Новини

1 червня – День захисту дітей

І це чудова нагода підтримати дітей, які перебувають у медичних установах та за станом свого здоров’я потребують турботи та підтримки. Тому таке чудове свято не пройшло повз пацієнтів дитячого психоневрологічного відділення КНП «Житомирський обласний центр психічного здоров’я».

Детальніше...

 

Медичний календар на червень

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року. Наші діти – це найдорожче, що у нас є. Для того, щоб майбутнє нашої країни створювало здорове, розумне, талановите покоління, ми повинні зробити все, щоб забезпечити нашим дітям всебічний розвиток, гідний рівень виховання та навчання.

Детальніше...

 

31 травня – Всесвітній день без тютюну

Відзначається за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я з 1988 року, щоб ще раз нагадати всьому світу: курець губить своє здоров’я і здоров’я оточуючих, адже пасивне куріння не менш шкідливе, ніж активне. Тема 2020 року – «Захист молоді від маніпуляцій тютюнової індустрії та запобігання вживанню ними тютюну і нікотину».

Детальніше...

 

COVID-19 на Житомирщині: вже більше 50% інфікованих одужали

У Житомирській області за минулу добу (26 травня) кількість одужалих вдвічі перевищила кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. В Україні також за останні дві доби кількість тих, хто вилікувався, перевищує кількість нових інфікувань.

Детальніше...

 

НСЗУ про виплати за лікування пацієнтів із COVID-19 та які медичні послуги є безоплатними

Національна служба здоров’я України виплатила 162 944 463 грн за надання допомоги пацієнтам з підозрою або встановленим COVID-19. Пацієнти отримують безоплатно тестування методом ПЛР мобільною бригадою, за станом здоров’я – екстрену та стаціонарну медичну допомогу.

Детальніше...

 

Велосипеди медичним працівникам

Гордістю Семенівської об’єднаної громади є створений Центр первинної медико-санітарної допомоги, який надає первинну допомогу населенню. Станом на сьогодні діяльність КНП «ЦПМСД» Семенівської сільської ради забезпечує 21 працівник, які обслуговують майже 4 000 жителів громади, що підписали відповідні декларації.

Детальніше...

 

Епідситуація в області відповідає показникам МОЗ для переходу до ІІ етапу карантину

Міністерство охорони здоров’я України опублікувало показники для послаблення протиепідемічних заходів станом на 25.05.2020 року. Так, Житомирська область в числі 16 регіонів, які можуть переходити до ІІ етапу карантину.

Детальніше...

 

25 травня – Всесвітній день щитоподібної залози

Щорічно 25 травня відзначається Всесвітній день щитоподібної залози (World Thyroid Day). Дата увійшла в календар у 2009 році з ініціативи Європейської тироїдної асоціації.

Детальніше...

 

«Сімейні лікарі на передовій»

Такій темі було присвячено цьогоріч  Всесвітній день сімейного лікаря і стосувалась вона викликів, що стоять перед сімейними лікарями під час глобального спалаху коронавірусу. Зараз, під час карантину і боротьби з коронавірусною інфекцією роль сімейного лікаря важко переоцінити.Сімейні лікарі поруч з пацієнтами під час боротьби з COVID-19, вони тримають зв’язок з ними, відповідають на численні питання, розвіюють побоювання, допомагають пройти випробування коронавірусом тим, хто потребує особливої турботи та уваги.

Детальніше...

 

Вітання з Днем сімейного лікаря

Шановні колеги!

Вітаю всіх Вас З ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ!

mceclip0

Бажаю, щоб усі сімейні лікарі професійно зростали, духовно збагачувались, щоб ваша робота давала Вам наснагу для нових звершень, щоб Ваше фінансування мало стабільний приріст.

Будьте здорові, щоб допомагати іншим.

Будьте щосливі, щоб дарувати щастя іншим.

Вам здорових пацієнтів, достойних гонорарів, душевного благополуччя.Щоб білосніжний мундир Вашої честі не був заплямований.

 

Президент ГО " Асоціоції сімейних лікарів Житомирської області"

Вікторія Івчук

 

19 травня - Всесвітній день сімейного лікаря

Вперше проголошений Всесвітньою організацією сімейних лікарів у 2010 році для відзначення ролі та внеску сімейних лікарів у системи охорони здоров'я в усьому світі.

Детальніше...

 

Переможемо коронавірус разом: для працівників Житомирського обласного перинатального центру передали 100 біозахисних костюмів

Працівники Державної екологічної інспекції Поліського округу передали 100 біозахисних костюмів для медичних працівників Житомирського обласного перинатального центру.

Детальніше...

 

Про психічне здоров’я турбуємось спільно

З 11 по 15 травня в усіх країнах Європи триває Європейський тиждень громадського здоров’я.

Детальніше...

 

COVID-19 на Житомирщині: одужали ще 42 жителі області

У Житомирській області, як і в Україні, зростає кількість людей, які подолали коронавірусну хворобу. Так, сьогодні, 14 травня, зареєстрували одужання ще у 42 жителів регіону, в яких був діагноз COVID-19. У всіх пацієнтів повторне ПЛР-дослідження не виявило вірусу в організмі.

Детальніше...

 

У МОЗ затвердили рекомендації щодо організації роботи в умовах карантину

Пропонуємо ознайомитись з постановами Головного державного санітарного лікаря України щодо організації роботи у зв’язку з послабленням протиепідемічних заходів.

Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при здійсненні дозволених видів діяльності, які передбачають приймання відвідувачів в офісних приміщеннях на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

https://bit.ly/3dIWJ2h

 

Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

https://bit.ly/3cI5NUU

 

Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при роботі закладів громадського харчування на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

https://bit.ly/35VDRur

 

Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в перукарнях та салонах краси на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

https://bit.ly/3fKvoi1

 

Обласний центр громадського здоров’я

 

До Міжнародного дня медичних сестер

Легко працювати, коли є гарна команда

Детальніше...

 

Обласна клінічна лікарня відтепер також робитиме дослідження на COVID-19.

У Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського 8 травня відкрито відділ ПЛР-діагностики.
Оглянули новостворений відділ заступник голови обласної ради Максим Вілівчук, депутати обласної ради Олена Галагуза, Ігор Сабадаш разом із головою облдержадміністрації Віталієм Бунечком.

Детальніше...

 

5 травня – День гігієни рук

Медсестри і акушерки! Чистота і безпека при наданні медичної допомоги починається з вас!

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту