Новини

В Україні переглянули норми харчування

7 грудня, вступив у дію наказ МОЗ, який затверджує нові норми фізіологічних потреб в основних харчових речовинах і енергії. Вперше за 18 років переглянуто добові потреби для різних груп: калорійність харчування дітей та підлітків, дорослих, вагітних жінок та працівників особливо важкої фізичної праці.

 

Детальніше...

 

2,5 млн грн спрямовано на ремонт закладів первинної медицини у Житомирському районі

Мережа закладів охорони здоров’я Житомирського району, підпорядкованих КУ «ЦПМСД» Житомирської районної ради, складається з 20 амбулаторій, 16 фельдшерсько-акушерських пунктів, 16 фельдшерських пунктів та 4 медичних пунктів тимчасового базування. Будівлі у більшості потребують поточних та капітальних ремонтів.

 

Детальніше...

 

Народні депутати підтримали проект закону про фінансування реалізації медичної реформи

Сьогодні, 7 грудня, Верховна рада ухвалила законопроект №7116, що гарантує фінансування реалізації медичної реформи з державного бюджету. Цей проект закону є важливим для комплексного впровадження медичної реформи. Його ухвалення дозволить розпочати у 2018 році зміни на первинній ланці.

Детальніше...

 

В області зростає рівень захворюваності кашлюком

Охоплення профілактичними щепленнями проти кашлюку в області за 10 місяців 2017 року складає лише 36,1%. Про це інформує ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я».

 

Детальніше...

 

Житомирські медики долучилися до «BMJ»

5 грудня на базі Житомирського медичного інституту проведено семінар за участі провідних британських медичних фахівців. На сьогодні Житомирщина визнана перспективною в плані залучення її лікарів до користування ресурсною базою «Британського медичного журналу» «BMJ»).

 

Детальніше...

 

5 грудня 2017 року відбудеться презентація Британського медичного журналу (BMJ) в Житомирі

Британський медичний журнал, як один із провідних світових генераторі в медичних знань реалізує амбіційну навчальну ініціативу підтримки клінічних рішень, яка ставить собі за мету удосконалення рівня охорони здоров'я в Україні.

Детальніше...

 

Інфаркт: симптоми, коли треба телефонувати 103

Серцево-судинні захворювання забирають безліч життів, як молодих, так і літніх людей - в Україні це 1167 життів щодня. Тому абсолютно кожен має бути пильним щодо власного серця, у разі проблеми звертатися до лікаря. Взимку, через холод та перепади тиску, збільшується ризик інфаркту міокарда. Дзвоніть 103, якщо побачите в себе або в людині поруч симптоми, показані на інфографіці. Чим швидше людина отримає допомогу після серцевого нападу, тим більше шансів матиме, щоби вижити та повернутися до звичайного для себе життя.

 

Детальніше...

 

Зміни до класифікатора професій: МОЗ повертає попередні професійні назви робіт

Наразі очікується публікація відповідного наказу Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Перехід на нові професії розпочнеться з 2018 року.

 

Детальніше...

 

Головний лікар Бердичівської ЦРЛ отримав відзнаку за медичну допомогу в зоні АТО

Минулого тижня засідання медичної ради Бердичівської центральної районної лікарні відбулося за участі голови Бердичівської райдержадміністрації Едуарда Томашевського  та першого заступника голови, начальника управління фінансів райдержадміністрації Тетяни Войцахівської, які завітали до медиків з почесною місією.

 

Детальніше...

 

У перинатальному центрі впроваджено медичну інформаційну систему

Ця медична система розроблена для автоматизації ключових позицій роботи сучасного закладу охорони здоров’я: реєстратури, робочого місця лікаря, лабораторії, діагностики, фінансів, звітності та менеджменту.

 

Детальніше...

 

У Житомирі відбувся відкритий молодіжний студентський інформаційний форум

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у Житомирському музичному училищі імені В.С.Косенка відбувся відкритий молодіжний студентський інформаційний форум «Медики і громадськість об’єднують зусилля у попередженні ВІЛ/СНІДу в молодіжному середовищі».

Детальніше...

 

Результати роботи реперфузійного центру КУ «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф.Гербачевського» за місяць

З 1 по 30 листопада в реперфузійному  блоці інтенсивної терапії проліковано   102 пацієнти, з них 32 хворих на гострий коронарний синдром, у тому числі 24 хворих на гострий інфаркт міокарда.

 

Детальніше...

 

Хірургічне відділення ЦМЛ № 2 м.Житомира отримало сучасне обладнання

30 листопада в центральній міській лікарні №2 м.Житомира відбулась презентація  нового сучасного медичного обладнання для хірургічного відділення, яке було придбано за рахунок державної  субвенції.

 

Детальніше...

 

У відділенні нефрології ОКЛ відкрито блок інтенсивної терапії

30 листопада в нефрологічному відділенні обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського, яке очолює Алла Біляс, відкрито сучасний блок інтенсивної терапії, де цілодобово спостерігатимуть за пацієнтами  5 лікарів.

 

Детальніше...

 

Житомирщина активно готується до впровадження медичної реформи у 2018 році

Створення чотирьох госпітальних округів та рад, дія програми «Доступні ліки», визначення населених пунктів, де побудують 25 нових амбулаторій, – процес підготовки на Житомирщині до масштабної медичної реформи.

 

Детальніше...

 

Як вберегтися від грипу: поради лікаря

Україна знаходиться на порозі епідсезону. Це питання чи не найбільше зараз хвилює громадян. Про те, як вберегтися від грипу та ГРВІ, розповідає заступник головного лікаря обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини Ігор Бібіков.

 

Детальніше...

 

«Право на здоров’я»

1 грудня щороку відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який   покликаний підвищити глобальну поінформованість населення щодо проблеми, продемонструвати міжнародну солідарність  у  зусиллях по зниженню  тягаря цієї  хвороби.

 

Детальніше...

 

“Доступні ліки” у 2018 році діятимуть ще для 3 напрямків захворювань

Мова йде про ліки від хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, депресивних станів та для здоров’я матері і дитини під час вагітності

 

Детальніше...

 

Стан захворюваності на грип та ГРВІ

За інформацією Державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», станом на 27 листопада (з 40 тижня 2017р.) в області на грип та ГРВІ захворіло 40271 особа.

 

Детальніше...

 

Відбулося засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації

24 листопада у Житомирському медичному інституті відбулося засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації, яке провів начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Суслик.

 

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Статистика сайту