Голова обласної ради Володимир Ширма 7 серпня під час візиту в  КНП «Госпіталь ветеранів війни», що у Бердичеві, наголосив на необхідності проведення капітального ремонту як мінімум одного лікувального корпусу закладу.

 

2019_08_08_001

 

Мова йде про будівлю 1920 року будівництва, де знаходиться гастроентерологічне, фізіотерапевтичне відділення та  відділення ЛФК.

Як зауважив Володимир Ширма, саме цей заклад вважається базовим і серед афганців, і серед учасників АТО/ООС та інших учасників бойових дій.

2019_08_08_002

«Я постійно спілкуюсь з ветеранами, учасниками бойових дій, розпитую де для них найкраще та найкомфортніше перебувати, проходити лікування. Найчастіше називають саме бердичівський госпіталь», - сказав він під час спілкування з керівником закладу Павлом Журбенком.

2019_08_08_003

Також Володимир Ширма зазначив, що проведення капітального ремонту закладу силами лише одного обласного бюджету неможливе. Як і у випадку закупівлі ангіографа, тут теж потрібна консолідація усіх місцевих бюджетів області. Також голова обласної ради пропонуватиме включити заклад у список об’єктів, що фінансуватимуться з коштів ДФРР.

2019_08_08_004

«Адже госпіталь для ветеранів  -  це заклад реабілітації та лікування учасників бойових дій, ветеранів не на одне десятиріччя», - наголосив очільник депутатського корпусу.

За 7 місяців поточного року  у КНП «Госпіталь ветеранів війни» пройшли повний курс лікування 973 учасника АТО/ООС,  майже 1100 учасників бойових дій. Станом на 7 серпня у госпіталі перебувають 62 учасника АТО/ООС.

За інформацією департаменту праці, соціальної та сімейної політики в Житомирській області налічується 12 445 учасників АТО/ООС.

Прес-центр Житомирської обласної ради