До уваги громадськості! Повідомляємо, що за інформацією Чижівської сільської ради Новоград-Волинського району розробляються Генеральні плани населених пунктів Чижівка, Вишківка та на даний час здійснюється стратегічна екологічна оцінка (СЕО) щодо зазначеної містобудівної документації.

До уваги громадськості! На виконання Рішення Станишівської сільскої ради Житомирського району від 08.02.18 № 433 розробляються Генеральні плани населених пунктів Станишівка, Лука, Ліщин та на даний час здійснюється стратегічна екологічна оцінка (СЕО) щодо зазначеної містобудівної документації.

До уваги громадськості! На даний час здійснюється стратегічна екологічна оцінка (СЕО) детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту на території Сінгурівської сільської ради Житомирського району для розміщення звіроферми.

До уваги громадськості! На даний час здійснюється стратегічна екологічна оцінка (СЕО) детального плану території земельної ділянки, розташованої на території Стриївської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області за межами населеного пункту з метою будівництва зерносушильного комплексу». 

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про стратегічну екологічну оцінку" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2018, № 16, ст.138)

Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки на території  Оліївської сільскої ради м. Житомир  та звернення

Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Коростишівської міської об'єднаної територіальної громади.

 

 

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про стратегічну екологічну оцінку

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2018, № 16, ст.138)

Про стратегічну екологічну оцінку

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2018, № 16, ст.138)

Про стратегічну екологічну оцінку

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2018, № 16, ст.138)