Донедавна мешканці Березянки не мали можливість своєчасно звертатися за допомогою до лікарів-стоматологів. Тому, за ініціативи та особистої участі керівника ТОВ «МТС Агро» Віктора Воропаєва, у місцевому ФАПі було встановлено сучасне стоматологічне обладнання. Про це йдеться у газеті «Ружинська земля».

 

2018_02_12_0001

 

Як розповів головний лікар центру ПМСД Олександр Боденчук, Віктор Воропаєв закупив стоматологічне обладнання ще минулого року, однак приміщення ФАПу потребувало капітального ремонту. На відновлення медичного закладу, за активного сприяння сільського очільника Катерини Шендерівської, депутата Верховної Ради України Олександра Ревеги, з держбюджету місцевому бюджету було виділено кошти в сумі 85,5 тис грн, а також 55 тис грн з бюджету району. У ФАПі було перекрито дах, зроблено ремонт внутрішніх стін та опалювальної системи.

2018_02_12_0002

Керівник ТОВ «МТС Агро» запросив на роботу молоде подружжя медиків Ігоря та Маргариту Холоденків з Черкащини. Ігор – лікар-стоматолог, його дружина – асистент. Медики приїздитимуть на декілька днів раз на два тижні, допоки не збільшиться кількість відвідувачів. Місцевий аграрій Віктор Воропаєв створив усі необхідні умови для проживання молодої сім’ї. За його словами, найближчим часом вони планують надати молодій родині житло для постійного проживання та роботи в селі.

2018_02_12_0003

– У майбутньому ми плануємо побудувати екологічно чисті будинки, перший такий дім плануємо завершити для родини Холоденків уже восени. Щоб молодь могла тут жити, працювати, народжувати дітей. Щоб сільська місцевість розвивалася, – наголосив Віктор Воропаєв.

2018_02_12_0004

З приємною подією місцевих мешканців привітали перший заступник голови РДА Олександр Черешнюк, начальник Ружинського відділення Бердичівської ОДПІ Людмила Велика, головний лікар Центру ПМСД Олександр Боденчук, сільський очільник Катерина Шендерівська, помічник депутата Верховної Ради України Олександра Ревеги Ольга Таравська, а також керівник ТОВ «Теплогаз-Н» Вадим Пташинський, який виконав усі ремонтні роботи примішення та подарував у медичний заклад сучасний імобілайзер.

Прес-центр УОЗ,

тел. (0412) 41-37-72,

E-mail:  pressdoz@gmail.com