Новини

Обласний перинатальний центр відомий далеко за межами нашої області

11 серпня директор КНП «Обласний перинатальний центр» Житомирської обласної ради Юрій Вайсберг удостоївся найвищої нагороди Житомирської обласної ради «Честь і слава Житомирщини».

Детальніше...

 

«Лікарі без кордонів» допомагали протидіяти COVID-19 у Житомирській області

В області завершився проєкт з протидії COVID-19,який діяв у співпраці міжнародної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів», управління охорони здоров’я облдержадміністрації та обласного центру громадського здоров’я.

Детальніше...

 

Тиждень грудного вигодовування

Саме зараз –з 1 по 7 серпня триває Всесвітня щорічна літня акція «Тиждень підтримки грудного вигодовування». Початок серпня обрано невипадково, адже саме цього місяця було прийнято Декларацію про захист, заохочення та підтримку грудного вигодовування, яку підписали 32 країни і 10 агентств ЮНІСЕФ. Цьогорічна тема – «Підтримаємо грудне вигодовування заради здоровішої планети!».

Детальніше...

 

Володимир Федоренко ознайомився з роботою Житомирського обласного лабораторного центру

03 серпня в.о. голови Житомирської ОДА Володимир Федоренко ознайомився з роботою Державної установи “Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України”.

Детальніше...

 

Відділенням Дитячої лікарні імені В. Й. Башека вручили відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

Відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» отримали відділення інтенсивної терапії стаціонару та хірургічне відділення поліклініки Корольовського району КП  «Дитяча лікарня  імені В. Й. Башека»  Житомирської міської ради. Відзнаку    вручили 30 липня   представники Служби організації інфекційного контролю.

Детальніше...

 

Медичний календар на серпень

1-7 серпня – Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування. Встановлений на честь Декларації про заохочення і підтримку грудного вигодовування, підписаної в серпні 1990 р. Грудне вигодовування сприяє зміцненню здоров’я як матері, так і дитини. Цьогорічна тема – «Підтримуємо грудне вигодовування заради здоровішої планети!».

Детальніше...

 

Уже тринадцять відділень обласної клінічної лікарні отримали відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

30 липня 2020 року відразу два відділення обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського отримали відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» –  відділення анестезіології та інтенсивної терапії та відділення інтенсивної терапії для післяопераційних хворих.

Детальніше...

 

Не нехтуйте своїм здоров’ям, пройдіть тестування

28 липня –Всесвітній день боротьби з гепатитами. Цю хворобу медики називають підступною, адже вона часто протікає безсимптомно, і носіями вірусу гепатиту можуть бути мільйони людей. За даними ВООЗ, вірусні гепатити є найбільш недооціненою загрозою у світі. Саме гепатити стануть найбільшою проблемою охорони здоров'я вже в наступні 10 років. Вчасна діагностика та лікування — найкращий захист від ускладнень хвороби. Щоб обговорити ці та інші питання, 28 липня 2020 року обласним центром громадського здоров'я в онлайн-форматі було проведено круглий стіл, до участі у якому були запрошені фахівці відповідного напрямку.

Детальніше...

 

Пологове відділення Лікарні №1 міста Житомира отримало сучасне медичне обладнання

Неонатальне ліжко із лампою для фототерапії,  багаторежимна інфузійна помпа, кардіомонітор з функцією системи серцевого викиду…Така сучасна апаратура з’явилася у житомирській Лікарні №1. Кожна одиниця зазначеного обладнання  є життєво необхідною в неонатології,  а також для забезпечення невідкладної медичної допомоги жінкам під час пологів.

Детальніше...

 

28 липня відзначається Всесвітній день боротьби з гепатитами

Гепатит - це захворювання печінки, як правило, запального характеру. У більшості випадків причиною цьому є віруси. Найбільш серйозні наслідки для здоров’я мають вірусні гепатити В,С.

Детальніше...

 

До Всесвітнього дня боротьби з гепатитами

З 325 мільйонів людей, які живуть з гепатитами у всьому світі, у цілому понад 290 мільйонів не знають про свою хворобу. Гепатит С передається через кров, найчастіше – при переливанні, якщо при цьому зневажаються правила безпеки. А ще можна заразитися, вколюючи наркотики, під час татуювання чи пірсингу, під час процедури того ж манікюру чи педикюру, якщо не була проведена правильна дезінфекція. Також хвороба може передаватися при незахищених статевих контактах.Якщо гепатит С не виявити  і не лікувати, то він може викликати хвороби печінки, цироз і рак печінки. Перевірити себе на наявність гепатиту може кожен з нас, звернувшись до свого сімейного лікаря. Як проводиться процедура тестування на гепатити та чому це так важливо, –  розповідає Ольга Вікторівна Осадчук, завідувачка амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №11 КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради.

Детальніше...

 

Максим Степанов оглянув медичні заклади в місті Житомир.

Сьогодні, 17 липня, Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов у рамках робочої поїздки до Житомирської області ознайомився з роботою КНП «Обласний перинатальний центр» Житомирської обласної ради (м. Житомир) та КНП «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської  обласної ради (с. Станишівка, Житомирський район).

Детальніше...

 

Максим Степанов на Житомирщині: за три роки ми повністю оновимо автопарк екстреної медичної допомоги по всій країні

Нинішнє керівництво Міністерства охорони здоров’я вважає розвиток екстреної медицини своїм пріоритетом. Уже цього року у галузь додатково спрямовано 1,26 млрд грн, за які медикам підвищать зарплати і закуплять 400 автомобілів екстреної допомоги. Протягом найближчих 2-3 років автопарк екстреної медичної допомоги буде повністю оновлений по всій країні.

Детальніше...

 

У Житомирському обласному центрі крові відбулась презентація оновленого меню для донорів

У Житомирському обласному центрі крові 14 липня відбулась презентація оновленого меню для донорів.

Детальніше...

 

16 липня – День бухгалтера України!

Сьогодні без бухгалтера неможлива успішна діяльність жодного закладу охорони здоров’я. Бухгалтер повинен володіти знаннями комп'ютерних програм, оперативно реагувати на будь-які зміни в законодавстві, готувати  базу для прийняття важливих управлінських рішень. Фахівці бухгалтерського обліку на сьогоднішній день входять у першу трійку рейтингу найбільш актуальних професій.

Детальніше...

 

Допомога дитячому відділенню Лугинської ЦРЛ

Дитяче відділення КНП Лугинська ЦРЛ на початку липня отримало від швейцарського благодійного фонду „Tshernobyl Kinder” таке необхідне наразі медичне устаткування. До списку придбаного обладнання на загальну суму 18400 гривень надійшли: ємності для дезінфекції, безконтактний термометр, тонометр з дитячими манжетами, пульсоксиметр, електровідсмоктувач, інгалятор компресорний, деструктор голок і шприців, ваги електронні дитячі, жалюзі на вікна.

 

Детальніше...

 

Новий УЗД-апарат в Баранівській лікарні

10 липня 2020 року в КНП «Баранівська ЦРЛ» прибув сучасний УЗД-апарат, який дасть змогу впровадити у практику високоефективні технології ультразвукової діагностики, проводити кваліфіковані обстеження дорослих та дітей. Зустрічала такий необхідний жителям громади і лікарям апарат разом із керівництвом лікарні перший заступник міського голови Наталія Кокітко, яка курує галузь медицини в Баранівській ОТГ.

 

Детальніше...

 

Медичний календар на липень

4 липня – День судового експерта України. Враховуючи значення судово-експертної діяльності в забезпеченні правосуддя, захисту прав і свобод людини рішення про його проведення було ухвалено Указом Президента України від 10 червня 2009 року № 424/2009. Тепер цього дня відзначають своє професійне свято фахівці, зайняті у належному забезпеченні діяльності судочинства, зокрема і судово-медичні експерти. 

Детальніше...

 

Обласна лікарня покращує свою матеріально-технічну базу для боротьби з COVID-19

Нещодавно матеріально-технічна база обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського  поповнилась  ще одним апаратом штучної вентиляції легень.

 

Детальніше...

 

Всеукраїнська акція «Намалюй життя»

26 червня 2020 року відбулася Всеукраїнська акція «Намалюй життя» до Міжнародного дня боротьби з наркоманією та незаконним обігом наркотиків.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту