Новини

Відбулося засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації

16 лютого у Житомирському медичному інституті відбулося засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації «Про підсумки роботи лікувально-профілактичних закладів області у 2017 році по виконанню  Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області за 2017 рік, стратегії розвитку Житомирської області до 2020 року», яке провів начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Суслик.

 

Детальніше...

 

Актуальні питання медико-соціальної експертизи

Про підсумки роботи обласного центру медико-соціальної експертизи за 2017 рік та перспективи служби на 2018 рік розповідає головний лікар, головний експерт  центру Олександр Донець.

 

Детальніше...

 

Програма «Доступні ліки» потребує кардинальних рішень

Кабінет Міністрів наполягає на поглибленні відповідальності Міністерства охорони здоров’я та органів місцевого самоврядування за виконання державних медичних програм. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час наради з питань закупівлі ліків, забезпечення вакцинами та щодо подальшої реформи системи охорони здоров’я наголосив, що ця система проходить процес фундаментальних змін, але команда міністерства та місцеві органи мають працювати злагоджено й швидко виявляти проблеми і розв’язувати їх.

 

Детальніше...

 

Досвід чуднівських колег, вартий уваги

Так, наразі 97,5 відсотків дітей, які проживають у районі, вакциновано від кору. Це один з найвищих показників не лише в нашій області, а й загалом в Україні. Із шести тисяч дітей, які підлягають профілактичному щепленню від цього вірусного захворювання, поки що не імунізовано всього 120 дітей, і їх кількість щоразу зменшується.

 

Детальніше...

 

Правда і міфи про вакцинацію від грипу

Вакцина проти грипу не захистить від “свинячого грипу”, але одне щеплення дасть імунітет від інших вірусів на все життя. Вагітним можна робити щеплення, дітям  до 5 років – ні. Давайте з’ясуємо, де правда, а де – міф.

 

Детальніше...

 

Медична реформа. Інструкція до застосування

30 січня набув чинності довгоочікуваний закон "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення". Що ж змінить медична реформа в житті лікарів і пацієнтів? Якою є найближча перспектива вітчизняної охорони здоров’я?

Детальніше...

 

Обережно! Крижані бурульки!

Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі та значне нагромадження снігового покриву на покрівлях будинків сприяють активному утворенню бурульок та призводять до сповзання снігу, особливо з будинків із похилим дахом, виступаючих архітектурних частин будівель.

 

Детальніше...

 

Станом на 13 лютого в області зареєстровано 13 випадків кору

Так, зокрема, у м. Житомирі – 9 випадків, у Попільнянському районі – 2, в Андрушівському та Житомирському районах по 1 випадку. Усі хворі госпіталізовані.  У  85% ( 11 хворих)  були відсутні щеплення. Летальних випадків не було.

2018_02_13_0001

За інформацією завідувачки дитячим інфекційно-боксованим відділенням    обласної дитячої клінічної лікарні Ольги Марченко,   серед захворілих 5 дорослих  та 8 дітей, в тому числі 3 дитини до року. Всі випадки кору лабораторно підтверджені.

Прес-центр УОЗ,

тел. (0412) 41-37-72,

E-mail:  pressdoz@gmail.com

 

 

У Бердичеві триває реконструкція лікарні під ЦПМСД

У Бердичеві частину будівлі хірургії та денного стаціонару терапії реконструюють під центр первинної медико-санітарної допомоги. Роботи планують завершити у 2018 році.

 

Детальніше...

 

Більше 6 тисяч жителів області пройшли обстеження на комп’ютерному томографі

Більше 6 тисяч жителів області пройшли обстеження в обласній клінічній лікарні ім. О.Ф.Гербачевського на сучасному комп’ютерному томографі з початку його роботи 11 січня 2017 року. Томограф працює у цілодобовому режимі.

 

Детальніше...

 

У Березянці відкрито сучасний стоматологічний кабінет

Донедавна мешканці Березянки не мали можливість своєчасно звертатися за допомогою до лікарів-стоматологів. Тому, за ініціативи та особистої участі керівника ТОВ «МТС Агро» Віктора Воропаєва, у місцевому ФАПі було встановлено сучасне стоматологічне обладнання. Про це йдеться у газеті «Ружинська земля».

 

Детальніше...

 

Медична рада закладів ЛПЗ Ємільчинського району

Минулого тижня відбулося засідання медичної ради лікувально-профілактичних закладів Ємільчинського  району за підсумками роботи в 2017 році. У засіданні медичної ради взяли участь: заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жека, заступник голови Ємільчинської ОТГ Володимир Євтух, керівники закладів району, завідувачі АЗПСМ району.

 

Детальніше...

 

«Місія в Україну»: досягнення та перспективи

Наша мета – надати допомогу жінкам з небажаною вагітністю, дітям з інвалідностями та їх сім’ям, впливаючи на суспільство від їх імені.

 

Детальніше...

 

9 лютого - День стоматолога У школу… за гарною посмішкою

Багато дорослих людей сьогодні панічно бояться візиту до стоматолога. Страх перед відвідуванням цього лікаря найчастіше пов'язаний з неприємними дитячими спогадами. Саме тому фахівці радять батькам якомога раніше знайомити своїх малюків з зубними лікарями, адже, на жаль, останнім часом поширеність стоматологічних захворювань у дітей зросла.

 

Детальніше...

 

В обласній раді спілкувалися з інвестором, який пропонує модернізувати Житомирський центр крові

Голова обласної ради Володимир Ширма та його заступники Сергій Крамаренко і Максим Вілівчук днями зустрілися з представниками фармацевтичної компанії «Біофарма», яка пропонує інвестувати кошти  в Житомирський обласний центр крові.

 

Детальніше...

 

Співпраця фахівців кафедри дитячої хірургії НМАПО ім. П.Л.Шупика та ОДКЛ

Співпраця фахівців та адміністрації лікарні з НМАПО ім. П.Л.Шупика має початок з 2004 року, коли на базі медзакладу було відкрито філію кафедри з циклу ТУ «Абдомінальна лапароскопічна хірургія дитячого віку». На той час це була перша і єдина установа в Україні, де був набутий досвід оперативних втручань та відповідні кадри з питань підготовки фахівців з дитячої лапароскопії.

 

Детальніше...

 

Дайджест змін у системі охорони здоров’я: про реформу для фахівців

Шановні медики!

Ми говоримо далі про зміни в системі охорони здоров’я.

Це число присвячене автономізації закладів охорони здоров’я. Адже це — необхідний крок для успішного входження в медичну реформу.

Детальніше...

 

В області триває реалізація урядової програми «Доступні ліки»

Про хід реалізації в області урядової програми «Доступні ліки» розповідає начальник відділу медицини катастроф та організації медичної допомоги населенню управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Андрушко.

 

Детальніше...

 

Президент про запровадження телемедицини: об’єднавши зусилля сьогодні ця мета стала набагато ближчою

7 лютого у присутності Президента Петра Порошенка відбулась церемонія підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством охорони здоров’я, Світовим банком та Міністерством закордонних справ Канади щодо підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості України та субвенції з державного бюджету на здійснення таких заходів.

 

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту