Новини

29 жовтня – Всесвітній день боротьби з інсультами

Історія цієї дати почалася в 2004 році, коли Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила інсульт глобальною епідемією, а в 2006 році була створена Всесвітня організація боротьби з інсультом, яка і заснувала цей день.

 

Детальніше...

 

Міністерство цифрової трансформації України запустило портал з інформацією про всі державні послуги

Гід з державних послуг — це офіційне джерело інформації. Якщо орган виконавчої влади чи місцевого самоврядування під час надання певної послуги вимагатиме довідку, яку не згадано на Гіді, посилання на Гід є аргументом для громадян — не надавати відповідні документи.

Детальніше...

 

Рівні епідемічної небезпеки на території Житомирської області з 26 жовтня 2020 року

Рівні епідемічної небезпеки на території Житомирської області з 26 жовтня 2020 року.

Детальніше...

 

МОЗ розробило проект постанови КМУ «Про затвердження Норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»

Міністерством охорони здоров’я розроблено проект постанови КМУ «Про затвердження Норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку». Про це повідомив заступник Міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Детальніше...

 

Житомирщина отримала нові «швидкі»

21 жовтня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко та заступниця голови ОДА Наталія Остапченко взяли участь у передачі нових реанімобілів.

Детальніше...

 

Нова амбулаторія

20 жовтня 2020 року в с. Підлуби Ємільчинської ОТГ відбулось урочисте відкриття амбулаторії загальної практики-сімейної медицини з житлом для лікаря.

Детальніше...

 

Співпрацюємо з об’єднаними територіальними громадами

15 жовтня 2020 року у смт Нова Борова Хорошівського району на запрошення керівника КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоборівської селищної ради Тетяни Стринадко перед батьками та працівниками Новоборівської ОТГ виступила Анна Кухарук, завідувачка відділу імунопрофілактики КНП «Обласний центр громадського здоров’я», позаштатний експерт національної служби здоров’я України за напрямом «Педіатрія», дитячий інфекціоніст, імунолог, координатор ГО «Батьки за вакцинацію».Тема лекції стосувалась щеплень та профілактики раку шийки матки.

Детальніше...

 

20 жовтня – Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози

Як і в усьому світі, рак молочної залози (РМЗ) в Україні у структурі онкопатології жінок посідає перше місце, однак хворіють на цю недугу і чоловіки.

Детальніше...

 

ЛІДЕРИ ЗМІНЮЮТЬ СВІТ

Медсестринство Житомирщини вітає своїх переможців у Всеукраїнському конкурсі Міністерства охорони здоров’я України серед медичних сестер та братів «Лідери змінюють світ»:

Олена Туча, сестра медична КНП «Обласний медичний центр психічного здоров’я» Житомирської обласної ради; 

Марина Стадник, старша сестра медична КНП «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради.

 

З метою формування національної платформи для обговорення головних питань та визначення трендів розвитку медсестринської спеціальності в межах 29-ої Міжнародної медичної виставки Public Health 8 жовтня 2020 року проходив семінар «Школа медсестринства – School of Nursing».

Під час семінару були оголошені імена переможців Всеукраїнського конкурсу МОЗ України серед медичних сестер і братів «Лідери змінюють світ».

Переможців та учасників семінару «Школа медсестринства» привітали:

  • Максим Степанов — Міністр охорони здоров’я України;
  • Катерина Балабанова — директор Центру розвитку медсестринства МОЗ України;
  • Оксана Сироїд — віце-спікер Верховної Ради України;
  • Оксана Грищенко — головний редактор журналу «Довідник головної медичної сестри».

2020_10_16_00001

Рис. 1. Вітальне слово Максима Степанова, Міністра охорони здоров’я України

2020_10_16_00002

Рис. 2. Катерина Балабанова, директор Центру розвитку медсестринства МОЗ України

Із-поміж 403 конкурсних робіт фахівці Центру розвитку медсестринства МОЗ України, редакція журналу «Довідник головної медичної сестри» та експерти з медсестринства з усіх областей України обрали трьох переможців:

  • I місце — Марія Віцентович, медична сестра КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» Тернопільської обласної ради;
  • II місце — Олена Тімахова, медична сестра КП «Нікопольська міська лікарня № 1» Нікопольської міської ради, Дніпропетровська область;
  • III місце — Олена Туча, медична сестра КНП «Обласний медичний центр психічного здоров’я» Житомирської обласної ради.

 2020_10_16_00003

Рис. 3. Оголошення переможців конкурсу «Лідери змінюють світ»

 Головні подарунки підготував журнал «Довідник головної медичної сестри» ‒ статуетки та сертифікати на 20000, 15000 та 10000 грн відповідно.

 2020_10_16_00004

Рис. 4. Нагороди, які вже прямують до переможців

«Приз глядацьких симпатій» (наручний годинник з гравіюванням від Міністерства охорони здоров’я України) отримала робота Марини Стадник, старшої сестри медичної  кардіохірургічного відділення КНП «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради.

2020_10_16_00005 

Рис. 5. ПРИЗ глядацьких симпатій

 Управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації та Асоціація медичних сестер Житомирської області щиро вдячні всім медичним сестрам Житомирщини, які взяли участь у конкурсі «Лідери змінюють світ» та гідно представили свої заклади охорони здоров’я, розповівши з любов’ю про важливість професії медичної сестри та власне бачення перспективи розвитку професії!

Ви по праву є лідерами, і з вас можуть брати приклад працівники інших закладів охорони здоров’я. Зичимо відчувати свою силу. необхідність та користь для суспільства, свою солідарність з колегами всього світу, особливу гордість за те, що на вашу долю випала велика почесна місія – бути медичними сестрами!

 

Рівні епідемічної небезпеки на території Житомирської області з 19 жовтня 2020 року

2020_10_16_0001

Рівні епідемічної небезпеки на території Житомирської області з 19 жовтня 2020 року:

до «червоного» рівня віднесено — місто Коростень та Коростенський, Лугинський, Любарський, Черняхівський, Чуднівський райони;

до «помаранчевого» рівня віднесено — міста Житомир, Бердичів, Малин, Новоград-Волинський та Андрушівський, Баранівський, Бердичівський, Брусилівський, Ємільчинський, Житомирський, Коростишівський, Малинський, Народицький, Новоград-Волинський, Овруцький, Олевський, Попільнянський, Пулинський, Радомишльський, Романівський, Ружинський, Хорошівський райони.

Мультимедійна оновлювана карта визначення рівнів епідемічної небезпеки з розподілом по районам області: https://bit.ly/3aL3XCT

Відповідно до постанови Кабміну (https://bit.ly/2QdMbOZ) рівень епідемічної небезпеки визначають за результатом оцінювання епідемічних показників і затверджують рішенням Державної комісії раз на сім днів.

Рішення про послаблення червоного, помаранчевого та жовтого рівня епідемічної небезпеки не може бути переглянуто раніше ніж через 14 днів з дня визначення такого рівня епідемічної небезпеки.

Детальніше про рівні епідемічної небезпеки за посиланням: https://phc.org.ua/news/epidemichna-situaciya-schodo-covid-19-u-regionakh-ukraini?fbclid=IwAR3mBMflR0BAu1rolmql2pzsA5uhDkwNGJYK6ktPZu0xlUTcSKcr3Hs_JUA

Обласний центр громадського здоров’я.

 

16 жовтня - Всесвітній день алерголога

В останні десятиліття відзначається виражений ріст захворюваності на алергію, і лікарі, що здійснюють діагностику та лікування цих недуг, не на жарт стурбовані цими тенденціями. Всесвітня організація охорони здоров'я визнала алергію хворобою XXI століття. ‎Лише за останні три десятиліття частота цієї хвороби зросла у вісім разів. І, на ‎думку фахівців, це ще далеко не пік.

 

Детальніше...

 

Медичний календар на жовтень

 

2020_10_01_001

 

16 жовтня Всесвітній день анестезії. Саме цього дня в 1846 році американський хірург і стоматолог Вільям Томас Грін Мортон вперше публічно продемонстрував успішне застосування анестезії для загального наркозу. Препарати і методологія для проведення анестезії постійно удосконалюються, як і знання та навички фахівців даної галузі медицини. Цьогорічна кампанія зосереджується на професійному благополуччі анестезіологів, адже представники цієї спеціальності відчувають високий рівень професійної втоми, синдрому вигорання.

16 жовтня – День боротьби з алергією (День алерголога). Термін «алергія» вперше був введений віденським педіатром Клеменсом Фон Пірке в 1906 році. В останні десятиліття відзначається виражений ріст захворюваності на алергію, і лікарі, що здійснюють діагностику та лікування цих недуг, не на жарт стурбовані цими тенденціями.

16 жовтня – Всесвітній день здорового харчування. Правильне харчування  є одним з найбільш значущих аспектів здоров’я людини. Давня мудрість говорить: «Ми є те, що ми їмо». Харчуйтеся правильно, не шкодуйте часу на приготування здорової свіжої їжі, відмовляйтеся від швидкого харчування – і ви істотно зміните своє життя на краще!

17 жовтня – Всесвітній день гіпертензії. Відзначається щороку 17 травня з ініціативи Всесвітньої ліги гіпертонії (WHL), але цього року через глобальну пандемію COVID-19 був перенесений на 17 жовтня. Тема 2020 року – «Вимірюй свій кров’яний тиск, контролюй його, живи довше».

17 жовтня – Всесвітній день травми. Травматизм є однією з основних причин передчасної смерті та інвалідності в усьому світі. У багатьох випадках своєчасне надання екстреної та невідкладної допомоги і швидке транспортування постраждалих з місця події до лікувального закладу можуть врятувати життя, знизити можливість виникнення тимчасової непрацездатності та істотно поліпшити довгостроковий прогноз збереження життя і здоров’я.

18 жовтня – Міжнародний день менопаузи. Був заснований 2009 року Міжнародним товариством менопаузи. Третину життя жінки проводять у менопаузі. І якщо у цей період не приділяти достатньої уваги своєму здоров’ю, суттєво зростає ризик розвитку порушень нервової системи, серцево-судинних захворювань, остеопорозу тощо, що знижує якість життя жінки. Однак фахівці впевнені, що багатьох цих проблем можна уникнути при правильному догляді. Темою Всесвітнього дня менопаузи 2020 року є передчасна недостатність яєчників.

18-24 жовтня – Міжнародний тиждень профілактики інфекцій. Президент США Рональд Рейган у 1986 році вперше проголосив третій тиждень жовтня Національним тижнем інфекційного контролю, і з тих пір він перетворився на міжнародний захід, присвячений важливості профілактики інфекцій в багатьох країнах. Цьогорічна кампанія підкреслює неоціненну роль фахівців з профілактики інфекцій в захисті медичних працівників і пацієнтів від COVID -19.

19 жовтня – Всесвітній день дитячих кісток та суглобів. Заснований спеціальною педіатричною групою з питань кістково-суглобової ініціативи США, що має на меті зосередити увагу на стані здоров’я опорно-рухового апарату дітей.

20 жовтня – Всесвітній день профілактики остеопорозу. Остеопороз – захворювання, пов’язане зі зниженням щільності кістки і витонченням кісткової тканини, через це з’являється високий ризик переломів кісток. Воно небезпечне своїм малосимптомним початком, який маскується під артрози суглобів або остеохондроз.

20 жовтня Всесвітній день статистики. Вперше було відзначено 2010 року. У червні 2015 року Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла резолюцію 69/282, в якій визначила 20 жовтня 2015 року другим Всесвітнім днем статистики та вирішила відзначати його кожні п’ять років. Тема 2020 року – «Об’єднуємо світ за допомогою даних, яким ми можемо довіряти».

20 жовтня – Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози. Встановлено Указом Президента України від 17 січня 2005 року № 42/2005. Як і у всьому світі, захворюваність на рак молочної залози в Україні зростає і в даний час у структурі онкопатології жінок посідає одне з перших місць.

21 жовтня – Всесвітній день йододефіциту. Йод – це мікроелемент, потрібний для вироблення гормонів щитоподібної залози, яка регулює наш метаболізм. Нестача йоду в організмі призводить до затримки росту у дітей, порушення інтелектуальної активності, розвитку та обміну речовин.

22 жовтня – Міжнародний день розповсюдження інформації про заїкання. Відзначається з 1998 року. Відповідно до Міжнародної класифікації хвороб, заїканням називається порушення мови, яке характеризується частим повторенням або пролонгацією звуків, складів і слів, а також частими зупинками або нерішучістю в мові, що розривають її ритмічний перебіг. Серед хлопчиків ця хвороба виникає у п’ять разів частіше, ніж у дівчаток.

23 жовтня – Міжнародний день поінформованості про синдром Кабукі. Свою назву це рідкісне захворювання отримало від характерних зовнішніх ознак: обличчя хворого набуває виразу загримованого актора японського театру Кабукі. Цей синдром часто супроводжується різними розладами, серед яких – затримка розумового розвитку, росту, скелетні відхилення, втрата слуху, смакові аномалії, відхилення в поведінці і т.д. Конкретної системи лікування синдрому Кабукі немає, методи лікування визначаються для кожного окремого випадку.

24 жовтня – Всесвітній день боротьби з поліомієлітом. Заснований за ініціативою міжнародної неурядової організації Rotary International з метою привернути увагу світової спільноти до проблеми захворювання на поліомієліт та завершення більш як 30-річної боротьби за викорінення цього небезпечного захворювання на всій планеті. Дата приурочена до дня народження Джонаса Солка – американського епідеміолога і вірусолога, який розробив у 1952-1955 роках інактивовану вакцину проти поліомієліту. Імунізація є єдиним ефективним захистом від цієї хвороби.

25-31 жовтня – Міжнародний тиждень профілактики отруєння свинцем. Відзначається з 2015 року з ініціативи Глобального альянсу з відмови від застосування свинцю у фарбах (GAELP), який спільно координують Програма ООН з навколишнього середовища  та ВООЗ, з метою підвищити обізнаність про наслідки впливу свинцю на здоров’я. Тема 2020 року – «Прискорення глобальної відмови від свинцевої фарби».

29 жовтня – Всесвітній день псоріазу. Відзначається з ініціативи Міжнародної Федерації Асоціацій хворих на псоріаз з 2004 року. Тема 2020 року – «Будь поінформованим». Люди, поінформовані про основні можливості, які сьогодні існують для діагностики та лікування псоріазу, можуть краще контролювати свою хворобу та мотивувати зміну поведінки у своїх громадах.

29 жовтня – Всесвітній день боротьби з інсультом. Історія дати почалася в 2004 році, коли Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила інсульт глобальною епідемією, а в 2006 рік була створена Всесвітня організація боротьби з інсультом, яка і заснувала цей день. Цьогорічна кампанія має на меті підвищити обізнаність про важливість фізичної активності у зменшенні ризику виникнення інсульту та підтримці одужання.

Обласний центр громадського здоров’я.

 

Рівні епідемічної небезпеки на території Житомирської області з 12 жовтня 2020 року

Рівні епідемічної небезпеки на території Житомирської області з 12 жовтня 2020 року:

до «помаранчевого» рівня віднесено —  міста Житомир, Бердичів, Коростень, Новоград-Волинський та Бердичівський, Житомирський, Коростенський, Коростишівський,  Лугинський, Любарський, Народицький, Овруцький, Олевський, Пулинський, Черняхівський, Чуднівський райони.

до «жовтого» рівня віднесено — місто Малин та Андрушівський, Баранівський, Брусильвський, Ємільчинський, Новоград-Волинський, Попільнянський, Радомишльський, Романівський, Хорошівський райони.

решту території області віднесено до «зеленого» рівня.

2020_10_12_01

Мультимедійна оновлювана карта визначення рівнів епідемічної небезпеки з розподілом по районам області: https://bit.ly/3aL3XCT

Відповідно до постанови Кабміну (https://bit.ly/2QdMbOZ) рівень епідемічної небезпеки визначають за результатом оцінювання епідемічних показників і затверджують рішенням Державної комісії раз на сім днів.

Рішення про послаблення червоного, помаранчевого та жовтого рівня епідемічної небезпеки не може бути переглянуто раніше ніж через 14 днів з дня визначення такого рівня епідемічної небезпеки.

Детальніше про рівні епідемічної небезпеки за посиланням: https://phc.org.ua/news/epidemichna-situaciya-schodo-covid-19-u-regionakh-ukraini?fbclid=IwAR3mBMflR0BAu1rolmql2pzsA5uhDkwNGJYK6ktPZu0xlUTcSKcr3Hs_JUA

 

Обласний центр громадського здоров’я.

 

10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я

Тема Всесвітнього дня психічного здоров’я цього року - «Захистимо психічне здоров’я: час для інвестицій».

 

Детальніше...

 

В обласній дитячій лікарні з'явився сучасний комп’ютерний томограф

7 жовтня у Житомирській обласній дитячій клінічній лікарні з'явився сучасний комп’ютерний томограф, отриманий в рамках технічної грантової допомоги між урядами України та Японії. 

Детальніше...

 

125 років – це знакова дата, яка увібрала в себе цілу історію

Провідний багатопрофільний лікувально-профілактичний заклад Житомирської області для надання високоспеціалізованої медичної допомоги дорослому населенню відзначає своє 125-річчя.

2020_10_07_001

З нагоди ювілейної дати07 жовтня у КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради відбулися урочистості.

Участь у заходах взяли голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, голова обласної ради Володимир Ширма та заступниця голови ОДА Наталія Остапченко.

“125 років – це знакова дата, яка увібрала в себе цілу історію. Щиро вітаю весь багаточисельний колектив лікарні з цією святковою подією. Дякую, що ви завжди стоїте на захисті життя та здоров’я жителів Житомирської області. В свою чергу облдержадміністрація у тісній співпраці з обласною радою надаватимуть всебічну підтримку для подальшого розвитку та модернізації закладу”, – сказав Віталій Бунечко.

За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги, високий професіоналізм та з нагоди 125-річчя від дня заснування лікарні кращих працівників закладу нагороджено почесними грамотами та подяками голови Житомирської ОДА та обласної ради.

 

Почесною грамотою Житомирської ОДА відзначено:

 

Микитенко Галину – сестру медичну (палат інтенсивної терапії) прймально-діагностичного відділення;

Осіпчук Лілію – сестру медичну (палатну) відділення інтенсивної терапії для післяопераційних хворих №2;

Патлай Наталію – сестру медичну (палатну) відділення інтенсивної терапії для післяопераційних хворих №1;

Сидоренко Валентину – старшу сестру медичну відділення торакальної хірургії;

Соколову Тетяну – старшу сестру медичну відділення рентген-ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології.

 

Подякою голови Житомирської ОДА відзначено:

 

Гнелицю Олександра – лікаря-нейрохірурга (з надання термінової допомоги) нейрохірургічного відділення з ліжками інтенсивної терапії;

Жданюка Анатолія – лікаря-анестезіолога відділення інтенсивної терапії для післяопераційних хворих №1;

Кордон Валентину – лікаря-алерголога консультивно-діагностичної полікліники;

Яковлєва Валерія – завідувача ортопедично-травматологічним відділенням №2 (кістково-гнійного);

Якушкіну Ірину – лікаря-рентгенолога кабінету рентгенівської комп’ютерної томографії відділення променевої діагностики.

2020_10_07_002

Генеральний директор КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради Богдан Леськів розповів, що завдяки підтримці депутатського корпусу та керівництва обласної ради, голови та управління охорони здоров’я облдержадміністрації лікарня активно закупає сучасне діагностичне обладнання (лабораторні аналізатори, хірургічні стійки, операційні столи, апарати ультразвукової діагностики, цифровий стаціонарний та пересувний рентгенівські апарати, ультразвуковий літотриптор, другий ангіограф тощо).

 

У 2020 році лікарні виділені кошти з обласного бюджету в сумі 1470260 грн на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, продуктів харчування та інше; на придбання обладнання для лікарняного харчоблоку – 610000 грн.

 

Крім того, з резервного фонду обласного бюджету профінансовано придбання автоматизованої портативної системи виявлення нуклеїнових кислот iPonatic в сумі 1155000 грн та придбання наборів для проведення ПЛР-досліджень на коронавірус в сумі 450000 грн.

 

За рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку виділено майже 26 млн грн на проведення реконструкції приміщень КНП обласна лікарня під відділення анестезіології та інтенсивної терапії для післяопераційних хворих, а також відділення неврології з нейрореанімацією.

 

Довідково. КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради складається із консультативно-діагностичної поліклініки (потужність 1000 амбулаторних відвідувань на робочий день), стаціонару (загалом на 784 лікарняних ліжок, з них 357 – терапевтичного, 427 – хірургічного профілів, крім того,функціонують 76 ліжок інтенсивного лікування), приймально-діагностичного відділення та ряду параклінічних діагностичних підрозділів (променевої, ультразвукової, функціональної діагностики, ендоскопічного відділення, централізованої та експрес-лабораторії). В зв’язку із пандемією коронавірус у у вкрай стислі строки в ЦКДЛ лікарні розгорнутий новий відділ – полімеразно-ланцюгової діагностики.

2020_10_07_003

У лікарні працюють понад 1700 чоловік, з них 373 лікарів та спеціалістів з вищою немедичною освітою.

 

Щороку реєструється близько 300000 амбулаторних відвідувань, проходять стаціонарне лікування понад 30000 жителів області, що складає 10% від всіх пацієнтів, пролікованих протягом року в стаціонарах області.

 

В обласній лікарні за рік виконується 18000 оперативних втручань різного рівня складності, до 2 млн лабораторних, 30 тис. функціональних, 70 тис. ультразвукових, 55 тис. рентгенівських та 11 тис. ендоскопічних досліджень.

 

На даний час заклад уклав угоди із Національною службою здоров’я України за 12-ма пакетами медичної допомоги.

 

Протягом останніх років у лікарні відкрилися терапевтичне відділення для постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та учасників бойових дій на сході країни, відділення кардіохірургії та трансплантації органів і тканин, кабінети комп’ютерної спіральної та магнітно-резонансної томографії. В кардіологічному відділенні створений реперфузійний блок інтенсивної терапії. Організовані блоки та палати інтенсивної терапії у нефрологічному, гематологічному, нейрохірургічному відділеннях. Оновлена централізована клініко-діагностична лабораторія. Відкрито неврологічне відділення для пацієнтів із гострим порушенням мозкового кровообігу (інсультом), в якому використовується сучасна методика тромболізису (розчинення згустків крові в судинах головного мозку). Введені в дію відділення анестезіології та інтенсивної терапії та два відділення інтенсивної терапії для післяопераційних хворих. Також організовані філії відділення гемодіалізу в м. Овручі та в обласному центрі.

Пресслужба Житомирської ОДА

 

Рівні епідемічної небезпеки на території Житомирської області з 5 жовтня 2020 року

Рівні епідемічної небезпеки на території Житомирської області з 5 жовтня 2020 року

 

Детальніше...

 

2 жовтня - День уролога

Кожна дитина заслуговує на те, щоб бути здоровою. Чи відомо вам, що 30 відсотків дітей у всьому світі страждають на захворювання сечостатевої системи? Клінічну картину цих захворювань ускладнює недооцінювання батьками серйозності проблеми. До прикладу: буває, батьки нетримання сечі у дитини «списують» на вікові особливості, мовляв, "переросте", а між тим, це може свідчити про урологічні проблеми. Вони ж у подальшому можуть призвести до серйозних проблем зі здоров’ям, зокрема, втрати функції нирок та сечового міхура та, відповідно, погіршення якості життя.

 

Детальніше...

 

Велике будівництво на Житомирщині: роботи з реконструкції приймального відділення в КНП «ЦРЛ» увійшли в активну стадію

Голова Житомирської райдержадміністрації Юрій Оханський ознайомився з просуванням робіт з реконструкції приймально-діагностичного відділення КНП «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради під відділення екстреної медичної допомоги.

 

Детальніше...

 

Більше 30 питань порядку денного розглянули депутати на засіданні комісії

 01 жовтня відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів. Участь у роботі комісії взяв заступник голови обласної ради Максим Вілівчук та заступник голови обласної державної адміністрації Наталія Остапченко.

 

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту