Новини

До 70-річчя з дня заснування обласного госпіталю ветеранів війни

Житомирський обласний госпіталь для інвалідів Великої Вітчизняної війни був організований згідно з Постановою виконкому Житомирської обласної ради №1534 від 28.10.1947 р. та наказу Житомирського облздороввідділу № 919 у м. Бердичеві по вул. Артема, 4 (нині вул. Європейська, 52), а в 2016 р. перейменований в КУ «Обласний госпіталь ветеранів війни» Житомирської обласної ради.

 

Детальніше...

 

Різдв’яні листівки з Японії

За сприяння благодійного фонду «Заложники Чорнобиля» на Житомирщині перебуває японська делегація з префектури Фукусіма  у складі сімейної пари Томоко та Такенорі Кобаяші, режисера та художника Казуто Сугіта, аспіранта Токійського університету, факультету урбаністики Акінобу Масумура, журналіста Йошіказу Хара, члена правління Асоціації «Чорнобиль-Тюбу» Мічіе Джинно.

 

Детальніше...

 

Автономізація лікарень: як відбуватиметься, які переваги надасть медустановам

6 листопада вступив у дію закон щодо автономізації лікарень. Що таке автономізація, як і коли вона відбуватиметься, які переваги надасть медустановам та якими будуть юридичні наслідки - відповіді у нашій статті.

 

Детальніше...

 

Перинатальний центр отримав допомогу від депутатів обласної ради на суму 230 тис. грн.

Депутати обласної ради надали фінансову допомогу Житомирському обласному перинатальному центру на суму 230 тис. грн. За ці кошти придбано комп’ютерну техніку та впроваджено медичну інформаційну систему «Доктор Елекс».

 

Детальніше...

 

Придбано службове житло для лікарів Баранівської ЦРЛ

Упродовж останніх років у КУ Баранівська центральна районна лікарня має кадрові проблеми, а саме: не вистачає  кваліфікованих лікарів, особливо –вузькопрофільних спеціалістів. Випускники вищих медичних навчальних закладів постійно оминають райцентр, і головною причиною цього, як правило, є відсутність житла. У той же час надання своєчасної спеціалізованої медичної допомоги неможливе без наявності відповідних лікарських кадрів.

 

Детальніше...

 

Конкурс на стажування для сільських лікарів у Канаді розпочато

Міністерство охорони здоров’я та Канадсько-Українська Фундація оголошують конкурс для сімейних лікарів, які працюють у селі, на участь у триденному навчальному курсі з невідкладної медичної допомоги для сільських лікарень, який проводить медичний факультет університету Калгарі, Канада.

 

Детальніше...

 

Відповідаємо на запитання про медреформу. Випуск 7/10

Ми продовжуємо відповідати на ваші питання щодо медичної реформи.

 

Детальніше...

 

У Бердичеві реконструюють центр ПМСД

У м. Бердичів за кошти Державного фонду регіонального розвитку завершують реконструкцію й термосанацію приміщення, в якому функціонуватиме центр первинної медико-санітарної допомоги.

 

Детальніше...

 

Обстеження пацієнтів на сучасному рівні

Від початку року в Житомирському обласному медичному консультативно-діагностичному центрі запрацював єдиний в області електронейроміограф, який було придбано на позабюджетні кошти. На цьому сучасному обладнанні проводять електронейроміографію (ЕНМГ) - абсолютно новий метод  діагностики захворювань нервово-м’язової системи.

 

Детальніше...

 

Розглянуто актуальні питання онкологічного диспансеру

На базі Житомирського обласного онкологічного диспансеру відбулось виїзне засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності.

 

Детальніше...

 

Майже 245 тисяч жителів області отримали безкоштовні препарати за програмою «Доступні ліки»

На Житомирщині до лікарів звернулися 244,4 тис. пацієнтів та отримали ліки за 372,5 тис. рецептами завдяки програмі «Доступні ліки».

 

Детальніше...

 

17 листопада - Міжнародний день недоношених дітей (World Prematurily Day)

У 2009 році за ініціативи Європейського фонду турботи про новонароджених пацієнтів (EFCNI) 17 листопада був призначений як Міжнародний день недоношеної дитини (Premature Awareness Day).

 

Детальніше...

 

Ще два відділення ОКЛ отримали відзнаку «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта»

У лютому поточного року Житомирська обласна клінічна лікарня  ім. О.Ф.Гербачевського вперше в області отримала відзнаку «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта» від Всеукраїнської асоціації «Служба організації інфекційного контролю» (СОІК). Лідерами з отримання почесної відзнаки були кардіохірургічне відділення та спеціалізоване терапевтичне відділення для постраждалих від аварії на ЧАЕС та учасників АТО. Впродовж  року до них долучилися відділення кардіології та реперфузійний центр.

 

Детальніше...

 

Всесвітній день боротьби проти ХОЗЛ

Всесвітній день боротьби проти хронічного обструктивного захворювання легень (ХОЗЛ), заснований Глобальною ініціативою по боротьбі проти хронічної обструктивної хвороби легень і проводиться в усьому світі щорічно 17 листопада.

 

Детальніше...

 

У Житомирі відкрили медичний інститут

Вагома подія сталася у житті вищого навчального закладу «Житомирський інститут медсестринства». Рішенням сесії обласної ради заклад реорганізовано в комунальний вищий навчальний заклад нового типу - «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради.

 

Детальніше...

 

Парламент ухвалив проект закону №7117: що змінить закон про сільську медицину

14 листопада 2017 року Парламент прийняв у другому читанні проект закону №7117, який має підвищити доступність та якість медичного обслуговування у сільській місцевості. За прийняття закону проголосувало 280 депутатів. Цей законопроект є частиною медичної реформи і дає можливість разом з місцевою владою вирішити нагальні проблеми сільської медицини: відсутність лікарів, погано обладнані амбулаторії та ФАПи.

 

Детальніше...

 

Стан щодо імунізації жителів області проти кору

Відповідно до вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України від 11.09.2017 №1082 «Про проведення заходів щодо імунізації населення проти кору в Україні», в області продовжується  рутинна посилена вакцинація проти кору дітей 2008 – 2016 років народження, які не отримали вчасно вакцинацію або ревакцинацію для профілактики кору, епідпаротиту, краснухи.

 

Детальніше...

 

Міжнародний день логопеда

Професійне свято логопедів - «Міжнародний День логопеда» щорічно відзначається 14 листопада.

 

Детальніше...

 

На Житомирщині стартує тиждень безпеки дорожнього руху

З 13 по 19 листопада 2017 року у Житомирській області відбудеться Тиждень безпеки дорожнього руху.

 

Детальніше...

 

«Жінки та діабет - наше право на здорове майбутнє»

Таким є цьогорічне гасло щорічної акції, приуроченої до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом,  яка вже традиційно щороку проходить у консультативно-діагностичній поліклініці КУ «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського», під час якої кожен бажаючий може безкоштовно виміряти рівень цукру в крові, визначити можливий ризик виникнення  цукрового діабету 2 типу та отримати консультацію лікаря-ендокринолога.

 

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Статистика сайту