Новини

Розробляємо стратегію разом

18 червня в офісі НУО «Сучасний формат» для працівників Житомирського обласного центру громадського здоров’я було проведено «Стратегічну сесію із розробки комунікаційної стратегії». Тренерами під час сесії-практикуму виступили: Жанна Соловйова, виконавча директорка та Оксана Трокоз, комунікаційниця НУО «Сучасний формат».

Детальніше...

 

МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ОБЛАСТІ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Традиційно у третю неділю червня Україна відзначає День медичного працівника. Тож напередодні професійного свята тих, хто присвятив своє життя благородній справі – турботі про здоров'я та життя людей, 14 червня у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. Івана Кочерги відбулися урочистості, під час яких медичних працівників області привітали голова облдержадміністрації Ігор Гундич, голова обласної ради Володимир Ширма, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Суслик, голова обкому профспілки працівників охорони здоров’я Алла Супряга та заступник міського голови м. Житомира Марія Місюрова і щиро подякували за відданість справі, чуйність і доброту, терпіння і милосердя, за те, що вони не шкодують ні своїх сил, ні часу заради збереження здоров'я людей. 

 

Детальніше...

 

Вітання до Дня медичного працівника

Шановні колеги!

З нагоди Дня медичного працівника прийміть щирі вітання та побажання доброго здоров’я, родинного щастя, невичерпної енергії та лише мирної праці.

Детальніше...

 

В обласній клінічній лікарні відкрили нову операційну з ангіографічною системою

14 червня 2019 року в КУ «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради після завершення реконструкції приміщень на базі відділення рентген-ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології відбулось офіційне відкриття нової операційної, де встановлено ангіографічну систему Infinix-I Sky INFX-8000C (виробництва Японії) нейро-кардіологічного спрямування, вартістю 25 360 000,00 грн.

Детальніше...

 

Пам’яті колеги

Сьогодні перестало битися серце директора КП «Лікарня № 2» Житомирської міської ради, заслуженого лікаря України Віктора Петровича Павлусенка.

Детальніше...

 

У Житомирському Центрі вертебрології проходять реабілітацію і жителі інших областей

Оновлений Центр вертебрології та реабілітації на Житомирщині допомагає покращити здоров’я не лише жителям області, але й людям з інших регіонів. Так до Центру приїжджають з Вінницької, Рівненської, Київської областей і зі столиці.

Детальніше...

 

Крапля крові рятує життя

13 червня у конгрес-центрі Житомирського медичного інституту відбулись урочистості до Всесвітнього дня донора, участь у яких взяли начальник управління охорони здоров’я Микола Суслик, голова обласної профспілки медичних працівників Алла Супряга, заступник міського голови Марія Місюрова, голова обласної організації Товариства Червоного Хреста Олександр Богдан, директор обласного центру громадського здоров'я Олександр Зарицький, почесні донори, представники обласних медичних закладів, громадських та благодійних організацій.

Детальніше...

 

Розвиток системи громадського здоров'я в ОТГ

11 червня 2019 р. Житомирський Центр розвитку місцевого самоврядування організував семінар «Розробка комплексної програми з громадського здоров'я в ОТГ». Захід ініціювали Програма «U–LEAD з Європою» разом з Житомирським обласним центром громадського здоров’я для старост, представників медичних та освітніх закладів, громадських організацій Баранівської ОТГ.

Детальніше...

 

ЯК НЕ «ПЕРЕГРІТИСЯ» У СПЕКУ

Літня спека – випробування для багатьох і особливо для осіб з хронічними, серцево-судинними або системними захворюваннями, такими, як цукровий діабет або ожиріння.

Детальніше...

 

Обласна спартакіада працівників охорони здоров'я - свято спорту і здоров’я

Наприкінці травня цього року відбулися ХХVІ обласні спортивні ігри серед працівників закладів охорони здоров'я, організаторами яких були управління охорони здоров'я облдержадміністрації та обласна організація профспілки працівників охорони здоров'я за допомоги обласної ради ФСТ «Спартак».

 

Детальніше...

 

Система громадського здоров’я: стратегія розвитку

6-7 червня на базі Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування відбувся круглий стіл з розробки стратегії громадського здоров’я у Житомирській області, участь у якому взяли представники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласної ради, громадських організацій, провідні фахівці закладів охорони здоров'я та зацікавлених служб і відомств.

 

Детальніше...

 

Допомогти зберегти психологічне здоров’я і адаптуватись до життя

7 червня з ініціативи управління охорони здоров’я облдержадміністрації і за підтримки ГО «Дім ветерана» на базі КУ «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради відбулася нарада товариства психологів лікувально-профілактичних закладів області.

 

Детальніше...

 

Нові амбулаторії будуть забезпечені необхідним медичним обладнанням для сімейного лікаря

На Житомирщині продовжують будувати нові амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. Нові сучасні медичні заклади вже скоро прийматимуть перших пацієнтів у 21 населеному пункті області. Майбутні амбулаторії відповідно до проекту будуть світлими, просторими, з великими прозорими вікнами та дверима. Для лікарів тут створять комфортні умови праці: розмежовані кабінет лікаря та кабінет щеплень, маніпуляційна, процедурна, нові медичні меблі та обладнання.

Детальніше...

 

Відбулося засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації

31 травня у Житомирському медичному інституті відбулось чергове засідання колегії УОЗ ОДА, яке провів начальник управління охорони здоров’я М.П. Суслик за участі голови обкому профспілки працівників охорони здоров’я А.Ф. Супряги.

 

Детальніше...

 

Тренінг з впровадження реформи громадського здоров’я

Наприкінці травня у м. Києві фахівці КНП «Обласний центр громадського здоров’я» Житомирської обласної ради Ірина Огійчук, Ліна Возна та Наталія Цалко пройшли навчання у триденному тренінгу для тренерів «Кроки для спеціалістів» «Громадське здоров'я: заходи з розбудови потенціалу фахівців первинної медичної допомоги», організованому Програмою «U-LEAD з Європою» з метою сприяння розвитку організованих територіальних громад та підтримки впровадження реформи громадського здоров’я на рівні ОТГ в Житомирській та Рівненській областях.

Детальніше...

 

В обласному перинатальному центрі привітали з Днем захисту дітей

День захисту дітей засновано у листопаді 1949 року рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок і відзначається щорічно 1 червня. Вперше це свято було проведено в 1950 році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

Детальніше...

 

Придбано сучасне медичне обладнання

За 5 місяців 2019 року для КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» було закуплено медичне обладнання на суму 1521,1 тис. грн, а саме:

 

Детальніше...

 

Медичний календар на червень

2019_06_01

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Це не тільки веселе свято для самих дітей, це і привід наголосити на необхідності захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, здоровими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками та громадянами своєї країни. Діти - це найцінніше, що у нас є, тому необхідно піклуватися про них і робити їх життя якомога кращим. Адже дитяча посмішка і щасливі очі малюків - напевно, найбільше багатство у світі. А свято 1 червня ще раз нагадує нам про те, що веселе і щасливе дитинство повинно бути у кожної дитини!

1 червня - Всесвітній день батьків. Проголошений резолюцією 66/292 Генеральної Асамблеї ООН в 2012 році, відзначається щорічно на честь батьків у всьому світі. Мета свята - нагадати жителям планети про загальнолюдські цінності, захистити і затвердити ці цінності як основу міцної і моральної сім'ї. Адже саме сім'я (в першу чергу - батьки) несе відповідальність за виховання та захист дітей, за те, щоб повний і гармонійний розвиток їхньої особистості обов'язково відбувався у сімейному оточенні і в атмосфері щастя, любові та розуміння. Батьки є основними вихователями та вчителями своїх дітей, готуючи їх до щасливого, повноцінного і продуктивного життя.

7 червня - Всесвітній день безпеки харчових продуктів, встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у грудні 2018 року, цього року буде відзначатись вперше під гаслом «Безпека харчових продуктів - справа кожного», щоб привернути увагу та заохотити до проведення заходів для запобігання, виявлення та керування ризиками, пов'язаними з харчовими продуктами, сприяючи продовольчій безпеці, здоров'ю людей, економічному процвітанню, розвитку сільського господарства, доступу до ринку, туризму тощо. Безпека харчових продуктів є спільною відповідальністю урядів, виробників і споживачів.

13 червня - Міжнародний день поширення інформації про альбінізм. Альбінізм — рідкісна, генетично успадкована хвороба. Вона проявляється у дітей, двоє батьків яких мають відповідний ген. При цьому самі батьки можуть не страждати на альбінізм. Альбінізм не залежить від статі, національності чи місця проживання. Альбіноси уразливі до сонця та яскравого світла, тому часто мають проблеми із зором і відрізняються схильністю до раку шкіри.

14 червня – Всесвітній день донора. Тема цьогорічної кампанії - «Безпечна кров для всіх» присвячена забезпеченню загального доступу до безпечного переливання крові як складової частини загального охоплення послугами охорони здоров'я та підкреслює важливе значення саме добровільного донорства. Це заклик до того, щоб все більше людей у всьому світі ставали донорами і регулярно здавали кров, оскільки це є запорукою забезпечення стабільних національних поставок крові в достатньому обсязі для всіх пацієнтів, яким показано переливання крові.

15 червня - День захисту людей похилого віку (Всесвітній день розповсюдження інформації про зловживання відносно літніх людей). Відзначається рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 19 грудня 2011 року. Через те, що населення світу старіє, більш нагальними стають завдання захисту прав літніх людей від жорстокого поводження і зловживань. Сучасна цивілізація зможе виправдати свою назву тільки в тому випадку, якщо в ній будуть зберігатися традиції вшанування, поваги і захисту літніх членів суспільства, адже вони мають багатий життєвий досвід, прекрасні професійні навички та мудрість, яких ще не вистачає підростаючому поколінню.

16 червня - День медичного працівника. Ця дата вже давно вийшла за рамки суто професійного свята, адже практично неможливо знайти людину, яка б жодного разу не звернулась за медичною допомогою. Робота медичних працівників вимагає глибоких знань, неймовірної відповідальності, найвищої майстерності. І все ж, навіть у вік нанотехнологій не обійтися без кращих людських якостей, таких як: душевна щедрість, доброта, вміння вислухати, терпіння, адже ніякі ультрасучасні прилади та чудодійні препарати не можуть замінити чуйного й уважного ставлення до пацієнта.

25 червня - Всесвітній день вітиліго. Відзначається з 2011 року, дата була обрана на честь видатного співака Майкла Джексона, який страждав на цю недугу і помер 25 червня 2009 року. Іноді ми зустрічаємо на вулиці людей, шкіра яких вкрита великими білими плямами неправильної форми. Це не заразне захворювання, воно пов’язане з порушеннями з боку нервової й ендокринної систем й остаточно не вивчене дотепер. Це захворювання не є небезпечним для життя, але у деяких людей, які захворіли на вітиліго, різко знижується самооцінка, вони обмежують соціальні контакти, у них може розвиватися депресія. У даний час немає способів вилікувати вітиліго, але існує чимало засобів для відновлення кольору шкіри.

26 червня - Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу. У більшості країн, що беруть участь у боротьбі проти наркотиків, контролюється лише невеличка частина продукції, тобто тільки препарати, що ввійшли до списку заборонених наркотичних засобів. Негативні явища, що породжуються вживанням наркотиків, несуть у собі велику небезпеку для людства. Це, насамперед, шкідливий вплив на здоров'я людей, розвиток соматичних і психічних захворювань, збільшення смертності населення. Крім того, наркоманія супроводжує різні форми злочинності.

Прес-центр УОЗ.

 

«Дихай вільно у світі без тютюну»

31 травня у Всесвітній день без тютюну стартувала інформаційна антитютюнова кампанія «Дим – невидимий вбивця», спрямована на підвищення поінформованості населення щодо шкідливих наслідків вживання тютюну, зокрема небезпечного впливу на здоров'я легень.

 

Детальніше...

 

Ігор Гундич перевірив, як будуються амбулаторії нового типу

21 амбулаторію нового типу будують на Житомирщині у рамках програми «Доступна медицина».

 

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту