Новини

Профільна комісія обговорила ситуацію з громадянами Китаю, які задіяні на будівництві об’їзної автодороги

 

 

Які заходи вживаються щодо недопущення завезення на територію області небезпечного коронавірусу громадянами Китаю, що працюють на будівництві об’їзної автодороги навколо Житомира – про це 18 лютого говорили депутати на профільній комісії обласної ради.

Детальніше...

 

Понад 140 тис. грн отримають обласні заклади за лікування та реабілітацію учасників АТО

Житомирська облдержадміністрація спрямувала 73 тис. 592,98 грн (співфінансування з обласного бюджету – 36 тис. 796,49 грн) грошової допомоги за січень 2020 року на проведення лікування та медичної реабілітації, в тому числі стоматологічного лікування та зубного протезування учасників АТО/ООС, членів сімей загиблих учасників АТО/ООС.

 

Детальніше...

 

Чого очікувати лікарням, які не стали опорними?

Останнім часом серед жителів Житомирщини почали ширитися чутки про нібито закриття лікарень, які не увійшли до переліку опорних. Підґрунтям цього стало розпорядження Кабінету Міністрів України від 15.01. 2020 року за №23-р «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року».

Детальніше...

 

Керівники місцевих рад обговорили формування госпітального округу на Житомирщині

Що варто знати про госпітальні округи та які лікарні стануть опорними – впровадження чергового етапу медичної реформи обговорив 14 лютого голова обласної ради Володимир Ширма на нараді з керівниками районних рад.

Детальніше...

 

15 лютого – Всесвітній день онкохворої дитини

"Рак – не вирок, його можна вилікувати", - кажуть медики, але, на жаль, це захворювання з розряду тих, яке не жаліє ні дорослих, ні дітей. Щорічно в Україні діагностують раку близько тисячі дітей до 17 років. При наявності необхідних медикаментів, завдяки старанням медичного персоналу, батьків, волонтерів, громадських організацій врятувати вдається багатьох дітей.

Детальніше...

 

Опорні медичні заклади Житомирської області буде обладнано в рамках проєкту «EMERGENCY 2020»

Із 15 жовтня поточного року 7 опорних закладів охорони здоров’я Житомирської області будуть мати єдиний брендбук, стандарти облаштування приміщень та відповідний перелік обладнання. Це окреслює новий урядовий проєкт «EMERGENCY 2020», яким передбачено обладнання 200 приймальних відділень екстреної допомоги.

Детальніше...

 

Алгоритми дій при підозрі на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом

ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» надано для ознайомлення та використання у  роботі  алгоритми дій при виявленні особи, яка відповідає визначенню підозри на інфікування 2019 n-CoV, та рекомендації для населення. Зазначені алгоритми розроблені відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 24 січня 2020 року №185 «Про заходи щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків захворювань, спричинених новим коронавірусом, виявленим у м. Ухань (провінція Хубей, Китай)», та з урахуванням рекомендацій ВООЗ.

Детальніше...

 

Стан пожежної безпеки об’єктів обговорили на засіданні робочої групи

Стан пожежної безпеки об’єктів, у тому числі комунальної власності, розглянули 6 лютого депутати під час засідання відповідної робочої групи, що створена розпорядженням голови обласної ради Володимира Ширми.

Детальніше...

 

Поліклінічне відділення онкодиспансеру має запрацювати з квітня поточного року, - Володимир Ширма

Поліклінічне відділення обласного онкологічного диспансеру, що буде розміщуватись в новий прибудові, має запрацювати у квітні поточного року. Про це розповів 5 лютого голова обласної ради Володимир Ширма.

 

Детальніше...

 

Моніторингові візити до закладів охорони здоров’я Житомирського госпітального округу

З 3 по 5 лютого 2020 року в рамках технічної допомоги Житомирській області щодо розробки плану розвитку госпітального округу Проєктом USAID спільно з Міністерством охорониздоров’я України та Національною службою здоров’я України реалізовується серія ознайомчих візитів до закладів охорони здоров’я області, які обрано опорними і які увійдуть до єдиного госпітального округу.

Детальніше...

 

До Всесвітнього дня боротьби проти раку

На початку тисячоліття 4 лютого було оголошено Всесвітнім днем ​​ боротьби проти раку.

Детальніше...

 

Фінансування лікарні на основі DRG

В останній день січня в Житомирському медичному інституті відбувся одноденний тренінг для управлінських команд лікарень області (головних лікарів, економістів, статистиків тощо) в рамках впровадження медичної реформи.

 

Детальніше...

 

Медичний календар на лютий

4 лютого – Всесвітній день боротьби з онкологічними захворюваннями. Встановлений, щоб привернути увагу громадськості до профілактики раку, раннього виявлення та лікування цього захворювання. З 2019 по 2021 роки триває трирічна кампанія «Я є і я буду» (I Am and I Will), яка закликає кожну людину взяти на себе зобов’язання, що конкретно вона може зробити для зменшення ризику захворюваності на рак. При цьому основну увагу слід приділяти наступним завданням: вибір здорового способу життя, рання діагностика, якість життя, лікування для всіх.

Детальніше...

 

З турботою про здоров’я жителів громади

За підтримки «Центру медичного скринінгу» м. Києва лікарями-офтальмологами проведена консультація жителів Тетерівської громади з метою профілактики та виявлення хвороб ока.

 

Детальніше...

 

Затверджено перелік опорних лікарень Житомирської області

15 січня Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року». Це дозволить покращити доступність медичної допомоги, сконцентрувати інвестиційні ресурси та розбудувати мережу надання медичних послуг в Україні.

Опорні заклади охорони здоров’я визначаються на період до трьох років для гарантованого забезпечення надання вторинної (спеціалізованої) та госпітального етапу екстреної медичної допомоги відповідно до потреб населення госпітального округу та суміжних госпітальних округів, поступового формування спроможної мережі надавачів медичних послуг.

Перелік опорних закладів визначений на основі відповідної Методики формування мережі робочою групою, яка була сформована МОЗ України за участю представників Національної служби здоров’я України, Міністерства розвитку громад та територій України, представників проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» та обласних державних адміністрацій.

Однією з головних умов формування переліку стала доступність закладів для пацієнтів. Шлях до лікарні не повинен перевищувати 1 годину.

До переліку включено заклади охорони здоров’я, що відповідають вимогам або можуть бути підвищеними до багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування першого або другого рівня, що забезпечуватимуть:

безпечність медичної допомоги на основі доказової медицини;

своєчасність доступу до медичної допомоги;

економічну ефективність, яка полягає у забезпеченні максимально можливої якості медичної допомоги за умови раціонального та ощадливого використання ресурсів.

Опорні заклади охорони здоров’я Житомирської області:

Комунальне некомерційне підприємство «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради;

Комунальне некомерційне підприємство «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради»;

Комунальне некомерційне підприємство «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання»;

Комунальне некомерційне підприємство «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради Житомирської області;

Комунальне некомерційне підприємство «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради;

Комунальне некомерційне підприємство «Центральна районна лікарня ім. Д. І. Потєхіна» Коростишівської районної ради;

Комунальне підприємство «Лікарня № 1» Житомирської міської ради.

Загалом в усіх регіонах країни затверджено 211 опорних медзакладів.

Прес-центр УОЗ.

 

Все, що потрібно знати про грип

29 січня 2020 року працівники і читачі Житомирської обласної бібліотеки для юнацтва дізнались багато корисної інформації про грип та ГРВІ під час лекції лікаря-епідеміолога Житомирського обласного центру громадського здоров’я Таїсії Вальчук.

 

Детальніше...

 

Виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування у Житомирі

27 січня 2020 року на запрошення керівництва області Житомирщину відвідали голова комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький, члени комітету Верховної Ради, представники НСЗУ.

Детальніше...

 

Бейзимівський ФАП переїхав у нове приміщення

23 січня у с. Бейзимівка Чуднівського району відбулось урочисте відкриття нового відремонтованого приміщення старостинського округу, ФАПу та сільської бібліотеки.

Детальніше...

 

Рекомендації для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV

Міністерство охорони здоров’я України закликає громадян та мандрівників дотримуватись звичайних заходів обережності.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту