Престижну громадську відзнаку отримали номінанти з України, Польщі та Німеччини. В актовій залі Тернопільської університетської лікарні відбулося шосте за рахунком урочисте вручення нагороди «За спасіння життя» імені академіка Леоніда Ковальчука.

 

2018_10_03_01

 

Про це, зокрема, інформує сайт Тернопільських експрес-новин «Терен» (http://teren.in.ua/2018/10/02/u-ternopoli-vruchyly-ordeny-tym-hto-vryatuvav-zhyttya-inshym-fotoreportazh/).

Почесні відзнаки отримали:

  • Василь Бліхар, головний лікар Тернопільської університетської лікарні,
  • Михайло Нечитайло, віце-президент Асоціації хірургів України,
  • Петро Русак, завідуючий хірургічним відділенням №1 Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні,
  • Микола Кушнір, завідуючий кардіологічним відділенням Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О.Гербачевського,
  • Віктор Маслей, начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області, полковник служби цивільного захисту. 

Також серед номінантів – три представники відділення Червоного Хреста м. Баутцен, що в Німеччиниі – Пітер Марк, Хольгер Бейер, Герт Райнер Лахманн та організатор доставки гуманітарних вантажів з Євросоюзу в Україну, благодійник з Польщі  Адам Форналь.

 

Крім того, представників Червоного Хреста Німеччини та Польщі відзначено спільною грамотою Тернопільської обласної ради та Тернопільської облдержадміністрації за вагомий внесок у розвиток соціальної сфери Тернопільської області, активну життєву позицію в утвердженні милосердя, гуманізму, доброчинності  та тісну співпрацю.

 

Звертаючись до нагороджених та присутніх у залі, голова обласної ради Віктор Овчарук підкреслив, що заснована у Тернополі громадська відзнака  об’єднала медиків, військовослужбовців, волонтерів, рятувальників, капеланів, священнослужителів, вчених, студентів.

 

– Ця нагорода об’єднала людей з різних міст та різних країн і навіть різних континентів. І що б не говорили про прагматичність чи суворість сьогодення,  у цьому світі є дуже багато добра, самопожертви, самовідданості та героїзму. Бо кожен, хто отримує орден «За спасіння життя», виконав найшляхетнішу місію – допомогти ближньому.  Так, як робив це мій учитель, наставник, ректор Тернопільського державного медичного університету  Леонід Ковальчук, на честь якого заснована ця громадська відзнака. Ви надаєте безцінну допомогу нашим краянам. Адже сьогодні, коли наша країна потребує підтримки, ваші діяння безцінні, – зазначив голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук.

Медична громада Житомирщини щиро вітає шановних колег з високими та почесними нагородоми!

Прес-центр УОЗ,

тел. (0412) 41-37-72,

E-mail:  pressdoz@gmail.com