Минулого тижня відбулося засідання медичної ради лікувально-профілактичних закладів Ємільчинського  району за підсумками роботи в 2017 році. У засіданні медичної ради взяли участь: заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жека, заступник голови Ємільчинської ОТГ Володимир Євтух, керівники закладів району, завідувачі АЗПСМ району.

 

2018_02_12_001

 

Про роботу ЛПЗ району в 2017 році  та завдання на 2018 рік розповіла присутнім в.о. головного лікаря Наталія Брановицька. В доповіді проаналізовано стан здоров’я населення району, демографічна ситуація, фінансування галузі в 2017 році. В свою чергу заступник головного лікаря  з лікувальної роботи Анжеліка Цмокалюк проаналізувала роботу відділень стаціонару ЦРЛ, зупинилась не лише на  проблемах але й  озвучила шляхи їх вирішення. В ході роботи медичної ради присутнім було доведено, що завдяки підтримці голови обласної ради Володимира Ширми  та депутата обласної ради Юрія Довгополого закуплено обладнання для лікувально-профілактичних закладів району, а саме: апарат штучної вентиляції легень для центральної районної лікарні, електрокардіографи та пульсоксиметр для трьох  АЗПСМ району.  Також були проведені поточні  та капітальні ремонти  закладів охорони здоров’я, завершується  утеплення фасаду стаціонару Ємільчинської ЦРЛ. З 2018 року  в районі розпочав працювати комунальний заклад ЦПСМД Ємільчинського району.

На завершення присутні обговорили подальші кроки впровадження  медичної реформи, намітили спільні плани її реалізації на  території району. Завершуючи засідання, в.о. головного лікаря подякувала всім лікарям за сумлінну працю в умовах значного кадрового дефіциту.

Прес-центр УОЗ,

тел. (0412) 41-37-72,

E-mail: pressdoz@gmail.com