По-справжньому святковим та радісним видався день 1 червня – Міжнародний день захисту дітей для пацієнтів дитячого психоневрологічного відділення Житомирської обласної психіатричної лікарні №1. У гості до малечі завітали представники управління патрульної поліції та спеціалісти головного регіонального управління юстиції в Житомирській області .

 

2018_06_01_01

 

Вони неодноразово вже вітали пацієнтів дитячого психоневрологічного відділення з дитячими святами. І вже вкотре маленькі пацієнти отримали подарунки – набори для рукоділля, канцелярське приладдя, набори іграшок та незабутнє шоу мильних бульбашок.

Дітлахи радісно ділились своїми емоціями  від можливості самим побути трішки поліцейськими: посидіти за кермом патрульної машини та посигналити, приміряти кашкета, пограти в чемних пішоходів та разом пригадати Правила дорожнього руху.

2018_06_01_02

Також у цей день діти разом із своїми батьками влаштовували конкурси та дружні змагання, малювали на асфальті та запускали в небо повітряні кульки з побажаннями здоров’я, надії та щирою дитячою вірою у те, що мрії збуваються.

Головний лікар закладу Олександр Гусак привітав усіх дітей з цим гарним дитячим святом. Звертаючись до всіх присутніх, підкреслив, що Міжнародний день захисту дітей –  це не лише веселощі, сміх, пісні і розваги. Це ще й можливість для дорослих голосно заявити про своє бажання і можливість зробити щось хороше для тих дітей, яким потрібно трошки більше уваги, тепла, піклування, захисту та підтримки.

Символом Міжнародного дня захисту дітей є власний прапор цієї дати зеленого кольору. Цей колір символізує ріст, гармонію, спокій. У чудове свято –  привід нагадати всім дорослим, що відмінності людей, в тому числі і маленьких дітей з особливими потребами нашої планети, це і є прояв гармонії в розмаїтті.

Бажаємо всім, щоб чарівність дитячих мрій ніколи не згасала у ваших серцях, а доросла наполегливість та завзятість допомагали втілювати їх в реальність. Радійте життю!

 

Варвара Бондар,

вихователь дитячого психоневрологічного відділення

Житомирської обласної психіатричної лікарні №1