Новини

З метою попередження онкозахворювань

21 травня  у Народицькому та Овруцькому районах бригадою лікарів-онкологів КУ «Обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради проведено профілактичні огляди населення. Насамперед це стосується тих, хто входить до груп ризику, знаходиться під диспансерним наглядом.

 

Детальніше...

 

Місто славиться своїми людьми

19 травня свій черговий день народження відсвяткувало славне місто Олевськ Житомирської області. День міста – це особливе свято! Обличчя будь-якого міста – це, передусім, його жителі – щирі, працьовиті, багаті духовно люди. Саме завдяки їхнім старанням, умілим рукам, натхненній праці місто живе і розвивається.

 

Детальніше...

 

19 травня - Всесвітній день сімейного лікаря

З 19 травня 2011 року Всесвітня організація сімейних лікарів WONCA започаткувала святкування Всесвітнього дня сімейного лікаря. Ця дата присвячена не тільки лікарям загальної практики, а й медичним фахівцям, що працюють на первинній ланці.

 

Детальніше...

 

Область отримала лікарські засоби проти зміїної отрути

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України Житомирська область отримала лікарські засоби, які були надані Посольством Індії в Україні у якості гуманітарної допомоги, - про це повідомив начальник відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Березовський.

 

Детальніше...

 

Семінар з питань публічних закупівель

16 травня 2018 року в м.Житомирі відбувся семінар за участю радника в.о. Міністра охорони здоров’я України Коба Т.М., представників Державного експертного центру Семиренко О.О. та Малишевська Ю.Є., консультанта з питань публічних закупівель Левченко Д.В. Із визначення обсягів потреби в закупівлі лікарських засобів згідно Національного переліку основних лікарських засобів, питання по закупівлям лікарських засобів та юридичні аспекти закупівель лікарських засобів.

Детальніше...

 

Лікарі-онкологи проводять профілактичні огляди населення області

Відповідно до наказу управління охорони здоров’я облдержадміністрації в області проводяться медогляди населення, які потребують консультацій фахівців обласного онкологічного диспансеру. Цього тижня  бригади лікарів-онкологів провели профілактичні огляди населення в Лугинському та Олевському районах. До складу бригади фахівців входять лікарі: онкохірург, онкогінеколог та мамолог.

 

Детальніше...

 

Як у Малині підписують електронні декларації?

Про це ми поговорили з Юрієм Сотничуком, сімейним лікарем у КЗ «Малинський міськрайонний центр первинної медико-санітарної допомоги».

 

Детальніше...

 

17 травня – Всесвітній день боротьби з артеріальною гіпертензією

Артеріальна гіпертензія – одне з найпоширеніших захворювань серцево-судинної системи. У 2013–2018 рр. Всесвітній день боротьби з артеріальною гіпертензією проводиться під девізом «Знай цифри свого артеріального тиску» і спрямований на привернення уваги всіх членів суспільства до контролю артеріального тиску самостійно і в клінічних умовах.

 

Детальніше...

 

Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф. Гербачевського отримала від благодійників нове медичне обладнання на суму понад 3,4 млн грн

Відеодуоденоскоп, ультразвуковий апарат, медичні меблі та функціональні ліжка, які надійшли від меценатів із Нідерландів, вже знаходяться в обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського.

 

Детальніше...

 

Щоб відпочинок на воді був безпечним

За інформацією управління цивільного захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації і навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Житомирської області за минулий тиждень на території області зареєстровано 1 повідомлення про пригоди на водних об’єктах. Так, 5 травня 2018 року, внаслідок необережного поводження на воді, в ставку с. Вільха Романівського району загинув місцевий мешканець 1991 року народження.

Детальніше...

 

Що робити при укусі змії і як вберегтися від цього

В Україні існує три види отруйних гадюк, а також вужі, полози, ящірки, черепахи та інші плазуни. Коли температура повітря перевищує середні показники, їхня активність  знижується, вони  стають малорухливими та млявими, тому зазвичай люди отримують укуси, якщо випадково наступають, сідають чи лягають на плазуна. Розказуємо, як надавати першу допомогу при укусі змії і чого робити не варто, нагадуємо про правила безпеки, які вбережуть від укусів.

 

Детальніше...

 

Телемедичні консультації з колегами

Для колективу КЗ «Малинський міськрайонний центр первинної медико-санітарної допомоги», який очолює Олександр Андрійцев, вже традиційними стали дистанційні консультації пацієнтів за допомогою телемедицини.

 

Детальніше...

 

Всеукраїнський Тиждень Планування Сім’ї

Традиційно, кожного року, в травні місяці відзначається Всеукраїнський Тиждень Планування Сім’ї.  Цьогоріч Міністерство охорони здоров’я України визначило період проведення Тижня Планування Сім’ї  з 14.05.2018 р. по 19.05.2018 р. Метою проведення Тижня є підвищення поінформованості населення з актуальних  питань охорони репродуктивного здоров’я, значимості збереження репродуктивного здоров’я, пропаганди здорового способу життя та покращення демографічної ситуації в країні.

 

Детальніше...

 

Вакцини проти кору, паротиту та краснухи вже у регіонах

Нова партія вакцин проти кору, паротиту та краснухи доставлена у регіони.

 

Детальніше...

 

Медичних сестер вітали в Бердичеві

Щорічно 12 травня світова медична громадськість відзначає Всесвітній день медичних сестер.

 

Детальніше...

 

У Житомирі підписано 47508 декларацій з сімейними лікарями

Кампанія з вільного вибору лікаря у Житомирі впевнено набирає обертів - станом на 11 травня 2018 підписано 47508 декларацій з лікарями первинної ланки надання медичної допомоги. Зокрема за останній тиждень підписано 11408 декларацій.

 

Детальніше...

 

Обережно – кліщі на полюванні!

За інформацією МОЗ щорічно із укусами кліщів до закладів охорони здоров’я звертаються в середньому близько 20 тис. людей.

 

Детальніше...

 

Дайджест змін у системі охорони здоров’я:

Шановні медики!

Продовжуємо говорити на актуальні теми, пов’язані зі змінами в охороні здоров’я.

Це число присвячене підписанню декларацій з лікарями первинної ланки. Національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї» триває по всій країні, тож звертаємо вашу увагу на основні її компоненти.

Детальніше...

 

Від першої до останньої хвилини життя

Дуже часто робочий день Малинського міського голови Олексія Шостака розпочинається з відвідування лікувальних закладів. Олексій Григорович родом з Малина, має юридичну освіту, великий досвід управлінця. Він депутат 2-х скликань Малинської міської ради. У грудні 2010 року обраний секретарем Малинської міської ради. 26 жовтня 2014 року на позачергових виборах обраний на посаду Малинського міського голови. 25 жовтня 2015 року вдруге переобраний на посаду Малинського міського голови.

Детальніше...

 

Стан медичного забезпечення та лікування ветеранів війни в 2017 році

Медичне та ресурсне забезпечення ветеранів війни ніколи не втрачало своєї актуальності, перебуває у центрі уваги управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації та медичної  громадськості області і забезпечується низкою законодавчих актів, основними з яких є Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Постанова Кабінету Міністрів України №34 від 27.01.2016 року “Про збільшення норм грошових витрат на харчування та медикаменти в закладах охорони здоров’я для ветеранів війни”, наказ МОЗ №463 від 09.12.02 року «Про затвердження Положення про порядок проведення  профілактичних оглядів, медичної реабілітації ветеранів війни», «Програма соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення АТО на територію Житомирської області, учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО», розпорядження обласної державної адміністрації та накази управління охорони здоров’я.

 

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту