Новини

В Україні триває Європейський тиждень імунізації

З 23 квітня 2018 року в Україні стартував Український тиждень імунізації. Цей захід є щорічним та відбувається одночасно з Всесвітнім та Європейським тижнями імунізації.

 

Детальніше...

 

Лікарі-онкологи проводять профілактичні огляди населення області

23 квітня у Радомишльському та Малинському районах бригадою лікарів-онкологів було проведено профілактичні огляди населення.

 

Детальніше...

 

Здоров’я людей - справа спільна

Свій професійний шлях головний лікар Романівської ЦРЛ  Валентина Павлівна Хмільовська починала у цьому закладі з  посади педіатра, куди була направлена по закінченні Вінницького медінституту ім. М.І.Пирогова. Затим тривалий час була заступником головного лікаря, а з серпня 2015 року – очолює рідну лікарню.

 

Детальніше...

 

20 квітня - Всеукраїнський день меланоми

Відзначення Всеукраїнського дня діагностики меланоми сьогодні проходить по всій країні за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Української асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів, Української асоціації дерматоскопії шкіри, громадської організації «СТОП меланома», а також постійного партнера пан’європейського проекту «Євромеланома» – лабораторій La Roche-Posay.

 

Детальніше...

 

Остерігайтесь кліщів

Так звані «енцефалітні кліщі» - це кліщі родини іксодових, що зустрічаються в лісі, на луках, пасовищах території України, а в останнє десятиріччя, за умов інтенсивних процесів урбанізації, перемістились у паркові зони відпочинку міст, сквери.

 

Детальніше...

 

МОЗ: як підписати декларацію дитині

Міністерство охорони здоров’я України надало пояснення щодо роботи лікарів-педіатрів. За дітей до 14 років декларацію заповнюють батьки, а обслуговуватимуться вони до 18 років.

 

Детальніше...

 

Імунізація – профілактика інфекційної загрози

19 квітня у Житомирському медичному інституті  відбулася відкрита науково-практична конференція для молодших медичних спеціалістів з медичною освітою «Імунізація – профілактика інфекційної загрози». Захід відбувся під головуванням к. пед. н., завідувача відділення післядипломної освіти спеціалістів медсестринства, асистента кафедри «Сестринська справа» КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради Зої Шарлович.

 

Детальніше...

 

Центр ПМСД Романівської районної ради: тут ви можете обрати свого лікаря

Жителі Романівського району вже активно долучаються до акції «Обери свого лікаря». За словами головного лікаря КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Романівської районної ради Олександра Галяса, успішному старту кампанії передувала велика підготовча робота.  Насамперед ще наприкінці минулого року тут провели цикл навчань для медсестер та сімейних лікарів щодо заповнення декларації, зокрема правил внесення даних та підпису у декларації. Відповідно до угоди з системою eHealth кожній лікар має свій електронний підпис. Сімейні лікарі забезпечені комп’ютерами, які підключені до Інтернету. Так нещодавно Романівська райдержадміністрація та райрада виділили 90 тис грн, за які заклад придбав 6 нових комп’ютерів з принтерами за системою державних закупівель Прозоро.

Детальніше...

 

З метою попередження онкозахворювань

16 квітня у Романівському та Баранівському районах бригадою лікарів-онкологів проведено профілактичні огляди населення.

Детальніше...

 

17 квітня – Всесвітній день боротьби з гемофілією

За ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я та Всесвітньої федерації гемофілії 17 квітня офіційно оголошено Всесвітнім днем гемофілії, який у 2018 р. проходить під гаслом «Спільні знання роблять нас сильнішими».

Детальніше...

 

Більше 20,6 тисяч жителів Житомирщини вже підписали декларації з лікарями

На Житомирщині вже 20 666 жителів обрали для себе сімейного лікаря, терапевта чи педіатра та підписали з ним декларації.

 

Детальніше...

 

Оперативна інформація щодо стану захворюваності населення області на кір

Питання епідемічної ситуації з кору на Житомирщині залишається актуальним.

 

Детальніше...

 

Спалювання сміття та сухостою – небезпека для життя та здоров’я людини

Спалювання сухих рослинних залишків стало для наших громадян настільки звичним, що практично не звертається увага на те, якої шкоди ці дії завдають довкіллю, життю та здоров’ю людей.

 

Детальніше...

 

11 квітня – Всесвітній день боротьби з хворобою Паркінсона

День боротьби з хворобою Паркінсона проводиться з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Дата вибрана не випадково, адже саме 11 квітня народився англійський лікар Джеймс Паркінсон, який у 1817 році опублікував матеріал “Есе про тремтливий параліч”, завдяки чому увіковічнив своє ім’я.

 

Детальніше...

 

У сільських амбулаторіях області пацієнти через телемедицину отримають доступ до якісних послуг

Впродовж 2018-2019 рр. на Житомирщині побудують 35 нових амбулаторій, 20 з яких – із житлом для лікарів. Крім нового обладнання та автомобілів, у сільських амбулаторіях буде швидкісний Інтернет для впровадження телемедичних послуг.

 

Детальніше...

 

У Центрі реабілітації на Житомирщині завершують реконструкцію бальнеологічного відділення

У центрі реабілітації інвалідів та учасників АТО на базі центру вертебрології в Житомирській області вже завершують реконструкцію цокольного приміщення під бальнеологічне відділення та проводять оздоблювальні роботи на першому поверсі.

 

Детальніше...

 

Майже 13 тисяч жителів області підписали декларації із сімейними лікарями

На Житомирщині вже 12 тис. 850 жителів обрали власного сімейного лікаря та підписали декларації, старт яких розпочався із 2 квітня.

 

Детальніше...

 

Новоград-Волинський медичний коледж підтримав свого директора на посаді

У комунальному вищому навчальному закладі «Новоград-Волинський медичний коледж» Житомирської обласної ради 6 квітня відбулись вибори директора закладу.

 

Детальніше...

 

Дружня підтримка

Минулого тижня у дитяче психоневрологічне відділення Житомирської обласної психіатричної лікарні № 1 завітали студенти Житомирського національного агроекологічного університету. Зустріч була присвячена Міжнародному дню розповсюдження знань про аутизм.

 

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Статистика сайту