Голова обласної ради Володимир Ширма разом із начальником управління охорони здоров’я облдержадміністрації Миколою Сусликом  5 вересня  оглянули стан готовності  відділень реанімації та анестезіології й інтенсивної терапії для післяопераційних хворих після капітального ремонту в обласній клінічній лікарні ім. О. Ф. Гербачевського.

 

2019_09_05_01

 

Будівельні роботи у відділеннях завершені, наразі там працюють сервісні служби, які проводять пуско-налагоджувальні роботи медичного обладнання.

2019_09_05_02

Володимир Ширма поставив завдання профільним керівникам прискорити виконання відповідних робіт: «Такі необхідні для жителів області реанімаційні відділення якнайшвидше мають запрацювати. Вкотре наголошую, що наша обласна лікарня має відповідати усім вимогам третинного рівня медицини. Тому на цьому ми зупинятись не будемо: обласну лікарню продовжимо  оновлювати».

2019_09_05_03

На реконструкцію реанімаційних відділень та медичне обладнання було направлено 21 мільйон гривень,  з них 13 мільйонів  гривень - виключно на медичне обладнання. Фінансування проводилось за кошти  Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету.

2019_09_05_04

Прес-центр Житомирської обласної ради