В даний час немає доказів того, що люди можуть заразитися COVID-19 через їжу, в тому числі через фрукти та овочі. Свіжі фрукти та овочі є частиною здорового харчування, і їх споживання слід заохочувати.

 

2020_09_08_01

 

Як слід мити фрукти та овочі під час пандемії COVID-19?

Мийте фрукти та овочі так само, як і завжди. Перед тим, як обробляти їх, вимийте руки водою з милом. Потім ретельно вимийте фрукти та овочі чистою водою, особливо якщо ви їсте їх сирими.

Чи може вірус, що викликає COVID-19, жити на поверхні упаковки харчових продуктів?

Для розмноження та виживання коронавірусам потрібна жива тварина або людина-господар, і вони не можуть розмножуватися на поверхні харчових упаковок. Не потрібно дезінфікувати матеріали для упаковки харчових продуктів, але руки слід належним чином мити після того, як ви брали упакований продукт, а також перед їжею.

Чи може вірус, що викликає COVID-19, передаватися при споживанні термічно оброблених продуктів, у тому числі тваринного походження?

У даний час немає доказів того, що люди можуть заразитися COVID-19 через продукти харчування. Вірус, що викликає коронавірус, гине при тій же температурі, що й інші відомі віруси і бактерії, які містяться у їжі. Такі продукти, як м’ясо, птиця та яйця, мають завжди проходити ретельну термічну обробку при температурі не менше 70°C. Слід виявляти особливу обережність при поводженні з сирими продуктами тваринного походження, щоб уникнути перехресного забруднення приготованих продуктів.

Чи безпечно відвідувати продуктові магазини та продовольчі ринки?

Так, загалом безпечно ходити по магазинах та на ринки, дотримуючись наведених нижче профілактичних заходів:

Обробіть руки дезінфікуючим засобом перед тим, як зайти у магазин.

Прикривайте ніс і рот згином ліктя або серветкою при кашлі або чханні.

Дотримуйтесь відстані не менше 1 метра від інших, якщо це неможливо, надягніть маску (багато магазинів зараз вимагають носіння маски).

Повернувшись додому, ретельно вимийте руки, а також після того, як ви розпакуєте або розкладете куплені продукти.

У даний час не підтверджено жодного випадку передачі COVID-19 через харчові продукти або харчову упаковку.

Чи безпечна доставка продуктів?

Так, доставка продуктів безпечна, якщо постачальник дотримується належних правил особистої гігієни та гігієни харчових продуктів. Після отримання доставлених продуктів необхідно ретельно вимити руки.

Який побутовий дезінфікуючий засіб краще використовувати для обробки поверхонь?

Побутові засоби для чищення та дезінфекції дозволять ефективно усувати вірус з побутових поверхонь. Для очищення та дезінфекції домогосподарств, де перебувають особи з підозрою або підтвердженим COVID-19, слід використовувати поверхневі дезінфікуючі засоби вірицидної дії, такі як 0,05% розчину гіпохлориту натрію (NaClO) та засоби на основі етанолу (щонайменше 70%).

Які продукти слід вживати для підтримки імунної системи?

Для функціонування імунної системи необхідно багато поживних речовин. Для здорового та збалансованого харчування рекомендується вживати різноманітну їжу, включаючи цільнозернові, бобові, овочі, фрукти, горіхи та продукти тваринного походження. Не існує якогось певного продукту харчування, здатного захистити людину від зараження COVID-19.

Чи можуть мікроелементи (вітаміни та мінерали) запобігати захворюванню на COVID-19 у здорових людей або вилікувати його у хворих?

Ні. На даний момент немає рекомендацій щодо додавання у раціон мікроелементів для профілактики COVID-19 у здорових людей або для лікування цього захворювання. Мікроелементи мають вирішальне значення для належного функціонування імунної системи і відіграють життєво важливу роль у зміцненні здоров’я та повноцінному харчуванні. Наскільки це можливо, необхідно забезпечити надходження мікроелементів із збалансованого та різноманітного раціону харчування, у тому числі фруктів, овочів та продуктів тваринного походження.

Чи потрібно вживати добавки з вітаміном D при нестачі сонячного світла внаслідок самоізоляції?

Вітамін D може вироблятися у шкірі під впливом сонячних променів або надходити в організм з їжею з продуктів натурального походження (наприклад, жирних сортів риби, таких як лосось, тунець і скумбрія, риб’ячого жиру, яловичої печінки, сиру та жовтків яєць), або з продуктів, збагачених вітаміном D, чи добавок, що містять цей вітамін.

У випадках, коли рівень вітаміну D у людей низький або коли продукти, багаті на вітамін D (включаючи продукти, збагачені вітаміном D), не вживаються, а вплив сонячного світла обмежений, можна розглянути можливість прийому добавок вітаміну D у дозах, відповідних рекомендованому споживанню поживних речовин (200-600 МО, в залежності від віку) або відповідно до національних рекомендацій.

Чи можуть трав'яні чаї або рослинні добавки допомогти у запобіганні або лікуванні COVID-19?

Ні. В даний час немає доказів, що підтверджують використання трав'яних чаїв або рослинних добавок для профілактики або лікування COVID-19.

Чи можуть пробіотики допомогти у запобіганні COVID-19?

Ні. Пробіотики – це живі мікроорганізми, які зазвичай додають у їжу або використовують як доповнення до раціону для зміцнення здоров'я. Однак наразі немає доказів, що підтверджують використання пробіотиків для запобігання або лікування COVID-19.

Чи може вживання імбиру допомогти у профілактиці COVID-19?

Ні. Немає жодних доказів того, що вживання в їжу імбиру захищало людей від COVID-19. Однак імбир – це продукт, що може мати деякі протимікробні та протизапальні властивості.

Чи може вживання часнику запобігти COVID-19?

Ні. Немає доказів того, що вживання часнику захищало людей від COVID-19. Однак часник може мати деякі протимікробні властивості.

Чи може додавання перцю у суп чи інші страви допомогти у профілактиці або лікуванні COVID-19?

Ні. Немає доказів того, що додавання гострого перцю до їжі може запобігти або вилікувати COVID-19.

За матеріалами ВООЗ.

Обласний центр громадського здоров’я.