Наша мета – надати допомогу жінкам з небажаною вагітністю, дітям з інвалідностями та їх сім’ям, впливаючи на суспільство від їх імені.

 

2018_02_12_01

 

У 2017 році завдяки програмам підтримки жінок народилося 257 малюків.

11,956 молоді та студентів, батьків школярів та навчальних колективів охоплено програмою ризикованої поведінки (профілактика абортів, хвороб, що передаються статевим шляхом, тютюно –, алко- та нарко- залежностей). Понад 80% молоді змінили ставлення до аборту та стосунків до шлюбу.

2018_02_12_02

841 дитина з інвалідністю та члени їх родин отримали різні види медичної, реабілітаційної або гуманітарної допомоги.

307 дітей пройшли курс професійної медико-соціальної реабілітації (більше половини – це діти із районів Житомирської області).

Завдяки фізичній реабілітації 10 дітей навчилися сидіти, 8 повзати, 15 ходити. Завдяки програмам занять з дошкільнятами 17 дітей здобули необхідні навички та знання для навчання у дитячих садках, 5 дітей – у школах та приєдналися до їх дитячих колективів.

2018_02_12_03

У літніх оздоровчих таборах оздоровлено 120 дітей та 92 дорослих.

300 волонтерів присвятили 23.923 годин  свого часу на допомогу дітям та батькам з потребуючих родин.

Надходження (безповоротна фінансова допомога): 7 952324 грн.

Витрати на статутну діяльність: 6 542116 грн.

Адміністративні витрати: 1 410208 грн.

Перше місце у конкурсі «Благодійна Житомирщина - 2016»  у сфері охорони здоров’я.

Друге місце в національному конкурсі «Благодійна Україна-2016»  у сфері охорони здоров’я.

2018_02_12_04

Інформаційна довідка.

Міжнародний благодійний фонд «Місія в Україну» з 1998 року допомагає жінкам з небажаною вагітністю та дітям з інвалідностями і їх сім’ям.

Жінки, які потрапили у скрутну ситуацію, пов’язану з небажаною вагітністю, у Фонді можуть безкоштовно зробити анонімні тести на вагітність, отримати консультації психолога, матеріальну підтримку. Фонд забезпечує соціальний супровід жінок протягом перших 1,5 року життя дитини. За 19 років роботи Фонду завдяки підтримці жінок було збережено життя більше 1600 дітям.

З метою попередження небажаної вагітності, абортів, захворювань, які передаються статевим шляхом, СНІДу, тютюно-, алко- та наркозалежності, спеціалісти Фонду проводять просвітницькі заняття для підлітків та молоді в освітніх закладах міста Житомира та області, розповідаючи про наслідки свободи сексу та про побудову позитивних стосунків. Заняття відвідали 80 000 школярів та студентів, а також жіночі колективи.

2018_02_12_05

Щорічно зростає кількість дітей та молоді з інвалідностями, яким Реабілітаційний центр Фонду надає безкоштовну медико-соціальну реабілітацію та гуманітарну допомогу, на сьогодні охоплено понад 800 дітей. Реабілітація включає фізичну, сенсорну терапію, ерготерапію, поведінкову терапію, консультації психолога та логопеда; розвиваючі заняття, альтернативне спілкування. В центрі також проходять уроки християнської етики, реалізуються проекти з соціальної інтеграції та підтримки батьків. Щорічно влітку діти та їх батьки отримують можливість відпочити в оздоровчих таборах.

Фонд також проводить медико-соціальну реабілітацію для 80 вихованців з інвалідністю Романівського дитячого будинку-інтернату, який знаходиться у с. Романів Житомирської області.

Вісім висококваліфікованих лікарів в амбулаторії Фонду проводять огляд та лікування дітей та їх батьків, якими опікується Фонд (педіатр, стоматолог, офтальмолог, невролог, ортопед, фізіотерапевт, психіатр, лікар УЗД ) та надають благодійну допомогу у вигляді медикаментів, медичних витратних матеріалів, допоміжних засобів для пересування та ін. Також діють програми щодо надання допомоги у вигляді щомісячного продуктового набору та підгузків для сімей, які знаходяться у скрутному становищі. Всі послуги надаються конфіденційно та безкоштовно.

Фонд також надає гуманітарну та благодійну допомогу медичним установам, освітнім та інтернатним закладам, спілкам інвалідів та нужденним громадянам, які особисто звертаються до Фонду.

Прес-служба «Місія в Україну»