Новини

Нові рекомендації ВООЗ для прискорення прогресу в боротьбі з туберкульозом

Всесвітня організація охорони здоров’я випустила нові рекомендації щодо поліпшення лікування мультирезистентного туберкульозу (МРТБ). ВООЗ рекомендує переходити повністю на пероральні схеми лікування людей з МРТБ. Цей новий курс лікування більш ефективний і з меншою ймовірністю викликає несприятливі побічні ефекти. ВООЗ рекомендує підкріплювати лікування за допомогою активного моніторингу безпеки лікарських засобів та надання консультативної підтримки, щоб допомогти пацієнтам завершити курс лікування.

 

Детальніше...

 

21 березня – День людей з синдромом Дауна

- Ця дата вибрана не випадково, - говорить Наталя Вікторівна Вовк, лікар дитячий психіатр дитячого психоневрологічного відділення Житомирської облпсихлікарні №1, кординатор УОЗ за напрямом «Дитяча психіатрія».

 

Детальніше...

 

Житомирські фахівці діляться досвідом з колегами з інших областей

20 березня у Житомирі розпочав роботу дводенний тренінг керівників комунальних закладів охорони здоров’я Київської та Кіровоградської областей  на тему «Управління закладами первинної медичної допомоги в умовах реформи».

 

Детальніше...

 

Нові «Renault Duster» для лікарів амбулаторій у сільській місцевості наблизять медицину до людей

На Житомирщині продовжують активно реалізувати ініціативу Президента України Петра Порошенка «Сільська медицина». В області наприкінці минулого року закупили 22 авто для лікарів, що працюватимуть у нових амбулаторіях. Наразі будується 21 амбулаторіїя загальної практики – сімейної медицини нового зразка, 5 з яких – на завершальній стадії будівництва.

 

Детальніше...

 

Перші 5 амбулаторій нового зразка на Житомирщині – на стадії завершення будівництва

У рамках ініціативи Президента України «Сільська медицина» в області вже будують 21 амбулаторію загальної практики – сімейної медицини нового зразка. Декілька амбулаторій вже повністю зведені, наразі там перекривають дах, встановлюють вікна та проводять комунікації.

Детальніше...

 

Як організувати надання первинної медичної допомоги поза годинами прийому пацієнтів

Під час трансформації системи охорони здоров’я удосконалюються всі механізми організації роботи закладів первинної ланки. Розказуємо, як найкраще організувати надання первинної медичної допомоги поза годинами прийому пацієнтів.

Детальніше...

 

«Роль громадськості у підвищенні якості медичних послуг»

У рамках акції Тиждень Відкритого Уряду 15 березня в управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації відбувся День відкритих дверей для студентів медичних навчальних закладів області. Зокрема, гостями управління були Катерина Савчук, Марія Мазуркевич, Наталія Опанасюк, Ельдар Нурдінов та Сергій Захаренко з Житомирського медичного інституту та Наталія Зваричевська, Даша Зотько, Юлія Сливка, Інна Кропивницька та Євгенія Момот з Житомирського базового фармацевтичного коледжу.

 

Детальніше...

 

До Всесвітнього дня сну

Цього року Всесвітній день сну відзначається 15 березня і присвячений темі «Здоровий сон, здорове старіння».

 

Детальніше...

 

У Житомирі відбувся семінар зі скандинавської ходьби та популяризації здорового способу життя

14 березня 2019 року відбувся практичний навчальний семінар «Свідомий рух дітей та молоді – здоровий спосіб життя. Впровадження скандинавської ходьби серед дітей та молоді» для працівників галузі освіти, охорони здоров’я та представників територіальних громад.

 

Детальніше...

 

Перший успіх

В нас є чудова новина! Перший пацієнт із хіміорезистентним туберкульозом вилікувався в нашому проекті в Житомирській області, - інформує незалежна міжнародна медична гуманітарна організація «Лікарі без кордонів».

Детальніше...

 

Новий підхід до медичної науки: Україна переходить від фінансування ставок до цільової підтримки інноваційних проектів

У 2019 році відбудеться перехід до  принципово нового фінансування медичної науки в Україні. Замість фінансування ставок, буде здійснюватися цільове фінансування інноваційних наукових проектів. Це дозволить розкрити і підтримати справжній потенціал української медичної науки.

 

Детальніше...

 

ВООЗ запроваджує нову Глобальну стратегію з профілактики та лікування грипу

Всесвітня організація охорони здоров’я оприлюднила Глобальну стратегію з профілактики та лікування грипу на 2019-2030 роки, спрямовану на захист людей у всіх країнах світу від загрози цієї недуги. Метою цієї стратегії є запобігання сезонному грипу, контроль над поширенням грипу від тварин до людей і підготовка до наступної пандемії грипу.

 

Детальніше...

 

Книга про історію медицини Олевського району

На сайті управління охорони здоров'я Житомирської облдержадміністрації у рубриці «Історія медицини» розміщено електронний варіант книги Тараса Петровича Шавули «Крізь хащі і трясовини Олевщини… Розповідь про історію медицини Олевського району»  (http://oz.zt.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=7426:2019-03-05-12-54-51&catid=12).

 

Детальніше...

 

Вже 890 тисяч жителів області підписали декларацію з лікарем

На Житомирщині вже понад 890 тисяч жителів обрали свого сімейного лікаря, терапевта або педіатра. Кожен з таких пацієнтів забезпечений безкоштовними медичними консультаціями, вакцинацією згідно Календаря щеплень, низкою безкоштовних аналізів та діагностик, консультаціями у вузьких спеціалістів за направлення свого лікаря.

 

Детальніше...

 

Дні відкритих дверей у рамках Всесвітнього тижня боротьби з глаукомою

З 10 по 16  березня 2019 року  Україна приєднується до проведення Всесвітнього тижня боротьби з глаукомою. Гасло цього року – «Фокус на глаукому». Цю дату з ініціативи Всесвітньої асоціації глаукоми WGA та Всесвітньої асоціації пацієнтів із глаукомою WGPA почали відзначати з 2008 року, як Всесвітній день глаукоми, а з 2011 року запроваджено Всесвітній тиждень глаукоми.

 

Детальніше...

 

Шановні жінки!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня!

 

Детальніше...

 

Відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня

6 березня в приміщенні Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім. І. Кочерги відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

 

Детальніше...

 

Ігор Гундич після звернення жителів Дубрівської ОТГ направить технагляд на будівництво амбулаторії

Департамент регіонального розвитку ОДА та технагляд перевірять якість будівництва амбулаторії у Дубрівській ОТГ.

 

Детальніше...

 

Перша трійня: бердичівлянка народила трійко синочків

4 березня в обласному перинатальному центрі відбулася визначна подія -  народилася трійня. Одразу троє синочків  народилися у родині жительки м. Бердичева. За словами лікарів перинатального центру, цьогоріч у закладі це перша трійня, але з початку року вже було 12 двієнь.

 

Детальніше...

 

Відповідність високим стандартам підтверджено

28 лютого 2019 року Асоціація «Служба організації інфекційного контролю» (SOIC) провела повторний аудит на відповідність відзнаці «Чиста лікарня,  безпечна для пацієнта» одразу у восьми відділеннях КУ «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради.

 

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту