До уваги громадськості! Повідомляємо, що за інформацією Чижівської сільської ради Новоград-Волинського району розробляються Генеральні плани населених пунктів Чижівка, Вишківка та на даний час здійснюється стратегічна екологічна оцінка (СЕО) щодо зазначеної містобудівної документації.

До уваги громадськості! На виконання Рішення Станишівської сільскої ради Житомирського району від 08.02.18 № 433 розробляються Генеральні плани населених пунктів Станишівка, Лука, Ліщин та на даний час здійснюється стратегічна екологічна оцінка (СЕО) щодо зазначеної містобудівної документації.

До уваги громадськості! На даний час здійснюється стратегічна екологічна оцінка (СЕО) детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту на території Сінгурівської сільської ради Житомирського району для розміщення звіроферми.

До уваги громадськості! На даний час здійснюється стратегічна екологічна оцінка (СЕО) детального плану території земельної ділянки, розташованої на території Стриївської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області за межами населеного пункту з метою будівництва зерносушильного комплексу». 

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про стратегічну екологічну оцінку" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2018, № 16, ст.138)

До уваги громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшли заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки: 1. Проект Стратегії розвитку Коростишівської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року; 2. Детальний план території земельної ділянки під розширення існуючого виробничого комплексу для розміщення навісів та майданчику для складування матеріалів на площі 0,9120 га за межами с. Кам’янка, на території Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області; 3. Генеральний план смт Нова Борова Хорошівського району Житомирської області. 

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Коростишівської міської об'єднаної територіальної громади до 2027 року.

 

 

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про стратегічну екологічну оцінку

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2018, № 16, ст.138)

Про стратегічну екологічну оцінку

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2018, № 16, ст.138)

Про стратегічну екологічну оцінку

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2018, № 16, ст.138)