Доступні ліки

dostupni_liky

logoeliku

Держ. інтернет-ресурси:

pr

vr

kmu

oda

or

moz

ugl

Новини

Будемо зосереджувати зусилля на розвитку військового шпиталю в Бердичеві, – Оксана Коляда

Житомирський обласний військовий госпіталь у м. Бердичів, за словами Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксани Коляди, один з найкращих в Україні.

 

Детальніше...

 

Науково-практична конференція в обласній дитячій клінічній лікарні

17 січня 2020 року на базі КНП «Обласна дитяча клінічна лікарня» за сприяння Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, УОЗ ОДА відбулась науково-практична конференція на тему «Історія, сучасний стан та перспективи розвитку надання високоспеціалізованої медичної допомоги дітям області».

 

Детальніше...

 

П’ять пріоритетів Програми медичних гарантій

З 1 квітня 2020 року Програма медичних гарантій запрацює у повному обсязі. Це перелік медичних послуг, які пацієнт зможе гарантовано отримати безоплатно. Серед цього переліку виділено п’ять пріоритетних послуг, які Національна служба здоров'я України (НСЗУ) оплатить за підвищеним тарифом.

Детальніше...

 

Голова ОДА Віталій Бунечко зустрівся із директором Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ

Впровадження реформи децентралізації на Житомирщині обговорили під час координаційної зустрічі голови ОДА Віталія Бунечка з директором Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ Бастіаном Файгелем.

Детальніше...

 

Сільським амбулаторіям Житомирщини передали 18 нових автомобілів

Біля Житомирської обласної ради 18 нових службових автомобілів передали сільським амбулаторіям Житомирщини. Ключі від новеньких автівок 14 січня вручили голова обласної ради Володимир Ширма та голова облдержадміністрації Віталій Бунечко.

Детальніше...

 

СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП ТА ГРВІ ПО ОБЛАСТІ

Активність грипу та ГРВІ станом на 6 січня 2020 року в області, як і в цілому по Україні перебуває на неепідемічному рівні.

 

Детальніше...

 

У Житомирській області 80% населення підписали декларації з лікарями

2020_01_10_01

Наразі на Житомирщині майже 1 млн жителів вже підписали декларацію про медичне обслуговування з лікарями. За даними НСЗУ, в області вже 80% людей вже обрали педіатра, терапевта або сімейного лікаря.

 

За даними Національної служби здоров’я, станом на 9 січня 2020 року в Житомирській області декларації підписали вже 972,8 тис. людей. Більшість обрали для себе сімейного лікаря – 775,8 тис. осіб, з педіатром підписали декларацію – 141тис. осіб, а з терапевтом – 56 тис. осіб.

 

Найбільш активними у підписанні декларацій із лікарями є жителі області віком від 40 до 64 років.

 

Розподіл декларацій за віковими групами на Житомирщині такий:

0-5 років – 67 232 (6,91%);

06-17 років – 150 966 (15,52%);

18-39 років – 243 262 (25%);

40-64 років – 338 612 (34,81%);

65+ років – 172 804 (17,76%).

 

Подбайте про своє здоров’я вже зараз та підпишіть декларацію з лікарем.

 

Сімейний лікар чи терапевт підкаже вам, які профілактичні обстеження можна пройти безкоштовно. Деякі з них необхідні всім, деякі – лише за факторами ризику. Запитайте у лікаря, які з обстежень варто пройти вам. Ці переліки будуть розширюватися, адже відповідно до програми «Безкоштовна діагностика» гарантуватиметься безоплатне проходження ще понад 50 обстежень та лікувальних процедур на поширені хвороби внутрішніх органів, серця, легенів та найбільш розповсюджених видів онкології у чоловіків і жінок.

Прес-служба Житомирської ОДА

 

У Центрі екстреної медицини обласної ради запрацювала сучасна диспетчерська служба

Від початку цього року на комунальному некомерційному підприємстві «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» обласної ради запрацювала сучасна єдина оперативно-диспетчерська служба. Голова обласної ради Володимир Ширма ознайомився 9 січня з роботою новоствореної диспетчерської.

Детальніше...

 

В Олевській центральній лікарні після капітального ремонту відкрито дитяче відділення

В Олевській центральній лікарні 3 січня після капітального ремонту відкрито дитяче відділення. Участь у заходах взяли перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, а також головний лікар Олег Казюк та заступник міського голови Олександр Ніколайчук, які є депутатами обласної ради.

 

Детальніше...

 

Житомирську область відібрано для реалізації пілотного проєкту з розвитку госпітального округу

План розвитку госпітального округу Житомирської області розроблятиметься і впроваджуватиметься у співпраці з USAID відповідно до плану проєкту «Підтримка реформи охорони здоров’я», який фінансується Агентством США  з міжнародного розвитку і виконується ТОВ «Делойт Консалтинг Оверciз Проджектс» спільно з ТОВ «Палладіум Інтернешл», ТОВ «Делойтенд Туш».

Детальніше...

 

У 2020 році МОЗ України продовжить впроваджувати зміни в системі охорони здоров’я

У 2020 році вперше запрацює Програма медичних гарантій, продовжиться розвиток системи екстреної медичної допомоги, системи трансплантації, в сфері громадського здоров’я особлива увага буде приділена боротьбі з тютюнокурінням, розвитку системи крові та профілактиці неінфекційних хвороб.

Детальніше...

 

Нові авто Центру первинної медико-санітарної допомоги

Міські амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №2 та №3 м. Овруча отримали нові автомобілі Рено Логан.

Детальніше...

 

У Новоград-Волинське міськрайТМО закуплено нове обладнання

КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» наприкінці тепер уже минулого 2019 року за фінансового сприяння міського та обласного бюджетів придбало сучасне медичне дороговартісне обладнання.

Детальніше...

 

Обласна дитяча клінічна лікарня відзначила своє 35-річчя

Цьогорічне свято Нового року, яке однаково люблять і дорослі і діти, співпало у часі з ювілеєм відомого далеко за межами нашої області дитячого лікувального закладу – КНП «Обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради. За словами її директора Ю. Д. Довгополого, як для установи, - це ніби й невелика дата, але за ці роки цей дитячий лікувальний заклад здобув собі славу лікарні з досить гарними традиціями, з потужним науковим надбанням, а головне – в результаті спільної роботи всього колективу за ці роки було врятовано десятки тисяч дитячих життів, повернуто радість у їхні родини.

Детальніше...

 

Шановні колеги!

Від щирого серця вітаємо вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Детальніше...

 

Відбулося останнє у 2019 році засідання колегії управління охорони здоров’я

27 грудня у Житомирському медичному інституті відбулось останнє цьогорічне засідання колегії УОЗ ОДА, яке провів начальник управління охорони здоров’яМ.П.Сусликза участі В.І.Лучківа,заступниканачальника управління – начальника відділу медицини катастроф та організації медичної допомоги населенню таголови обкому профспілки працівників охорони здоров’я А.Ф. Супряги.

Детальніше...

 

Медичний календар на січень

2020 – Міжнародний рік медичної сестри та акушерки. Медсестри та акушерки відіграють важливу роль у наданні медичних послуг. Більшість працівників охорони здоров'я в усьому світі - це медичні сестри. Вони є частиною місцевої громади – знаючи її культуру, сильні сторони та вразливі місця, можуть формувати та здійснювати ефективні заходи для задоволення потреб пацієнтів, сімей та громад. Проте роль медсестер і акушерок у суспільстві та навіть у медичному середовищі залишається недооціненою. Вирішення цього питання потребує не тільки покращення умов праці та підвищення заробітної плати, а й комплексного підходу, що включає більш якісний та сучасний рівень освіти медичних сестер, розширення медичних практик, зміну системи управління.

Детальніше...

 

Обласній дитячій клінічній лікарні – 35 років!

Саме напередодні нового 1985 року -29 грудня 35 років тому державна комісія підписала акт про завершення будівництва і прийняття в експлуатацію цього обласного дитячого лікувального закладу з оцінкою «добре», що означало – основні роботи завершено. У ті роки обласна газета «Житомирщина» у матеріалі «Лікарня справляє новосілля» писала: «Іще нещодавно на південній околиці Житомира в районі Станишівки порались будівельники. І ось новосілля.Перші дні своєї біографії в ошатному шестиповерховому корпусі відлічує нова обласна багатопрофільна дитяча лікарня. Архітектори недарма визначили прописку лікарні саме на південній околиці Житомира – на правому березі Тетерева. Тут, згідно з генеральним планом розвитку міста створюється ціле лікарняне містечко. Чисте повітря, лісовий масив та річка – важливий фактор успішного лікування хворих».

Детальніше...

 

У Тетерівській громаді впроваджено новий метод виявлення захворювань молочної залози

За сприяння голови громади Валентини Францівни Ільницької та депутатського корпусу сільської ради в КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Тетерівської сільської ради за рахунок коштів місцевого бюджету закуплено термограф контактний цифровий.

Детальніше...

 

У 2020 році рання діагностика новоутворень буде для українців безоплатною

Інструментальні дослідження для ранньої діагностики новоутворень визначено пріоритетними напрямами. Вони будуть безоплатними для українців. Національна служба здоров’я України оплатить лікарням ці послуги за підвищеним тарифом. У Програмі медичних гарантій на це виділено близько 1 мільярда гривень.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Кому ви більше довіряєте?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту