Новини

14 червня – Всесвітній день донора крові

Міжнародною Федерацією Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Міжнародною організацією донорів крові, Міжнародною спілкою переливання крові, за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я 14 червня проголошено Всесвітнім днем донора крові.

Детальніше...

 

У Житомирі відкрили нову амбулаторію сімейного лікаря

12 червня у Житомирі відкрили нову амбулаторію сімейного лікаря за адресою: м. Житомир, вул. Старочуднівська 12/77.

Детальніше...

 

В обласному перинатальному центрі відкрито оновлене пологове відділення

12 червня в Житомирському обласному перинатальному центрі відкрито оновлене пологове відділення. Цього дня до закладу завітали: голова облдержадміністрації Ігор Гундич, голова обласної ради Володимир Ширма, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Суслик, голова обкому галузевої профспілки Алла Супряга, представники депутатського корпусу обласної ради, громадськості та регіональних ЗМІ.

Детальніше...

 

Заява МОЗ України щодо використання лікарів у політичних маніпуляціях

До співробітників МОЗ України почали надходити численні повідомлення від лікарів, яких закликають до участі у нібито професійних зібраннях під терміновими приводами.

Детальніше...

 

Перші заклади ПМСД Житомирської області уклали договори з Національною службою здоров'я України

5 червня Національна служба здоров’я завершила укладати договори із закладами первинної допомоги, які увійшли у першу «хвилю».

Детальніше...

 

Як витримати спекотне літо?

Літня спека – справжнє випробування для організму людини. При цьому найбiльше потерпає серцево-судинна система. Насамперед у спеку пiдвищується артерiальний тиск – це судинна реакцiя на перегрiвання, коли органiзм адаптує систему терморегуляцiї, розширюючи судини, щоб вони вiддавали бiльше тепла. Крiм того, збiльшується частота серцевих скорочень та дихання – це компенсаторнi механiзми, покликанi посилити теплообмiн.

Детальніше...

 

За тиждень на кір в області захворіло 18 людей

У Житомирській області за минулий тиждень (з 31 травня по 6 червня), які і за попередній, на кір захворіли 18 осіб, в тому числі 12 дітей та 6 дорослих.

Детальніше...

 

Рятувальники застерігають: дотримуйтесь правил безпеки при відпочинку на водоймах!

З початку року на водоймах області загинуло 7 осіб, серед яких одна дитина 2016 року народження.

Детальніше...

 

У Центрі вертебрології вже розпочали благоустрій території та ремонт їдальні

У Центрі реабілітації учасників АТО та інвалідів на базі Центру вертебрології підрядник вже працює над їдальнею та благоустроєм.

Детальніше...

 

Квітуча колиска

Триває обласна акція серед ЛПЗ області «Квітуча Україна», яка була започаткована  два роки тому з ініціативи прес-центру управління охорони здоров’я облдержадміністрації та обласної медичної газети «Пульс».

 

Детальніше...

 

Чим небезпечний дирофіляріоз?

В останнє десятиліття особливу увагу клініцистів привертають паразитарні захворювання, спричинені личинками гельмінтів тварин, не властивих людині. До них належить дирофіляріоз — єдиний на території України трансмісивний гельмінтоз людей. Найближчим часом, враховуючи зміни соціально-економічних і екологічних умов, збільшення чисельності бродячих собак і комарів, що не контролюється, можна очікувати зростання кількості випадків підшкірного дирофіляріозу серед населення України.

 

Детальніше...

 

Діти у пріоритеті: як це працює на практиці

Гордістю Народицької центральної районної лікарні  та району в цілому є дитяче відділення, яке очолює досвідчений фахівець, лікар-педіатр Олена Дмитрівна Мисюк, котра є єдиним педіатром у Народицькому районі.

 

Детальніше...

 

У полоні квітів: госпіталь для ветеранів війни Житомирської обласної ради

Триває обласна акція серед ЛПЗ області «Квітуча Україна», яка була започаткована  два роки тому з ініціативи прес-центру управління охорони здоров’я облдержадміністрації та обласної медичної газети «Пульс». Запроваджена акція була широко підтримана колективами закладів охорони здоров’я міста Житомира та області.

 

Детальніше...

 

Благодійний марафон «Разом за життя»

Голова обласної ради Володимир Ширма разом із головним лікарем, депутатом обласної ради Юрієм Довгополим та начальником управління охорони здоров’я облдержадміністрації Миколою Сусликом 1 червня привітали маленьких пацієнтів обласної дитячої клінічної лікарні з Міжнародним днем захисту дітей та початком літа.

Детальніше...

 

Оточити турботою з перших хвилин життя

1 червня  з нагоди Дня захисту дітей 41 породіля з відділення сумісного перебування матері та дитини, а також  відділення постінтенсивного догляду та виходжування новонароджених, отримали подарунки від адміністрації закладу - спеціальні подушки, які використовуються  під час годування дитини.

 

Детальніше...

 

Свято дитинства

По-справжньому святковим та радісним видався день 1 червня – Міжнародний день захисту дітей для пацієнтів дитячого психоневрологічного відділення Житомирської обласної психіатричної лікарні №1. У гості до малечі завітали представники управління патрульної поліції та спеціалісти головного регіонального управління юстиції в Житомирській області .

 

Детальніше...

 

Лікарі-онкологи проводять профілактичні огляди населення області

Відповідно до наказу управління охорони здоров’я облдержадміністрації в області проводяться медогляди населення, які потребують консультацій фахівців обласного онкологічного диспансеру. Цього тижня  бригади лікарів-онкологів провели профілактичні огляди населення в Черняхівському та Хорошівському районах. До складу бригади фахівців входять лікарі: онкохірург, онкогінеколог та мамолог.

 

Детальніше...

 

31 травня – Всесвітній день без тютюну

Щороку 31 травня – ВООЗ відмічає Всесвітній день без тютюну, який привертає увагу до пов’язаних з тютюнокурінням ризиків для здоров’я, ефективних заходів політики зниження рівнів вживання тютюну.

 

Детальніше...

 

Реалізувати бажання та мрії усіх дітей

22 по 28 травня  на Житомирщині перебувала делегація благодійників з Японії в складі пані Нанамі Като, пана Хісаші Комахаші, пані Юкако Кітада та пана Макото Сугіура, які відвідали місто Житомир та Овруцький район.

 

Детальніше...

 

Розсіяний склероз: діагноз, але не вирок

30 травня світова спільнота відзначає Міжнародний день розсіяного склерозу. Метою заходів, що проводяться у цей день, є інформування населення та громадськості про ознаки, поширеність та складність лікування цього захворювання, об’єднання зусиль національних та міжнародних організацій, зокрема, пацієнтських, у пошуку джерел фінансування та розв’язання проблем хворих на розсіяний склероз.

 

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту