6 жовтня запрацював проект Smart City на базі Новоград-Волинського міськрайТМО та КЗ «ЦПМСД міста».

 

2017_10_12_001

 

Реєстр створюється з метою підвищення ефективності медичної допомоги, забезпечення своєчасності її надання, модернізації первинної та вторинної медичної допомоги.

2017_10_12_002

Дана система забезпечить взаємодію між пацієнтом, медичними працівниками та медичними установами за допомогою інформаційно–комунікаційних технологій.

2017_10_12_003

Для лікарів амбулаторна картка пацієнта – це документ вкрай важливий. Тут зберігатиметься вся інформація про пацієнта - реєстраційні дані, антропометричні виміри, результати медичних оглядів, лабораторні обстеження, дані УЗД, рентгенологічні дані і так далі. Позитив полягає у тому, що лікар зможе контролювати відвідування та раціонально розподіляти своє навантаження. Також система дасть змогу вести більш ефективну профілактичну роботу та можливість як для лікаря, так і для пацієнта, контролювати перебіг захворювання та лікувального процесу.

2017_10_12_004

Введення інформації в карту пацієнта, її збереження в структурованому вигляді забезпечить широкі можливості для аналізу даних і полегшить обмін інформацією з іншими медичними закладами. Зручна система пошуку даних дозволяє без особливих зусиль знайти необхідну інформацію у великих об'ємах медичної документації.

2017_10_12_005

У майбутньому за допомогою підпрограми статистичної обробки даних можна буде швидко і легко підготувати всі необхідні звіти відповідно до вимог Міністерства охорони здоров'я та інших установ. Дана система дає можливість легко формувати, редагувати і роздруковувати усілякі виписки, довідки, епікризи, а також зберігати копії цих документів у медичній карті пацієнта. Будь-які з цих документів можна експортувати і надавати пацієнтам у електронному вигляді на різних носіях: мобільних телефонах, планшетах, комп'ютерах та на папері.

2017_10_12_006

Оскільки медична інформація є суворо конфіденційною, доступ до медичної карти і окремих її розділів - чітко регламентований. Крім того, в системі ведеться протокол редагування, видалення і друку будь-яких медичних даних. Швидкий доступ до інформації, зручність у використанні і чітко продуманий механізм роботи з програмою підвищують ефективність і якість роботи персоналу, а також надійність і конфіденційність зберігання медичних даних.

2017_10_12_007

 

2017_10_12_008

Василь Борис,

головний лікар Новоград-Волинського

міськрайТМО