24 березня відомому лікарю-хірургу вищої кваліфікаційної категорії КНП «Малинська міська лікарня» Анатолію Івановичу Гаманюку виповнюється 70 років. На його рахунку 42 роки трудового стажу, які вмістили в собі багаторічне завідування хірургічним відділенням, а головне -десятки тисяч врятованих, повернутих до життя людей.

2020_03_24_01

 

Після закінчення Житомирського медучилища Анатолій Іванович вступив до Вінницького медінституту ім. М.І.Пирогова, вирішивши відразу для себе на усе життя, що медицину він обрав саме тому, що мріє стати хірургом. Навчався у Вінниці, підробляв фельдшером, затим рік інтернатури у Житомирі і направлення на роботу у 1978 році у Малин – місто, якому він присвятив усе своє життя. За ці роки А.І.Гаманюк став висококласним фахівцем, бо не секрет, що,працюючи в районі, лікар-хірург повинен добре володіти навичками лікаря-хірурга загальної практики, торакального хірурга, дитячого, уролога, а ще перейматись адміністративними питаннями, бо майже чотири десятки років Анатолій Іванович керує хірургічним відділенням рідної лікарні, встановивши  свого роду рекорд. Своїм головним наставником Анатолій Іванович усе життя вважає Маргариту Михайлівну Ричкову, заслуженого лікаря України, яка передала йому власний досвід, а затим і завідування. Переконаний, що йому в життіпощастило, бо доля звела його з такими людьми, як А.І. Ткаченко, О.М. Андрійцев, О.В. Дордюк, А.І. Гончарук та багатьма іншими.

2020_03_24_02

Постійну зайнятість чоловіків добре розуміють ті дружини, які працюють з ними в одній сфері. Дружина Анатолія ІвановичаТаїсія Василівна  - його колега, працює заступником директора з ЕТНцього ж лікувального закладу. Подружжя виховало двох гарних доньок – Людмилу і Ольгу. Вони не успадкували професію батьків, як це часто буває у лікарських сім’ях, обравши професії, які їм більше до душі, і в цьому теж знайшли підтримку у своїх батьків.

2020_03_24_03

Ювіляр Анатолій Іванович Гаманюк усе своє життя займає активну життєву позицію – переймається проблемами рідного лікувального закладу, неодноразово колектив обирав його головою профспілкового комітету, не менш відповідально виконував свої обов’язки Анатолій Іванович і як депутат обласної ради. Нині А.І.Гаманюк входить до складу Госпітальної ради від міста Малина. І яку б посаду він не займав, завжди відкрито висловлює свою думку, як лікар-практик намагається привернути увагу до проблем медицини, яких не бракує у нинішні часи.

Як і кожен справжній чоловік, Анатолій Іванович не може жити без хобі. Раніше він займався спортом, його часто можна було побачити і на футбольних матчах, де він поєднував чергування як лікар, приємно було поспостерігати за його емоціями, як вболівальника за свою команду. Нині ж найбільший душевний спокій йому приносить дача– це те місце, де можна побути наодинці з власними думками, відпочити душею.

Шановний ювіляре, Ваша невтомна праця і висока професійність, життєва мудрість долають всі перешкоди, тому життєвий ужинок дорідний – дружна родина, шана і повага від колег і друзів. Багато ще попереду Вам світлих, теплих і радісних днів, невичерпної енергії, здоров’я і добра на довгі і щасливі літа.

                                                                                                                               Прес-центр УОЗ.