Неонатальне ліжко із лампою для фототерапії,  багаторежимна інфузійна помпа, кардіомонітор з функцією системи серцевого викиду…Така сучасна апаратура з’явилася у житомирській Лікарні №1. Кожна одиниця зазначеного обладнання  є життєво необхідною в неонатології,  а також для забезпечення невідкладної медичної допомоги жінкам під час пологів.

2020_07_29_01

Так, неонатальне ліжко із лампою для фототерапії  призначене для надання невідкладної допомоги передчасно народженим немовлятам. «Тут є спеціальний  температурний датчик, що не допускає перегріву чи  недогріву, що є вкрай важливим при лікуванні жовтяниці,  особливо  у недоношених дітей. Встановлюється спеціальний температурний режим на блоці, і таким чином дитина не втрачає температуру..», - зазначають медики. Важливим є також те, що  "гніздо" для немовлят можна використовувати  і при транспортуванні.

2020_07_29_02

Інфузійна помпа, що використовується для внутрішньовенного парентерального харчування та безпечного введення препаратів, має  спеціальну  функцію для  забезпечення  контролю за  швидкістю інфузії  – датчик крапель. «Коли зазначене обладнання під’єднується до внутрішньовенної системи, можна регулювати швидкість крапель, встановлювати дозу препарату за одиницю часу.…», - говорять лікарі.

2020_07_29_03

Монітор пацієнта з функцією  неінвазивного обрахування серцевого викиду дасть можливість контролювати стан серцевої діяльності  пацієнта.   Як зазначено, такий апарат є вкрай необхідним в анестезіології та реанімації, адже «при наркозах необхідно контролювати  пульс, тиск та серцевий викид».

Заступниця міського голови Марія Місюрова переконана: системна робота з оновлення пологового будинку, потужний кадровий потенціал та якісне обладнання  дають  можливість впевнено говорити про  послуги найвищого рівня у пологовому  відділенні Лікарні №1.

2020_07_29_04

«Наш пологовий будинок  конкурує з обласним перинатальним центромі ця  здорова конкуренція   сприяє покращенню  якості надання послуг.  Наше ж  завдання – зробити  їх ще кращими!   Незабаром пологовий  отримає ще  й  дихальний апарат для  новонароджених діток...», - говорить міський голова Сергій Сухомлин та висловлює вдячність благодійникам.

Нагадаємо, що нещодавно за кошти місцевого бюджету для житомирських лікарень  було придбано високоякісні технологічні та сучасні апарати, які рятуватимуть  життя пацієнтів  й  після епідемії, -  чотири апарати ШВЛ.

Пресслужба Житомирської міської ради