Триває обласна акція серед ЛПЗ області «Квітуча Україна», яка була започаткована  два роки тому з ініціативи прес-центру управління охорони здоров’я облдержадміністрації та обласної медичної газети «Пульс».

 

2018_06_06_1

Запроваджена акція була широко підтримана колективами закладів охорони здоров’я міста Житомира та області.

2018_06_06_02

 

Сьогодні до акції долучився обласний перинатальний центр Житомирської обласної ради.

6 червня до  прес-центру УОЗ надійшли фото уквітчаного закладу. До уваги медичної громади області пропонуємо найкращі із них.

2018_06_06_03

Мета акції - шляхом фотоматеріалів показати ошатність та упорядкованість закладів охорони здоров’я області. Затишна та охайна територія свідчить як про успішну діяльність, так і про те, наскільки гарними господарями є колективи ЛПЗ області. Адже квітучі клумби, зелені газони, впорядковані доріжки, доглянуті дерева радують око пацієнтів, піднімають настрій, а значить, допомагають їм швидше одужати. Та й медикам краще працюється у такій затишній атмосфері.

2018_06_06_04

У 2017 році колективами лікувальних закладів було зроблено 243 фотографії, найкращі із яких розміщені на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації, на сторінці УОЗ у соціальній мережі Facebook та опубліковані в обласній медичній газеті «Пульс».

Тож запрошуємо лікувальні заклади взяти активну участь в акції та до 27-ї річниці Незалежності України надсилати фото уквітчаних та упорядкованих територій на електронну адресу прес-центру УОЗ ОДА pressdoz@gmail.com . Просимо також супроводжувати фото короткими коментарями.

Прес-центр УОЗ,

тел. (0412) 41-37-72,

E-mail: pressdoz@gmail.com