Доступні ліки

dostupni_liky

logoeliku

Держ. інтернет-ресурси:

pr

vr

kmu

oda

or

moz

ugl

Новини

Родина Супергероїв зросла

11 жовтня відбулися «Уроки суперсили» в школах двох Житомирських лікувальних закладів - КП «Дитяча лікарня ім. В.Й.Башека», де на ІV поверсі лікувального корпусу стаціонару облаштували навчальну кімнату для діток, що перебувають на лікуванні, і КНП «Обласна дитяча клінічна лікарня», де такий же клас відкрили в колишньому інгаляторії.

 

Детальніше...

 

Конкурс санбюлетенів до Дня психічного здоров’я

Традиційно до Всесвітнього дня психічного здоров’я, яке прийнято відзначати 10 жовтня, в Житомирській обласній психіатричній лікарні №1 проводиться цілий ряд заходів, одним з яких є традиційний конкурс сан- бюлетенів між відділеннями.

 

Детальніше...

 

Об'єднаємо зусилля для запобігання самогубствам

Вже більше 15 років 10 жовтня у світі кожного року відзначають День психічного здоров'я. Цю календарну дату розглядають як привід об'єднати зусилля спільнот для зміцнення психічного здоров'я людей в усьому світі. Цього  року ВООЗ присвячує цей День надважливій темі – запобіганню самогубствам.

Детальніше...

 

1 жовтня - День людей похилого віку

Похилий вік – не завжди календарна дата

 

Детальніше...

 

Медичний календар на жовтень

Жовтень – місяць поінформованості про рак молочної залози. Рак молочної залози на сьогоднішній день – найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок, хоча хворіють ним також і чоловіки. Для запобігання захворюванню важливо дотримуватися здорового способу життя (відмовитись від куріння, алкоголю, регулярно займатися фізичною активністю і підтримувати нормальну масу тіла), а також вчасно проходити огляд у лікаря. Також усім жінкам, старшим 20 років, варто щомісяця самостійно обстежувати молочні залози. У разі виявлення будь-яких змін, слід негайно звернутись до лікаря. Своєчасна діагностика раку молочної залози забезпечує успішне лікування більшості хворих.

Детальніше...

 

Відбулась колегія УОЗ ОДА

27 вересня у Житомирському медичному інституті відбулось чергове засідання колегії УОЗ ОДА, яке провів т.в.о. начальника управління охорони здоров’я С.В.Березовський за участі голови обкому профспілки працівників охорони здоров’я А.Ф.Супряги.

Детальніше...

 

«Репродуктивне здоров’я населення – важлива складова громадського здоров’я»

Цій темі було присвячене ініційоване обласним центром громадського здоров’я Житомирської обласної ради засідання круглого столу, яке відбулося на базі обласного перинатального центру з нагоди Всесвітнього дня контрацепції, що відзначається  в усьому світі 26 вересня.

Детальніше...

 

Міжнародний тренінг на базі обласного перинатального центру

23 вересня 2019 року на базі Житомирського обласного перинатального центру за підтримки Фундації медичної допомоги дітям відбувся симуляційний тренінг «Вентиляційна підтримка новонароджених». Науковим координатором цього заходу виступила професор педіатрії та неонатології з Польщі Марія Катерина Боршевська-Корнацька, яка зазначила, що серед трьох перинатальних центрів Харкова, Житомира і Києва для проведення сьогоднішнього тренінгу обласний перинатальний центр було обрано у тому числі і завдяки новітнім технологіям, які впроваджуються тут, і вона сподівається, що в результаті цих навчань медичний заклад ділитиметься напрацьованим досвідом не лише з лікувальними закладами області, а й з іншими регіонами України.

Детальніше...

 

У Житомирському базовому фармацевтичному коледжі відзначили День фармацевтичного працівника України

У третю суботу вересня українські фармацевти відзначають своє професійне свято. У ці дні на адресу фахівців, які щодня стоять на сторожі здоров’я людини, лунають слова привітань та вдячності, адже важко переоцінити їх працю. Щодня своїми професійними знаннями і порадами фармацевти допомагають людям, від їх роботи значною мірою залежить отримання пацієнтами якісних, безпечних, ефективних і доступних ліків.

 

Детальніше...

