися

За минулий тиждень на грип та ГРВІ захворіли майже 199 тисяч людей. Це на 0,4% менше епідемічного порогу. Все ще не пізно вакцинуватись від грипу, щоб отримати захист від хвороби і тяжких ускладнень.

 

Детальніше...

 

Уряд ухвалив Стратегію розвитку національної системи крові в Україні

Вперше в Україні Уряд прийняв рішення про системну трансформацію системи крові. Основна мета реалізації Стратегії - забезпечення рівноправного та своєчасного доступу пацієнтів до якісних та безпечних компонентів донорської крові у достатній кількості. До 2022 року запрацюють нові механізми фінансування й управління, що відповідають загальним принципам трансформації усієї системи охорони здоров’я.  Завдяки втіленню Стратегії будуть впроваджені європейські стандарти та практики діяльності системи крові, адже ці зміни запроваджуються, в тому числі, в рамках наближення України до ЄС.

 

Детальніше...

 

МОЗ України запрошує до співпраці експертів для супроводу державних закупівель

Щорічно Міністерство охорони здоров’я України проводить централізовані закупівлі лікарських засобів та медичних виробів для забезпечення потреб громадян за бюджетними напрямками. У 2019 році на закупівлі передбачено  6,6 млрд грн за 40 напрямками, йдеться про більше ніж 1000 позицій.

 

Детальніше...

 

Майже 80% сімейних лікарів, терапевтів і педіатрів по всій Україні пройшли тренінги із впровадження ICPC-2

Майже 80% лікарів первинної ланки по всій Україні пройшли тренінги із впровадження Міжнародної класифікації ICPC-2 в практику лікаря первинної допомоги - сімейного лікаря, терапевта і педіатра. Ці тренінги проводяться з листопада 2018 року.

 

Детальніше...

 

Депутати обласної ради долучились до акції добровільного донорства "Кров дарує небайдужий"

З 18 по 22 лютого тривають дні безоплатного добровільного донорства "Кров дарує небайдужий". За ініціативи заступника голови обласної ради Максима Вілівчука, депутати  обласної ради долучились до акції. Цього року її присвятили п’ятій річниці подій на Майдані.

 

Детальніше...

 

Правила виклику екстреної медичної допомоги

Деякі засоби масової інформації продовжують поширювати неправдиві повідомлення про нові правила виклику екстреної медичної допомоги, які нібито почали діяти з 1 січня 2019 року. Вкотре нагадуємо, що на сьогодні чинними є Правила виклику екстреної медичної допомоги, затверджені Наказом МОЗ від 1 червня 2009 року № 370 «Про єдину систему надання екстреної медичної допомоги». Зміни до цього нормативного акта не вносились, і саме ним керуються диспетчери служби, приймаючи виклики.

 

Детальніше...

 

У Житомирі з 18 по 22 лютого проходить акція безоплатного добровільного донорства «Кров дарує небайдужий»

У рамках проведення корпоративного тижня донора Житомирський обласний центр крові запрошує приєднатися до акції безоплатного  добровільного донорства «Кров дарує небайдужий», так як в місті існує проблема з недостатньою кількістю донорів.

Детальніше...

 

В Україні офіційно з’явилася нова професія - трансплант-координатор

За ініціативою МОЗ України, Міністерство економічного розвитку затвердило професію “трансплант-координатор” у державному Класифікаторі професій за кодом 2229.2.

 

Детальніше...

 

Ігор Гундич: Найкращий технагляд – виїзд на об’єкти без попередження і у вихідний

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич уже не вперше у вихідні перевіряє хід робіт на об’єктах, які реконструюють в області. Адже впевнений, що виїзд на роботи без попередження – це найкращий технагляд для підрядників.

 

Детальніше...

 

ТДМУ створить філії кафедр ННІ післядипломної освіти на базі ОКЛ

Ректор Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професор Михайло Корда зустрівся з головою Житомирської обласної ради Володимиром Ширмою та головним лікарем комунальної установи «Житомирська обласна клінічна лікарня імені О.Гербачевського» Житомирської обласної ради Богданом Леськівим.

 

Детальніше...

 

Відбулося засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації

15 лютого члени колегії УОЗ, керівники ЦРЛ, ЦМЛ, ТМО, центрів ПМСД, ЛПЗ ОТГ, обласних лікувально-профілактичних, навчальних медичних і фармацевтичного закладів, начальники управлінь, відділів та секторів охорони здоров’я міст і районів області, керівники експертів та координаторів, експерти, координатори управління охорони здоров'я облдержадміністрації взяли участь у засіданні колегії УОЗ ОДА, яке відбулося у Житомирському медичному інституті під головуванням начальника УОЗ ОДА Миколи Суслика.

Детальніше...

 

У Новограді-Волинському відкрили меморіальну дошку лікарям-хірургам Емануїлу Замощину та Гнату Грималюку

Людина жива, доки живе пам'ять про неї. А життя людини, головню рисою якої була людяність, а життєвим принципом – діяти на благо людям, – нескінченне.

 

Детальніше...

 

15 лютого – Міжнародний день дітей з онкологічними хворобами

Міжнародний день онкохворих дітей є глобальною кампанією з підвищення обізнаності про рак у дітей і підлітків, необхідності узгоджених дій для вирішення зростаючої проблеми, пов’язаної з цими захворюваннями. Проведення кампанії започатковано у 2002 році міжнародною організацією Childhood Cancer International (CCI), яка об’єднує нині 188 національних мереж батьківських та лікарських організацій у 96 країнах на 5 континентах та тисячі медичних працівників зі 110 країн, які є членами Міжнародного товариства дитячої онкології (SIOP).

 

Детальніше...

 

Держбюджет отримав рекордні 43,6 мільярда гривень надходжень від акцизів на сигарети

Надходження від тютюнових акцизів до Державного бюджету України, за даними Держказначейства, у 2018 році склали 43,6 млрд гривень, що на 9,3% більше, ніж у 2017 році. Значне зростання доходів є результатом підвищення специфічного акцизу на тютюнові вироби на 29,7% з 1 січня 2018 року, - йдеться на сайті Українського центру контролю над тютюном ГО «Життя».

 

Детальніше...

 

Підготовка викладачів з екстреної медичної допомоги

З метою уніфікації навчання з питань надання домедичної та екстреної медичної допомоги ДЗ «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України» з 2019 року запроваджується сертифікація викладачів навчально-тренувальних центрів ЕМД та МК, викладачів закладів вищої освіти, які будуть здійснювати підготовку фахівців на додипломному та післядипломному рівнях.

 

Детальніше...

 

11 лютого Європейський день екстреного виклику 112

Одним із показників життя європейців є високий рівень безпеки громадян, захист особистого і державного майна. В Європі прийняті закони і розроблені стандарти побудови Єдиної служби порятунку 112. Наявність такої служби в державі є необхідною умовою для вступу до Євросоюзу.

 

Детальніше...

 

700 осіб пролікувались в Центрі вертебрології та реабілітації

Майже 3 місяці працює на Житомирщині оновлений Центр вертебрології та реабілітації. За цей час фахівці пролікували 639 пацієнтів, з яких 50 – учасники АТО/ООС, - йдеться на сайті ОДА.

 

Детальніше...

 

11 лютого - Всесвітній день хворого

Цього дня у різних країнах відзначають Всесвітній день хворого, який запровадили з метою підтримати всіх, кого хто переносить будь-яку важку хворобу і бореться з нею.

 

Детальніше...

 

Городницька, Пулинська, Станишівська ОТГ візьмуть участь в ініціативі «Стратегічне планування та фінансові аспекти первинної медичної допомоги на рівні громади»

20 громад відібрали для участі в ініціативі «Стратегічне планування та фінансові аспекти первинної медичної допомоги на рівні громади», яка буде впроваджуватися з березня по червень 2019 року Програмою «U-LEAD з Європою».


 

Детальніше...

 

9 лютого – Міжнародний день стоматолога

Станом на 1 січня 2019 року в області працює 12 стоматполіклінік, у тому числі й 1 дитяча поліклініка у м. Житомирі. До складу 42 лікувально-профілактичних закладів входять стоматвідділення, стоматкабінети, 25 зубопротезних відділень та кабінетів, а також 6 кабінетів, де надають ортодонтичну допомогу в основному дитячому населенню. Впродовж 2018 року такі стоматкабінети працювали в загальноосвітніх школах та у 12 обласних  закладах.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту