2019_07_11_01

11 липня цього року лікарю з медицини невідкладних станів підстанції міста Бердичева КУ ЦЕМДМК Володимиру Павловичу Юрачковському, на особистому рахунку якого більше десяти успішних реанімацій, виповнюється 80 років. Дата, здавалось би, поважна, насправді ж ті, хто знає його особисто, стверджують, що це всього лише ювілейна дата в календарі, бо з Володимира Павловича варто брати приклад багатьом молодим. Спортивний, підтягнутий, він має безліч уподобань, займає активну громадянську і життєву позицію. Він не уявляє себе без улюбленої роботи, без співу, бо має від природи прекрасні вокальні дані, і зізнається, що якби не став лікарем, то обов’язково був би співаком. А ще Володимир Павлович полюбляє подорожувати за кермом власного автомобіля і не лише просторами рідної України, а й за кордоном. Він в усьому любить порядок, чистоту, а з усіх видів спорту перевагу надає плаванню й із задоволенням займається ним у вільний час. Серед найближчих планів лікаря Юрачковського – зайнятись нарешті родоводом, бо він знає, що такі вокальні дані у нього – не випадковість, а щедрий спадок від діда-священника.

2019_07_11_02 

Народився Володимир Павлович в освіченій родині – батьки його Володимир Климович та Галина Миколаївна Юрачковські були вчителями. Закінчивши із золотою медаллю школу, він мріяв про вступ до військово-морської академії, але обравши фах лікаря, ніколи про це в житті не пожалкував. Після закінчення вишу та служби в армії Володимир Павлович працював у Терпінінській ЦРЛ Мелітопольського району Запорізької області – терапевтом, заступником головного лікаря з медичної частини, очолював Тараклійську районну лікарню Молдавської РСР. У зв’язку з переїздом до Чернівецької області протягом двох років обіймав посаду головного лікаря Хотинської міжрайонної станції переливання крові. І саме тоді вперше за роки свого існування станція почала виконувати плани з виробництва препаратів крові і кровозамінників. Затим Володимиру Павловичу доручили керівництво станцією швидкої допомоги м. Кам’янця-Подільського Хмельницької області, надалі робота в Ржищеві Київської області і нарешті переїзд у 1984 році до Бердичева на постійне місце проживання і робота лікарем на швидкій. І так уже 30 років - безсонні ночі, тисячі нових облич, хворі на гепатит, СНІД, надання допомоги під час виїздів на важкі аварії, чого лишень не було за усі ці роки в трудовій біографії В.П.Юрачковського. Ось хоча б один з недавніх випадків, який трапився 3 липня цього року, коли практично на в’їзді до Житомира у 73-річного пацієнта з Чуднівського району, якого транспортували до обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського, зупинилось серце. І вкотре бригада Володимира Павловича, до складу якої окрім нього входять фельдшер Олександр Мельничук і водій Володимир Галайчук, довела свою професійність, виконавши успішну реанімацію. Пацієнт житиме - і це головне, заради чого працюють наші медики.

2019_07_11_03

Усе своє життя Володимир Павлович займає чітку громадянську позицію – обирався депутатом міської ради, у 1994 році балотувався в депутати Верховної Ради України. Бердичівляни знають В.П.Юрачковського як справжнього громадянина, патріота України, високопрофесійного лікаря. Тож з нагоди ювілею найщиріші, найтепліші і найкращі побажання Володимиру Павловичу! Шановний ювіляре, Вам притаманні мудрість, почуття відповідальності, відданість справі, а ще – доброта, щедрість душі, порядність. Будьте ж завжди здорові і щасливі у колі рідних, друзів і колег!

2019_07_11_04

2019_07_11_05

Тамара Архипчук.