 

Сімейних лікарів Житомира навчали тактиці ведення хворих на туберкульоз

18 вересня 2019 року на базі КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради відбувся тренінг «Ведення хворих на туберкульоз лікарями, котрі надають ПМД», організований КНП «Обласний центр громадського здоров'я» Житомирської обласної ради у рамках реалізації субгранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні.

 

Детальніше...

 

В обласній лікарні відкрито нові реанімаційні відділення

В Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського 16 вересня урочисто  відкрили  відділення анестезіології та інтенсивної терапії №2 та відділення інтенсивної терапії №2 для післяопераційних хворих.

 

Детальніше...

 

«Я обираю життя!»

10 вересня - Всесвітній день запобігання самогубствам, який з 2003 року почали проводити за ініціативи Міжнародної асоціації по запобіганню самогубствам (МАПС) при активній підтримці Всесвітньої організації охорони здоров'я під патронажем Організації Об'єднаних Націй.

 

Детальніше...

 

Зоряна Скалецька вперше зустрілась з керівниками департаментів та управлінь охорони здоров’я з усієї України

Представники структурних підрозділів обласних держадміністрацій з усіх областей України обговорили нагальні завдання галузі охорони здоров‘я.

 

Детальніше...

 

Володимир Ширма перевірив готовність капітально відремонтованих реанімаційних відділень обласної лікарні

Голова обласної ради Володимир Ширма разом із начальником управління охорони здоров’я облдержадміністрації Миколою Сусликом  5 вересня  оглянули стан готовності  відділень реанімації та анестезіології й інтенсивної терапії для післяопераційних хворих після капітального ремонту в обласній клінічній лікарні ім. О. Ф. Гербачевського.

 

Детальніше...

 

Виїзні курси з елементами теледистанційного навчання “Медичні сестри загальної практики – сімейної медицини” (удосконалення)

Вдруге протягом 2019 року на клінічній базі КНП «Малинський ЦПМСД» ММР за сприяння УОЗ ОДА, КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради та завідувачки кафедри післядипломної освіти молодших медичних спеціалістів Зої Павлівни Шарлович проводяться виїзні курси з елементами теледистанційного навчання «Медичні сестри загальної практики – сімейної медицини» (удосконалення).

 

Детальніше...

 

Медичний календар

8 вересня - Всесвітній день фізичного терапевта (спеціаліста з фізичної реабілітації). Фізична терапія використовується у соціальній та професійній реабілітації як лікувальний та професійний метод відновлення фізичного здоров`я і працездатності людини. Основною формою її застосування є система спеціальних вправ, психологічного, соціального відновлення та відновлення здоров`я. Кампанія 2019 року зосереджена навколо теми хронічного болю та ролі, яку фізична терапія та фізичні навантаження можуть відігравати у наданні допомоги людям у боротьбі з хронічним болем.

Детальніше...

 

До кінця року планують завершити капітальний ремонт у дитячому відділенні Олевської центральної лікарні

Перший заступник голови Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко із робочим візитом відвідав Олевськ.

 

Детальніше...

 

На Житомирщині презентували стратегію Національної реформи громадського здоров’я

15 серпня 2019 року Житомирський обласний центр громадського здоров’я у співпраці з Житомирським центром розвитку місцевого самоврядування,  командою секторальних реформ Програми U-LEAD з Європою за участі фахівців Центру громадського здоров’я МОЗ України та представниками МОЗ України провів робоче засідання органів місцевого самоврядування та головних лікарів ОТГ про впровадження профілактичних програм задля збереження та зміцнення здоров'я населення.

Детальніше...

 

Володимир Ширма: Бердичівський госпіталь для ветеранів – заклад не на одне десятиріччя

Голова обласної ради Володимир Ширма 7 серпня під час візиту в  КНП «Госпіталь ветеранів війни», що у Бердичеві, наголосив на необхідності проведення капітального ремонту як мінімум одного лікувального корпусу закладу.

 

Детальніше...

 

8 серпня – Всесвітній день гарного зору

За допомогою зору людина отримує близько 90 відсотків інформації про навколишній світ. За даними ВООЗ, кількість сліпих дітей у світі щороку зростає на 1 млн осіб, кожні 5 секунд зір втрачає одна доросла людина і кожну хвилину – одна дитина. Як зберегти дітям здорові очі та що спричиняє захворювання очей у дітей, говоримо про це з координатором УОЗ ОДА за напрямом «Дитяча офтальмологія» С.В.Корбутяк.

 

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту