Новини

МОЗ України оголосило плани щодо розвитку електронної системи охорони здоров’я у 2018 році

У 2018 році МОЗ продовжить розробку eHealth і зосередиться на створенні постійних структур, що сприятимуть розвитку системи у майбутньому. Найближчими кроками стануть визначення нового адміністратора системи та розробка довгострокової стратегії впровадження eHealth в Україні.

 

Детальніше...

 

Оперативна інформація про випадки обмороження та переохолодження

За даними КУ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» впродовж тижня в області зафіксовано два випадки з переохолодження та обмороження.

 

Детальніше...

 

«Лікарі без Кордонів» надаватимуть підтримку у лікуванні хіміорезистентного туберкульозу в Житомирській області

Незалежна гуманітарна медична організація Médecins Sans Frontières (MSF)/«Лікарі без кордонів» підписала з органами охорони здоров'я у Житомирській області договір, спрямований на надання підтримки у лікуванні хіміорезистентного туберкульозу (ХР ТБ).

 

Детальніше...

 

Майже 7 млн грн виділили на реабілітацію та лікування учасників АТО області у 2018 році

У 2018 році на реабілітацію та лікування учасників антитерористичної операції в обласному бюджеті передбачено майже 7 млн грн.

 

Детальніше...

 

МОЗ оновило перелік «Доступних ліків»: до списку додано 41 новий препарат

Загалом у новому реєстрі препаратів, що беруть участь у програмі “Доступні ліки”, налічується 239 торгових назв, з них 47 – безоплатних.

 

Детальніше...

 

Оперативна інформація щодо стану захворюваності населення області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції

За даними ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», з початку епідсезону (з 40 тижня 2017р.) в області на грип та ГРВІ в області захворіло 93662   особи.

 

Детальніше...

 

9 міфів про вакцинацію

Чимало українців досі вірять, що вакцина може ослабити імунну систему, що її не варто вводити дітям з хронічними захворюваннями, а також у те, що дітям краще отримати «природний імунітет», тобто перехворіти.  

Разом із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні спростовуємо найпоширеніші міфи про вакцинацію.

 

Детальніше...

 

В обласному госпіталі учасники бойових дій зможуть проходити бальнеологічні процедури

У комунальній установі «Обласний госпіталь для ветеранів», що у м.Бердичеві, у відділенні фізіотерапії запрацював кабінет бальнеологічних процедур. Голова обласної ради Володимир Ширма разом із начальником управління охорони здоров’я облдержадміністрації Миколою Сусликом 1 лютого відвідали заклад, оглянули кабінет, неврологічне і гастроентерологічне відділення та тренажерну залу, а також поспілкувалися з пацієнтами.

Детальніше...

 

4 лютого - Всесвітній день боротьби з раком

Щорічно 4 лютого ВООЗ і Міжнародне агентство з вивчення раку (IARC) за підтримки  Міжнародного союзу з контролю над раком (UICC) організовують кампанії, щоб привернути увагу суспільства до такої глобальної проблеми, як онкологічні захворювання.

Детальніше...

 

Актуальні питання житомирської медицини

Під час робочого візиту Віце-прем'єр-міністра Геннадія Зубка до Житомира 31 січня високопосадовець  вперше взяв участь у  медичній раді. Захід  відбувся за участі Житомирського міського голови Сергія Сухомлина, його заступника Матвія Хренова, начальника УОЗ Житомирської міської ради Марії Місюрової та представників  міських лікувальних закладів. У засіданні медичної ради взяв участь начальник управління охорони здоров’я області  УОЗ облдержадміністрації Микола Суслик.

Детальніше...

 

Марина Порошенко відвідала Центр реабілітації дітей в обласному спеціалізованому будинку дитини

Дружина Президента Марина Порошенко оглянула Центр реабілітації дітей, який функціонує на базі Житомирського обласного спеціалізованого будинку дитини.

Детальніше...

 

Вперше в Україні в Житомирській обласній лікарні використали апарат штучного кровообігу

Вперше в Україні, в Житомирській обласній лікарні, в кардіохірургічному відділенні використано апарат штучного кровообігу з метою швидкої реінфузії крові при резекції розшаровуючої аневризми черевного відділу аорти (диссекція аорти розповсюджувалась на ниркові та здухвинні артерії).

Детальніше...

 

У Житомирському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся День відкритих дверей

30 січня у Житомирському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся День відкритих дверей.  Учасниками заходу були майже 100 представників органів влади, територіальних громад, установ, громадських організацій та ЗМІ.

 

Детальніше...

 

У Новограді-Волинському планують продовжити будівництво хірургічного корпусу

Голова Житомирської облдержадміністрації оглянув хірургічний корпус Новоград-Волинського міськрайонного територіального об’єднання, який може отримати фінансування за рахунок Державного фонду регіонального розвитку.

 

Детальніше...

 

Передача обладнання ВБФ «Серце до серця» допоможе поліпшити зір дітям Житомирщини

30.01.2018 року в обласній дитячій клінічній лікарні Житомирської обласної ради відбулася  прес-конференція, на якій представниками Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» було вручено сертифікат на медичне обладнання дитячому офтальмологічному відділенню лікарні.

 

Детальніше...

 

Оперативна інформація щодо стану захворюваності населення області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції

За даними ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», з початку епідсезону (з 40 тижня 2017р.) в області на грип та ГРВІ в області захворіло 86545  осіб.

 

Детальніше...

 

Впродовж трьох останніх тижнів ситуація з вакцинацією дитячого населення у м. Житомирі значно покращилася

На переконання начальника відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергія Березовського та завідувачки кабінету профілактичних  інфекційних захворювань поліклініки № 1 КУ «Центральна дитяча міська лікарня м.Житомира» Людмили Головень, це насамперед пов’язано з випадками захворювань на кір  у трьох регіонах України.

 

Детальніше...

 

Черняхівське райТМО: плани та перспективи

У ході робочої поїздки до смт Черняхова голова обласної ради Володимир Ширма відвідав територіальне медичне об’єднання, комунальну установу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Черняхівської районної ради.

 

Детальніше...

 

Більше 60 пропозицій подали райони та громади області для розбудови сільських амбулаторій

Керівники районів та ОТГ вчасно виконали дедлайн голови ОДА Ігоря Гундича – до кінця дня, 19 січня, надали пропозиції щодо виду проекту та розташування амбулаторій у сільській місцевості.

 

Детальніше...

 

Як правильно поводитись під час ожеледиці

Роз’яснення з цього приводу дає в.о. завідуючого травматологічного відділення ЦМЛ № 1 м.Житомира Дмитро Гаєвський.

 

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту