КНП «Житомирський обласний онкологічний диспансер» ЖОР в умовах пандемії коронавірусної інфекції Covid 19 працює в плановому режимі, з дотриманням усіх можливих карантинних та протиепідеміологічних заходів, оскільки лікування онкологічних захворювань, згідно з наказом МОЗ України прирівнюється до невідкладних станів.

У закладі здійснюються усі консультативно-діагностичні та лікувальні заходи в повному обсязі, при наявності у пацієнта негативного тесту на Covid 19. При неможливості виконання тесту за місцем проживання, є можливість виконання даних тестів у лабораторіях поряд з закладом, в короткий термін.

 

Не зволікайте з обстеженням та лікуванням! При появі підозрілих симптомів, та неможливості отримати необхідну допомогу за місцем проживання, оскільки більшість центральних районних та міських лікарень задіяні в лікуванні пацієнтів з коронавірусною інфекцією, звертайтеся в КНП«Житомирський обласний онкологічний диспансер» ЖОР. При підозрі або виявлені пухлинної патології, потрібно отримати електронне направлення в сімейного лікаря.

Пам’ятайте, що своєчасно діагностована та пролікована пухлинна патологія на ранніх стадіях дозволяє отримати максимальний шанс на одужання. Оскільки в останні місяці спостерігається тенденція до значного зменшення кількості пацієнтів, які отримали медичну допомогу в закладі, в зв’язку зі страхом перед коронавірусною інфекцією, а також неправдивою поінформованістю на місцях про роботу закладу, слід очікувати значного зростання занедбаних форм онкологічних захворювань, що значно знизить ефективність лікування таких пацієнтів.

Бережіть ваше здоров’я!

Запис на консультацію та прийом можливий при особистому зверненні до реєстратури та за телефоном

–  068-987-78-34 або 0412-43-82-92