2019_05_29_01

28 травня у комунальному закладі вищої освіти «Житомирський базовий фармацевтичний коледж» Житомирської обласної ради відбулось урочисте відкриття навчально-тренінгового центру «Навчальна аптека – Phytothek Training Room».

2019_05_29_02

Розробники та спонсори зазначеного проекту –  ТОВ Біонорика – представництво в Україні виробника фітопрепаратів високої якості (Німеччина) та мережа аптек «Первоцвіт Фарм» (м. Житомир та область) проклали своєрідний міст між навчальним закладом і практичною фармацією. Як зазначив у вітальному слові голова обласної ради Володимир Ширма, завдяки відкриттю цієї навчальної лабораторії аптеки отримують добре підготовлених фахівців, студенти мають можливість опанувати більш якісними практичними навичками, а коледж покращив свою матеріально-технічну базу.

2019_05_29_03

Директор фармколеджу Ірина Дмитрівна Бойчук запевнила, що в навчально-тренінговому центрі планують проводити не лише заняття для студентів на додипломному етапі, а й у межах курсу підвищення кваліфікації фармацевтів, тренінги для лікарів із залученням представників аптечних мереж та виробників фармпрепаратів. У цій навчальній лабораторії студенти також зможуть проходити онлайн-навчання - як правильно спілкуватись з потенційними клієнтами аптек.

2019_05_29_04

Гості заходу мали змогу наочно побачити практичне заняття на тему «Фармацевтична опіка пацієнтів з респіраторними захворюваннями», яке провела заступник директора з навчально-виробничої роботи, викладач фармакології, фармацевтичної опіки, кандидат фармацевтичних наук Ірина Луцак.

Впровадження цього проекту підтверджує, що Житомирський базовий фармацевтичний коледж є лідером у підготовці фахівців фармацевтичної галузі.

Прес-центр УОЗ.