Рівні епідемічної небезпеки на території Житомирської області з 12 жовтня 2020 року:

до «помаранчевого» рівня віднесено —  міста Житомир, Бердичів, Коростень, Новоград-Волинський та Бердичівський, Житомирський, Коростенський, Коростишівський,  Лугинський, Любарський, Народицький, Овруцький, Олевський, Пулинський, Черняхівський, Чуднівський райони.

до «жовтого» рівня віднесено — місто Малин та Андрушівський, Баранівський, Брусильвський, Ємільчинський, Новоград-Волинський, Попільнянський, Радомишльський, Романівський, Хорошівський райони.

решту території області віднесено до «зеленого» рівня.

2020_10_12_01

Мультимедійна оновлювана карта визначення рівнів епідемічної небезпеки з розподілом по районам області: https://bit.ly/3aL3XCT

Відповідно до постанови Кабміну (https://bit.ly/2QdMbOZ) рівень епідемічної небезпеки визначають за результатом оцінювання епідемічних показників і затверджують рішенням Державної комісії раз на сім днів.

Рішення про послаблення червоного, помаранчевого та жовтого рівня епідемічної небезпеки не може бути переглянуто раніше ніж через 14 днів з дня визначення такого рівня епідемічної небезпеки.

Детальніше про рівні епідемічної небезпеки за посиланням: https://phc.org.ua/news/epidemichna-situaciya-schodo-covid-19-u-regionakh-ukraini?fbclid=IwAR3mBMflR0BAu1rolmql2pzsA5uhDkwNGJYK6ktPZu0xlUTcSKcr3Hs_JUA

 

Обласний центр громадського здоров’я.