Відповідно до наказу управління охорони здоров’я облдержадміністрації в області проводяться медогляди населення, які потребують консультацій фахівців обласного онкологічного диспансеру. Цього тижня  бригади лікарів-онкологів провели профілактичні огляди населення в Лугинському та Олевському районах. До складу бригади фахівців входять лікарі: онкохірург, онкогінеколог та мамолог.

 

2018_05_17_0001

 

 

Зокрема, в Лугинському районі лікар-онкохірург Андрій Вікторович Степаненко,  лікар-мамолог Ігор Богданович Белей, лікар-онкогінеколог Віктор Вільгельмович Кравчук оглянули 47 місцевих жителів, із яких 17 направлені на обстеження до обласного онкологічного диспансеру та обласного медичного консультативно-діагностичного центру.

 

В Олевському районі медогляди населення проводили: лікар-онкохірург Володимир Михайлович Ковальчук, лікар-мамолог Дмитро Борисович Гуля та лікар-онкогінеколог Аліна Миколаївна Кошмеринська. Фахівцями оглянуто 67 осіб, із яких 14 також отримали направлення на обстеження у закладах третинного рівня.

 

Крім того, обласні фахівці  прочитали для сімейних лікарів, фельдшерів та медичних сестер лекції щодо профілактики онкозахворювань та розповіли колегам про сучасне діагностичне обладнання та новітні методи обстеження, які наразі застосовуються в обласному онкологічному диспансері. Фахівці зазначили, що жителі районів можуть записатися на прийом безпосередньо у реєстратурі онкодиспансеру або попередньо за телефоном: (0412) 43-82-92 з 13.00 до 16.00. У цьому випадку медики заведуть медичну картку на пацієнта та передадуть її до кабінету лікаря у визначений день прийому.

 

Довідково:

В області щорічно вперше виявляється біля 4 тисяч випадків захворювань на рак. Попередити розвиток злоякісного процесу або мінімізувати наслідки і негативний прогноз хвороби можна завдяки виявленню і лікуванню передракових захворювань, ранній діагностиці онкопатологій. Тож насамперед це стосується тих, хто входить до груп ризику, знаходиться під диспансерним наглядом.

 

Прес-центр УОЗ,

тел. (0412) 41-37-72,

E-mail: pressdoz@gmail.com